Ik vind het altijd mooi hoe mensen die elkaar totaal niet interessant vinden elkaar toch vinden.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 13:51 schreef flipsen het volgende:
Via gemeenschappelijke vrienden en het was absoluut geen liefde op het eerste gezichtWe vonden elkaar totaal niet interessant/leuk. Dat was eind 2005. Intussen zijn we over 2 maandjes alweer 16 jaar getrouwd
![]()
Mijn ex in Holanda online leren kennen, in de begindagen van internet, 1996, DDM (De Digitale Metro, onderdeel van De Digitale Stad).
Ik ook, van die telefoonrekeningen van 1200 gulden... Auw. Ik leefde meer in "de Metro" dan in real life af en toe.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 14:36 schreef Blues het volgende:
Ik vond g wel heel interessant, maar dat kwam vooral omdat ik het hele fenomeen internet met alles eromheen fascinerend vond.
En totaal verslaafd was![]()
wat is een mutual en wat is een man gesprekquote:Op donderdag 10 oktober 2024 15:07 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ex en ik werden in een man gesprek samengevoegd door een mutual.
Meubelmakert park meet van de Rotterdam SC.
Dat dusquote:Op donderdag 10 oktober 2024 15:17 schreef Blues het volgende:
[..]
wat is een mutual en wat is een man gesprek
Msn gesprek - autocorrectquote:Op donderdag 10 oktober 2024 15:17 schreef Blues het volgende:
[..]
wat is een mutual en wat is een man gesprek
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vond het altijd wel belangrijk om te benoemen dat ex en ik elkaar dan wel online maar níét op een datingsite hebben ontmoetquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:50 schreef Sarabi het volgende:
Ik heb mijn man op een chatsite leren kennen, ergens vind ik dat nog steeds stom klinkenTerwijl dat tegenwoordig doodnormaal is om iemand online te leren kennen.
Ik twijfelde ook even hoe ik het zou noemenquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:51 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik vond het altijd wel belangrijk om te benoemen dat ex en ik elkaar dan wel online maar níét op een datingsite hebben ontmoet
Oooh, ik vond Paiq pre-tinder wel echt de leukste! Post tinder bleven alleen de lillikerds overquote:Op donderdag 10 oktober 2024 16:52 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik twijfelde ook even hoe ik het zou noemenHet was op Paiq dus dat is wel officieel een datingsite...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |