Ho ho, Zelenski. Scholz kan best wel een vredesplan maken, zonder vooraf goedkeuring van jou.quote:
quote:Op woensdag 11 september 2024 22:31 schreef Delenlill het volgende:
https://www.watson.ch/int(...)mehr-aus-der-schweiz
[..]Ja logisch. Wel wapens verkopen maar ze vervolgens niet mogen inzetten. Daar heb je niets aan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nadat Nederland blijkbaar aangegeven heeft geen Zwitserse wapens en zo meer te willen kopen is Duitsland de volgende. Ook Spanje en Denemarken zijn dit aan het overwegen.
Allemaal het gevolg van Zwitserland zijn neutraliteit en daardoor de weigering om toestemming te geven om wapens en zo van hun te mogen leveren aan Oekraïne.1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
Licht off-topic vraag voor jou. Hoe kan het dat het bereik van de Russische en Westerse luchtverdediging zo gigantisch verschillend is? Van ~60 km patriot tot s400 met ~400 km. Als je dan wat bij patriot optelt en van de s400 afhaalt omdat wij onszelf undersellen en Russen bluffen dan zit er nog een groot verschil in.quote:Op woensdag 11 september 2024 23:49 schreef AchJa het volgende:
[..]
Drones hebben dan ook een klein radar reflecterend oppervlak. Dus wat dat betreft kun je die prima vergelijken met LO kisten.
[..]
Ze zullen niet verder vliegen dan de Russische luverd reikt. Op het moment dat er bv een S300 met een range van 200km 100 km van de FLOT staat dan zal de F16 de FLET tot 100km naderen.
Ja, dat kan hij. Ik kan ook een vredesplan maken. Jij ook.quote:Op donderdag 12 september 2024 09:42 schreef Idisrom het volgende:
Ho ho, Zelenski. Scholz kan best wel een vredesplan maken, zonder vooraf goedkeuring van jou.
Ik zie geen indicatie dat Duitsland ineens zoiets zou willen. Wel zie ik enorm veel berichten verschijnen dat de hulp niet lang volgehouden kan worden en blabla, maar die komen elke keer bovendrijven zodra Oekraïne nieuwe spullen -of mogelijkheden- krijgt en blijken vervolgens gewoon kletskoek te zijn.quote:Op donderdag 12 september 2024 09:42 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ho ho, Zelenski. Scholz kan best wel een vredesplan maken, zonder vooraf goedkeuring van jou.
Je kunt daarna als OekraÎne onderhandelen over de punten van zo'n vredesvoorstel.
In mijn beleving ging het ook zo in januari 1973 met de Parijse vredesonderhandelingen over Vietnam. Frankrijk was toen ook geen direct betrokken partij, en de Amerikanen moesten toen heel wat van hun oorspronkelijke eisen laten vallen.
oh?quote:Op donderdag 12 september 2024 10:52 schreef koffiekoekjes het volgende:
Dat hele Kursk avontuur lijkt ook einde
Het front stond daar al een tijdje stil, nu beginnen de Russen stukken terug in te nemen dus zal het niet lang meer duren voordat ze de rest ook binnen hebben.quote:
Ja die hebben we eerder gehoordquote:Op donderdag 12 september 2024 10:57 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Het front stond daar al een tijdje stil, nu beginnen de Russen stukken terug in te nemen dus zal het niet lang meer duren voordat ze de rest ook binnen hebben.
Niveautje weer hier.quote:Op donderdag 12 september 2024 10:57 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja die hebben we eerder gehoord
Ja het is idd niet best. Heb je bronnen oid? Of zuig je het uit je duimquote:
Ze hebben er wel iets aan gehad, maar dat is lastig meetbaar. Oorlog is meer dan het aantal m2 dat je van elkaar afpakt.quote:Op donderdag 12 september 2024 10:52 schreef koffiekoekjes het volgende:
Dat hele Kursk avontuur lijkt ook einde verhaal en dat terwijl de Russen ten noordwesten van Donetsk gewoon nog doorstoten op meerdere fronten. Lekker kansloos...Een hoop hardware en troepen er tegenaan gegooid en uiteindelijk hebben ze er niks aan, ze hadden beter met drones dezelfde schaden kunnen richten.
Ben benieuwd of de Russen het gaan aandurven richting Sumy te trekken als ze de grens bereiken.
Als je geen mapjes er bij kan pakken zeg dan niksquote:Op donderdag 12 september 2024 11:01 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja het is idd niet best. Heb je bronnen oid? Of zuig je het uit je duim
Dus jij post wat. Zonder enige uitleg. En dan moet ik zelf maar naar bronnen gaan zoeken voor wat je zegt? Zo werkt het nietquote:Op donderdag 12 september 2024 11:04 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Als je geen mapjes er bij kan pakken zeg dan niks
Situatie Kursk 20 augustus
[ afbeelding ]
Situatie Kursk 27 augustus
[ afbeelding ]
Situatie Kursk 4 september
[ afbeelding ]
Situatie Kursk 11 september
[ afbeelding ]
Bron: https://map.ukrdailyupdate.com/
Het gaat dan ook niet om de m2 maar om de hardware en troepen die ze daar zijn verloren. Zeker als je ziet dat Oekraïne moeite heeft met het vinden van troepen.quote:Op donderdag 12 september 2024 11:01 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Ze hebben er wel iets aan gehad, maar dat is lastig meetbaar. Oorlog is meer dan het aantal m2 dat je van elkaar afpakt.
In de bron heb je een mooi overzicht met linkjes, neem ze eens door zou ik zeggen.quote:Op donderdag 12 september 2024 11:06 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dus jij post wat. Zonder enige uitleg. En dan moet ik zelf maar naar bronnen gaan zoeken voor wat je zegt? Zo werkt het niet
Maar dankjewel. Had dit bij je eerste post er bij gedaan en dan komen we ergens.
Zal ik doen. Doe jij ze de volgende keer dan meteen bij je eerste post.quote:Op donderdag 12 september 2024 11:08 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
In de bron heb je een mooi overzicht met linkjes, neem ze eens door zou ik zeggen.
Ja jij begint.quote:
- Je hebt verschillende hardware en troepen die beter inzetbaar zijn bij een aanval, omdat ze daar specifiek voor gemaakt/getraind zijn.quote:Op donderdag 12 september 2024 11:07 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Het gaat dan ook niet om de m2 maar om de hardware en troepen die ze daar zijn verloren. Zeker als je ziet dat Oekraïne moeite heeft met het vinden van troepen.
Ik denk dat ze hoopten dat Rusland troepen uit Donetz terug zou trekken om daar in te zetten. De zogeheten 'divisionary attack'. Of in goed Duits: de Ablenkungsangriff.quote:Op donderdag 12 september 2024 11:07 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Het gaat dan ook niet om de m2 maar om de hardware en troepen die ze daar zijn verloren. Zeker als je ziet dat Oekraïne moeite heeft met het vinden van troepen.
Ik zag het zoveelste interview met een stuk PoW meat, zelfde verhaal, 40+ jaar ofzo, had een contract getekend, zou chauffeur worden, 2 weken doen alsof we trainen, en mocht ineens naar het front! <pikachu face>.quote:Op donderdag 12 september 2024 11:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik denk dat ze hoopten dat Rusland troepen uit Donetz terug zou trekken om daar in te zetten. De zogeheten 'divisionary attack'. Of in goed Duits: de Ablenkungsangriff.
Daar is Rusland niet ingetrapt, waardoor Oekraine het nu weer loslaat. Je hebt helemaal niks aan m2 inderdaad. Het kost enkel capaciteit om dat vast te houden en levert dus niks op eigenlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |