SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor alle maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar SeptemberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
medelijden trouwens met fiets bezorger. LOL. hij moet toch ff eindje trappen.Do what you love, love what you do!![]()
Hi hi hi, ha ha ha! Ik stond erbij en ik keek er naarUw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
mij niet gezien, maar betaald meer als wat ik deed met bollenpellen wssquote:Op maandag 21 oktober 2024 17:42 schreef hemarookworst het volgende:
je zou maar op de fiets een fiets bezorgenDo what you love, love what you do!![]()
Kan gewoonquote:Op maandag 21 oktober 2024 17:42 schreef hemarookworst het volgende:
je zou maar op de fiets een fiets bezorgen![]()
quote:Op maandag 21 oktober 2024 17:50 schreef ToT het volgende:
[..]Oh maar de dag is nog niet voorbij he!
Geintje, hartstikke goed zeg!
♡♡♡♡![]()
quote:Op maandag 21 oktober 2024 17:54 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Miniblij
Maar nog steeds een blij![]()
![]()
![]()
Uhuquote:Op maandag 21 oktober 2024 18:12 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
nog snode plannen voor in het donker?Maak van de moeilijkste weg een mooi wandelpad.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: