De connaisseurs van WLR kijken natuurlijk vooral neer op de massa die zich hiermee bezig houdt.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 11:34 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Bizarre stijging wel in drie jaar tijd. Aangezien het hier vol zit met dertigers die ook nog eens erg beïnvloedbaar door sociale media blijken te zijn, neem ik aan dat hier mensen zitten met botox/fillers?
Die oliebollenkraam kan zo naast de verschillende poffertjeskramen hier in de stadquote:Op zaterdag 19 oktober 2024 15:47 schreef wimderon het volgende:
Ik neem aan dat de Dubaibol al onderweg is @:DeeBee?
Wat een speeltuin voor die gastenquote:Op zondag 20 oktober 2024 10:13 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Messi, Suarez, Alba. Met rappe schreden richting de 40 jaar, maar met een keer raken toch nog veel te goed voor de rest. Net alsof je een paar van die oud eerste elftalspelers in team 6 zet.
Lekker meespelen op de maandagavondquote:Op zondag 20 oktober 2024 10:13 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Messi, Suarez, Alba. Met rappe schreden richting de 40 jaar, maar met een keer raken toch nog veel te goed voor de rest. Net alsof je een paar van die oud eerste elftalspelers in team 6 zet.
En dan hebben we ook sint Wout nog.quote:Op zondag 20 oktober 2024 15:08 schreef Slobeend het volgende:
Net gelezen op dit forum
Eigenlijk is Davy ook gewoon wereldtop
Jij neemt de altijd volledig incompetente en corrupte peilingindustrie uit de VS serieus ja?quote:Op zondag 20 oktober 2024 17:31 schreef franklop het volgende:
O blijkbaar is Harris haar voorsprong in de peilingen kwijt. Het gaat echt gebeuren he?
Heb geen idee hoevaak die ernaast zittenquote:Op zondag 20 oktober 2024 17:36 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Jij neemt de altijd volledig incompetente en corrupte peilingindustrie uit de VS serieus ja?
In 2016 voorspelden ze een overwinning voor Clinton, in 2020 overschatten ze de winst van Biden.quote:Op zondag 20 oktober 2024 17:40 schreef franklop het volgende:
[..]
Heb geen idee hoevaak die ernaast zitten
Vergeet ook niet dat vrijwel geen enkele pollster neutraal is. Ze zijn allemaal in handen vanquote:Op zondag 20 oktober 2024 17:42 schreef Felagund het volgende:
[..]
In 2016 voorspelden ze een overwinning voor Clinton, in 2020 overschatten ze de winst van Biden.
De altijd wet-overtredende Elon.quote:Op zondag 20 oktober 2024 17:31 schreef franklop het volgende:
O blijkbaar is Harris haar voorsprong in de peilingen kwijt. Het gaat echt gebeuren he?
Ach, als Trump straks weer president wordt zullen er überhaupt nooit meer verkiezingen plaatsvinden in de VS. Wel zo makkelijk om dat hele circus gewoon over te slaan.quote:Op zondag 20 oktober 2024 18:44 schreef VoMy het volgende:
Trump lijkt wel in stadium 4 dementie te zitten ondertussen, dus met wat geluk valt ie binnen 2 jaar dood neer. Maar daarna krijgen we de volgende randdebiel uit de stal van Musk natuurlijk. Nu die doorheeft hoe makkelijk het is om verkiezingen te kapen gaat ie daar niet opeens mee ophouden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |