Je bent welkom net als de rest hoor! 🙂quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 20:46 schreef DJKoster het volgende:
Oh wacht, dit is een persoonlijk Kamala bash topic van LXIV. Never mind.
Wie waren de geschikte kandidaten dan? En ondanks dat geld, was het dit echt waard?quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:14 schreef Eagles89 het volgende:
Harris is echt een doortrapte heks, totaal geen enkele uitstraling/charisma, ze viel als eerste af bij de Primaries in januari waar op de nieuwe kandidaat gestemd kon worden, ze kreeg maar 2% van de stemmen, haar stem klinkt zo ontzettend irritant, en die kakelende lach is bijna uit een horrorfilm.
Dat ze geen betere kandidaat naar voren hebben geschoven had puur met tijd te maken, en met het campagne geld wat voor Biden al was opgehaald. Dat geld was verloren gegaan als het niet voor de Biden/Harris campagne zou worden gebruikt.
Maar laten we aub hopen dat deze doortrapte onzekere en enge vrouw, nooit de president zal worden.
Gavin Newsom, Pete Buttigieg, Elizabeth Warren…quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wie waren de geschikte kandidaten dan?
Ik kan me niet voorstellen dat deze drie allemaal net zo dramatisch zijn als Harris. Waarom dan toch zij? Enkel vanwege financieel-juridische aspecten over de verkiezingskas?quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:33 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Gavin Newsom, Pete Buttigieg, Elizabeth Warren…
Dat inderdaad. Plus ze was de enige met nationale bekendheid en dat scheelt een hoop als je nog maar weinig tijd hebt. En de Democraten hadden een soepele kandidaatwissel nodig en dan is de vice-president een logische keuze.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:38 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat deze drie allemaal net zo dramatisch zijn als Harris. Waarom dan toch zij? Enkel vanwege financieel-juridische aspecten over de verkiezingskas?
Wanneer rechtse mensen Warren noemen als goede kandidaat, die hier in Nederland toch echt bij GroenLinks zou zitten, dan weet je gewoon dat bij Harris ook het kleurtje mee speelt. Het is het kleurtje.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:42 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Plus ze was de enige met nationale bekendheid en dat scheelt een hoop als je nog maar weinig tijd hebt. En de Democraten hadden een soepele kandidaatwissel nodig en dan is de vice-president een logische keuze.
Maar als ze fatsoenlijke primaries hadden gehad denk ik niet dat Kamala Harris als presidentskandidaat uit de strijd was gekomen.
Buttegieg is homo for starters en dus (treurig genoeg) kansloos.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:38 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat deze drie allemaal net zo dramatisch zijn als Harris. Waarom dan toch zij? Enkel vanwege financieel-juridische aspecten over de verkiezingskas?
Nee, want de meeste rechtse mensen in nederland vonden Obama een prima kandidaat en president.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:47 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wanneer rechtse mensen Warren noemen als goede kandidaat, die hier in Nederland toch echt bij GroenLinks zou zitten, dan weet je gewoon dat bij Harris ook het kleurtje mee speelt. Het is het kleurtje.
Nomen Est omenquote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:49 schreef nostra het volgende:
[..]
Buttegieg is homo for starters en dus (treurig genoeg) kansloos.
Het ging om 100 miljoen dollar…dat is wel een serieus potje. Ik ben geen fan van de democraten maar die Buttigieg bijv had het 10x beter gedaan dan die secreet Harris..ook die minister van buitenlandse zaken Blinken of die gouverneur van Californie, ik ben er persoonlijk absoluut geen fan van, maar ik denk dat die (veel) meer stemmen hadden getrokken dan Harris.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wie waren de geschikte kandidaten dan? En ondanks dat geld, was het dit echt waard?
Ze kreeg 2% in de primaries en was een van de eerste (de eerste zelfs geloof ik) die uit de race stapte…quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:42 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Plus ze was de enige met nationale bekendheid en dat scheelt een hoop als je nog maar weinig tijd hebt. En de Democraten hadden een soepele kandidaatwissel nodig en dan is de vice-president een logische keuze.
Maar als ze fatsoenlijke primaries hadden gehad denk ik niet dat Kamala Harris als presidentskandidaat uit de strijd was gekomen.
Waar heb je het toch allemaal weer over?quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 21:47 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wanneer rechtse mensen Warren noemen als goede kandidaat, die hier in Nederland toch echt bij GroenLinks zou zitten, dan weet je gewoon dat bij Harris ook het kleurtje mee speelt. Het is het kleurtje.
Alsof Harris ook maar één beslissing zal maken. Ze willen gewoon een Biden 2, een aanstuurbare trekpop; iemand die qua cognitie op het niveau zit van een demente bejaard, en die hadden ze in Harris als VP al gevonden.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 20:53 schreef LXIV het volgende:
Eigenlijk hoop ik voor Amerika dat er in deze filmpjes sprake was van alcohol.
Want als K. zo kakelt zonder kop als er geen sprake is van alcohol dan is het eigenlijk nog veel erger. Dan kan het ook niet beter worden dan dit!!
Wat een drama!!
Was dit nu echt het beste dat de democraten in hun hele partij naar voren konden schuiven? Serieus?
Lijkt het wel op iddquote:Op zaterdag 19 oktober 2024 22:28 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Alsof Harris ook maar één beslissing zal maken. Ze willen gewoon een Biden 2, een aanstuurbare trekpop. Dus iemand die qua cognitie op het niveau zit van een demente bejaard en in Harris hebben ze die gevonden.
Be prepared voor nieuwe grotere en langere oorlogen…die alpha dictator mannetje als Putin en Noord Korea en die engnek in Iran gaan vol op het orgel met Harris aan het roer. Ze hebben al een hekel aan de USA en met een vrouw (waar ze oneindig veel minder respect voor hebben) als Harris gaan ze helemaal los.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 22:33 schreef LXIV het volgende:
[..]
Lijkt het wel op idd
Van de andere kant zou ik Harris ook wel in actie willen zien. Gewoon, uit sensatie. Het is ook niet zo dat ik idiocracy Amerika nu per se het allerbeste gun. Dus wordt sowieso op mijn wenken bediend.
Bij een omkoopbaar figuur als Trump niet, wil je zeggen? Trump nemen ze helemaal niet serieus en Trump luistert ook nog eens niet naar zijn adviseurs, de kans dat Harris dat doet lijkt me een stuk groter.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Be prepared voor nieuwe grotere en langere oorlogen…die alpha dictator mannetje als Putin en Noord Korea en die engnek in Iran gaan vol op het orgel met Harris aan het roer. Ze hebben al een hekel aan de USA en met een vrouw (waar ze oneindig veel minder respect voor hebben) als Harris gaan ze helemaal los.
Wat een onzin, het respect dat die landen voor Amerika hebben heeft niets te maken met het geslacht van de president. Ze hebben respect voor Amerika omdat het een nucleaire en militaire supermacht is, en dat verandert niet met Harris aan het roer.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Be prepared voor nieuwe grotere en langere oorlogen…die alpha dictator mannetje als Putin en Noord Korea en die engnek in Iran gaan vol op het orgel met Harris aan het roer. Ze hebben al een hekel aan de USA en met een vrouw (waar ze oneindig veel minder respect voor hebben) als Harris gaan ze helemaal los.
Ze hebben geen enkel respect dat een vrouw hun gaat toespreken en vertellen hoe en wat er moet gebeuren. Trump begrijpt ze, geeft ze wat om te paaien en ze houden zich weer 4 jaar koest, precies zoals in 2016 tot 2020. Putin was NOOIT Oekraine binnengevallen als Trump er nog was geweest, 100%. Zelfs traditionele leiders zeggen dat inmiddels. Ondertussen sloot Trump de Abraham akkoorden tussen veel moslim landen en Israel, wat ongekend was in de geschiedenis want tot dat moment mocht je als Israeli niet eens in die landen door de douane. Sinds de komst van Biden in het WH is er overal oorlog, en de Arabische landen zijn weer bijna terug bij af in hun relaties met Israel die enorm waren verbeterd onder vier Trump jaren.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:14 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Wat een onzin, het respect dat die landen voor Amerika hebben heeft niets te maken met het geslacht van de president. Ze hebben respect voor Amerika omdat het een nucleaire en militaire supermacht is, en dat verandert niet met Harris aan het roer.
Denk wel dat die landen hopen op Trump. Het is inmiddels ruimschoots aangetoond dat hij makkelijk te manipuleren is.
Ze nemen Trump niet serieus? Putin durfde er niet eens aan te denken om Oekraine binnen te vallen tijdens de Trump jaren, en stom toevallig viel die binnen op het “hoogtepunt” van die demente zwakke opa Biden en na het Afganistan debakel waar Amerika een enorme flater sloeg waardoor hun vijanden zwakte roken. Overal oorlogen allemaal ontstaan tijdens de Biden jaren, dat is een keihard feit.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:09 schreef Hanca het volgende:
[..]
Bij een omkoopbaar figuur als Trump niet, wil je zeggen? Trump nemen ze helemaal niet serieus en Trump luistert ook nog eens niet naar zijn adviseurs, de kans dat Harris dat doet lijkt me een stuk groter.
Trump gaf inderdaad Kim Jong Un meer status door hem te bezoeken, in ruil voor helemaal niks. Omdat Trump onder de indruk was van Kim Jong Un, niet andersom. Trump weigerde Zelensky te helpen, hij wilde eerst informatie over Biden jr hebben. Juist dankzij de puinhopen die Trump maakte werd het daarna een puinhoop in de wereld.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:38 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ze nemen Trump niet serieus? Putin durfde er niet eens aan te denken om Oekraine binnen te vallen tijdens de Trump jaren, en stom toevallig viel die binnen op het “hoogtepunt” van die demente zwakke opa Biden en na het Afganistan debakel waar Amerika een enorme flater sloeg waardoor hun vijanden zwakte roken. Overal oorlogen allemaal ontstaan tijdens de Biden jaren, dat is een keihard feit.
En Trump zette als eerste president voet op Noord Koreaanse bodem en had als eerste uitgebreide gesprekken met Kim.
Bovendien waarschuwde die ook nog eens al sinds jaren voor de Nordstream 2 wat achteraf inderdaad een enorme blunder van Duitsland en de EU is geweest, en Trump het exact voorspelde.
Oh, én hij zorgde ook nog eens dat de Navo landen eindelijk hun defensie op orde begonnen te krijgen, puur en alleen vanwege Trump dat dat gebeurde, en wat een enorm voorspellende gave bleek gezien de inval van Rusland in Europa en de uitgaven die Navo landen nu opeens aan het doen zijn.
Dit is totaal onlogisch. Dergelijke 'high functioning alcoholics' bestaan niet.quote:
Taylor, Pierce, Van Buren, Buchanan, Arthur, Cleveland, Nixon, Jeltsin, Juncker.quote:Op zondag 20 oktober 2024 23:04 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Dit is totaal onlogisch. Dergelijke 'high functioning alcoholics' bestaan niet.
.
De kwetsbaarheid van alle bovengenoemde voorbeelden is natuurlijk een stuk lager dan die van Harris in het huidige tijdsgewricht. Ik beweer niet dat een alcoholprobleem niet te verbergen is in een politieke carrière, alleen dat het in die van Harris (eerder en nu) zo goed als unmanageable zou zijn. Als dit haar nu de politieke nek zou kosten, heeft ze daar ooit voor getekend.quote:Op zondag 20 oktober 2024 23:44 schreef nostra het volgende:
[..]
Taylor, Pierce, Van Buren, Buchanan, Arthur, Cleveland, Nixon, Jeltsin, Juncker.
Maak er white van en wat voor reacties krijg je dan?quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 20:46 schreef DJKoster het volgende:
Euh, ik kan de term 'Black men' in elk geval de eerste vier punten veranderen naar tig verschillende groepen. Dus zo bizar is het allemaal niet(?).
Wel een behoorlijk 'Amerikaanse manier' om een bepaalde groep op je te laten stemmen, dat wel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |