Daarom ook 2 minuten ipv 3 minuten per ronde zoals bij de vrouwen. En 14-ounce handschoenen en niet de gebruikelijke 10-ounce.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 19:39 schreef Mikeytt het volgende:
Mike Tyson is toch al hoogbejaard inmiddels?? Lijkt me een zeer oneerlijke matchup
En Paul is zeker niet slecht, echt best wel goed eigenlijk. Hoe dan ook hoop ik dat Mike dit wel even gaat winnen. Er zijn wel wat trainingsvideo's van hem en hij is echt nog wel onvoorstelbaar goed.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 19:39 schreef Mikeytt het volgende:
Mike Tyson is toch al hoogbejaard inmiddels?? Lijkt me een zeer oneerlijke matchup
Niet bepaald.quote:De voormalige wereldkampioen zwaargewicht, die in de nacht van vrijdag op zaterdag tegen Jake Paul negentien jaar na zijn laatste professionele partij weer de ring instapt
Bij unibet zeggen ze 5 u in de ochtend. Mij een te lange zit.quote:Op donderdag 14 november 2024 20:31 schreef Ronald het volgende:
Dat dit het ‘gevecht van de eeuw’ wordt genoemd![]()
Maar goed, dit begint dus om 2:00 uur en dan komen de heren een uur later een keer in de ring of hoe zal dat gaan?
-edit, even opgezocht maar eerst een hele reeks andere gevechten
Externe inhoud
Deze inhoud is afkomstig van Twitter. Om deze inhoud te kunnen zien dien je toestemming te verlenen voor het gebruik van cookies en aanverwante vormen door social media partijen. Hieronder vind je linkjes naar de privacystatements van deze partijen. Je kunt als alternatief de inhoud op de site van de aanbieder zelf bekijken.
Twitter policyTiktok policyInstagram policyFacebook policy
accepteer en toon inhoud bekijk item op Twitter
(werkt de knop hierboven niet? gooi dan de cookies in je browser weg. Daarna werkt het wel)Ali op 1 Tyson 2quote:Op donderdag 14 november 2024 23:04 schreef Droopie het volgende:
Ik weet niet wie de doelgroep is. Maar ik vind dit echt fantastisch, vroeger met mijn vader snachts Tyson kijken en na 5 minuten kon je weer gaan slapen.
Pure nostalgie, geloof niet dat 1 van de 2 een script gaat uitvoeren.
Zit bij Tyson niet in zijn DNA, die had de persoon die het had voorgesteld al een klap gegeven
De commentator.quote:Op donderdag 14 november 2024 22:56 schreef Forumtijger het volgende:
Deze is ook wel leuk om nog even te kijken. Bij het bekijken van deze video krijg je écht het gevoel dat dit gevecht niet langer gaat duren dan een minuut of 2, en ik hoef er uiteraard niet bij te zeggen in het voordeel van wie:undefined (video)Bekijk deze YouTube-video
Normaal gesproken moet Jake het toch wel kunnen winnen van een bejaarde Tyson.quote:Op vrijdag 15 november 2024 09:20 schreef Bronson het volgende:
Mag toch hopen dat Mike die Jake volledig de vernieling in mept.
Uiteraard gaat Mike Tyson dit niet winnen. Het is allemaal een grote poppenkast joh, het is allang besloten en overeengekomen dat Jake Paul dit gaat winnen. Tyson doet het voor het geld, Paul voor het verhaal dat hij daarna kan vertellen (lees: verkopen).quote:Op donderdag 17 oktober 2024 20:03 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En Paul is zeker niet slecht, echt best wel goed eigenlijk. Hoe dan ook hoop ik dat Mike dit wel even gaat winnen. Er zijn wel wat trainingsvideo's van hem en hij is echt nog wel onvoorstelbaar goed.
Maar ben ook wel bang dat z'n leeftijd hem te parten gaat spelen.
Nou dit. Mensen posten filmpjes van Tyson in zijn hoogtijdagen in de jaren '80 en zeggen dan dat Paul geen enkele kans heeft. Maar dat is 40 jaar geleden. 20 jaar geleden kon Tyson het al niet meer winnen van een of andere Ierse bokser die toen al bijna in de nadagen van zijn eigen carrière zat en Tyson sindsdien is hij alleen maar ouder en slomer geworden.quote:Op vrijdag 15 november 2024 10:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Normaal gesproken moet Jake het toch wel kunnen winnen van een bejaarde Tyson.
Dit is inderdaad gewoon gescript. Tyson pakt centjes, Paul ook en het verhaal. Het is net alsof je naar WWF kijkt. Mensen die geloven dat dit ook echt is.quote:Op vrijdag 15 november 2024 10:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Uiteraard gaat Mike Tyson dit niet winnen. Het is allemaal een grote poppenkast joh, het is allang besloten en overeengekomen dat Jake Paul dit gaat winnen. Tyson doet het voor het geld, Paul voor het verhaal dat hij daarna kan vertellen (lees: verkopen).
Het Floyd Mayweathersyndroom.quote:Op vrijdag 15 november 2024 09:20 schreef Bronson het volgende:
Mag toch hopen dat Mike die Jake volledig de vernieling in mept.
Ga het ook eens op youtube proberen.quote:Op vrijdag 15 november 2024 15:04 schreef tong80 het volgende:
Voor het eerst een paar beelden van die gast bekeken. Hoe kan iemand zo succesvol op internet zijnInhoudsloos gekrakeel van een lelijke vent, een totaal nep figuur met de andere hersencel van Jutta geleend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop