Nederlandse enclave daar.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 09:29 schreef franklop het volgende:
Twee jaar Astana is nu bevestigd voor Mike Teunissen
Dat valt wel mee toch? 2019 had hij een fantastisch jaar en hij zal altijd de Nederlandse renner blijven die na 30 jaar weer eens de gele trui pakte en een dag later met de ploeg de rit won in het geel.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 11:46 schreef Sjoerd102 het volgende:
Teunissen was in de jongeren/belofte categorieen een redelijk groot talent.
(helaas) er nooit helemaal uitgekomen
2 jaar centjes binnenharken en dan denk ik dat het redelijk klaar is.
UNO-X.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 09:03 schreef TheArt het volgende:
[..]
Sowieso zijn er steeds minder die zich echt aan een bepaalde nationaliteit verbinden. Je hebt de Franse teams nog, de een wat meer nog dan de ander, Lotto en dan houdt het al snel op.
Vooral in de klassiekers had ik er toch wel iets meer van verwacht na o.a. een 2e plek in Dwars Door Vlaanderen en een top 10 in Parijs-Roubaix. De laatste jaren zie je eigenlijk dat hij steeds net iets tekortkomt ten opzichte van de (sub)toppers en genoegen moet nemen met een uitslag tussen plek 10 en 25.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:17 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat valt wel mee toch? 2019 had hij een fantastisch jaar en hij zal altijd de Nederlandse renner blijven die na 30 jaar weer eens de gele trui pakte en een dag later met de ploeg de rit won in het geel.
Heeft daarna niet altijd goed gepresteerd inderdaad, ook wel door veel fysieke problemen vlak voor z’n grote doelen, maar denk dat de meeste van z’n ploeggenoten in de jeugd blij zouden zijn met zo’n carrière
Lotto is niet echt Belgische ploeg.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 09:03 schreef TheArt het volgende:
[..]
Sowieso zijn er steeds minder die zich echt aan een bepaalde nationaliteit verbinden. Je hebt de Franse teams nog, de een wat meer nog dan de ander, Lotto en dan houdt het al snel op.
19 van de 28 zijn Belg. Dat is toch aardig Belgisch. Lotto heeft ook enkel belangen in België.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 13:57 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Lotto is niet echt Belgische ploeg.
Bedoel je niet Sport Vlaanderen?
29!quote:Op woensdag 16 oktober 2024 14:05 schreef Halcon het volgende:
[..]
19 van de 28 zijn Belg. Dat is toch aardig Belgisch. Lotto heeft ook enkel belangen in België.
De spion in het peloton heeft ook nog wat info over Pidcock.quote:"De saga rond Tom Pidcock zorgt ook voor wenkbrauwengefrons in het peloton."
"In de Ronde van Piemonte moest Pidcock last minute invallen, voor de Ronde van Lombardije werd hij last minute van de startlijst gehaald. Bizar allemaal."
"Pidcock is een beetje een einzelgänger binnen Ineos, met zijn eigen dokter en eigen staf. Hij wil een beetje zijn eigen ding doen."
"Zo wou de ploeg niet dat Pidcock op het einde van vorig seizoen in Canada ging mountainbiken. Maar hij heeft toch de plas overgestoken."
"Sindsdien is het water tussen beide partijen dieper en dieper geworden."
"Maar welk team kan 12 miljoen euro op tafel leggen? Want dat is de afkoopsom van Pidcock. Tenzij er nog een achterdeurtje in het contract zit."
"Vooral Q36.5 en Visma-Lease a Bike zouden interesse hebben om hem los te weken bij Ineos. Pidcock bij Red Bull-Bora-Hansgrohe lijkt minder waarschijnlijk."
12 miljoenquote:Op woensdag 16 oktober 2024 14:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
De spion in het peloton heeft ook nog wat info over Pidcock.
Als Visma hem echt wil heb je wel meteen je verklaring waarom het verhaal Teunissen niet door is gegaan, al past Pidcock totaal niet bij Visma.
Ayuso is nog 4x zo duur.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:17 schreef Halcon het volgende:
[..]
En dan nog een miljoen of 4 salaris. Zit je voor drie jaar Pidlul aan zo'n 25 mio euro.
De vraag is welke rol ze voor Pidcock zien met Jonas en Wout in de ploeg.quote:
Medekopman in Strade en Amstel, absolute kopman in de Waalse Pijl en LBL en in de schaduw van Vingegaard mag ie in de Tour kijken hoe ver ie kan komen. Of absolute kopman in de Giro. Zoiets?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 22:49 schreef Steven184 het volgende:
[..]
De vraag is welke rol ze voor Pidcock zien met Jonas en Wout in de ploeg.
quote:De Nederlander Mike Teunissen (32) rijdt in 2025 niet voor Visma-Lease a Bike, maar voor Astana. Na zijn sterke Tour als lead-out van Biniam Girmay bij Intermarché-Wanty schreven Nederlandse bronnen dat Teunissen naar Visma-Lease a Bike zou trekken om de sprinttrein rond Olav Kooij en de klassieke voorjaarskern rond Wout van Aert te versterken. Waarom die deal alsnog is afgeketst, is onduidelijk: alle partijen houden de lippen op elkaar. De screening bij de Nederlandse ploeg is strenger dan bij Astana, maar die piste wordt niet bevestigd.
Getroubleerde relatie
Een piste die zeker niet klopt, is dat Tom Pidcock de vrijgekomen plaats van Teunissen bij Visma-Lease a Bike zal innemen. De 25-jarige Brit heeft nog een verbintenis met Ineos-Grenadiers tot eind 2027 met een astronomische wedde van circa 3 miljoen euro, maar ondanks winst in Amstel Gold Race is de relatie tussen Pidcock en zijn Britse ploeg al maanden flink getroubleerd. Verschillende renners en stafleden zouden geen traan laten, mocht Pidcock vertrekken. Hij werd vorig weekend door Ineos-Grenadiers uit de selectie van de Ronde van Lombardije gezet. Het begin van het definitieve einde?
Visma-Lease a Bike bewees de voorbije jaren met enerzijds Wout van Aert, Cian Uijtdebroeks en Tiesj Benoot langs inkomende kant, en anderzijds Primoz Roglic plus Dylan Groenewegen langs uitgaande kant, dat ze er niet voor terugdeinzen om renners aan te trekken die hun contract hebben ontbonden, of zelf mee te werken aan het vroegtijdig beëindigen van een contract. Bovendien rijdt Pidcocks boezemvriend Ben Tulett bij de Nederlandse ploeg... Volgens onze informatie maakt Visma-Lease a Bike echter werk van het aantrekken van een lead-out voor Kooij om de laatste plek in hun kern van 2025 op te vullen.
Team Q36,6?
De kans dat Pidcock gewoon bij Ineos-Grenadiers blijft, lijkt - gezien zijn huidige contractduur - nog steeds even groot dan dat hij effectief vertrekt. Vanuit Team Q36,5 bereiken ons echter stellige signalen over het aanwerven van Pidcock. Team Q36,5 rijdt momenteel op fietsen van Scott, maar de link tussen de Zwitserse ploeg en Pidcock is Pinarello. Het Italiaanse fietsmerk zit namelijk in de portefeuille van de sterke man achter deze ploeg. Pidcock rijdt bij Ineos-Grenadiers al op Pinarello, die speciaal voor de Brit een mountainbike ontwikkeld heeft.
Pidcock gaf na zijn olympische titel in het mountainbike echter aan het offroad-gedeelte ondergeschikt te laten tegenover zijn ambities op de weg. Team Q36,6 is echter van pro-continentaal niveau en het is zeer de vraag of de ploeg van onze landgenoot Frederik Frison en vanaf volgend jaar ook Harm Vanhoucke in 2025 zal mogen starten in topkoersen of grote rondes als de Giro of de Tour. Dat rijmt niet met de steile wegambities van Pidcock.
Team Tudor?
Deze zomer werd Pidcock ook al in verband gebracht met BORA-hansgrohe, aangezien zowel hij als de ploeg gesponsord worden door Red Bull. Die flirt lijkt op een laag pitje te staan.
Volgens onze informatie staat Red Bull ook dicht bij een sponsorovereenkomst met nog een andere ploeg. Niet als titelsponsor zoals bij Red Bull-BORA-hansgrohe, maar wel als aanvullende co-sponsor op het shirt van Team Tudor. Door de inkomende transfers van Marc Hirschi, Julian Alaphilippe en Marco Haller spendeerde de ploeg van Fabian Cancellara deze transferperiode al meer dan 5 miljoen euro. Het zou er warmpjes bijzitten en heeft nog plaats voor één renner... Pidcock? Meer dan Team Q36,5 is Team Tudor een omgeving die de wegambities van Pidcock kan matchen. Bovendien rijdt deze ploeg met BMC-fietsen. Toen Pidcock in 2021 de olympische titel in het mountainbike pakte, reed hij op een BMC-fiets...
De toekomst van Pidcock blokkeert de resterende transfermarkt. Ook voor de Belgische renners. Jarno Widar (18) wil nog steeds per se overstappen van Lotto Dstny U23 naar Red Bull-BORA-hansgrohe U23. Ook Maxim Van Gils wordt nog steeds het hof gemaakt. Ineos-Grenadiers zou volgens onze info - post-Pidcock? - graten zien in de 24-jarige puncher van Lotto Dstny. Dit weekend staat nog een meeting op het programma tussen zijn management en dat van de Belgische ploeg.
Maar dan heb je ook, ja, niks...quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:17 schreef Halcon het volgende:
[..]
En dan nog een miljoen of 4 salaris. Zit je voor drie jaar Pidlul aan zo'n 25 mio euro.
Tuurlijk kan je wat bedenken. Maar Jumbo staat voor op het team. Tom rijdt enkel voor Tom.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 23:08 schreef TheArt het volgende:
[..]
Medekopman in Strade en Amstel, absolute kopman in de Waalse Pijl en LBL en in de schaduw van Vingegaard mag ie in de Tour kijken hoe ver ie kan komen. Of absolute kopman in de Giro. Zoiets?
Dit lijkt me inderdaad nog de meest logische reden voor het afketsen. Dat er op het laatste moment wat dubieuze dingen naar voren kwamen waardoor Visma het toch niet helemaal vertrouwde.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 06:25 schreef H.Vviv het volgende:
Waarom die deal alsnog is afgeketst, is onduidelijk: alle partijen houden de lippen op elkaar. De screening bij de Nederlandse ploeg is strenger dan bij Astana, maar die piste wordt niet bevestigd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |