SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alle vorige deelnemers staan hier https://www.tvgids.nl/nie(...)s-van-de-bondgenoten“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Ah die puzzels zijn leukquote:Op woensdag 18 september 2024 20:29 schreef 5thencounter het volgende:
VriijBiBo puzzel.. 1 per team moet de puzzel oplossen
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 18 september 2024 20:34 schreef KinKiJan het volgende:
Serena lijkt me niet handig voor die opdracht, die verliest haar rijbevoegdheid al door alleen naar die fles te kijken
Ja! Als student spaarde ik die dingen met vrienden en dan telkens door ruilen. Zo leuk!quote:Op woensdag 18 september 2024 20:34 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Ah die puzzels zijn leuk, tegen overgestelde doen van wat je eerste ingeving is eigenlijk noem ik het maar
De oplossing is simpel, touwtje doorknippenquote:Op woensdag 18 september 2024 20:34 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Ah die puzzels zijn leuk, tegen overgestelde doen van wat je eerste ingeving is eigenlijk noem ik het maar
Het ging over het kind van Bruce zelf toch?quote:Op woensdag 18 september 2024 20:47 schreef Soury het volgende:
Dat bezoek ook, wat kan mij het bommen dat het kind van Bruce zijn zus kinkhoest heeft.
Al ben ik wel weer benieuwd naar evt. bezoek van Died. Vraag me af of die wat te zeggen hebben.
Oh had er beetje doorheen gespoeld. Nou ja dat boeit me ook eigenlijk niet.quote:Op woensdag 18 september 2024 23:15 schreef Yver73 het volgende:
[..]
Het ging over het kind van Bruce zelf toch?
Helemaal prima, het boeit Bruce zelf ook niet.quote:Op woensdag 18 september 2024 23:17 schreef Soury het volgende:
[..]
Oh had er beetje doorheen gespoeld. Nou ja dat boeit me ook eigenlijk niet.
Vanavond allemaal kijken.. dat soort klickbaits werkt altijdquote:Op donderdag 19 september 2024 11:25 schreef spapaars het volgende:
https://lovereality.nl/ro(...)ndgenoten-schaam-je/
Ik vond hem in het begin wel grappig maar het is een creepquote:Op donderdag 19 september 2024 11:25 schreef spapaars het volgende:
https://lovereality.nl/ro(...)ndgenoten-schaam-je/
Een echte gladjanus.quote:Op donderdag 19 september 2024 12:25 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vond hem in het begin wel grappig maar het is een creep
Ja smerige streken ,... hij is ook veranderd sinds hij wat met dat aanhangsel heeft.quote:
Ze is een naïef persoon die zich laat misbruiken door hem.quote:Op donderdag 19 september 2024 12:46 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ja smerige streken ,... hij is ook veranderd sinds hij wat met dat aanhangsel heeft.
Ik heb de indruk dat ze er voor hem is ingegaan , eigen keuze , vals kindquote:Op donderdag 19 september 2024 12:50 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ze is een naïef persoon die zich laat misbruiken door hem.
Een team helemaal dwarsbomen tijdens een proef en met de rest een plannetje smeden zodat ze 0 punten krijgen mag natuurlijk, maar je eigen deur dichthouden voor mensen die niet kunnen luisteren is een grens te ver.quote:Op donderdag 19 september 2024 11:52 schreef Gia het volgende:
Op facebook gaat het al helemaal los over de 'agressiviteit' van Diederik richting Johan. Er wordt al geroepen om een rode kaart, terwijl we nog vrijwel niks gezien hebben. Ja, Diederik duwt zijn eigen kamerdeur dicht, omdat Johan hun kamer wil betreden. Hoe hij erin gaat, kan te agressief zijn, maar het kan net zo goed met een sisser aflopen en wordt het voorval weggelachen. Net als met Floris en Robert, destijds bij de brievenbus.
Het is niet zo dat Johan, omdat hij over de 70 is, mag gaan en staan waar hij wil. If you can't stand the heat, stay out of the kitchen.
Agressie is niet toegestaan, zover ik weet. Het gaat dus om de manier waarop. En dat weten we nog niet echt.quote:Op donderdag 19 september 2024 13:38 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Een team helemaal dwarsbomen tijdens een proef en met de rest een plannetje smeden zodat ze 0 punten krijgen mag natuurlijk, maar je eigen deur dichthouden voor mensen die niet kunnen luisteren is een grens te ver.
Bij de reacties staat de roddel:quote:Op donderdag 19 september 2024 11:25 schreef spapaars het volgende:
https://lovereality.nl/ro(...)ndgenoten-schaam-je/
C/P met spelfouten en al.quote:Morgen gaat Diederik door het lint en hopenlijk daarna naar huis, zag al ergens dat die al thuisnis
SPOILER: Promo van vanavondOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Johan is een grote faal. Had ik meer van verwacht! Meneer zegt ook 'wetenschapper' te zijn. Iedereen kan zich blijkbaar zo noemen tegenwoordig...quote:Op donderdag 19 september 2024 11:52 schreef Gia het volgende:
Op facebook gaat het al helemaal los over de 'agressiviteit' van Diederik richting Johan. Er wordt al geroepen om een rode kaart, terwijl we nog vrijwel niks gezien hebben. Ja, Diederik duwt zijn eigen kamerdeur dicht, omdat Johan hun kamer wil betreden. Hoe hij erin gaat, kan te agressief zijn, maar het kan net zo goed met een sisser aflopen en wordt het voorval weggelachen. Net als met Floris en Robert, destijds bij de brievenbus.
Het is niet zo dat Johan, omdat hij over de 70 is, mag gaan en staan waar hij wil. If you can't stand the heat, stay out of the kitchen.
Yup. Celine en Senna er ook meteen bovenop, gaat wel even anders dan met die ja-knikkers die al weg zijn.quote:Op donderdag 19 september 2024 20:01 schreef wolffie het volgende:
Wat een etterbak is Diederik, ik ben het nu met Johan eens! Die gast is volgens mij een verwend strontjong denkt dat hij iedereen kan manipuleren. Engerd bah gauw naar huis gaan. En de rest laat het maar gebeuren in de groep.
De actie zelf is toch niet gek in de bondgenotenquote:Op donderdag 19 september 2024 20:04 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Yup. Celine en Senna er ook meteen bovenop, gaat wel even anders dan met die ja-knikkers die al weg zijn.
Vind het kinderachtig, 'wij waren eerst bij het speelgoed dus nu mogen jullie er niet mee spelen'. Maar goed, zo gaat dat al een tijdje en regie vindt het zoals 5th hierboven ook zegt prachtig.quote:Op donderdag 19 september 2024 20:07 schreef greysbones het volgende:
[..]
De actie zelf is toch niet gek in de bondgenoten
Maar de reactie die died heeft
En alles bepaald
Daar stoor ik me enorm aan
Vind die Johan wel een vreemde vogelquote:Op donderdag 19 september 2024 20:10 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Vind het kinderachtig, 'wij waren eerst bij het speelgoed dus nu mogen jullie er niet mee spelen'. Maar goed, zo gaat dat al een tijdje en regie vindt het zoals 5th hierboven ook zegt prachtig.
Diederik is sowieso een blaaskaak ja
quote:Op donderdag 19 september 2024 20:15 schreef wolffie het volgende:
Leuk ja Brijan en Michel koppelen😘
Welke zin hadden ze nu ?quote:Op donderdag 19 september 2024 20:16 schreef 5thencounter het volgende:
Regie heeft toch al een hele tijd plezier van een paar blikken..en het "achterlijke gedrag" nog 4x herhalen en geen hond weet nog wat te doen met de blikken
Nouww.. op de rol staan nogquote:Op donderdag 19 september 2024 20:16 schreef KinKiJan het volgende:
[..]Nee, niet gewoon. Nee. Brittje en Diedje is al een brug te ver. Genoeg met dat stelletjes gezever
Welke blikkenquote:Op donderdag 19 september 2024 20:16 schreef 5thencounter het volgende:
Regie heeft toch al een hele tijd plezier van een paar blikken..en het "achterlijke gedrag" nog 4x herhalen en geen hond weet nog wat te doen met de blikken
Ja, planken oefenen.. slaat nergens opquote:Op donderdag 19 september 2024 20:19 schreef greysbones het volgende:
[..]
Welke zin hadden ze nu ?
Iets met planken ?
Snotneusquote:Op donderdag 19 september 2024 20:23 schreef 5thencounter het volgende:
"Achterlijk" kan wel een paar afleveringen mee denk ik
quote:Op donderdag 19 september 2024 21:23 schreef freaky40 het volgende:
Het voorstukje van gisteren viel dus enorm mee, al die 'rode kaart' roeptoeters weer hun hok in, chop chop! Dit was gewoon TV maken op een vast staand feit dat het altijd zo gaat na een alarm, het bondje wat het eerst bij de poort is of bij de brievenbus pakt de inhoud en gaat er mee naar de kamer. Dit hadden ze kunnen en moeten weten, dat zijn de spelregels van de show. Onnozel gedoe dus valt Diederik en zijn bondje niets te verwijten. Johan is een echte botte noordeling die niets snapt. Een soort Vincent type die we eerder hadden.
No way, Diederik is here to stay! #TeamDied in de gloria!quote:Op donderdag 19 september 2024 23:46 schreef Gia het volgende:
Ben steeds zo verbaasd over Jason.... Die gast denkt echt dat hij aantrekkelijk is voor de vrouwtjes!
Diederik vind ik een akelig mannetje; zo'n koude, dode blik in zijn ogen. Brrrr. Manipulator eerste klas.
Mooi dat de andere bondjes de Vossen de min in willen duwen. Denk dat dan Diedje mag wieberen.
Diederik gaat er na deze maand toch uit ? Of wordt het een 2de Beau ?quote:Op donderdag 19 september 2024 23:46 schreef Gia het volgende:
Ben steeds zo verbaasd over Jason.... Die gast denkt echt dat hij aantrekkelijk is voor de vrouwtjes!
Diederik vind ik een akelig mannetje; zo'n koude, dode blik in zijn ogen. Brrrr. Manipulator eerste klas.
Mooi dat de andere bondjes de Vossen de min in willen duwen. Denk dat dan Diedje mag wieberen.
Volgens mij hoorde ik "oefen op de plank"quote:Op donderdag 19 september 2024 20:19 schreef greysbones het volgende:
[..]
Welke zin hadden ze nu ?
Iets met planken ?
Ik denk dat het simpeler gaat worden, 4 frisbee's 1 per teamlid gooien en met de omgegooide blikken woordjes maken, wie de meeste woordjes heeft enz..quote:Op vrijdag 20 september 2024 08:03 schreef Montagui het volgende:
[..]
Volgens mij hoorde ik "oefen op de plank"
Of misschien "planken oefenen"
Let op; zowel de eerste versie als de tweede versie heeft maar 14 letters, en er zijn 15 blikken (5-4-3-2-1 = 15).
Daarbij hoorde ik Floris zeggen, "dan hebben we een 'k' over".
![]()
![]()
Met de anagrammen oplosser (inclusief die extra k) krijg je bij de eerste niets, maar bij de tweede als oplossingen:
Elf koekenpannen
Elf pannenkoeken
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik geloof het pas als ze de poort door zijn. Ze lijken vaker niet te gaan dan wel als ze zeggen dat het de laatste maand isquote:Op vrijdag 20 september 2024 08:02 schreef King_Merc het volgende:
[..]
Diederik gaat er na deze maand toch uit ? Of wordt het een 2de Beau ?
de FEBO mag wel met iets nieuws komen danquote:Op vrijdag 20 september 2024 10:42 schreef freaky40 het volgende:
Zolang Diederik nog TV blijft maken zal de FEBO hem wel verleiden om nog een maandje te blijven misschien, of ze moeten een goede opvolger hebben in een nieuw reality TV-talentje in de dop.
Diederik is de Jeffrey uit EJVLJ, zo'n rolletje neemt hij zich nu aan. Lekker overheersend, de hele groep tegen zich krijgen en ook nog een relatie in de loods. Ik zie een patroon hoe de FEBO denkt.
Jup, en steeds dat setjes bijelkaar casten gaat steeds meer op ZeerLangLevenDeLiefde lijken. geen 24uur maar 4 weken of langer jengelenquote:Op vrijdag 20 september 2024 10:42 schreef freaky40 het volgende:
Zolang Diederik nog TV blijft maken zal de FEBO hem wel verleiden om nog een maandje te blijven misschien, of ze moeten een goede opvolger hebben in een nieuw reality TV-talentje in de dop.
Diederik is de Jeffrey uit EJVLJ, zo'n rolletje neemt hij zich nu aan. Lekker overheersend, de hele groep tegen zich krijgen en ook nog een relatie in de loods. Ik zie een patroon hoe de FEBO denkt.
Dat bepaald Diederik zelf en de FEBO, daar hebben wij niets van te vinden. En terecht.quote:Op vrijdag 20 september 2024 10:59 schreef Giggio het volgende:
[..]
de FEBO mag wel met iets nieuws komen dan
Died is genoeg geweest, klaar over en wegwezen
Die Diederik is gewoon een achterlijk opgefokt egotrippertje ..quote:Op vrijdag 20 september 2024 14:26 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dat bepaald Diederik zelf en de FEBO, daar hebben wij niets van te vinden. En terecht.
Kan wel zijn maar de FEBO bepaalt toch echt niet dat je met iemand tegen je zin in gaat zoenen en in bed gaat liggen. Dat zou wat zijn !!quote:Op vrijdag 20 september 2024 14:38 schreef freaky40 het volgende:
Daar moet hij ook vanaf, vindt hij zelf ook en vindt haar ook toxic vaak, maar zit met haar opgescheept mede door toedoen van de FEBO die hier een verhaallijntje in zien.
Dat valt nog te bezien als spulletjes bedoeld voor de groep achterover gedrukt wordt op eigen slaapkamer.. er zijn wel grenzen aan dictatoriaal gedragquote:Op vrijdag 20 september 2024 14:41 schreef Soury het volgende:
Ik geef Died wel gelijk in dat blikken gedoe, lekker schijnheilig van zeker een Selena en Floris die twee gaan ook door roeien en ruiten om iets te bemachtigen. Ik mis nu Robert wel die dit tafreel op een afstandje zou belijken met een instelling van ze doen maar.
Johan moet niet zo janken en waar haalt hij het vandaan dat hij het recht heeft om op iemand anders zijn slaapkamer te mogen komenLijkt me toch een beetje privé plek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kan dit topic niet weergeven. Of dit topic bestaat niet, of de gekozen weergave bevat geen berichten.
Dat begrijp ik welquote:Op vrijdag 20 september 2024 20:06 schreef 5thencounter het volgende:
Diedertje wil nietsograag bij Papa en Mama van Briitje te zitte
U heeft Hele mooie ogen?quote:Op vrijdag 20 september 2024 20:23 schreef Gia het volgende:
Wat zeg je niet tegen je schoonmoeder bij de eerst ontmoeting?🙄
Ik dacht iets te horenquote:Op vrijdag 20 september 2024 20:23 schreef spapaars het volgende:
Ouders zijn terughoudend over Died.
Rustig aan Britt is het advies.
Weten en er naar handelen zijn 2 verschillende zakenquote:Op vrijdag 20 september 2024 20:27 schreef wolffie het volgende:
Leuke ouders en ze zijn bezorgd maar weten het goed hoe het zit.
En Britt zelf ook, jaloers is haar zwakte. Maar dat weet ze goed.
Dat klopt, ze is nog jong en als je het zelf wel inziet dan komt het wel goed. Er zijn genoeg mensen die dat ook hebben en het nooit inzien bij zichzelf.quote:Op vrijdag 20 september 2024 20:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Weten en er naar handelen zijn 2 verschillende zaken
Zo jong is ze nou ook weer niet, een tikkie jaloers is iedereen wel eens. Ze is geen puber meer. Haar gedrag gaat wel wat verder dan dat, het is extreem bezitterig en totaal ongezond. Haar karakter is alles behalve aangenaam, probeer dat maar eens te veranderen.quote:Op vrijdag 20 september 2024 20:52 schreef wolffie het volgende:
[..]
Dat klopt, ze is nog jong en als je het zelf wel inziet dan komt het wel goed. Er zijn genoeg mensen die dat ook hebben en het nooit inzien bij zichzelf.
Ik vond het leuk, die gozer is zo overdreven opzoek naar aandacht en een vriendin, prachtig blauwtje liep hij al heeft hij het zelf nog niet door.quote:Op vrijdag 20 september 2024 20:13 schreef Cirilico het volgende:
Wat een verschrikkelijk nare opmerking maakte Demi gisteren over Jason. Zo onaardig om hem Shreck te noemen. Aardig doen in zijn gezicht en lekker belachelijk maken achter zijn rug om.
Spookje hoor, haar dochter heeft in ieder geval niet zulke enge ogen dus dat heeft ze niet van haar moeder.quote:Op vrijdag 20 september 2024 20:29 schreef 5thencounter het volgende:
Oehh...Mama kijkt overal doorheen"Mooie ogen.. aldus Diedert "
[ afbeelding ]
Dat heeft wel een reden waarom ze zo is geworden.quote:Op vrijdag 20 september 2024 21:00 schreef Soury het volgende:
[..]
Zo jong is ze nou ook weer niet, een tikkie jaloers is iedereen wel eens. Ze is geen puber meer. Haar gedrag gaat wel wat verder dan dat, het is extreem bezitterig en totaal ongezond. Haar karakter is alles behalve aangenaam, probeer dat maar eens te veranderen.
Kan allemaal wel zo zijn maar ik zou er met een grote boog omheen lopen, zeker als relatie materiaal.quote:Op vrijdag 20 september 2024 21:35 schreef wolffie het volgende:
[..]
Dat heeft wel een reden waarom ze zo is geworden.
Ja en Died is precies ook zo😋quote:Op vrijdag 20 september 2024 22:13 schreef Soury het volgende:
[..]
Kan allemaal wel zo zijn maar ik zou er met een grote boog omheen lopen, zeker als relatie materiaal.
Ja die heeft ook een kut karakter maar dat zal dan ook wel een reden hebben tochquote:
Nee hoor Bondgenoten is al een jaar bezig ook tijdens BB, het scoort prima.quote:Op vrijdag 20 september 2024 22:19 schreef wolffie het volgende:
Trouwens ik denk dat Bondgenoten stopt als BB weer begint 1 januari?
Oja dat is waar ook🤭quote:Op vrijdag 20 september 2024 22:31 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee hoor Bondgenoten is al een jaar bezig ook tijdens BB, het scoort prima.
BB is RTL en Bondgenoten SBS6quote:Op vrijdag 20 september 2024 22:19 schreef wolffie het volgende:
Trouwens ik denk dat Bondgenoten stopt als BB weer begint 1 januari?
Of een keer starten richting de lente/ zomerquote:Op zaterdag 21 september 2024 19:39 schreef wolffie het volgende:
Heb al weer zin in BB jammer dat ze dat niet een half jaar doen i.p.v 3 maanden. Voorstel vanaf 1 oktober beginnen😋
en zelfs als je streams hebt krijg je niet alles mee, De regie kan gewoon even een andere groep in beeld brengen. Dagenlang naar een groep mensen zitten kijken terwijl er op een andere plek van alles gebeurde wat niet in beeld kwamquote:Op zondag 22 september 2024 17:59 schreef freaky40 het volgende:
Maar Celine is niet zo'n helder licht en een beetje dommig to put it mildly.
Natuurlijk krijgen we niet alles mee, dat is zo kloten dat we geen streams hebben. Hoe kun je het nu reality noemen als er niets van realiteit in zit want er zijn geen streams. Dit format is gewoon niet compleet. Wel beter dan EJVJL maar niet compleet door het ontbreken van streams waardoor ze zeer gemakkelijk naar SCRIPTED reality kunnen overschakalen. Niet dat dit al gebeurd met streams maar dan krijg je toch een beter beeld hoe alles is gegaan in sommige situaties en je kunt het dan in een beter perspectief zetten dan wat de FEBO graag wil hebben dat wij het zien in de zeer beknopte knip en plakshow 's avonds.
Géén Feesie voor 25 punten per Team?quote:Op maandag 23 september 2024 19:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
Eens zien wat voor drama we vandaag krijgen
Die discussie gaan we nog krijgen.quote:Op maandag 23 september 2024 19:38 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Géén Feesie voor 25 punten per Team?
Einde relatie?quote:Op maandag 23 september 2024 19:42 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Kreeg ik even niet mee.
Wat een moeilijk gedoe nu pffff
Ooooh eerst ouders ontmoeten en daarna dumpenquote:Op maandag 23 september 2024 19:42 schreef 5thencounter het volgende:
Diedert is bezig met UItmaakgesprekjes
Diedertje wil niet meer, hij had al het gevoel dat Britteje een spelletje speelt met hemquote:Op maandag 23 september 2024 19:43 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ooooh eerst ouders ontmoeten en daarna dumpen
Ik begrijp Diederik welquote:Op maandag 23 september 2024 19:45 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Diedertje wil niet meer, hij had al het gevoel dat Britteje een spelletje speelt met hem
Jup, het sprookje duurde al veel te lang, dergelijke aggressive liefdesspelletjes vreten energiequote:Op maandag 23 september 2024 19:46 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik begrijp Diederik wel
Alleen hij doet het zo onhandig...
Oooh maar zij gaan ook geen relaxte exen zijn en dan alsnog elkaar elke dag zien... zij liever dan ikquote:Op maandag 23 september 2024 19:48 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jup, het sprookje duurde al veel te lang, dergelijke aggressive liefdesspelletjes vreten energie
Waarschijnlijk door het vals drukken van andere games deze regelquote:Op maandag 23 september 2024 19:49 schreef Chanel5 het volgende:
Dus niet meer drukken en fout antwoorden want anders gaat er een punt van je totaal af.
Goeie regel, dat scheelt in iedergeval blokkadedrukkenquote:Op maandag 23 september 2024 19:49 schreef Chanel5 het volgende:
Dus niet meer drukken en fout antwoorden want anders gaat er een punt van je totaal af.
Zeker weten.quote:Op maandag 23 september 2024 19:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Waarschijnlijk door het vals drukken van andere games deze regel
Jammer inderdaad geen Arm&Rijk meer, dan wordt het Rijk&Gezeik want ze moeten wát hé?quote:Op maandag 23 september 2024 19:55 schreef ChildoftheStars het volgende:
Wel jammer dat er geen bondjes in de min staan. Dat gaf wel leuke lijntjes
Yes!quote:Op maandag 23 september 2024 20:02 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jammer inderdaad geen Arm&Rijk meer, dan wordt het Rijk&Gezeik want ze moeten wát hé?
Rare denkwijze van hem het maakt idd niks uit als ze allemaal 25 punten inleggen.quote:Op maandag 23 september 2024 20:09 schreef 5thencounter het volgende:
Als ze allemaal 25 punten inleveren verandert ook nix aan de ranking, Bruce is gewoon aan het zieken, ze hebben punten zat
Ja het was wel... een actiequote:Op maandag 23 september 2024 21:43 schreef freaky40 het volgende:
Wel een eindbazen actie top notch van Diederik om zijn relatie met Britt min of meer uit te maken na het bezoek van haar ouders. Ik vond hem sowieso al niet serieus met haar, hij vindt haar ook toxic met dito gedrag dus ik vind dit een dikke middel vinger naar haar toe. Ik moest lachen.
Die was het al zat denk ik, zat haar ook af te vallen dat ze weer zou gaan janken. Het was natuurlijk niet zo slim geweest om het voor het bezoek te melden. Zou ook kunnen dat het nogal afschrikt dat ze over het passen in het familie plaatje begon. Hou op hoor ruim 3 weken elkaar kennen....quote:Op maandag 23 september 2024 21:43 schreef freaky40 het volgende:
Wel een eindbazen actie top notch van Diederik om zijn relatie met Britt min of meer uit te maken na het bezoek van haar ouders. Ik vond hem sowieso al niet serieus met haar, hij vindt haar ook toxic met dito gedrag dus ik vind dit een dikke middel vinger naar haar toe. Ik moest lachen.
Die zooi die naar binnen werd gegooid vind ik echt heel fout.quote:Op maandag 23 september 2024 20:35 schreef 5thencounter het volgende:
En Morgen.. iets met een "Geheime Opdracht" dus veel herrie troep maken zal wel nodig zijn want de boel kakt lelijk in daar met iedereen teveel punten en Vrede Op aarde![]()
[ afbeelding ]
En hoop ook echt dat daar gele kaart voor gekregen wordt.quote:Op maandag 23 september 2024 22:18 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Die zooi die naar binnen werd gegooid vind ik echt heel fout.
Het is wel verspillen van bakmeel, maar zolang het uit hun eigen voorraad is zal het wel mogenquote:Op maandag 23 september 2024 22:18 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Die zooi die naar binnen werd gegooid vind ik echt heel fout.
Er is controle en manipulatie, anders zou er weinig gebeuren.quote:Op maandag 23 september 2024 20:30 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ben benieuwd naar het gedoe van morgen... Dat voelt zelfs voor mij in scène gezet
O dat is een mooie ontwikkeling, het begon een beetje een kleuterschool te worden.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:35 schreef Cirilico het volgende:
De eerste 10 minuten gingen over Diedt & Britt.-> Skip.
Ik ben tevreden met de nieuwe spelregels. Je kan nu niet meer winnen door expres verkeerd te antwoorden, maar je kan ook niet meer winnen door helemaal niet te drukken. Je moet je eigen punten zelf verdienen.
Wat mij betreft pakken ze ook dat afpersen van punten aan. Als iemand niet wil meedoen aan jouw feestje, dan hoeft dat ook niet. Ga niemand dwingen of chanteren.Al die jankerds die niet zelfstandig een feestje kunnen organiseren en betalen.
Het was ook weer erg typisch dat Floris meteen wist wie de ontbrekende Spice Girl was. Inclusief d'r Spice-naam. Dat gezicht van Maurice zei genoeg.
Ze waren geen van beide voor elkaar "geschikt" Diedert met zijn zelffingenomen texten als "Ik had nooit afgestapt op een meisje zoals jij.." en Brittje met haar stoere "Als ik uit geweest ben heb ik steeds een( andere) jongen mee.."quote:Op dinsdag 24 september 2024 14:20 schreef KinKiJan het volgende:
Die insta promo bevestigt wat ik schreef; wegduwen en aantrekken. Als ie uit die loods komt kan ie meteen aan de slag in een ondergronds loverboy circuit.
Niet zo doen schatjequote:Op dinsdag 24 september 2024 16:56 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ze waren geen van beide voor elkaar "geschikt" Diedert met zijn zelffingenomen texten als "Ik had nooit afgestapt op een meisje zoals jij.." en Brittje met haar stoere "Als ik uit geweest ben heb ik steeds een( andere) jongen mee.."
Gedoemd te mislukken op de lange baan.. ( 3 weken)
Ligt er denk ik aan via welke app/site je terug kijkt. Bij NLZiet kun je via de gids terug naar het begin van de aflevering vanaf het moment dat de aflevering begonnen is.quote:Op maandag 23 september 2024 20:26 schreef woxxel2 het volgende:
Vanaf hoe laat kan je meestal terug kijken?
Bij KIJK vanaf 21:00 maar het is al meerdere keren voorgekomen dat het er pas de volgende dag op staat.quote:Op maandag 23 september 2024 20:26 schreef woxxel2 het volgende:
Vanaf hoe laat kan je meestal terug kijken?
Natuurlijk was hij zenuwachtig het verbreken van de relatie voor het bezoek was natuurlijk een no goquote:Op dinsdag 24 september 2024 01:47 schreef kater1 het volgende:
Ik vond het wel schattig hoe zenuwachtig Diederik was voor de ontmoeting met zijn 'schoonfamilie'. Dat vonden ze in de loods ook en ze waren blij dat hij zich eindelijk weer van zijn zachte kant liet zien. Hij is echt wel verliefd en wilde een goede indruk maken. Maar ik denk dat hij van de ouders tussen de regels door begreep dat er nogal wat aan de hand is met hun dochter. Niet dat ze een slachtoffer was in een vorige relatie maar meer een dader. Maar dat ze wel probeert haar (liefdes)leven te beteren. Ik blijf het raar vinden dat ze bij het zichzelf voorstellen zei dat ze er vooral was om Diederik te leren kennen. Obsessief. Nou, ik wens Diederik veel geluk met uitmaken. Hij krabbelde halverwege al terug.
En ook gewoon enorme verspillingquote:Op dinsdag 24 september 2024 20:05 schreef greysbones het volgende:
Vind dat gooien met eten/meel smerig
Vind het een nare man die Johanquote:Op dinsdag 24 september 2024 20:11 schreef greysbones het volgende:
Durft Johan alleen Jason aan te spreken/noemen?
Die griet is voer voor psychologen (zelf heeft ze toch ook psychologie gestudeerd dacht ik? Misschien bij een klasgenoot op de bank?)...quote:Op dinsdag 24 september 2024 20:27 schreef Chanel5 het volgende:
Britt kwaad omdat Died niets tegen haar gezegd heeft, dat mens is echt knotsknettergek.
Journalistiek zal psych een onderdeel vanzijnquote:Op dinsdag 24 september 2024 20:28 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Die griet is voer voor psychologen (zelf heeft ze toch ook psychologie gestudeerd dacht ik? Misschien bij een klasgenoot op de bank?)...
ik denk dat ze zichzelf is tegengekomen en zich rot is geschrokkenquote:Op dinsdag 24 september 2024 20:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
Journalistiek zal psych een onderdeel vanzijn
Oh ik weet niet hoe ik erbij kom dat ze dat gestudeerd heeft...quote:Op dinsdag 24 september 2024 20:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
Journalistiek zal psych een onderdeel vanzijn
Stond laatst een linkje naar een ik dacht instagram account waarin stond dat ze iets met psycologie deed dacht ik.quote:Op dinsdag 24 september 2024 20:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh ik weet niet hoe ik erbij kom dat ze dat gestudeerd heeft...
Sorry
Ja ik ook, en ik weet niet eens precies waarom.quote:
pffff.......quote:Op dinsdag 24 september 2024 20:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
Journalistiek zal psych een onderdeel vanzijn
In haar introductie CV stond inderdaad dit.. aan zelfanalyse is ze nog niet toegekomenquote:Op dinsdag 24 september 2024 20:54 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Stond laatst een linkje naar een ik dacht instagram account waarin stond dat ze iets met psycologie deed dacht ik.
Het was volgens mij een instagram . Zal wel een fake account zijn geweest.quote:Op dinsdag 24 september 2024 21:01 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
In haar introductie CV stond inderdaad dit.. aan zelfanalyse is ze nog niet toegekomen![]()
Britt
Daarnaast heb je de 21-jarige Britt. Zij groeide op in een hecht gezin met ondernemende ouders en een oudere broer. Ze studeert journalistiek in Utrecht en begint binnenkort aan haar laatste jaar. Een minor psychologie wakkerde haar passie voor het analyseren van mensen aan. Iets wat haar in het huis van De Bondgenoten ongetwijfeld van pas gaat komen.
Britt is enthousiast, fanatiek, zorgzaam en vooral heel eerlijk en direct. Dit kan soms een beetje brutaal overkomen, maar ze zal nooit moedwillig iemand kwetsen. Onrechtvaardigheid kan ze niet verdragen en ze is vastbesloten hier tegen te vechten in het huis. Als ze wint, wil ze een deel van het prijzengeld doneren aan Alzheimer-onderzoek, ter nagedachtenis aan haar opa. Daarnaast droomt ze ervan om met haar familie een cruise te maken.
Nee ze heeft een cursusje gedaan.quote:Op dinsdag 24 september 2024 21:10 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Het was volgens mij een instagram . Zal wel een fake account zijn geweest.
Mag ze wel eens op zichzelf toepassen.quote:
Precies dat ja, maar begreep ook van haar bezoek dat er al eerder gedoe is geweest met dochter lief. Beetje zelf inzicht creëren ofzo. Het was maar een kort fragment vandaag waar ze Died weer de schuld gaf over iets onbenulligs over de opdracht, het zijn kleine dingetjes die vreemd zijn.quote:Op dinsdag 24 september 2024 21:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Mag ze wel eens op zichzelf toepassen.
Ja.. stom gedoequote:Op woensdag 25 september 2024 01:29 schreef ThijsTH het volgende:
Het begint steeds meer een kinderachtige pest-show te worden, begint nu echt op de Gouden Kooi te lijken.
En de 68-jarige Johan doet er gewoon aan mee.
Dat begreep ik dus ookquote:Op dinsdag 24 september 2024 21:30 schreef Soury het volgende:
[..]
Precies dat ja, maar begreep ook van haar bezoek dat er al eerder gedoe is geweest met dochter lief. Beetje zelf inzicht creëren ofzo. Het was maar een kort fragment vandaag waar ze Died weer de schuld gaf over iets onbenulligs over de opdracht, het zijn kleine dingetjes die vreemd zijn.
Je kon idd duidelijk zien dat er wat geweest is, lichaamstaal (hoofd,ogen) halve zinnen..quote:Op woensdag 25 september 2024 10:35 schreef greysbones het volgende:
[..]
Dat begreep ik dus ook
Die vader zei iets in de trant van met jouw verleden
Werd ook wel tijd dat er weer eens een nieuw DGK zat aan te komen. Denk dat dit zeker goed gaat scoren in deze tijd, en dat doet DB, waarin alles maar moet deugen en woke moet zijn. Gewoon eens lekker eigenwijs zo'n soort programma op TV brengen weer.quote:Op woensdag 25 september 2024 01:29 schreef ThijsTH het volgende:
Het begint steeds meer een kinderachtige pest-show te worden, begint nu echt op de Gouden Kooi te lijken.
En de 68-jarige Johan doet er gewoon aan mee.
Stond hier laatst inderdaad een screenshot van een social media post waarin ze heel trots is dat ze een minor psychologie heeft gevolgd.quote:Op dinsdag 24 september 2024 20:54 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Stond laatst een linkje naar een ik dacht instagram account waarin stond dat ze iets met psycologie deed dacht ik.
Ik vond dat ook een beter idee.quote:Op woensdag 25 september 2024 12:09 schreef Gia het volgende:
Als een van de vossen 's ochtends, met de brief onder zijn shirt, naar de brievenbus was gelopen en dan terug was gekomen, wapperend met een 'nieuwe' brief, dan hadden ze meer aandacht getrokken. Als dan alle vossen, in stilte die brief hadden gelezen en vervolgens waren gaan 'zoeken', was iedereen opgestaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
quote:Op woensdag 25 september 2024 19:13 schreef KinKiJan het volgende:
Hallo schatjes! Hebben jullie alweer zin in een nieuwe aflevering? Jullie hebben zulke schattige usericons! En waar hebben we al die mooie letters aan verdiend schatjes?! En van die mooie usernames ook nog![]()
![]()
Wat zie je er weer mooi uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En wat heb je een leuke sexy ui![]()
Thinking is difficult, that’s why most people judge
quote:Op woensdag 25 september 2024 19:40 schreef greysbones het volgende:
Zouden Jason en Chanel begrijpen dat ze zelf een onderdeel van het probleem zijn ?
Celine had het door ja, maar haar slimme actie maakte ze daarna weer ongedaan door heel verrast te zijn dat ze er punten mee hadden verdiend.....quote:Op woensdag 25 september 2024 10:39 schreef KinKiJan het volgende:
Johan laat eigenlijk gewoon zien dat ie zich kan aanpassen aan het spel. Met die blikken kreeg ie -ironisch genoeg van Diederik- nog het verwijt niks van het spel te snappen en moest ie er maar mee dealen dat het zo gespeeld werd. Nu speelt ie het spel zoals van hem verwacht werd is het weer niet goed
Blijft verder een aparte gast daar niet van. Maar dat uitgerekend Celine door had dat ze beter kon blijven liggen vind ik dan wel weer grappig. Geluk is met de dommen zegt men wel eens
Precies! Geluk is met de dommen!quote:Op woensdag 25 september 2024 19:42 schreef ThijsTH het volgende:
[..]
Celine had het door ja, maar haar slimme actie maakte ze daarna weer ongedaan door heel verrast te zijn dat ze er punten mee hadden verdiend.....
Snap niet wat daar nu de lol van isquote:Op woensdag 25 september 2024 19:49 schreef 5thencounter het volgende:
Slangen 100 punten rijker.. op weg om de Haaien onder nul te krigen
[ afbeelding ]
Leedvermaak? Iig één groep zo snel mogelijk onschadedelijk maken, veilig punten pakken.. reden genoegquote:Op woensdag 25 september 2024 19:51 schreef greysbones het volgende:
[..]
Snap niet wat daar nu de lol van is
Dan hoeft de nr 3 niet bang te zijn in de knockouts iemand weg te moeten sturen omdat de haaien dan sowieso geen knockouts mogen spelen en iemand van hun weg moet sturen.. Weinig lol, maar wel een zekerheid voor de andere bondjes.quote:Op woensdag 25 september 2024 19:51 schreef greysbones het volgende:
[..]
Snap niet wat daar nu de lol van is
Wordt ook weer een nachtkaars.. Brittje heeft helemaal geen tactische info te delen van de Slangen naar de Vossen alleen maar roddel en achterklapquote:Op woensdag 25 september 2024 19:56 schreef KinKiJan het volgende:
Teiltjes klaar voor na de reclame?
Neuh dat zal wel loslopen inderdaad, doel meer op dat super romantische dinerquote:Op woensdag 25 september 2024 19:58 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Wordt ook weer een nachtkaars.. Brittje heeft helemaal geen tactische info te delen van de Slangen naar de Vossen alleen maar roddel en achterklap
Ik zie het.. Onweer op de loer.. ]quote:Op woensdag 25 september 2024 20:01 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Neuh dat zal wel loslopen inderdaad, doel meer op dat super romantische diner
Wanneer Died 1 stap van het terrein richting thuis is, is Britt geschiedenis voor hem.quote:Op woensdag 25 september 2024 20:09 schreef ChildoftheStars het volgende:
Britt... Echt om gillend van weg te rennen
Ze is best wel labiel, en met Diederik is ze heel slecht af.quote:Op woensdag 25 september 2024 20:14 schreef wolffie het volgende:
Toch heb ik het wel te doen met Britt, ik weet ze is niet oprecht maar ze is zo onzeker meisje. Denk dat ze heel anders is zonder Diederik. Jammer eigenlijk.
Zo toxic als de pestquote:Op woensdag 25 september 2024 20:14 schreef wolffie het volgende:
Toch heb ik het wel te doen met Britt, ik weet ze is niet oprecht maar ze is zo onzeker meisje. Denk dat ze heel anders is zonder Diederik. Jammer eigenlijk.
Brijans zieltje kon misschien nog gewonnen wordenquote:Op woensdag 25 september 2024 20:25 schreef 5thencounter het volgende:
Ohhja.. Brttje zit daar natuurlijk voor Altsheimer.. bijna vergeten .. de rugdekking
En huilen werkt niet zo best meer als vroegerquote:Op woensdag 25 september 2024 20:26 schreef greysbones het volgende:
[..]
Brijans zieltje kon misschien nog gewonnen worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |