Laatste vraag ookquote:Op donderdag 7 november 2024 20:12 schreef Janneke141 het volgende:
Vlaggenvraag, altijd een cadeautje.
Was wel een moeilijke hoor, aldus jakhals kutlul.quote:Op donderdag 7 november 2024 20:12 schreef Janneke141 het volgende:
Vlaggenvraag, altijd een cadeautje.
Dat bedrag is niet echt interessant en je doet toch mee voor de lol.quote:Op donderdag 7 november 2024 20:02 schreef derLudolf het volgende:
Gewoon altijd na de 3e ronde stoppen, veel mensen halen de 4e ronde niet.
Helaas had die het met tijd voor 3 extra jokers ook niet gehaald. Maar TT is inderdaad meestal schandalig makkelijk.quote:Op vrijdag 8 november 2024 00:30 schreef wimderon het volgende:
[..]
Was wel een moeilijke hoor, aldus jakhals kutlul.
Hij is ook nog eens geholpen tijdens zijn eerdere rondes, die van kunst & cultuur kreeg én veel moeilijkere vragen én 0,0 hulp.
Hier kwam ik ook mijn verbazing over uitsprekenquote:
Ook vandaag weer al was ik wel nat gegaan op die eerste voetbalvraag maar dat komt meer door mijn beperkte voetbalkennis.quote:Op maandag 11 november 2024 20:12 schreef Faraday01 het volgende:
De sportvragen zijn weer heel erg simpel
Hij ziet er wel 20 jaar ouder uit.quote:Op dinsdag 12 november 2024 22:09 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Geschiedenis mannetje is wel sterk
Zorgwekkende haarlijn op z'n 27equote:Op woensdag 13 november 2024 20:03 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hij ziet er wel 20 jaar ouder uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |