SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor alle maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar SeptemberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hihi![]()
Het was vooraf bereid, aangezien het heel lang duurt om zoiets te bereiden.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 17:49 schreef devzero het volgende:
[..]
Dan hebben ze het dus of verkeerd klaar gemaakt of veel te lang op de gril laten liggen. Juist door die grote vetlaag kan het heel mals blijven.
Het personeel had er alle begrip voor dat we het niet vraten.
Ik kan echt niet koken en het was ongeveer zoals ik vlees zou bakken!![]()
![]()
Nee joh, die waterbuffel beschermt juist tegen stoute poesjes.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 17:51 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow, dan toch maar liever een cheetah voor Mini-ToT.
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
Niet meeposten en snel kapen, @AardappelSchotel heeft hier vast een pittige mening over
Cause there is always a wrong to your right 🎶
Leuk spel: https://www.torn.com/3899578![]()
Kan ook echt nietquote:Op dinsdag 15 oktober 2024 17:53 schreef MizzezAmy het volgende:
Niet meeposten en snel kapen, @:AardappelSchotel heeft hier vast een pittige mening over![]()
![]()
quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 17:53 schreef aeque het volgende:
[..]
Nee joh, die waterbuffel beschermt juist tegen stoute poesjes.![]()
![]()
Neequote:
Waar gaat het heen met deze wereld?Cause there is always a wrong to your right 🎶
Leuk spel: https://www.torn.com/3899578![]()
Naar de klote!quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 17:54 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Nee
Waar gaat het heen met deze wereld?![]()
Naar de verdullemis, ik zeg je!quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 17:54 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Nee
Waar gaat het heen met deze wereld?![]()
![]()
Zegt degene die er net vanaf is.quote:
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
quote:![]()
Dat durf ik niet
Cause there is always a wrong to your right 🎶
Leuk spel: https://www.torn.com/3899578![]()
Zal op jou is een tr zetten voor het te weinig gebruiken van peach & goma gifjes.quote:
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B
Forum Opties Forumhop: Hop naar: