Die mensen zijn allang uit land gevlucht sinds 1978 ofzoquote:Op zondag 13 oktober 2024 20:23 schreef Farenji het volgende:
[..]
De mensen die Iran willen ontvluchten zijn over het algemeen hoog opgeleide en ontwikkelde mensen met meer cultuur in hun donder dan de gemiddelde pvv-hooligan.
(maar dat laatste zegt natuurlijk niet zo heel veel)
Smeerlappen ja.quote:Op zondag 13 oktober 2024 19:11 schreef Farenji het volgende:
Bizar hoeveel mensen hierover staan te juichen. Inmiddels is Israël verreweg het meest gewelddadige en moorddadige land van de hele regio, maar blijkbaar is het nog niet bloederig genoeg.
Zou er een correlatie zijn tussen achterlijkheid en fascisten?quote:Op zondag 13 oktober 2024 20:28 schreef FlippingCoin het volgende:
Dus je wil en geen vluchtelingen maar staat wel te juichen bij dit soort acties, hoe fucking achterlijk ben je dan precies?
Oh, dat weet ik wel zekerquote:Op zondag 13 oktober 2024 20:31 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Zou er een correlatie zijn tussen achterlijkheid en fascisten?
Absoluut, niet allemaal maar kijk maar eens naar die neonazimarsen, de helft is zo beperkt dat ze door de nazi's als genetisch afval bestempeld hadden zouden worden.quote:Op zondag 13 oktober 2024 20:31 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Zou er een correlatie zijn tussen achterlijkheid en fascisten?
Dat valt tegen hoor. Het land ontvluchten is bijna alleen weggelegd voor de mensen met de juiste contacten en veel geld. De meeste mensen, ook heel veel hoog opgeleiden, zitten daar gewoon muurvast. En als je wil vluchten dan moet je dat met je hele familie en al je vrienden doen, want als je die achterlaat is er heel grote kans dat die opgepakt (of erger) worden.quote:Op zondag 13 oktober 2024 20:26 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Die mensen zijn allang uit land gevlucht sinds 1978 ofzo
Zijn inderdaad heel wat marsen geweest het afgelopen jaar waaruit dat blijkt.quote:Op zondag 13 oktober 2024 20:32 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Absoluut, niet allemaal maar kijk maar eens naar die neonazimarsen, de helft is zo beperkt dat ze door de nazi's als genetisch afval bestempeld hadden zouden worden.
Ik noem zowel geen aantal als geen tijdsbestek maar fijn dat je het voor neonazi's op meent te moeten nemen dan weet iedereen direct genoeg.quote:Op zondag 13 oktober 2024 20:40 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Zijn inderdaad heel wat marsen geweest het afgelopen jaar waaruit dat blijkt.
quote:Op zondag 13 oktober 2024 20:45 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik noem zowel geen aantal als geen tijdsbestek maar fijn dat je het voor neonazi's op meent te moeten nemen dan weet iedereen direct genoeg.
Ik zal ze niet missen maar dit gaat leiden tot een enorme regionale oorlog.quote:Op zondag 13 oktober 2024 16:18 schreef Haags het volgende:
[..]
Zou wel briljant zijn. Eerst de gehele top van HeSSbollah naar de tyfus en dan die Iraanse haatbaarden.
Heel matig gifjequote:
Ik zou dit soort bronnen niet vertrouwen, dit kan overal geweest zijn.quote:
Volgens comments er onder was het blijkbaar in Beirutquote:Op zaterdag 26 oktober 2024 01:35 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik zou dit soort bronnen niet vertrouwen, dit kan overal geweest zijn.
Precies, het is niet een typisch doel voor Israël, die zullen zoals je al zegt meer voor het symbolische prijsschieten gaan om een signaal te geven: "we kunnen jullie raken".quote:Op zaterdag 26 oktober 2024 01:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Volgens comments er onder was het blijkbaar in Beirut
Denk dat ze niet snel gebouwen in de stad zullen raken, anders gaat Iran ook gebouwen in de stad raken. Gok eerder dat ze wat bases hebben gebombardeerd
Productielijnen en munitieopslagen waardoor ze rusland minder kunnen bevoorraden is erg mooiquote:Op zondag 13 oktober 2024 19:11 schreef Farenji het volgende:
Bizar hoeveel mensen hierover staan te juichen. Inmiddels is Israël verreweg het meest gewelddadige en moorddadige land van de hele regio, maar blijkbaar is het nog niet bloederig genoeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |