Natuurlijk wel. Wat een heerlijk opportunistische wereld is dit toch.quote:Op zondag 15 september 2024 13:04 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
De selectie van Ajax is toch niet (zoveel) minder dan jullie?
Dan moet je die filosoof snel ontslaan. Anders ga je dat goed verborgen houden.quote:Op zondag 15 september 2024 15:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Wat een heerlijk opportunistische wereld is dit toch.
En Sadiq en Van Bommel lijken een stuk stabieler geworden tov de eindeloze worsteling met buitenspelers die AZ vorig jaar had.quote:Op zondag 15 september 2024 15:16 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Hebben voor weinig weer een prima backje weten binnen te hengelen.
En wij blijven maar lekker worstelen op onze vleugels.quote:Op zondag 15 september 2024 15:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En Sadiq en Van Bommel lijken een stuk stabieler geworden tov de eindeloze worsteling met buitenspelers die AZ vorig jaar had.
Als hij zo doorgaat sluit ik dat ook niet uitquote:Op zondag 15 september 2024 15:28 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Dan moet je die filosoof snel ontslaan. Anders ga je dat goed verborgen houden.
Altijd afwachten met AZ. Ze beginnen elk jaar als de brandweer om vervolgens weer weg te zakken. Maar ok het gaat denk ik een stuk dichter bij elkaar zitten dan vorig jaar idd.quote:Op zondag 15 september 2024 15:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En Sadiq en Van Bommel lijken een stuk stabieler geworden tov de eindeloze worsteling met buitenspelers die AZ vorig jaar had.
quote:Op zondag 15 september 2024 14:50 schreef bbuddybb het volgende:
Dennis: "Zoals we spelers scouten, scouten we ook trainers. We zijn bijvoorbeeld viermaal bij Sparta Praag geweest om te zien hoe hij omgaat met bijvoorbeeld zijn assistenten en de vierde official."
Dit wordt met de week grappiger.
Stukje preken in de kerk, maar wat een oeverloos gelul inderdaad. Gelukkig was hij vanochtend om half acht al op de club.quote:Op zondag 15 september 2024 14:41 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als je in die goedkope inhoudsloze kretologie trapt van Priske mogen we ook wel serieus aan je handelingsbekwaamheid gaan twijfelen als technisch directeur.
Ik neem wel aan dat hij in zijn sollicitatieprocedure een stuk inhoudelijker is geweest.quote:Op zondag 15 september 2024 20:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Stukje preken in de kerk, maar wat een oeverloos gelul inderdaad. Gelukkig was hij vanochtend om half acht al op de club.
Dat baart mij juist weer zorgen.quote:Op zondag 15 september 2024 21:17 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik schrijf die Priske nog niet af
Hij heeft nu wel een beetje pech dat er wat belangrijke spelers afwezig zijn en belangrijke spelers zoals geertruida, minthe en wieffer vertrokken zijn
Je kan het niet allemaal op zijn conto gooien op dit moment
Het is afwachten op dit moment
ik denk dat hij voor de langere termijn wel de juiste man kan zijn
Wat moeten we dan zeggen?quote:Op zondag 15 september 2024 21:25 schreef Scrummie het volgende:
Wat een triest topic is dit geworden zeg.
Nu zit er wel een verschil in tussen kritisch zijn en persoonlijke termen die ik hier voorbij zie komen.quote:Op zondag 15 september 2024 21:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Maakt niet uit, zolang je maar niet kritisch bent op de trainer.
Het mag allemaal wel iets constructieverquote:Op zondag 15 september 2024 21:32 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Nu zit er wel een verschil in tussen kritisch zijn en persoonlijke termen die ik hier voorbij zie komen.
Wordt ook echt werkelijk waar op elke slak zout gelegd.
Dat gehaat op die huddle en instagramposts kan ik ook weinig mee hoor. Het helpt alleen niet als de resultaten al slecht zijn.quote:Op zondag 15 september 2024 21:32 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Nu zit er wel een verschil in tussen kritisch zijn en persoonlijke termen die ik hier voorbij zie komen.
Wordt ook echt werkelijk waar op elke slak zout gelegd.
Dat zullen we dan echt op het veld moeten gaan zien wat ik heb zelden een trainer meegemaakt die dit wel even helder en goed gaat uitleggen.quote:Op zondag 15 september 2024 21:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat gehaat op die huddle en instagramposts kan ik ook weinig mee hoor. Het helpt alleen niet als de resultaten al slecht zijn.
Ik hoop wel dat ie eens gaat laten zien (of uitlegt) wat hij wil qua tactiek, want roepen dat de intensiteit omhoog moet kan iedereen.
Dat uitleggen is ook alleen maar een Slot dingetje wat men niet kan los laten volgens mij. Omdat Slot als Einstein kan lullen zijn mensen tegenwoordig zelfs uit gaan kijken naar iets oersaais als een persconferentie.quote:Op zondag 15 september 2024 21:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat gehaat op die huddle en instagramposts kan ik ook weinig mee hoor. Het helpt alleen niet als de resultaten al slecht zijn.
Ik hoop wel dat ie eens gaat laten zien (of uitlegt) wat hij wil qua tactiek, want roepen dat de intensiteit omhoog moet kan iedereen.
Nee ik reken er ook niet per se op, maar dan wil je tenminste een lijn in het spel ontdekken.quote:Op zondag 15 september 2024 21:44 schreef CR7 het volgende:
[..]
Dat uitleggen is ook alleen maar een Slot dingetje wat men niet kan los laten volgens mij. Omdat Slot als Einstein kan lullen zijn mensen tegenwoordig zelfs uit gaan kijken naar iets oersaais als een persconferentie.
Kritiek is prima en terecht, maar het semi half grappige gedoe hier krijg ik een beetje kotsneigingen van.quote:
Dat valt ook wel weer mee, Bosz en ten Hag zijn voorbeelden van trainers die dat prima kunnen uitleggen. En zeker laatstgenoemde is niet bijster sterk in de media ofzo.quote:Op zondag 15 september 2024 21:42 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat zullen we dan echt op het veld moeten gaan zien wat ik heb zelden een trainer meegemaakt die dit wel even helder en goed gaat uitleggen.
(Hoi Arne)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |