Dit heeft letterlijk in alle Baskische kranten gestaan.quote:Qua sponsoren gaat er ook het een en ander veranderen bij de ploeg, vertrouwen Spaanse bronnen rondom de ploeg ons toe. Zo neemt de Baskische ploeg afscheid van fietsenmerk Orbéa en kledingmerk Etxeondo, beiden ook van Baskische makelaardij.
Hebben we ook iets kunnen lezen over Azanza?quote:Op donderdag 17 oktober 2024 17:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dit heeft letterlijk in alle Baskische kranten gestaan.
En dit heeft u ook allemaal al eerder in WLR kunnen lezen.
Maar AGU is overgenomen.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 17:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
AGU is ook op sterven na dood. Dus dat past mooi.
quote:Op donderdag 17 oktober 2024 17:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hebben we ook iets kunnen lezen over Azanza?
Iñaki Isasi is de nieuwe president van de Fundación Euskadi, terwijl Jorge Azanza de sportieve leiding van Euskaltel-Euskadi blijft dragen.quote:Iñaki Isasi (1977, Respaldiza, Álava) ha sido nombrado por unanimidad nuevo presidente de la Fundación Euskadi, acompañado y arropado por un Patronato también renovado, tras un proceso interno para fortalecer la gobernanza y la gestión de la Fundación.
Isasi toma el relevo de Aitor Galdos que había asumido la presidencia de forma interina en el último año y a quien la Fundación agradece su compromiso y desempeño. Galdos continúa como responsable deportivo del LABORAL Kutxa UCI, mientras que Jorge Azanza asume la responsabilidad deportiva del Euskaltel-Euskadi.
Agu valt toch ook onder het Sportconfex-parapluutje?quote:Op donderdag 17 oktober 2024 17:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Baskische bronnen vertrouwen mij toe dat Euskaltel op fietsen van Mendiz gaat rijden, een piepklein Baskisch merk. De kleding zou dan weer van Agu moeten komen, waardoor het aantrekken van Van der Tuuk dan weer volledig overbodig zou zijn.
Sportconfex produces clothes for a high amount of famous brands including Craft, Fila, Asics, AGU and Odlo.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 18:29 schreef wimderon het volgende:
[..]
Agu valt toch ook onder het Sportconfex-parapluutje?
Zulke jongens zijn waarschijnlijk niks anders gewend en er zal ook niemand in hun omgeving zijn die ze met de neus op de feiten drukt.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 19:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Sportconfex produces clothes for a high amount of famous brands including Craft, Fila, Asics, AGU and Odlo.
Je zit er boenk op.
Zou zo'n Van der Tuuk zich eigenlijk op z'n gemak voelen dat hij op deze manier aan een plekje komt?
Het is minder gênant dan destijds een Wout van Elzakker.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 19:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Sportconfex produces clothes for a high amount of famous brands including Craft, Fila, Asics, AGU and Odlo.
Je zit er boenk op.
Zou zo'n Van der Tuuk zich eigenlijk op z'n gemak voelen dat hij op deze manier aan een plekje komt?
Hij wil knechten en klaagt verde niet. Elke ploeg heeft wel zulke opvulling nodig. Hij is ook goed genoeg om mee te komen.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 19:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Sportconfex produces clothes for a high amount of famous brands including Craft, Fila, Asics, AGU and Odlo.
Je zit er boenk op.
Zou zo'n Van der Tuuk zich eigenlijk op z'n gemak voelen dat hij op deze manier aan een plekje komt?
quote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:44 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Hij wil knechten en klaagt verde niet. Elke ploeg heeft wel zulke opvulling nodig. Hij is ook goed genoeg om mee te komen.
Dat is zijn zoon.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 13:48 schreef Marcoss het volgende:
Is Matteo Vanhuffel familie van onze favoriete eendagsvlieg?
McLay heeft zich stiekem ontwikkeld tot een prima leadout, alleen is dat nogal lastig te staven als Demare de helft van de tijd je wiel kwijt is en er de andere helft van de tijd met pijn en moeite overheen komt.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 10:14 schreef Marcoss het volgende:
McLay.. al ruim op leeftijd en sowieso nooit heel bijzonder geweest
Hopelijk hebben ze wel aan wederhoor gedaan!
Lolquote:Op zaterdag 19 oktober 2024 22:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Pidcock blijft toch bij Ineos.
Ach, Doug.
Goed dat ze hem dan wel thuis hebben gelaten voor Lombardije!quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 22:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Pidcock blijft toch bij Ineos.
Ach, Doug.
Ik heb het idee dat de sfeer niet optimaal gaat zijn zodra Pidcock weer voor de ploeg gaat koersen.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Goed dat ze hem dan wel thuis hebben gelaten voor Lombardije!
Ineos wilde blijkbaar zo graag van hem af dat ze zelfs bereid waren een deel van zijn salaris door te betalen. (lol)quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de sfeer niet optimaal gaat zijn zodra Pidcock weer voor de ploeg gaat koersen.
Erg mooiquote:Op zaterdag 19 oktober 2024 23:56 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ineos wilde blijkbaar zo graag van hem af dat ze zelfs bereid waren een deel van zijn salaris door te betalen. (lol)
En het eindresultaat is dat je nu een situatie hebt waar niemand blij mee is. Ach Tom, ach Ineos, ach Doug.
Koningsduo met https://www.procyclingstats.com/rider/orluis-aularquote:Op maandag 21 oktober 2024 22:10 schreef wimderon het volgende:
[ x ]
[ afbeelding ]
Dit kan toch bijna niet mis gaan?
Zonder budget moet Movistar bijna continu de grens opzoeken. Een Quintana, een Aular, een Cepeda, het is niet uit luxe.quote:Op maandag 21 oktober 2024 22:10 schreef wimderon het volgende:
[ x ]
[ afbeelding ]
Dit kan toch bijna niet mis gaan?
Gaan Azië helemaal kapot racen komend seizoen.quote:Op woensdag 23 oktober 2024 12:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Dit is wel een statement van Astana.
In hetzelfde rijtje als die 2 van Movistar. Heel veel sterkte.quote:Op woensdag 23 oktober 2024 12:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Dit is wel een statement van Astana.
Bij de mannen mag je overstappen van CT naar WT, is dit bij de vrouwen dan anders?quote:Op woensdag 23 oktober 2024 08:49 schreef franklop het volgende:
Sofie van Rooijen is te zien in een instagrampost van de vrouwenformatie Team UAE, waarin de ploeg voor 2025 samenkomt.
De transfer naar het team door de Europees beloftenkampioene hing al enige tijd in de lucht, maar VolkerWessels leek aanvankelijk niet van plan haar te laten gaan en zelfs de gang naar de rechter te willen maken. Of haar aanwezigheid betekent dat dit is opgelost, is niet bekend.
Neuh. Die gaan gewoon voor de punten in Azië. En dan zijn Gate en Malucelli prima versterkingen.quote:Op woensdag 23 oktober 2024 12:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
In hetzelfde rijtje als die 2 van Movistar. Heel veel sterkte.
Klopt, ik doelde meer op het risico dat deze heren tegen de dopinglamp gaan lopen.quote:Op donderdag 24 oktober 2024 06:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Neuh. Die gaan gewoon voor de punten in Azië. En dan zijn Gate en Malucelli prima versterkingen.
Malucelli rijdt op zich redelijk constant, toch? Wint wat meer als hij wat meer continentale wedstrijdjes rijdt en minder als 'ie wedstrijden rijdt met een sterkere bezetting...quote:Op donderdag 24 oktober 2024 08:07 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Klopt, ik doelde meer op het risico dat deze heren tegen de dopinglamp gaan lopen.
Lol.quote:Goed nieuws voor Lotto. Het ziet steeds meer ernaar uit dat het Limburgse toptalent Jarno Widar (18) in 2025 dan toch nog één jaar bij hun U23-afdeling zal koersen. Door de juridische rompslomp, die bij een vervroegd vertrek boven zijn hoofd hangt, lijkt Widar zijn ambitie - om nu naar een grote rondeploeg te vertrekken - nog even uit te stellen.
Om al na dit seizoen te vertrekken, is een akkoord met Lotto het wenselijke scenario, en dat is nog steeds niet het geval. Integendeel. Karel Van Eetvelt - de voorzitter van de raad van bestuur van de ploeg - zat de voorbije dagen niet alleen samen met het management van Maxim Van Gils om diens eveneens penibele contractsituatie te bespreken, ook met het management van Widar stond volgens onze info begin deze week een meeting op de agenda.
Daaruit bleek nogmaals dat Lotto er alles aan wil doen om Widar te overtuigen bij de ploeg te blijven en zijn contract te respecteren. Stel dat Widar toch weg wil, moet hij zijn contract eenzijdig verbreken of afkopen, via de arbeidsrechtbank. Naast de financiële consequenties - het moeten betalen van de verbrekingsvergoeding en de advocaatkosten - die bij zo’n contractbreuk gepaard gaan, wenst het kamp Widar een mediastorm te vermijden, zoals die er was toen Cian Uijtdebroeks vorig jaar zijn contract bij Bora-hansgrohe eenzijdig verbrak.
Financiele plaatje waarschijnlijkquote:Op vrijdag 25 oktober 2024 08:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat heeft Lotto daar aan? Jaartje iemand opleiden voor een andere ploeg.
Dan kunnen ze beter tot een vergelijk komen met Red Bull en de handel af laten kopen.quote:Op vrijdag 25 oktober 2024 10:41 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Financiele plaatje waarschijnlijk
quote:Soudal Quick-Step voegt drie renners toe aan beloftenteam
Na een succesvol seizoen met 16 zeges voegt Soudal Quick-Step Devo Team drie nieuwe jonge renners toe aan zijn ploeg: Belg Matthijs De Clercq (18), Nederlander Joerie Schaper (18) en de Sloveen Erazem Valjavec (18).
De Clercq heeft een solide jeugdseizoen achter de rug, met in totaal top-tien-klasseringen, waaronder een indrukwekkende solo-overwinning in Kruisem, op eigen bodem.
Joeri Schaper werd derde in het algemeen klassement tijdens de Guido Reybrouck Juniors en herhaalde dat resultaat in de Pévèle Classics, maar zijn beste resultaat van het jaar kwam op de Europese Kampioenschappen, waar hij goud pakte in de gemengde estafette.
Erazem Valjavec genoot van een geweldige campagne als junior dit jaar. Hij won de Giro del Veneto - waar hij ook een ritzege in de bergen en de puntentrui pakte - werd Sloveens tijdritkampioen en behaalde podiumplaatsen in zowel Parijs-Roubaix als Kuurne-Brussel-Kuurne.
Zou me niet verbazen.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 11:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Trekt Ineos er niet een keer de stekker uit?
Ja, het zal wel een kwestie zijn van de verplichtingen nakomen tot en met 2027quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 11:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Trekt Ineos er niet een keer de stekker uit?
Als Saint Piran door gaat in 2025...quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 13:34 schreef TargaFlorio het volgende:
Dan blijft er weinig over wat betreft Britse teams. Alleen op CT niveau Trinity en de fraudeurs van Saint Piran.
Ik lees het hier voor het eerst. Merkwaardige transfer.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 15:27 schreef Halcon het volgende:
Paasschens naar Bahrain, maar was hier vast al gepost?
quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 15:27 schreef Halcon het volgende:
Paasschens naar Bahrain, maar was hier vast al gepost?
Dit is een grap?quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 15:27 schreef Halcon het volgende:
Paasschens naar Bahrain, maar was hier vast al gepost?
En Havik naar Diftar.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 09:30 schreef Halcon het volgende:
Jarno Bellens en Robbe Mellaerts naar BEAT. Thijmen Paardekooper en Wessel DNF Krul er niet meer bij volgend seizoen.
Sowieso al een tijdje geen Podcast meer gemaakt en ook het Youtube-kanaal ligt stil.quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 22:09 schreef Mansjester het volgende:
[..]
En Havik naar Diftar.
Beat heeft sinds dit voorjaar geen podcast meer over het eerste team gemaakt. Elk begin van het jaar vinden ze zichzelf enorm interessant en goed,maar je hoort ze daarna niet meer als de prestaties dramatisch zijn.
Ik neem aan dat we het over de kaak van Hirschi hebben?quote:Op maandag 28 oktober 2024 19:49 schreef Sjoerd102 het volgende:
Ik ben op spotify het boek van Nando Boers & Tom Dumoulin aan het beluisteren.
In 1 hoofdstuk heeft Tom het over Iwan Spekenbrink.
Dat deze zich niet inlaat met doping, en als er smoezelige zaken speelde die hij niet vertrouwde, dan kocht het contract af.
Verklaard wellicht waarom er bij Team DSM (en voorlopers) relatief veel verloop is.
Opmerkelijkquote:Op woensdag 30 oktober 2024 14:45 schreef Halcon het volgende:
U kon het eerder al lezen op deze site, maar nu heeft Bahrain Victorious het ook gedeeld met de buitenwereld: Mathijs Paasschens gaat op 28-jarige leeftijd zijn debuut maken op WorldTour-niveau. De geboren Rotterdammer rijdt in 2025 en 2026 voor Bahrain Victorious. Verder zijn ook Afonso Eulálio, Roman Ermakov en Oliver Stockwell als nieuwe aanwinsten gepresenteerd.
Bron: WF
Lijkt me dat Sentjens wel gewoon naar de WT gaat en dat hij niet wordt genoemd omdat zijn contract vorig jaar al is getekend? De communicatie van Alpecin is altijd zo gebrekkig, alles is mogelijk.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 18:34 schreef Koffieplanter het volgende:
Opvallend dat Ramses Debruyne wel een plekje krijgt, maar de in 2023 al voor 2025 aangekondigde Sente Sentjens niet. Ook noemenswaardig is dat Stefano Viezzi naar het devo team gaat, de wereldkampioen CX van dit jaar. Weinig ervaring op de weg, maar liet dit seizoen goede dingen zien in Lunigiana.
quote:Najaarsrevelatie Alex Baudin verlaat Decathlon AG2R voor buitenlands avontuur
Alex Baudin rijdt in 2025 voor EF Education-EasyPost. De 23-jarige Fransman, die afgelopen najaar doorbrak, komt over van Decathlon AG2R. Het is niet bekend voor hoeveel jaar hij getekend heeft bij EF.
Baudin werd in 2023 prof bij toen nog AG2R Citroën, de voorloper van Decathlon AG2R. Hij reed in debuutjaar meteen de Giro d’Italia, maar de UCI schrapte later al zijn uitslagen uit deze ronde naar aanleiding van een bloedmonster waarin Tramadol werd aangetroffen. Omdat Tramadol pas op 1 januari 2024 verboden is door het WADA, werd Baudin niet verder geschorst. Zijn ploeg hield hem wel een tijdje aan de kant, maar na een intern onderzoek van een ethisch comité mocht hij terugkeren bij het team.
Begin dit jaar maakte Baudin zijn rentree in het peloton. Hij werd in januari al tweede in de Grand Prix Cycliste de Marseille (1.1) en eindigde als vierde in de openingsrit van de Giro d’Italia, maar de Fransman viel vooral dit najaar op. In augustus won hij een rit en het eindklassement van de Tour du Limousin, begin oktober volgde een tweede plaats in de Coppa Bernocchi en daarna werd hij ook nog derde in Gree-Tour of Guangxi, een WorldTour-rittenkoers.
Internationale omgeving
Nu volgt dus een overstap van Decathlon AG2R naar EF Education-EasyPost. “Ik ben erg enthousiast om me bij zo’n internationaal team aan te sluiten”, zegt Baudin, die opgegroeid is in de Franse Alpen en zichzelf ziet als een klimmer-puncheur, op de site van zijn toekomstige werkgever. “Dit is iets wat ik altijd al gewild heb en ik denk dat dit het juiste moment is. Het is heel belangrijk om uit je comfort zone te stappen en nieuwe mensen, culturen en dergelijke te ontdekken. Daar hou ik van in het leven en het waarom ik naar EF wilde. Ik ben jong en heel, heel enthousiast.”
Die hebben al hun geld in de verlengingen van Van der Poel, Philipsen en Groves gestopt. Ze gaan er zeker niet op vooruit, maar ook niet heel erg op achteruit. Kragh Andersen was dit jaar best matig, bijvoorbeeld. Op termijn kan een Del Grosso wel beter worden, maar volgend jaar zal het even behelpen zijn. Ik zou daar als Van der Poel overigens niet vrolijk van worden, als je ziet dat een UAE inmiddels ook een team aan het bouwen is om de klassiekers te domineren.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 21:36 schreef Marcoss het volgende:
Heb niet het idee dat Alpecin erop vooruit gaat.. Laurance en SKA weg en eigenlijk geen zekerheidje die ervoor terug komt
Laurance is ook een behoorlijke als het draait-renner.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 21:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Die hebben al hun geld in de verlengingen van Van der Poel, Philipsen en Groves gestopt. Ze gaan er zeker niet op vooruit, maar ook niet heel erg op achteruit. Kragh Andersen was dit jaar best matig, bijvoorbeeld. Op termijn kan een Del Grosso wel beter worden, maar volgend jaar zal het even behelpen zijn. Ik zou daar als Van der Poel overigens niet vrolijk van worden, als je ziet dat een UAE inmiddels ook een team aan het bouwen is om de klassiekers te domineren.
Die piekt doorgaans twee keer per jaar ja. Stripfiguur Gal Glivar zal ongetwijfeld snel beter presteren, zeker met de Sloveense bonus.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 22:20 schreef wimderon het volgende:
[..]
Laurance is ook een behoorlijke als het draait-renner.
Die mogen met hun budget toch al in hun handjes klappen dat MvdP en Jasper blijven?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 21:36 schreef Marcoss het volgende:
Heb niet het idee dat Alpecin erop vooruit gaat.. Laurance en SKA weg en eigenlijk geen zekerheidje die ervoor terug komt
Geen idee hoe zij qua budget zitten in vergelijking met de rest van de WT, maar is dan niet juist het risico? Zoveel budget steken in de kopmannen (met Groves ook nog), maar verder geen hele bijzondere ondersteuning, PR dan uitgezonderd waar ze altijd wel collectief goed zijn. Terwijl je concurrentie in de breedte wel enorm sterk is (en waarschijnlijk niet opnieuw collectief gaat crashen of thuis blijft)quote:Op vrijdag 1 november 2024 08:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die mogen met hun budget toch al in hun handjes klappen dat MvdP en Jasper blijven?
Ja, dat is een risico. Denk dat het budget rechterrijtje WT is, dus dan moet je wel zoiets. Als je het geld over de hele ploeg uitsmeert i.p.v. grotendeels in twee of drie kopmannen steekt, dan win je niks bijzonders.quote:Op vrijdag 1 november 2024 08:58 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Geen idee hoe zij qua budget zitten in vergelijking met de rest van de WT, maar is dan niet juist het risico? Zoveel budget steken in de kopmannen (met Groves ook nog), maar verder geen hele bijzondere ondersteuning, PR dan uitgezonderd waar ze altijd wel collectief goed zijn. Terwijl je concurrentie in de breedte wel enorm sterk is (en waarschijnlijk niet opnieuw collectief gaat crashen of thuis blijft)
Ik denk dat Philipsen en Groves het wel prima vinden. Hebben doorgaans een goede trein of in ieder geval een ploeg en tactiek die volledig op hen is ingericht.quote:Op vrijdag 1 november 2024 08:58 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Geen idee hoe zij qua budget zitten in vergelijking met de rest van de WT, maar is dan niet juist het risico? Zoveel budget steken in de kopmannen (met Groves ook nog), maar verder geen hele bijzondere ondersteuning, PR dan uitgezonderd waar ze altijd wel collectief goed zijn. Terwijl je concurrentie in de breedte wel enorm sterk is (en waarschijnlijk niet opnieuw collectief gaat crashen of thuis blijft)
@Mani89quote:Op dinsdag 5 november 2024 09:54 schreef franklop het volgende:
[ x ]
Grappen en grollen met Jan bij Cofidis!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |