Dit is ook Lamy met zelfvulpatronenquote:Op maandag 9 september 2024 14:38 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik ben fan van Lamy. Met patronen gewoon.
Ha, ha, mijn zoon moest in de brugklas een brochure maken van wat hij wilde worden. Hij had een brochure over slangen bezweren gemaakt. Nog best wel goed met veel informatie en mooie foto's en zo. Geen verzonnen informatie of zo. Hij kreeg een 3 omdat hij de opdracht niet serieus had genomenquote:Op maandag 9 september 2024 13:53 schreef exode het volgende:
Volgens mijn moeder twijfelde ik als jong meisje tussen 2 dingen:
Slager.
Wonen in een herenhuis vol mannen die alles voor me deden.
Kan allebei nog steeds.
B twijfelt tussen:
Leraar.
Slangentemmer.
Juul zit in de fase dat ze prinses wil worden.
Hier ook een leverlijst die klopte. Maar ook hier miste een boek. Kwam zoon ook pas achter toen hij zijn tas ging inpakken voor die dag. Dat ze dat gewoon even op die lijst zetten dat er nog een boek op nalevering staat.quote:Op maandag 9 september 2024 07:22 schreef Mushanga71 het volgende:
Er missen toch twee wiskundeboeken van iddink, komt zoon net achter. Hij keek de leverlijst na en die klopte. Nu staat er bij magister dat als die boeken er niet zijn, er contact met iddink opgenomen moet worden. Daar staan alle boeken en als ik die missende aanvink, staat erbij dat ze worden nageleverd met datum: onbekend...![]()
Edit: zn mentor had gezegd dat de boeken de verantwoordelijkheid van de leerling zijn. Haha![]()
Hier precies hetzelfdequote:Op maandag 9 september 2024 16:00 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Hier ook een leverlijst die klopte. Maar ook hier miste een boek. Kwam zoon ook pas achter toen hij zijn tas ging inpakken voor die dag. Dat ze dat gewoon even op die lijst zetten dat er nog een boek op nalevering staat.
In de mail die ik gekregen had stond overigens wel dat er iets op nalevering stond en dat ik op de website moest kijken welke. Maar dat zag ik pas later omdat ik de mail (met opsomming van boeken) ter kennisgeving aangenomen had. En dus ook het laatste regeltje gemist had
Mijn dochter van 22 krijgt dus via Instagram regelmatig berichtjes van mannen die haar sugardaddy willen worden. Ze laat ze mij wel eens lezen. Ik dacht dat het vooral 1 grote grap was, maar die berichtjes zijn echt heel serieus.quote:Op maandag 9 september 2024 16:08 schreef Kyara het volgende:
Ik wilde vroeger dolfijnentrainer worden in een andere tijd, toen niemand dat nog zielig vond
Mijn kinderen hebben ook nog geen flauw idee. Oudste wil iets internationaals, jongste wil een sugerdaddyen de middelste iets met dieren of met kinderen.
Ik ook niet.quote:Op maandag 9 september 2024 14:00 schreef oh-oh het volgende:
De uitdrukking "voor saus" kent ze wss niet
Dankjewel Roxy Dekker 😂quote:Op maandag 9 september 2024 16:08 schreef Kyara het volgende:
Ik wilde vroeger dolfijnentrainer worden in een andere tijd, toen niemand dat nog zielig vond
Mijn kinderen hebben ook nog geen flauw idee. Oudste wil iets internationaals, jongste wil een sugerdaddyen de middelste iets met dieren of met kinderen.
Dat is een heel echt beroep, zeker als er al 2 personen bestaan die dit hadden willen worden . Heb ik nl ook een tijdje willen worden.quote:Op maandag 9 september 2024 15:49 schreef livelink het volgende:
[..]
Ha, ha, mijn zoon moest in de brugklas een brochure maken van wat hij wilde worden. Hij had een brochure over slangen bezweren gemaakt. Nog best wel goed met veel informatie en mooie foto's en zo. Geen verzonnen informatie of zo. Hij kreeg een 3 omdat hij de opdracht niet serieus had genomen
Vind ik wel. Ik wilde ook waarzegster worden.quote:Op maandag 9 september 2024 16:40 schreef oh-oh het volgende:
Er valt toch ook gewoon niet te discussiëren over wat je wil worden?
The sky is the limit!
Op die leeftijd 💜
Misschien kunnen ze samen een bedrijf beginnen. B wil slangen vangen in de jungle, deze tam maken en dan verkopen.quote:Op maandag 9 september 2024 15:49 schreef livelink het volgende:
[..]
Ha, ha, mijn zoon moest in de brugklas een brochure maken van wat hij wilde worden. Hij had een brochure over slangen bezweren gemaakt. Nog best wel goed met veel informatie en mooie foto's en zo. Geen verzonnen informatie of zo. Hij kreeg een 3 omdat hij de opdracht niet serieus had genomen
Ik wilde medisch secretaresse worden maar vierkant uitgelachen.quote:Op maandag 9 september 2024 16:40 schreef oh-oh het volgende:
Er valt toch ook gewoon niet te discussiëren over wat je wil worden?
The sky is the limit!
Op die leeftijd 💜
Ik ben bij 47 en weet het ook nog steeds niet.quote:Op maandag 9 september 2024 16:57 schreef Nijna het volgende:
Ik heb ook nog steeds geen idee wat ik wil worden (45).
Dit zou ik ook denken, maar vooral hopen.quote:Op maandag 9 september 2024 11:44 schreef SaskiaR het volgende:
Ik zou verwachten dat je bij zo'n ingrijpende gebeurtenis begeleid zou worden door een diabetesarts, een diëtist, een oogarts, een revalidatiearts en een psycholoog. Maar ik verwacht vast te veel van het Nederlandse zorgstelsel...
Mijn broers en mijn zus hebben echte banen waar ze ook echt specifiek voor gekozen hebben. Mijn broers zijn resp. rechter en journalist (en ja, echt voor een krant) en mijn zus is lerares op een basisschool. Ik heb daarentegen zo'n niksige baan waarvan iedereen, zelfs na 10 x uitleggen, nog niet weet wat je nou doet. Ook altijd leuk als mijn ouders aan anderen proberen uit te leggen wat ik doequote:Op maandag 9 september 2024 17:32 schreef exode het volgende:
Ik ben ooit journalistiek gaan studeren omdat ik geen idee had en daar wiskunde niet verplicht was. Best handig met mijn pretpakket.
Vrijdag zag ik nog meerdere vrienden die ik dat eerste studiejaar heb leren kennen, geen van allen zijn de journalistiek ingegaan, alhoewel 1 vriend heel lang recensies voor Canal+ schreef over de pornofilms (ja echt). En 1 vriendin werkt als communicatie adviseur wat nog in de buurt komt.
Ik ken maar 3 mensen die doen waar ze als kind al van droomden: mijn zus, mijn broer en mijn schatje. Alhoewel, nee mijn zus moet ik uit het lijstje halen. Die is net de zorg uitgegaan omdat ze de werkdruk, de reistijd en de vele regels belachelijk vond worden.
Iedereen zegt over mij gewoon altijd 'Ze werkt bij Z., ook al is het al een paar jaar toch echt V.' Dan krijg ik standaard vragen of ze korting kunnen krijgen.quote:Op maandag 9 september 2024 18:23 schreef livelink het volgende:
[..]
Mijn broers en mijn zus hebben echte banen waar ze ook echt specifiek voor gekozen hebben. Mijn broers zijn resp. rechter en journalist (en ja, echt voor een krant) en mijn zus is lerares op een basisschool. Ik heb daarentegen zo'n niksige baan waarvan iedereen, zelfs na 10 x uitleggen, nog niet weet wat je nou doet. Ook altijd leuk als mijn ouders aan anderen proberen uit te leggen wat ik doe
Dolfijnentrainerquote:Op maandag 9 september 2024 16:08 schreef Kyara het volgende:
Ik wilde vroeger dolfijnentrainer worden in een andere tijd, toen niemand dat nog zielig vond
Mijn kinderen hebben ook nog geen flauw idee. Oudste wil iets internationaals, jongste wil een sugerdaddyen de middelste iets met dieren of met kinderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |