Hoezoquote:Op dinsdag 10 september 2024 12:18 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Blauw of groen van binnen lijkt me ook wel wat.
Ik hou van vreemde dingen.quote:
Welk probleem?quote:Op maandag 9 september 2024 12:58 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Op je 39e je eerste kind werpen, dan ben je onderdeel van het probleem.
Prima, maar dan ook lekker voor jezelf zorgen en de last van vergrijzing zelf dragen.quote:Op woensdag 11 september 2024 08:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat niet iedere vrouw zich schikt naar het bestaan van broedmachine.
Jij bent voor een belasting op kinderloze mensen?quote:Op woensdag 11 september 2024 09:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Prima, maar dan ook lekker voor jezelf zorgen en de last van vergrijzing zelf dragen.
Nee, want ook met een kinderwens kun je kinderloos zijn.quote:Op woensdag 11 september 2024 09:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Jij bent voor een belasting op kinderloze mensen?
Volgens mij willen de meeste vrouwen uiteindelijk gewoon kinderen. Helemaal zonder aanmoedigingen van conservatieve mannen. Maar wordt het ze tegenwoordig vaak wat lastig gemaakt. Ze hebben helaas geen trekkers.quote:Op woensdag 11 september 2024 09:20 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, want ook met een kinderwens kun je kinderloos zijn.
Maar een laag geboortecijfer heeft consequenties voor de maatschappij. Dus prima dat je de vrijheid neemt om bewust kinderloos te blijven, maar dan zul je ook de consequenties daarvan moeten aanvaarden.
Dat zoiets in de praktijk niet echt in beleid te gieten is ben ik mij bewust hoor.
Maar het is wel goed om ook te realiseren dat de manier waarop je je vrijheden gebruikt met enig verantwoordelijkheidsbesef gepaard moet gaan. Dat laatste mis ik enorm. Van die figuren die heulen met een organisatie die genocide wil en die dan support krijgen van een groep waar ze waarschijnlijk nog een grotere hekel aan hebben dan de groep die ze actief willen uitmoorden. Soms moet je gewoon net iets verder doordenken…
Dus met jouw opmerking heb je op zichzelf helemaal gelijk: vrouwenrechten, yay! Maar op zichzelf is het resultaat daarvan ook zorgwekkend, dus de triomfantelijkheid is ongepast.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |