quote:Zeker duizend gewonden en paniek door ontplofte Hezbollah-piepers in Libanon
Meer dan duizend mensen in Libanon zijn gewond geraakt doordat hun pieper ontplofte, meldt persbureau Reuters op basis van Libanese veiligheidsfunctionarissen. De ontploffingen hebben op veel plaatsen tot grote paniek geleid.
De piepers zouden door veel Hezbollah-leden op het lichaam worden gedragen, door strijders van de terreurorganisatie, maar bijvoorbeeld ook door medisch personeel. Het is nog niet duidelijk wie of wat erachter zit.
Op sociale media en in lokale media circuleren foto's en video's uit de zuidelijke buitenwijken van hoofdstad Beiroet die mensen tonen die op de stoep liggen met wonden aan hun handen, in de buurt van hun broekzakken of aan hun hoofd.
Een functionaris van Hezbollah noemt de ontploffingen tegenover Reuters de "grootste inbreuk op de veiligheid" sinds de beschietingen tussen Hezbollah en Israël begonnen, in oktober vorig jaar. Het Israëlische leger heeft nog niet gereageerd op de berichten.
https://nos.nl/artikel/25(...)h-piepers-in-libanon
quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 22:14 schreef damsco het volgende:
[..]
Verschrikkelijk. Ik krijg hier absoluut g een harde plasser van.
Mogen die vrouwen nu wel legaal scheiden? Ze willen natuurlijk wel een man met ballen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 00:57 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Bollah boos, ballenloos, lalalalalaaaa.
Je ballen, vingers of ogen kwijtraken is toch niet voldoende om als martelaar te worden gezien toch? Het is toch geen vrijkaartje 72 maagden?
Moeten ze niet als trans worden aangemerkt? Ze kochten zelf die piepers, dus je kunt het argument maken dat ze dit vrijwillig deden. Ook gezien het 'martelaar dit, martelaar dat ' gelul.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 01:04 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Mogen die vrouwen nu wel legaal scheiden? Ze willen natuurlijk wel een man met ballen.
Geen idee, ik dacht trouwens dat ze die piepers kregen, de meesten kunnen hun werk niet meer uitvoeren en zijn thuis geen kloot meer waard…quote:Op woensdag 9 oktober 2024 01:08 schreef Ulx het volgende:
[..]
Moeten ze niet als trans worden aangemerkt? Ze kochten zelf die piepers, dus je kunt het argument maken dat ze dit vrijwillig deden. Ook gezien het 'martelaar dit, martelaar dat ' gelul.
Ze kregen die van hun werkgever, maar ze kozen zelf daar te gaan werken. En ze wisten van het gevaar.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 01:17 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Geen idee, ik dacht trouwens dat ze die piepers kregen, de meesten kunnen hun werk niet meer uitvoeren en zijn thuis geen kloot meer waard…
Zijn ineens afhankelijk van hun vrouwen in alles.
quote:German reporter was arrested in Lebanon after giving live interview to Israeli TV from Beirut
https://www.timesofisrael(...)aeli-tv-from-beirut/
Germany’s Bild news site says that several of its journalists were arrested in Beirut and taken for questioning the day after Hezbollah leader Hassan Nasrallah’s assassination.
The outlet says correspondent Paul Ronzheimer and his team were taken from their hotel rooms, handcuffed and blindfolded, to an unknown location. While describing those who made the arrest as “unknown men,” Bild also adds that they are “said” to have been members of Lebanon’s military intelligence service.
Dat je hier een terroristische daad goed probeert net te zetten is echt smakeloos.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 00:57 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Bollah boos, ballenloos, lalalalalaaaa.
Je ballen, vingers of ogen kwijtraken is toch niet voldoende om als martelaar te worden gezien toch? Het is toch geen vrijkaartje 72 maagden?
Je hebt liever dat Israel bommen op hun hoofden dropt en zo het risico loopt onschuldige burgers te raken?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:08 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat je hier een terroristische daad goed probeert net te zetten is echt smakeloos.
Aah wat een alternatief. Deze pager ontploffingen hebben naast hezbollah ook genoeg andere slachtoffers gemaakt.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je hebt liever dat Israel bommen op hun hoofden dropt en zo het risico loopt onschuldige burgers te raken?
quote:“You’re not supposed to booby-trap objects that civilians are likely to pick up and use, or objects generally associated with normal civilian use,” said Sarah Leah Whitson, a lawyer and director of the US-based rights group DAWN.
Gelul, 99% van de opgeblazenen waren medewerker van Hezbollah. Hezbollah maakt geen onderscheid in een politieke en terreurarm dus klaar. Verder was de lading overduidelijk niet zo hoog dat omstanders geraakt zouden kunnen worden tenzij het gewoon pechvogels waren zoals een paar kinderen en vrouwen die die pieper even naar papa brachten toen die afging. Nou ja, da's pech hebben. Ook voor de IDF want papa was het doelwit en die werd gemist.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:12 schreef Chadi het volgende:
[..]
Aah wat een alternatief. Deze pager ontploffingen hebben naast hezbollah ook genoeg andere slachtoffers gemaakt.
Gelul je weet niet wat de cijfers zijn.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:19 schreef Ulx het volgende:
[..]
Gelul, 99% van de opgeblazenen waren medewerker van Hezbollah. Hezbollah maakt geen onderscheid in een politieke en terreurarm dus klaar. Verder was de lading overduidelijk niet zo hoog dat omstanders geraakt zouden kunnen worden tenzij het gewoon pechvogels waren zoals een paar kinderen en vrouwen die die pieper even naar papa brachten toen die afging. Nou ja, da's pech hebben. Ook voor de IDF want papa was het doelwit en die werd gemist.
quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:12 schreef Chadi het volgende:
Deze pager ontploffingen hebben naast hezbollah ook genoeg andere slachtoffers gemaakt.
Ah ja, maar jij wel?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:28 schreef Chadi het volgende:
[..]
Gelul je weet niet wat de cijfers zijn.
Ik heb beelden gezien van ontploffende pages op markten, winkels. Er zijn meldingen gemaakt van kinderen die slachtoffer zijn geworden. Dus ja ik weet dat er burgers zijn omgekomen of geraakt . Je weet niet in welke ruimte de ontploffingen plaats gaan vinden en wie de slachtoffers worden van de acties. Dat alleen al is genoeg om het af te keuren.quote:
Hoeveel? De teller staat bij mij op twee kinderen en drie volwassenen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:38 schreef Chadi het volgende:
Ik heb beelden gezien van ontploffende pages op markten, winkels. Er zijn meldingen gemaakt van kinderen die slachtoffer zijn geworden.
Ja, komt hier vandaan.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:27 schreef Ulx het volgende:
Ik zie ineens dit soort berichten opduiken.
[ x ]
Niet dat ik denk dat Hezbollah hun zin moet krijgen. De staakt-het-vuren trein is wat mij betreft al een tijd terug vertrokken. Onvoorwaardelijke overgave en complete ontmanteling lijkt me nu de enige manier voorwaarts. Het heeft geen zin om Iran tijd te geven hun proxy weer te herbouwen.
Tuurlijk heeft hij die.quote:
99,9% nogwel.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:43 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hoeveel? De teller staat bij mij op twee kinderen en drie volwassenen.
Op de 4000 ontploffingen is dat acceptabel.
Dit soort milities zijn niet gemaakt om het op te nemen tegen legers maar tegen burgers, politieagenten en af en toe een hinderlaag tegen soldaten. Maar dat is het dan wel. Verder hopen op een PR offensief dat de IDF zou hinderen in terugslaan en dan heb je je voordeel. Maar nu heeft Israël maling aan de publieke opinie en roeien ze Hezbollah helemaal uit. Vandaar het gegil van figuren als Chadi dat dat niet de bedoeling is.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Het is beter je vijanden de onderschatten natuurlijk maar jezus was dit dan het grote Hezbollah leger (1 van de grootste non-state legers van de wereld).Het is gewoon hilarisch.
Israel accepteert niets anders dan complete ontmanteling van Hezbollah en Hamas. Saoedi-Arabië zal van de Houthi's af willen. Maar dat is einde Ayatollah regime.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:58 schreef Aether het volgende:
[..]
Ja, komt hier vandaan.
US and Arab states reportedly in talks with Iran for ceasefire on all war fronts
https://www.timesofisrael(...)e-on-all-war-fronts/
Ja, ze worden nu aangepakt op manieren waar ze zich niet tegen kunnen wapenen. Terreur, gerichte aanslagen op het hoge- en middenkader, gerichte commando-acties tegen hun eigen "commando"-eenheden, luchtaanvallen op opslagplaatsen die voorheen onaantastbaar werden geacht, hun bevoorradingslijnen...quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Het is beter je vijanden de onderschatten natuurlijk maar jezus was dit dan het grote Hezbollah leger (1 van de grootste non-state legers van de wereld).Het is gewoon hilarisch.
Uiteraard. Daarom is het voorstel voor een staat-het-vuren, waar velen over reppen ook zo bespottelijk. Dan kunnen Hezbollah (en Hamas) zich weer herstructureren en herbewapenen en begint het hele spelletje over een jaar of twee weer opnieuw. Het in stand willen houden van deze terreurgroeperingen getuigt van een enorme naïviteit of kwaadwillendheid jegens Israël.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:27 schreef Ulx het volgende:
Ik zie ineens dit soort berichten opduiken.
[ x ]
Niet dat ik denk dat Hezbollah hun zin moet krijgen. De staakt-het-vuren trein is wat mij betreft al een tijd terug vertrokken. Onvoorwaardelijke overgave en complete ontmanteling lijkt me nu de enige manier voorwaarts. Het heeft geen zin om Iran tijd te geven hun proxy weer te herbouwen.
Dat weet je pas als je de namen en rugnummers hebt. Jij zegt dat je ze hebt, aangezien je met een percentage komt.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:43 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hoeveel? De teller staat bij mij op twee kinderen en drie volwassenen.
Op de 4000 ontploffingen is dat acceptabel.
Wil je dit gezeik echt oplossen, dan zul je toch Iran in zijn geheel moeten uitschakelen. Zolang dat niet gebeurd is het alleen dweilen met de kraan open. En langdurige vrede zal er ook niet komen denk ik (hoop het ooit wel), daar is simpelweg gewoon teveel voor gebeurd.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Uiteraard. Daarom is het voorstel voor een staat-het-vuren, waar velen over reppen ook zo bespottelijk. Dan kunnen Hezbollah (en Hamas) zich weer herstructureren en herbewapenen en begint het hele spelletje over een jaar of twee weer opnieuw. Het in stand willen houden van deze terreurgroeperingen getuigt van een enorme naïviteit of kwaadwillendheid jegens Israël.
Vrede kan prima, kijk naar Egypte en Jordanië.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:40 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Wil je dit gezeik echt oplossen, dan zul je toch Iran in zijn geheel moeten uitschakelen. Zolang dat niet gebeurd is het alleen dweilen met de kraan open. En langdurige vrede zal er ook niet komen denk ik (hoop het ooit wel), daar is simpelweg gewoon teveel voor gebeurd.
israël will helemaal geen vrede. Nooit gewild ook want dat betekent dat ze geen landje pik meer kunnen spelen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:40 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Onvoorwaardelijke overgave dus. In het 1949 trucje trappen ze in Israël niet meer. Da's heel verstandig en ook goed voor Libanon zelf.
Het is voornamelijk weer belangrijk dat de economische sancties op Iran wordt gezet. Die waren onder de Obama regering weggehaald omdat zij het idiote idee hadden om Iran een belangrijke speler in de regio te maken en via een niet-werkende 'nucleaire deal'. Op die manier bloeide de economie van Iran weer op en kon men dus ook weer meer investeren in zowel het eigen wapenarsenaal als dat van Hezbollah en Hamas.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:40 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Wil je dit gezeik echt oplossen, dan zul je toch Iran in zijn geheel moeten uitschakelen. Zolang dat niet gebeurd is het alleen dweilen met de kraan open. En langdurige vrede zal er ook niet komen denk ik (hoop het ooit wel), daar is simpelweg gewoon teveel voor gebeurd.
Gewoon doorgaan totdat Hezbollah volledig ontmanteld is. Idem met Hamas.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:40 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Onvoorwaardelijke overgave dus. In het 1949 trucje trappen ze in Israël niet meer. Da's heel verstandig en ook goed voor Libanon zelf.
Hou toch eens op met zulke verzinsels.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
israël will helemaal geen vrede. Nooit gewild ook want dat betekent dat ze geen landje pik meer kunnen spelen.
Chadi is in full denial mode, vorige week zei hij nog dat Hezbollah niet verzwakt was.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hou toch eens op met zulke verzinsels.
Israël 'pikt' geen land en Israël heeft nota bene meermaals een staat aangeboden aan de Palestijnen.
Hezbollah ontmantelen was een VN resolutie. Neem het op met de veiligheidsraad.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
israël will helemaal geen vrede. Nooit gewild ook want dat betekent dat ze geen landje pik meer kunnen spelen.
Je zal nu maar Iran zijn, dan schijt je toch 7 kleuren bagger als je al je proxy legertjes 1 voor 1 met het grootste gemak opgerold ziet worden.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:51 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hezbollah ontmantelen was een VN resolutie. Neem het op met de veiligheidsraad.
Die arme jongen krijgt klap op klap, begrip svp.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:50 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Chadi is in full denial mode, vorige week zei hij nog dat Hezbollah niet verzwakt was.
Wat een gelul. israël kan niets bieden waar het niet eigenaar van is. israel is gebouwd op Palestina. De Palestijnen hebben israel erkent en daarmee hen een staat gegeven. Dat ten eerste. Ten tweede is het gewoon keer op keer bewezen dat ze landje pik spelen. Als ze echt Palestijnen ook zelfbestuur gunnen hadden ze delen niet ingepikt en daar niet op gebouwd. De intentie is meer dan duidelijk.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hou toch eens op met zulke verzinsels.
Israël 'pikt' geen land en Israël heeft nota bene meermaals een staat aangeboden aan de Palestijnen.
Oh vertel wat stond er allemaal in die resolutie.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:51 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hezbollah ontmantelen was een VN resolutie. Neem het op met de veiligheidsraad.
quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:56 schreef Chadi het volgende:
[..]
Oh vertel wat stond er allemaal in die resolutie.
Hezbollah wordt nu ontwapend en kan vertrekken naar de afgesproken gebieden.quote:United Nations Security Council Resolution 1701 is a resolution that was intended to resolve the 2006 Lebanon War. The resolution calls for a full cessation of hostilities between Israel and Hezbollah, the withdrawal of Israeli forces from Lebanon to be replaced by Lebanese and United Nations Interim Force in Lebanon (UNIFIL) forces deploying to southern Lebanon, and the disarmament of armed groups including Hezbollah, with no armed forces other than UNIFIL and Lebanese military south of the Litani River, which flows about 29 km (18 mi) north of the border.
Die resolutie gaat over het gebied tussen de rivier en de grens. Die resolutie is door beide partijen zo vaak geschonden. israël gebruikt nu. UNIFIL als human shields door hun tanks tussen de gebouwen van de VN te plaatsen. Wat vind je daarvan?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:00 schreef Ulx het volgende:
[..]
[..]
Hezbollah wordt nu ontwapend en kan vertrekken naar de afgesproken gebieden.
Het had na 2006 vast ook wel ook vreedzaam gekund had Hezbollah dat gewild.
Daarom moet de bron ook moet worden uitgeschakeld, het gezwel in Teheran, en tegelijkertijd komt de vrijheid voor het Iraanse volk.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:00 schreef Ulx het volgende:
[..]
[..]
Hezbollah wordt nu ontwapend en kan vertrekken naar de afgesproken gebieden.
Het had na 2006 vast ook wel ook vreedzaam gekund had Hezbollah dat gewild.
Dit is zo'n onzinnige discussie, geschiedvervalsing pur sang.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:56 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat een gelul. israël kan niets bieden waar het niet eigenaar van is. israel is gebouwd op Palestina. De Palestijnen hebben israel erkent en daarmee hen een staat gegeven. Dat ten eerste. Ten tweede is het gewoon keer op keer bewezen dat ze landje pik spelen. Als ze echt Palestijnen ook zelfbestuur gunnen hadden ze delen niet ingepikt en daar niet op gebouwd. De intentie is meer dan duidelijk.
Ah, de religie van de vrede slaat weer toe.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
terroristische aanval in Tel Aviv zojuist. 6 mensen gewond door een man die ging steken
Denk dat ecomomische sanctie's niet veel zullen uithalen met dat soort landen, ze zullen alleen nog meer gemotiveerd zijn. Wacht je langer is Iran doodleuk nummer zoveel met kernwapens, nou leuke gedachte zeg...quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is voornamelijk weer belangrijk dat de economische sancties op Iran wordt gezet. Die waren onder de Obama regering weggehaald omdat zij het idiote idee hadden om Iran een belangrijke speler in de regio te maken en via een niet-werkende 'nucleaire deal'. Op die manier bloeide de economie van Iran weer op en kon men dus ook weer meer investeren in zowel het eigen wapenarsenaal als dat van Hezbollah en Hamas.
Dan nog zijn de dragers van die specifiek uitgedeelde piepers zelf 100% verantwoordelijk voor daaruit voortvloeiende gevolgen van welke aard dan ook met dat al of niet onschuldige omstanders worden getroffen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 09:38 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik heb beelden gezien van ontploffende pages op markten, winkels. Er zijn meldingen gemaakt van kinderen die slachtoffer zijn geworden. Dus ja ik weet dat er burgers zijn omgekomen of geraakt . Je weet niet in welke ruimte de ontploffingen plaats gaan vinden en wie de slachtoffers worden van de acties. Dat alleen al is genoeg om het af te keuren.
Maar jij beweert dat 99% hezbollah was. Dan heb jij de cijfers toch? Ik noem geen enkele cijfer.
Daarmee eindigt het nog niet, hoor.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 11:45 schreef Scorpie het volgende:
Hezbollah ligt dus op de rug, nog ff doorgaan en de doodsteek uitdelen Israël, dan kan daarna Hamas afgemaakt worden en de Houthi’s als bonus erbij pakken s.v.p.
Dit is onzin natuurlijk. Iemand die een aanval pleegt moet altijd rekening houden met onschuldige omstanders. Helemaal in de 21e eeuw nu er zoveel precisiewapens zijn en er zoveel intel is zijn er geen excuses meer over.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:32 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dan nog zijn de dragers van die specifiek uitgedeelde piepers zelf 100% verantwoordelijk voor daaruit voortvloeiende gevolgen van welke aard dan ook met dat al of niet onschuldige omstanders worden getroffen.
Jij denkt dat ze allemaal vrijwillig zo'n pieper dragen? Een deel moet gewoon anders hebben ze een probleem.quote:Wanneer iemand thuis een 'wapen' of 'communicatie' heeft, is die ook verantwoordelijk voor gevolgen wanneer dat ding hoe dan ook en door wie dan ook anders, wordt gebruikt. Wanneer je als eigenaar geen gevolgen wil hebben begin je allereerst door geen wapen of hier zo'n pieper te gebruiken, zelfs te willen hebbenen laat staan deel uit te maken van een terreurorganisatie.
Die arme hezbollah terroristjes toch, ze moesten het wel dragen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:40 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dit is onzin natuurlijk. Iemand die een aanval pleegt moet altijd rekening houden met onschuldige omstanders. Helemaal in de 21e eeuw nu er zoveel precisiewapens zijn en er zoveel intel is zijn er geen excuses meer over.
[..]
Jij denkt dat ze allemaal vrijwillig zo'n pieper dragen? Een deel moet gewoon anders hebben ze een probleem.
Nog effe. Je bent zelf verantwoordelijk voor je eigen bommen. Die verantwoordelijkheid kan je niet afschuivenquote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:32 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dan nog zijn de dragers van die specifiek uitgedeelde piepers zelf 100% verantwoordelijk voor daaruit voortvloeiende gevolgen van welke aard dan ook met dat al of niet onschuldige omstanders worden getroffen.
Wanneer iemand thuis een 'wapen' of 'communicatie' heeft, is die ook verantwoordelijk voor gevolgen wanneer dat ding hoe dan ook en door wie dan ook anders, wordt gebruikt. Wanneer je als eigenaar geen gevolgen wil hebben begin je allereerst door geen wapen of hier zo'n pieper te gebruiken, zelfs te willen hebbenen laat staan deel uit te maken van een terreurorganisatie.
Palestina was onderdeel van groot Syrië. Maar het maakt geen moer uit of ze erkend werden of niet. De inheemse bevolking wilde de instroom van joden uit Europa die een zionistische staat wilden stichten op hun huizen niet. Dat is wat er is gebeurd. Er zijn tegen hun wil in mensen daarheen gemigreerd uit Europa. Het is ze opgelegd. Hoe je het verder wil noemen doet er niet toe. Als je onrecht wil witwassen door er naampje aan te hangen moet je het vooral doen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit is zo'n onzinnige discussie, geschiedvervalsing pur sang.
Israël is niet gebouwd op Palestina want dit is nooit een soeverein land geweest. 'Palestina' is een verwijzing naar een streek die vroeger Judea (Judean = Jood) heette en een staat/provincie in het Romeinse Rijk was.
Na de Bar Kochba-opstand, waar Joden tegen de Romeinen vochten en verloren, werden de meesten verdreven of als slaaf richting het Romeinse Rijk verscheept. Om de binding van dit gebied met het Jodendom te verwijderen, gaven de Romeinen dit gebied de naam Palestina-Syria.
Dat heeft dus verder niets te maken met Arabieren of moslims, iets wat Arabische moslims tegenwoordig beweren. Dat zij de inheemse bewoners van dit gebied zijn. Arabische moslims kwamen pas zeven eeuwen later in dit gebied vanuit het Oosten.
Daarnaast hebben de Arabieren (lees: Palestijnen) de staat Israël nooit erkend, zij begonnen nota bene een burgerloog tegen de Joden in deze regio nadat de plannen voor een Joodse staat concreet werden. En na de oprichting van Israël besloten alle omringende Arabische landen tezamen Israël aan te vallen. Beide oorlogen gestart door de Arabieren, werden gewonnen door de Joden en later Israël.
En ik heb het al eerder aangegeven: het Westen had toen keihard moeten ingrijpen en samen met Israël alle kwaadwillende Arabische moslims uit dit gebied moeten verdrijven. Dit is hun land niet, zij hebben hier niets te zoeken. Ga maar terug naar waar men vandaan komt: Saoedi-Arabië, Jemen, Syrië, Irak en Jordanië. Met deze oorlogs-en terreurzuchtige barbaren is niet te leven. Dat is de afgelopen 80 jaar wel gebleken.
Dat gaat nu eenmaal niet, in een oorlog zullen er altijd slachtoffers vallen. Daar is het een oorlog voor. De realiteit is dat er waarschijnlijk nooit een eliminatie op zo'n grote schaal tegen een terreurnetwerk, met zoveel precisie is uitgevoerd. Dit was een huzarenstukje. Dat er hier dan ook nog kritiek op is geeft blijk van andere motieven voor de verontwaardiging.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:40 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dit is onzin natuurlijk. Iemand die een aanval pleegt moet altijd rekening houden met onschuldige omstanders. Helemaal in de 21e eeuw nu er zoveel precisiewapens zijn en er zoveel intel is zijn er geen excuses meer over.
[..]
Jij denkt dat ze allemaal vrijwillig zo'n pieper dragen? Een deel moet gewoon anders hebben ze een probleem.
Het blijkt van wel:quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:21 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Denk dat ecomomische sanctie's niet veel zullen uithalen met dat soort landen, ze zullen alleen nog meer gemotiveerd zijn. Wacht je langer is Iran doodleuk nummer zoveel met kernwapens, nou leuke gedachte zeg...
Vindt overigens wel dat de Palestijnen een eigen levensvatbare staat moeten krijgen, zonder inmenging van israel. Alleen dan zullen de gemoederen bedaren in het Midden Oosten en krijgen we mischien een permanente vrede in die regio.
Ja dat snap ik, maar bedoelde meer zal hun vijandige houding daardoor veranderen?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 13:08 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het blijkt van wel:
[ afbeelding ]
Bron
Veel preciezer dan een pieper die een hezbollah lid bij zich heeft kan niet.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 12:40 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dit is onzin natuurlijk. Iemand die een aanval pleegt moet altijd rekening houden met onschuldige omstanders. Helemaal in de 21e eeuw nu er zoveel precisiewapens zijn en er zoveel intel is zijn er geen excuses meer over.
[..]
Jij denkt dat ze allemaal vrijwillig zo'n pieper dragen? Een deel moet gewoon anders hebben ze een probleem.
Hezbollah die lukraak raketten de grens over schiet, daar hoor je die users zich niet kritisch over uitlaten. Vreemd!quote:Op woensdag 9 oktober 2024 15:17 schreef Ulx het volgende:
[..]
Veel preciezer dan een pieper die een hezbollah lid bij zich heeft kan niet.
Uitsluiten dat iemand pech heeft ook niet.
Welke stad?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 16:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Weer een flinke rocket barrage zojuist lees ik op reddit/twitter. 300 raketten op 1 stad. Even afwachten op info.
@Ronald-Koeman graag jouw strenge veroordeling hiervoor aangezien men zonder enige precisie raketten afvuurt anno 2024 !quote:Op woensdag 9 oktober 2024 16:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Weer een flinke rocket barrage zojuist lees ik op reddit/twitter. 300 raketten op 1 stad. Even afwachten op info.
Mooi hè, gaat helemaal scheef in het koppie.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 16:46 schreef Cuendillar het volgende:
Ik moet altijd wel smakelijk lachen om de jodenhaters en andere anti-Israëlieten die zich geen houding kunnen geven met die pieperaanval.
Er wordt wanhopig gezocht naar honderden dode kindjes met piepers in de luiers, maar helaas....quote:Op woensdag 9 oktober 2024 16:46 schreef Cuendillar het volgende:
Ik moet altijd wel smakelijk lachen om de jodenhaters en andere anti-Israëlieten die zich geen houding kunnen geven met die pieperaanval.
Ik keur de raketten van Hezbollah ook af. Alleen zijn hun wapens een stuk zwakker en hun aanvallen een stuk minder in aantal en heeft Israël de bescherming van de Iron Dome. Over Israël hoeven we ons geen zorgen te maken, over Libanon wel.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
@:Ronald-Koeman graag jouw strenge veroordeling hiervoor aangezien men zonder enige precisie raketten afvuurt anno 2024 !
Wat is dat vpor argument? De wapens van hezbollah zijn zwakker en israel beschermt hun eigen burgers wel, dus laten we het maar toe dat ze duizenden raketten afschieten op uitsluitend burgerdoelen? Holy shitfuck.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik keur de raketten van Hezbollah ook af. Alleen zijn hun wapens een stuk zwakker en hun aanvallen een stuk minder in aantal en heeft Israël de bescherming van de Iron Dome. Over Israël hoeven we ons geen zorgen te maken, over Libanon wel.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh ja, het "je mag op ze schieten want ze hebben een kogelvrij vest" excuus.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik keur de raketten van Hezbollah ook af. Alleen zijn hun wapens een stuk zwakker en hun aanvallen een stuk minder in aantal en heeft Israël de bescherming van de Iron Dome. Over Israël hoeven we ons geen zorgen te maken, over Libanon wel.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat volgt daar helemaal niet uit hé. Altijd dat dus, dus, dus. Nee.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:44 schreef Bensel het volgende:
[..]
Wat is dat vpor argument? De wapens van hezbollah zijn zwakker en israel beschermt hun eigen burgers wel, dus laten we het maar toe dat ze duizenden raketten afschieten op uitsluitend burgerdoelen? Holy shitfuck.
Dan moet je beter leren formuleren, want je zegt het feitelijk wel alsof dat daar uit volgt.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:27 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat volgt daar helemaal niet uit hé. Altijd dat dus, dus, dus. Nee.
Ik heb het niet geformuleerd hoor.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:40 schreef Bensel het volgende:
[..]
Dan moet je beter leren formuleren, want je zegt het feitelijk wel alsof dat daar uit volgt.
Anyway,
Ik denk dat israel ook in overleg zal zijn met een Azerbeidjan om de boel een beetje moeilijker te maken voor Iran.Zij staan na het nog steeds smeulende conflict met iran gesteunde Armenie niet heel positief tegenover Iran Ook al is het alleen het gebruik van vliegvelden, maar sturen van troepen naar de grens kan al voor redelijk wat issues zorgen voor Iran.
Zou prettig zijn voor Libanese burgers.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:11 schreef Perrin het volgende:
Hezbollah stort ineen als een kaartenhuis lees ik.[ x ]
quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:11 schreef Perrin het volgende:
Hezbollah stort ineen als een kaartenhuis lees ik.[ x ]
Use 'em before you lose 'em, denk ik.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:32 schreef Qarrad het volgende:
[..]
[ x ]
Desondanks nog meer dan 150 raketten naar Haifa gelanceerd.
Vast wel, maar krijgen ze nieuwe? De communicatie ligt in puin en we zien flink wat opslagplaatsen exploderen. En dat lijken gezien de hoeveelheid secundaire explosies niet de kleintjes te zijn. Dus de vraag is of dit vol te houden is.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:32 schreef Qarrad het volgende:
[..]
[ x ]
Desondanks nog meer dan 150 raketten naar Haifa gelanceerd.
Ik hoop het. Hezbollah heeft (mede) heel Libanon naar de schurft geholpen. Ze liggen nu even op apegapen maar het Libanese leger is niet van zins/bij machte hun eigen land schoon te vegen en Israël kan natuurlijk maar beperkt handelen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:33 schreef Perrin het volgende:
[..]
Use 'em before you lose 'em, denk ik.
De vraag of het vol te houden is ligt, zolang het regime in Iran blijft zitten, aan de kant van Israël.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:42 schreef Ulx het volgende:
[..]
Vast wel, maar krijgen ze nieuwe? De communicatie ligt in puin en we zien flink wat opslagplaatsen exploderen. En dat lijken gezien de hoeveelheid secundaire explosies niet de kleintjes te zijn. Dus de vraag is of dit vol te houden is.
Nou 42.000 onschuldige Gazanen dat lijkt me niet te kloppen. Er zijn toch zeker 10.000 tot misschien zelfs 20.000 Hamas terroristen uitgeschakeld, en die doden zitten ook in die 42.000.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:32 schreef Pegos het volgende:
Netanyahu heeft Libanon en de Libanezen gedreigd om het land in Gaza te veranderen.
Zoals bekend heeft hij uit wraak Gaza grotendeels platgebombardeerd, vrijwel alle inwoners dakloos en ontheemd gemaakt, 42.000 onschuldige Gazanen omgebracht en 92.000 Gazanen ernstig gewond. Naast allerlei andere illegale verwoestingen, etc.
Dat hij Hezbollah bestrijdt is begrijpelijk omdat Hezbollah Israel aanvalt.
Dat kun je niet de hele Libanese bevolking aanrekenen, die heeft geen enkele macht over Hezbollah.
Ik vind deze zeer ernstige dreiging door dit oorlogszuchtige sujet, nu wel alle spuigaten uitlopen en ik vind dat er een spoedbijeenkomst van de Veiligheidsraad noodzakelijk is om deze zeer ernstige dreiging tegen volkomen onschuldige Libanezen en tegen het land als zodanig gewoon absurd, illegaal, inhumaan en buiten alle proporties.
Dit kan zo niet doorgaan. ,
Dat betwijfel ik. De berichten lijken toch eerder te wijzen op het bekende 'we willen een staakt-het-vuren'.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:42 schreef Qarrad het volgende:
Iran draait er de hand niet voor om om er middelen, expertise en manschappen bij te pompen
Wat wil Iran nu nog gaan doen? Hun wapenvluchten worden door de Libanese regering geweigerd. Bovendien zal de IDF echt niet te beroerd zijn om vliegtuigen uit Iran neer te schieten. En Assad durft ook niets. Flikt hij wat krijgt hij een bom door het plafond gesmeten.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:43 schreef Qarrad het volgende:
[..]
De vraag of het vol te houden is ligt, zolang het regime in Iran blijft zitten, aan de kant van Israël.
Aan de oppervlakte zal Iran doen alsof ze ze opgeven en hun militaire atoomprogramma niet verder zullen ontwikkelen. Je hoeft echt geen groot militair strateeg te zijn om dat niet te geloven.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:44 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. De berichten lijken toch eerder te wijzen op het bekende 'we willen een staakt-het-vuren'.
Hee joh, ik help het je hopen.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:47 schreef Ulx het volgende:
[..]
Wat wil Iran nu nog gaan doen? Hun wapenvluchten worden door de Libanese regering geweigerd. Bovendien zal de IDF echt niet te beroerd zijn om vliegtuigen uit Iran neer te schieten. En Assad durft ook niets. Flikt hij wat krijgt hij een bom door het plafond gesmeten.
Ja, en nu wil men dat Israël weer een dealtje met die lui sluit want ja ze doen het echt niet nog een keertje hoor.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:49 schreef Qarrad het volgende:
Hamas voerde twee jaar vredesbesprekingen terwijl ze 7 oktober voorbereidden.
Als Ronald-Koeman 's ochtends wakker wordt en in de spiegel kijkt, dan ziet hij een hypocriet.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:44 schreef Bensel het volgende:
[..]
Wat is dat vpor argument? De wapens van hezbollah zijn zwakker en israel beschermt hun eigen burgers wel, dus laten we het maar toe dat ze duizenden raketten afschieten op uitsluitend burgerdoelen? Holy shitfuck.
Lekker zwart/wit. "Dus laten we het maar toe" nee natuurlijk niet. Maar wel proportioneel blijven in de tegenreactie.en je aan de regels houden ook als de tegenstander dat niet doet.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:44 schreef Bensel het volgende:
[..]
Wat is dat vpor argument? De wapens van hezbollah zijn zwakker en israel beschermt hun eigen burgers wel, dus laten we het maar toe dat ze duizenden raketten afschieten op uitsluitend burgerdoelen? Holy shitfuck.
Bij jou is de wereld zwart/wit blijkbaar. Ook al in je post in het andere topic.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 21:02 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Als Ronald-Koeman 's ochtends wakker wordt en in de spiegel kijkt, dan ziet hij een hypocriet.
Proportioneel in wat? De doelwitten die je kiest? Hezbollah schiet 9000 raketten op willekeurige burgerdoelen dus wat is dan proportioneel? 4500 raketten terugschieten op willekeurige burgerdoelen in Libanon en maar zien wat ze raken? Dat is de helft, lijkt me heel aardig van Israël. Of niet?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 21:06 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Lekker zwart/wit. "Dus laten we het maar toe" nee natuurlijk niet. Maar wel proportioneel blijven in de tegenreactie.en je aan de regels houden ook als de tegenstander dat niet doet.
Je kan zelf toch wel een beetje aanvoelen wat proportioneel is en dat dat niet lijkt op wat je in bovenstaande grafieken ziet?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 21:48 schreef Ulx het volgende:
[..]
Proportioneel in wat? De doelwitten die je kiest? Hezbollah schiet 9000 raketten op willekeurige burgerdoelen dus wat is dan proportioneel? 4500 raketten terugschieten op willekeurige burgerdoelen in Libanon en maar zien wat ze raken? Dat is de helft, lijkt me heel aardig van Israël. Of niet?
Eigenlijk zou Israël Iron Dome moeten uitzetten zodat het weer eerlijk is? Bedoel je dat?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:06 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Je kan zelf toch wel een beetje aanvoelen wat proportioneel is en dat dat niet lijkt op wat je in bovenstaande grafieken ziet?
Dit is inderdaad het bericht waarop ik reageer. Het is overigens momenteel op alle nieuwszenders te horen en te zien.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 20:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nou 42.000 onschuldige Gazanen dat lijkt me niet te kloppen. Er zijn toch zeker 10.000 tot misschien zelfs 20.000 Hamas terroristen uitgeschakeld, en die doden zitten ook in die 42.000.
Ik vermoed dat de meeste hier geen idee hebben over het dreigement van Netanyahu waar jij het over hebt. Dus hierbij
[ afbeelding ]
En een beetje gekke opmerking van Bibi. IDF doet er in Gaza alles aan om de burgers volledig te ontzien en zijn er geen limieten op de noodhulp die Gaza wordt binnengelaten. De vele videobeelden van marktkramen vol met een halve meter dikke laag vers fruit staat ons alles goed op het netvlies.
ja wat anders , moet Hezbollah Iran soms stoppen met raketten sturenquote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:46 schreef Ulx het volgende:
[..]
Eigenlijk zou Israël Iron Dome moeten uitzetten zodat het weer eerlijk is? Bedoel je dat?
Dat aan de regels houden doet Israël dus als enige wél door zo precies als mogelijk is terroristen te raken of hun opslagplekken. Dit is uiterst nette oorlogsvoering tegen een vijand die daar schijt aan heeft.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 21:06 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Lekker zwart/wit. "Dus laten we het maar toe" nee natuurlijk niet. Maar wel proportioneel blijven in de tegenreactie.en je aan de regels houden ook als de tegenstander dat niet doet.
Proportioneel, dan zou Israël nog veel verder moeten gaan dan wat ze nu doen. Dan zouden ze daadwerkelijk willekeurig raketten moeten gaan afvuren. Ik denk niet dat proportioneel is waar jij naartoe wil. Dat zou niet best zijn.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:06 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Je kan zelf toch wel een beetje aanvoelen wat proportioneel is en dat dat niet lijkt op wat je in bovenstaande grafieken ziet?
Raar (be)denken, omdat Israël een stuk geweld kan afweren is haar aanvallen met terreur niet zo erg en hoeven "we" ons geen zorgen te maken. Ik vraag mij dan serieus af hoe dat in iemands hoofd werkt met iemand terroriseren die niet (gelijk) is dood te slaan.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 17:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik keur de raketten van Hezbollah ook af. Alleen zijn hun wapens een stuk zwakker en hun aanvallen een stuk minder in aantal en heeft Israël de bescherming van de Iron Dome. Over Israël hoeven we ons geen zorgen te maken, over Libanon wel.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:IRGC commander suspected dead after Israeli airstrike in Damascus
An alleged Israeli airstrike near the Iranian embassy in Damascus is believed to have killed Mohammad Reza Fallahzadeh, deputy commander of Iran's Quds Force.
https://www.iranintl.com/en/202410096909
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |