Niks sad. Is gewoon goating stuff.quote:
Jij bent goatquote:Op vrijdag 6 september 2024 12:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Niks sad. Is gewoon goating stuff.
Wij roddelen hier nietquote:Op vrijdag 6 september 2024 11:42 schreef Ama het volgende:
Vinden jullie ook jammer dat Flitsbezorger meteen niet meer gezellig mee post (of überhaupt nog echt aanwezig is op FOK!) sinds hij weer mod is? Ik vond wel leuk dat hij terug was.
Wat vind jij van dit soort aantijgingen aan jouw adres? Volgens mij heb jij best een druk leven buiten fok.quote:Op vrijdag 6 september 2024 14:03 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Wij roddelen hier niet
@:Flitsbezorger
dacht dat je alweer ontslag had genomen als mod ouwe krokodilquote:
Hey een nieuwe user in de sc. Heb je het lijstje al ingevuldquote:Op vrijdag 6 september 2024 14:03 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Wij roddelen hier niet
@:Flitsbezorger
quote:Op vrijdag 6 september 2024 15:36 schreef capuchon_jongen het volgende:
interland voetbal dit weekend
Zou liever voor oranje supporteren dan voor die mislukte Rode duivelsquote:
Nooit je land verraden maat!quote:Op vrijdag 6 september 2024 15:48 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Zou liever voor oranje supporteren dan voor die mislukte Rode duivels
Wat een ellende is die ploeg geworden.
ook prostaat?quote:Op vrijdag 6 september 2024 15:54 schreef Questular het volgende:
Net even de massagestoel ingegaan op het werk, helemaal los weer.
kloptquote:Op vrijdag 6 september 2024 16:06 schreef FlippingCoin het volgende:
er zijn best wat aardige mods op dit forum maar ik denk dat minimaal de helft harder bezig is users weg te jagen dan iets bij te dragen
Komt en gaat in golven, maar vooral tijdens de donkere maanden ben ik gewoon weer full-time antisociaal zolderkamernerdje hoorquote:Op vrijdag 6 september 2024 14:15 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Wat vind jij van dit soort aantijgingen aan jouw adres? Volgens mij heb jij best een druk leven buiten fok.
Is dat zo'n lijstje van Sugababes/Superdudesquote:Op vrijdag 6 september 2024 14:30 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Hey een nieuwe user in de sc. Heb je het lijstje al ingevuld
Maar wel bijna neergestoken door een nazi dat dan weer wel.quote:Op vrijdag 6 september 2024 16:23 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Komt en gaat in golven, maar vooral tijdens de donkere maanden ben ik gewoon weer full-time zolderkamernerdje hoor
Lig nu in bed met een laptop op 't schoottafeltje glazen ORS weg te tikken met Mocro Maffia op de tv, ik weet nu weer waarom ik gestopt was met zuipen![]()
alcohol
![]()
Ben op veel plekken geweest maar niets laat mij harder in de broek schijten dan in een omgeving belanden vol met Poetinpijpende Hitlerloversquote:Op vrijdag 6 september 2024 16:25 schreef Questular het volgende:
[..]
Maar wel bijna neergestoken door een nazi dat dan weer wel.
Neejoh gekkiequote:Op vrijdag 6 september 2024 14:26 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
dacht dat je alweer ontslag had genomen als mod ouwe krokodil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |