Dan ben ik wel benieuwd wat de reden wel was. Sowieso was datgene wat uitgelekt is hooguit beschamend. Denk dat de VS er niets in ziet.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat die orkaan de werkelijke reden is dat dit overleg niet doorgaat is natuurlijk een smoesje
quote:
printen Poetin Printen, salarissen van 1.000.000 corrupte dronken militairen betalen en startgeld en diesel en rakettenquote:1 Euro is gelijk aan
106,11 Russische roebel
MaAr dE SaNcTiEs WeRkEn NiEt!!!!111quote:
Ja, "beschamend" he, dat oekraine gewoon haar land terug wil, en de deescalatie mongolen in het witte huis op elke denkbare manier voor die zaak willen winnen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:57 schreef Discombobulate het volgende:
Sowieso was datgene wat uitgelekt is hooguit beschamend. Denk dat de VS er niets in ziet.
Scheelt toch weer een vragen rondje met volgende kont-excuus waarom er nu weer niet dieper in rus geschoten mag worden met VS wapens.quote:
quote:Op woensdag 9 oktober 2024 21:43 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
MaAr dE SaNcTiEs WeRkEn NiEt!!!!111
Edit: Het Telegraph artikel waarin één en ander verduidelijkt wordt:
https://www.telegraph.co.(...)fighter-jet-stealth/
quote:Op donderdag 10 oktober 2024 00:18 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Sancties werken inderdaad niet. Tenzij je bedoelt dat je graag de Duitse economie kapot wilt hebben, in dat geval werken de sancties fantastisch. Wij schieten onszelf in de voet.
De wereld is groter dan wat witte obesitas woke-mensjes in het westen. Rusland heeft heel veel vrienden. Vrienden met heel veel geld. China bijvoorbeeld, rijkste land ter wereld in koopkracht pariteit. India. Brazilie. Venezuela. Cuba, veel landen in Afrika.
De VS is aan het instorten en sleurt ons - Europeanen - mee in haar vrije val de afgrond in. Beter kiezen we voor BRICS. Vriendschap met Rusland. Vriendschap met China. Vriendschap met India, Brazilie. Opkomende economien. Landen waar vooruitgang is.
Niet een totaal failliet land op de rand van een burgeroorlog ook nog eens, als de VS of een verpauperd, wegrottende natie van lang vervlogen glorie uit oude tijden, het VK.
VS-VK is het verleden. China en haar vrienden is de toekomst.
En sancties worden ook nog eens omzeild via voorspelbare landen met een poreuze grens met Rusland en goede vriendschapsbanden met Moeder Rusland, zoals Georgie, Abchazie, Azerbijan en Kazakhstan.
quote:Op donderdag 10 oktober 2024 00:18 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
De wereld is groter dan wat witte obesitas woke-mensjes in het westen. Rusland heeft heel veel vrienden. Vrienden met heel veel geld. China bijvoorbeeld, rijkste land ter wereld in koopkracht pariteit. India. Brazilie. Venezuela. Cuba, veel landen in Afrika.
Jij kijkt teveel naar FVD tube filmpjesquote:1 Euro is gelijk aan
106,15 Russische roebel
De Roebel is redelijk stabiel anders de afgelopen jaren. 1 euro = 86 Roebel aantal jaar geleden nog en nu 106 Roebel. Ondanks talloze sancties.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 05:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
Jij kijkt teveel naar FVD tube filmpjes
je noemt een hele boel hele rare landen op, Brics is een rekenmethode verder niets , waar men mee zou kunnen betalen maar dan moet je wel de valuta van die rare landen kopen
Theoretisch zou je er digitaal mee kunnen betalen, ook jij
Maar zolang iedere rus nog met koffers dollars loopt te slepen bij aankoop van een flat
Brixs is geen valuta , Bricxs kent geen rente percentage, Brixs heeft geen centrale bank , Brixs is onzin
die valutas hebben inflatie percentages van 30 tot 80 %
Nou Nou wel erg veel sjerrie rethoriek hoorquote:Op donderdag 10 oktober 2024 06:10 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Brics is een samenwerking, landen handelen in hun eigen valuta en niet langer in dollar. BRICS heeft allerlei landen met opkomende economien, terwijl de EU aan het instorten is, zeker nu Duitsland op het punt staat om om te vallen door superhoge gas- en elecktra-tarieven vanwege het opblazen van Nordstream door de Amerikanen en de talloze sancties tegen Rusland waar wij vooral onszelf mee in de voeten schieten, terwijl de Russische economie als een trein gaat (samen met China).
Пака, пака эвропский союез.
Thierry is best sympathiek en intelligent. Niets mis met Thierry, al ben ik het niet altijd met hem eens.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 06:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nou Nou wel erg veel sjerrie rethoriek hoor
Nordstream komt nooooooit meer terug
Maar als de Russische invasie in Oekraïne eigenlijk gestart of uitgelokt is door het Westen, hoe is Poetin daar dan precies ingetrapt? Dat moet dan toch een vlaag van verstandsverbijstering geweest zijn? (Net als Tsjetsenië, Georgië, Syrië/Assad ws)quote:Op donderdag 10 oktober 2024 06:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Het westen is aan het verliezen, vandaar deze bittere doodsstrijd tussen het westen en BRICS. Oekraïne is een middel om te trachten Rusland kapot te krijgen.
Maar ook deze keer gaat dat falen. Napoleon probeerde Rusland op de knieën te krijgen, Hitler probeerde het en het werd zijn ondergang en nu gaat het westen weer proberen Rusland kapot te maken en ook dit keer zal het westen schromelijk falen en zichzelf pijnlijk dodelijk in de voet schieten.
Uitgelokt inderdaad.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 07:19 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Maar als de Russische invasie in Oekraïne eigenlijk gestart of uitgelokt is door het Westen, hoe is Poetin daar dan precies ingetrapt? Dat moet dan toch een vlaag van verstandsverbijstering geweest zijn? (Net als Tsjetsenië, Georgië, Syrië/Assad ws)
lol, surequote:Op donderdag 10 oktober 2024 07:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Uitgelokt inderdaad.
Geen idee waarom Poetin uiteindelijk besloten heeft Oekraine te bevrijden, wellicht was dat geen goede beslissing. Poetin is echter een groot strateeg, iemand die bijna overal in uitblinkt, een meester-schaakspeler ook en ik niet. Ik ga er van uit dat hij er goed over nagedacht heeft en Rusland gaat ook winnen, net als op Ден Победи in Berlijn in 1945.
Tsjetsenie is geheel onder controle van het Kremlin en is Moskou zeer gunstig gezind momenteel, veel moslim-strijders vechten nu voor Rusland tegen het regime in Kiev, Abchazie is onder controle van het Kremlin, Georgie nu de facto ook, Wit Rusland ook, Kazakhstan, Kirgyzie, Tadjikistan zijn Rusland gunstig gezind, Azerbeijan zeker ook, Krim, Luhansk en Donetsk volksrepublieken zijn bevrijd, Pidnestrovia, Gagaoezie, dus het gaat behoorlijk goed zou ik concluderen.
Natuurlijk blijf ik als eenvoudig burger, ook opgegroeid in het decadente immorele slappe hap westen helaas, met veel vragen zitten en zou ik graag Poetin een keer persoonlijk spreken en hem veel vragen stellen, maar het lijkt me dat hij daar geen tijd voor heeft, dus het blijft bij dromen vrees ik.
Vieze smerige pisvlekquote:Op donderdag 10 oktober 2024 07:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Geen idee waarom Poetin uiteindelijk besloten heeft Oekraine te bevrijden
Men verwacht daar in de VS een zware orkaan à la Katrina, en dan moet je je er wel beter op inspelen dan George W. Bush destijds. Met name zo vlak voor de verkiezingen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat die orkaan de werkelijke reden is dat dit overleg niet doorgaat is natuurlijk een smoesje
Bevrijden van de Amerikanen, bevrijden van Blackrock. Bevrijden van het regime in Kiev dat haar eigen burgers terroriseert in het oosten van Oekraine.quote:
Verander je naam maar in 'Russische_Boomknuffelaar', dat is meer accuraat.quote:Op donderdag 10 oktober 2024 08:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Bevrijden van de Amerikanen, bevrijden van Blackrock. Bevrijden van het regime in Kiev dat haar eigen burgers terroriseert in het oosten van Oekraine.
Er gebeuren van beide kanten hele erge dingen, dat ben ik met je eens. Zelensky laat ook zijn eigen burgers executeren die weigeren te vechten en de Tisza proberen over te zwemmen naar Hongarije.
Ik ben het met je eens dat oorlog heel erg is en de oorlog had voorkomen kunnen worden als het westen niet telkens was blijven provoceren en middels Oekraine als proxy Rusland probeert te verslaan (hetgeen niet gaat lukken).
Natuurlijk vind ik alle slachtoffer van beide zijde verschrikkelijk.
Amerika had zich niet moeten mengen en Zelensky wilde vrede sluiten in Istanbul maar werd teruggefloten door Boris uit het VK, een land dat blijkbaar een hekel heeft aan vrede.
Je kunt de Russische beer blijven porren natuurlijk en verwachten dat de beer nooit iets terug doet, maar Rusland is geen Irak of Libie dat gewoon op zijn rug gaat liggen en zich overgeeft aan westerse imperialistische krachten.
Misschien had Poetin niet moeten ingrijpen en niet moeten kiezen voor de speciale militaire operatie. Het is een ellendig dilemma.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |