FOK!forum / Voetbal / [La Liga #171] Pleurt dat dak open
TweedeKlumzondag 1 september 2024 @ 21:30
4500.jpg?width=465&quality=45&auto=format&fit=max&dpr=2&s=c1a39652f12ba28fcbd5e535c026a8a9


Met Sergio Ramos en Lionel Messi zijn twee iconen, tegen hun zin, voor LaLiga verloren gegaan. Ramos kwam er te laat achter dat er een vervaldatum voor het contractaanbod was; voor Messi was geen financiële ruimte meer. Járen van trouwe dienst worden op pijnlijke manieren abrupt beëindigd; geen vol stadion om afzwaaiende helden te eren. Slechts tranen op een persconferentie, zo hoort het eigenlijk niet te gaan. Ome Covid maakt dit soort dingen een extra pijnlijke, lege aangelegenheid. Als we ooit weer zonder regels naar buiten mogen, zal het vast weer goed komen wat Messi en Ramos betreft, is de hoop van deze naïeve OP-maker.

Onder het juk van de financial fairplay moeten alle twintig clubs saneren om aan de regels te voldoen, hun spelers in te kunnen schrijven en toekomstbestendig te geraken. Of het in zulke omstandigheden eerlijk is om te verwachten dat ze op Europees gebied grootse dingen gaan presteren, is een goede vraag bij in ieder geval Real Madrid en FC Barcelona. Ze hebben jarenlang proberen te ontkennen dat hun glorietijdperken van het vorige decennium voorbij zijn, maar nu moeten harde keuzes worden gemaakt en wacht in een door corona overwoekerde financiële chaos een strijd om een nieuw evenwicht te vinden. Met enkele clubs in Engeland en PSG, die niets van de financiële crisis lijken te merken, is dat een extra grote uitdaging.
89uxyb4aiyhd_std1024.jpg
In december vieren we 10 jaar Simeone bij Atlético. In die tijd heeft hij de club in 2014 en 2021, vorig seizoen, naar het landskampioenschap geloodst. Je zou kunnen stellen dat komend jaar dan de ideale kans is om de titel te prolongeren. Barça en Real Madrid hebben gevoelige verliezen geïncasseerd met respectievelijk Messi, Ramos en Varane terwijl Atlético met Rodrigo De Paul en mogelijk meer spelers zichzelf kan versterken zonder veel te hebben verloren. De middenvelders en aanvallers met rendement lopen toch echt in meer getalen rond bij Atlético (Suárez, Carrasco, Félix, Correa, Llorente). Als de grote twee dat bij willen benen, zullen er meer mensen moeten opstaan dan Griezmann en Benzema bij die clubs. Kan Memphis Depay dat wanneer LaLiga dat toelaat? Staan de Braziliaantjes, Hazard en Bale op?

Voor de titel kunnen we in een genivelleerd speelveld Sevilla ook niet uitsluiten. Ze laten al twee seizoenen zien hoe superstabiel en degelijk ze zijn met hun balbezit-als-doel-spelletje. Maar veel hangt daarin af van de toekomst van Jules Koundé. De 22-jarige centrale verdediger is op jonge leeftijd al van danige klasse dat zijn aanwezigheid bepalend is voor Sevilla’s resultaten. Vorig seizoen eindigden ze met 15 punten voorsprong op de rest vierde. Dat levert het felbegeerde CL-ticket op. Kunnen clubs als Villarreal en het prachtig voetballende Real Sociedad dat komend seizoen aanvallen? Selectiebreedte is de crux en daar lijkt Villarreal wat beter op voorbereid dan la Real. Gezien het slot van 2020/21 moeten we de werken van Unai Emery enorm serieus nemen, maar hij lijkt meer een cuptrainer dan een competitieman. En kan Real Betis haar geweldig stabiele resultaten in 2021 onder Pellegrini voortzetten? Na twee jaar onzin onder Setién en Rubi is het goed om te zien dat Betis weer Europa in mag met nota bene groepsfasevoetbal in de Europa League.
a8f0749c-beae-11eb-a671-0255c322e81b.jpg
Met Celta de Vigo (dankzij de schitterende werken van Coudet), Athletic Club (onder aanvoering van topcoach Marcelino) en Osasuna zijn er clubs die met een goede wind in de rug komend seizoen die plekken zomaar aan zouden kunnen voetballen. In het rechterrijtje zijn er teveel onzekerheden om ze ‘nu’ in het linkerrijtje te zien eindigen. Granada en Getafe moeten verder zonder hun succescoaches Martinez en Bordalas; Valencia heeft een schrale selectie nog altijd niet serieus genoeg versterkt. Random shout-out naar het excentrieke Levante. Te goed om te degraderen, te slecht om kans te maken op Europees voetbal. Toch een stuntclub in de Liga die met al haar mystieke zaalvoetballers de ene week Atlético Madrid twee keer pijn kan doen en de andere week kansloos op zijn bek gaat tegen Huesca.

Onderin verwelkomen we Espanyol na een jaar afwezigheid terug. Met hun selectie (Embarba, RDT, Puado) zouden ze eigenlijk gewoon simpel handhaving moeten afdingen. Real Mallorca en Rayo Vallecano (Vallecas is terug!) wacht een zwaar seizoen in de strijd tegen degradatie. Elche wacht waarschijnlijk datzelfde lot nadat ze wonder boven wonder handhaving afdongen afgelopen seizoen.

Vrijdag 13 augustus, 21:00. Dan gaat de bal weer rollen. Valencia met Bordalas als coach tegen zijn oude club Getafe. Hoeveel banter, shithousery en spijkerhard voetbal blijft er over?

Wedstrijdschema
Ziggo-gids, wat wordt uitgezonden op de televee en op welk kanaal?

Graag wijs ik nog op deze voorbeschouwingsblog.

:T
TweedeKlumzondag 1 september 2024 @ 21:59
Hep Ancelotti een probleem?
chufizondag 1 september 2024 @ 22:04
Kom op Real , gewoon doelpunten maken ipv mooie kunstjes ..
Frozen-assassinzondag 1 september 2024 @ 22:05
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 21:59 schreef TweedeKlum het volgende:
Hep Ancelotti een probleem?
Ze zijn nog wel beter vandaag. Maar missen een creatieve middenvelder als je het mij vraagt. Zeker nu Bellingham niet meedoet.
de_boswachterzondag 1 september 2024 @ 22:05
quote:
99s.gif Op zondag 1 september 2024 22:04 schreef chufi het volgende:
Kom op Real , gewoon doelpunten maken ipv mooie kunstjes ..
Gokker gespot
PowerLoungenzondag 1 september 2024 @ 22:07
Rodrygo die de corners moet nemen

Erg erg treurig voor een club met die statuur.
chufizondag 1 september 2024 @ 22:09
quote:
9s.gif Op zondag 1 september 2024 22:07 schreef PowerLoungen het volgende:
Rodrygo die de corners moet nemen

Erg erg treurig voor een club met die statuur.
Doet ie al jaren volgens mij ..
PowerLoungenzondag 1 september 2024 @ 22:10
quote:
99s.gif Op zondag 1 september 2024 22:09 schreef chufi het volgende:

[..]
Doet ie al jaren volgens mij ..
Nog even en Florentino moet ze zelf nemen voor de shirtjesverkoop
TweedeKlumzondag 1 september 2024 @ 22:11
Slecht uitgespeeld.
Szurazondag 1 september 2024 @ 22:14
Mbappe is vooralsnog verdwaald in dit team
de_boswachterzondag 1 september 2024 @ 22:21
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:14 schreef Szura het volgende:
Mbappe is vooralsnog verdwaald in dit team
Mbappe kan er weinig van
FireFox1zondag 1 september 2024 @ 22:35
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:14 schreef Szura het volgende:
Mbappe is vooralsnog verdwaald in dit team
Hij is ook geen 9.
de_boswachterzondag 1 september 2024 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:35 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
Hij is ook geen 9.
Nee klopt, 25 🤣🤣🤣
de_boswachterzondag 1 september 2024 @ 22:57
Typische 0-0 dit. Hala Madrid.
Szurazondag 1 september 2024 @ 22:57
Endrick gaat dit nog wel regelen
Szurazondag 1 september 2024 @ 22:59
Poh aardige assist
TweedeKlumzondag 1 september 2024 @ 22:59
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:21 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Mbappe kan er weinig van
:?
chufizondag 1 september 2024 @ 22:59
Nice
Alaphilippe_zondag 1 september 2024 @ 23:01
Prachtige eerste goal in Bernabeu van Mbappé.
Alaphilippe_zondag 1 september 2024 @ 23:01
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:14 schreef Szura het volgende:
Mbappe is vooralsnog verdwaald in dit team
Ironisch genoeg scoorde Real Madrid tegen Valladolid na zijn wissel ook plots twee keer. Gaat nog een tijdje passen en meten worden, inderdaad.
de_boswachterzondag 1 september 2024 @ 23:03
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2024 22:59 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
:?
Jinx!!
Szurazondag 1 september 2024 @ 23:05
Geef die Braziliaanse duiklul geel joh, je ziet toch hoe hij het opzoekt
TweedeKlumzondag 1 september 2024 @ 23:05
Dat is kielekiele.
TweedeKlumzondag 1 september 2024 @ 23:07
Hij geeft hem ook nog, blinde homo.
Szurazondag 1 september 2024 @ 23:07
Spaanse arbitrage is weer op punt :')
Evangelionzondag 1 september 2024 @ 23:07
Valverde _O_
chufizondag 1 september 2024 @ 23:08
Goal Mpappie
chufizondag 1 september 2024 @ 23:10
op naar de volgende ...

Orientezondag 1 september 2024 @ 23:11
MPayPal
chufizondag 1 september 2024 @ 23:30
De scherpte ontbreekt nog ..
de_boswachtermaandag 2 september 2024 @ 08:07
quote:
99s.gif Op zondag 1 september 2024 23:10 schreef chufi het volgende:
op naar de volgende ...

Geil nummer
chufidonderdag 5 september 2024 @ 01:22
Man3 Vinicious weer .. -O- denkt het racisme ff te kunnen oplossen door ff te melden dat het Wk 2030 niet in Spanje gehouden nnag worden als het niet beter gaat..

Nu gaat het er om dat ie min of meer Spanje beschuldigt als racistisch... niet zo slim en alles wordt nu uit zn verband getrokken.. hoop dat het gauw bekoeld .. gelukkig nu ff een interland periode ...
tong80donderdag 12 september 2024 @ 16:12
Na bijna tien maanden traint Gavi weer mee bij FC Barcelona. In november 2023 liep de Spaanse middenvelder een zware blessure op in een interland van Spanje tegen Georgië. De 20-jarige speler werd enthousiast begroet door zijn ploeggenoten, zo was te zien op sociale media.

?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8&desiredformat=webp

In de door Spanje gewonnen wedstrijd scheurde Gavi zijn voorste kruisband van zijn rechterknie volledig af. Meteen was duidelijk dat het seizoen 2023/2024 voor hem voorbij was. Door de blessure liep de middenvelder ook het EK in Duitsland mis. Na een operatie begon Gavi aan zijn revalidatie, resulterend in een voorzichtige terugkeer op de groepstraining onder de Duitse coach Hansi Flick. Het zal nog even duren voordat hij weer tot de wedstrijdselectie behoort.

Naast Gavi ontbreekt Frenkie de Jong voorlopig ook nog in de selectie van FC Barcelona. Sinds april kampt de Nederlandse middenvelder met een enkelblessure.

Barcelona staat met 12 punten uit vier duels bovenaan in LaLiga. De ploeg speelt zondag een uitwedstrijd tegen Girona.

https://www.ad.nl/buitenl(...)essureleed~a0904046/

:T
TweedeKlumzaterdag 14 september 2024 @ 21:00
Real in het Oranje. :D
Evangelionzaterdag 14 september 2024 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 september 2024 21:00 schreef TweedeKlum het volgende:
Real in het Oranje. :D
Marcelo-Karim-Benzema-and-Gareth-Bale-2268977.jpg
TweedeKlumzaterdag 14 september 2024 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 september 2024 21:05 schreef Evangelion het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Ja, da's wel even geleden.
chufizaterdag 14 september 2024 @ 21:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 september 2024 21:05 schreef Evangelion het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Ja maar of dat werkt ...
chufizaterdag 14 september 2024 @ 21:36
Real ontsnapt
Orientezaterdag 14 september 2024 @ 21:38
quote:
99s.gif Op zaterdag 14 september 2024 21:36 schreef chufi het volgende:
Real ontsnapt
Alweer
chufizaterdag 14 september 2024 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 september 2024 21:38 schreef Oriente het volgende:

[..]
Alweer
Dat wordt een kanonade in de rus t van Ancellotti.. en dan zien we verder..
Orientezaterdag 14 september 2024 @ 21:41
quote:
99s.gif Op zaterdag 14 september 2024 21:40 schreef chufi het volgende:

[..]
Dat wordt een kanonade in de rus t van Ancellotti.. en dan zien we verder..
Courtois nu ook geblesseerd, Brahim ook al.
chufizaterdag 14 september 2024 @ 21:44
Vini hou je eens in ...
Orientezaterdag 14 september 2024 @ 22:34
Mpaypal
Evangelionzaterdag 14 september 2024 @ 22:35
Penalty FC
chufizondag 15 september 2024 @ 16:18
Hup Girona
chufizondag 15 september 2024 @ 16:49
-O- weer zon verdedigingsfout ... 0-1
Ambrosiuszondag 15 september 2024 @ 16:53
0-2 Yamal.
TweedeKlumzondag 15 september 2024 @ 17:03
No era?
FireFox1zondag 15 september 2024 @ 17:04
quote:
0s.gif Op zondag 15 september 2024 17:03 schreef TweedeKlum het volgende:
No era?
Blijkbaar.

Ik vond het wel een pingel.
chufizondag 15 september 2024 @ 17:04
Ja was hands ..
TweedeKlumzondag 15 september 2024 @ 17:04
quote:
0s.gif Op zondag 15 september 2024 17:04 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
Blijkbaar.

Ik vond het wel een pingel.
Ja, ik ook.
chufizaterdag 21 september 2024 @ 22:17
Oops ... Real moet aan de bak .... :+
zakjapannertjezaterdag 21 september 2024 @ 22:21
quote:
99s.gif Op zaterdag 21 september 2024 22:17 schreef chufi het volgende:
Oops ... Real moet aan de bak .... :+
1-1 nu wel. Maar nog steeds niet voldoende natuurlijk.
chufizaterdag 21 september 2024 @ 22:33
Het scoren lukt maar niet ...
chufizaterdag 21 september 2024 @ 22:37
Niets gezegd 2-1
zakjapannertjezaterdag 21 september 2024 @ 22:39
Bedtijd voor Espanyol
datwouiknetzeggenzaterdag 21 september 2024 @ 22:39
Klaar.
Evangelionzaterdag 21 september 2024 @ 22:42
vini _O_
Alaphilippe_zaterdag 21 september 2024 @ 22:46
twitter
chufizaterdag 21 september 2024 @ 22:51
en de 4-1
KingRolandzondag 22 september 2024 @ 14:06
BkNOmb2.gif
:')
chufizondag 22 september 2024 @ 19:18
Villarreal - Barca nu .... 1-2 1e helft en Ter Steegen valt ongelukkig op zn rug ? per brancard het veld af ...
Ambrosiuszondag 22 september 2024 @ 19:59
1-3 inmiddels en Lewandowski mist een penalty.
chufizondag 22 september 2024 @ 20:02
Ondertussen al de 3e afgekeurde goal voor Villarreal .. -O-
FireFox1zondag 22 september 2024 @ 20:04
quote:
99s.gif Op zondag 22 september 2024 20:02 schreef chufi het volgende:
Ondertussen al de 3e afgekeurde goal voor Villarreal .. -O-
Allemaal terecht afgekeurd :s)
chufizondag 22 september 2024 @ 20:06
Wel een leuke pot verder..
FireFox1zondag 22 september 2024 @ 20:11
quote:
99s.gif Op zondag 22 september 2024 20:06 schreef chufi het volgende:
Wel een leuke pot verder..
Barça speelt best ok de laatste tijd.
FireFox1zondag 22 september 2024 @ 20:17
Wat een assist van Yamal.. :9~
Frozen-assassinzondag 22 september 2024 @ 20:17
Heerlijke assist dito goal

Alles wat Raphinha aanraakt verandert in goud
Frozen-assassinzondag 22 september 2024 @ 20:22
Stukje frustratietackle koekoek
#ANONIEMzondag 22 september 2024 @ 23:27
quote:
Moet gewoon mogen.
chufimaandag 23 september 2024 @ 00:08
Ter Steegen mogelijk 8 maanden uit de running ivm knieblessure
Red_85dinsdag 24 september 2024 @ 13:47
quote:
Verkeerde topic. Da's rugby.
Red_85dinsdag 24 september 2024 @ 13:49
quote:
0s.gif Op zondag 22 september 2024 20:17 schreef FireFox1 het volgende:
Wat een assist van Yamal.. :9~
Op 11:01

Pass van het jaar.
Tot nu toe en gaat dat ook blijven.

Inlijsten en boven de haard ophangen. Of boven de bank. In een galerie is ook prima.
Dit is pure kunst.
tong80dinsdag 24 september 2024 @ 21:05
Fluit maar af. 1-0 binnen een minuut. Voorzet Vinicius, doelpunt Vasquez.

:T
chufidinsdag 24 september 2024 @ 21:05
Sevilla wint thuis , Valencia 0-0 en Real is net begonnen 1-0
Evangeliondinsdag 24 september 2024 @ 21:06
Vini ballon d'or loading.. w/
Evangeliondinsdag 24 september 2024 @ 21:43
boh mboopie
TweedeKlumdinsdag 24 september 2024 @ 22:44
Da's gewoon rood. Ednrick schopt een tegenstander zonder dat er een bal in de buurt is.
TweedeKlumdinsdag 24 september 2024 @ 22:52
Wordt nog spannend. _O- _O- _O-
chufiwoensdag 25 september 2024 @ 00:11
Dat ging idd bijna nog mis .....
KingRolandwoensdag 25 september 2024 @ 08:04
Real wordt weer gematst en niemand doet geen fuck eraan. Dat Spaanse scheidsrechters beneden middelmaat waren is al bekend, maar deze actie is 100% rood waard. Dat kan iedereen zien.

Lijkt mij tijd dat dit soort scheidsrechters een keer worden bestraft op hun fouten.
chufiwoensdag 25 september 2024 @ 09:28
Vanavond komt Getafe op bezoek in Barcelona.... ben benieuwd..
chufiwoensdag 25 september 2024 @ 15:14
Mbappe een paar weken aan de kant met een bovenbeen blessure ...
Evangelionwoensdag 25 september 2024 @ 20:15
Szczesny naar Barca. Jammer, die zal het vast redelijk doen.
KingRolandwoensdag 25 september 2024 @ 20:52
Ik gok dat getafe in de kont genomen gaat worden door barca

4-0 voor de Catalanen.
chufiwoensdag 25 september 2024 @ 20:54
Faal Ziggo is er weer eens niet bij ...
KingRolandwoensdag 25 september 2024 @ 21:21
1-0 barca

Lewy
chufiwoensdag 25 september 2024 @ 22:55
Barca ontsnapt aan de gelijkmaker in de slot minuten
KingRolanddonderdag 26 september 2024 @ 22:53
@Alaphilippe_ Julián Alvarez _O_ _O_ _O_
KingRolanddonderdag 26 september 2024 @ 22:53
Zonde dat City hem weg heeft gedaan, wat een speler
chufidonderdag 26 september 2024 @ 22:58
Atleti wint in de laatste minuten in Vigo ....
KingRolanddonderdag 26 september 2024 @ 23:01
quote:
99s.gif Op donderdag 26 september 2024 22:58 schreef chufi het volgende:
Atleti wint in de laatste minuten in Vigo ....
Dankzij de spin
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 21:04
Osasuna - Barca nu
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 21:07
Lijkt wel Barca B zo met zoveel jeugdspelers.
hhh38zaterdag 28 september 2024 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 21:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
Lijkt wel Barca B zo met zoveel jeugdspelers.
Gelijk 2-0 achter :D

Wat een heerlijke goal
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 21:29 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Gelijk 2-0 achter :D

Wat een heerlijke goal
Ja lekker afgemaakt. Veel te licht deze defensie en middenveld. Pijnlijk.
zakjapannertjezaterdag 28 september 2024 @ 21:31
als.,.. zijnde. Bij Viaplay Arsenal-Leicester mannenvoetbal eerder ook al. :N
hhh38zaterdag 28 september 2024 @ 21:33
quote:
15s.gif Op zaterdag 28 september 2024 21:31 schreef zakjapannertje het volgende:
als.,.. zijnde. Bij Viaplay Leicester-Arsenal mannenvoetbal eerder ook al. :N
Bij het wielrennen hoorde ik vandaag "wat zou je doen als je Vollering zijnde bent" _O-
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 21:36
Die 2e goal van Osasuna maakt ik bij de fjes
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 21:37
Was wel een zieke goal ja
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 21:59
Wat ik niet snap.. waarom zet je dit team niet juist tegen Young Boys? Osasuna is het seizoen best sterk begonnen en ze spelen thuis... dan zet je Lamine niet op de bank toch
FireFox1zaterdag 28 september 2024 @ 22:04
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 21:59 schreef KingRoland het volgende:
Wat ik niet snap.. waarom zet je dit team niet juist tegen Young Boys? Osasuna is het seizoen best sterk begonnen en ze spelen thuis... dan zet je Lamine niet op de bank toch
En Raphina, de man in vorm.

Eigen schuld van Flick.
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 22:08
Ferran is echt zo tyfusslecht
FireFox1zaterdag 28 september 2024 @ 22:10
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 22:08 schreef KingRoland het volgende:
Ferran is echt zo tyfusslecht
Heeft een relatie met de dochter van Luis Enrique #lekkerbelangrijk
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:11
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 21:59 schreef KingRoland het volgende:
Wat ik niet snap.. waarom zet je dit team niet juist tegen Young Boys? Osasuna is het seizoen best sterk begonnen en ze spelen thuis... dan zet je Lamine niet op de bank toch
Belangrijker nog met Baldé en Inigo Martinez als je het mij vraagt.
hhh38zaterdag 28 september 2024 @ 22:12
Keepertje...
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:12
Kolderiek
chufizaterdag 28 september 2024 @ 22:13
man3
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 22:14
jezus wat een blunder
hhh38zaterdag 28 september 2024 @ 22:16

Doet denken aan die dubbele blunder van Lodewijks tegen Utrecht (0:22) _O-
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:16
Ja nu wel he Flick
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:22
Osasuna claimt iets van 29538 penalties
chufizaterdag 28 september 2024 @ 22:31
Yes ...
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:36
Barca had hier prima puntje kunnen pakken als ze met sterkste elf waren begonnen.

Verdiend voor Osasuna nu. Met Atleti - Real morgen valt de schade misschien nog mee
chufizaterdag 28 september 2024 @ 22:45
Sow dan :+
KingRolandzaterdag 28 september 2024 @ 22:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 22:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Barca had hier prima puntje kunnen pakken als ze met sterkste elf waren begonnen.

Verdiend voor Osasuna nu. Met Atleti - Real morgen valt de schade misschien nog mee
Het is te hopen voor Barca dat Real niet de 3 punten pakt.
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:49
Keurig van Yamal
chufizaterdag 28 september 2024 @ 22:49
Die gaat er wel heel makkelijk in de bovenhoek
FireFox1zaterdag 28 september 2024 @ 22:50
quote:
99s.gif Op zaterdag 28 september 2024 22:49 schreef chufi het volgende:
Die gaat er wel heel makkelijk in de bovenhoek
De manier van schieten straalt klasse uit.
zakjapannertjezaterdag 28 september 2024 @ 22:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 22:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Keurig van Yamal
wel bijna bedtijd nu voor deze 17-jarige
Evangelionzaterdag 28 september 2024 @ 22:56
Mooi
Frozen-assassinzaterdag 28 september 2024 @ 22:56
Leuke pot gezien, mooie goals ook. Barcelona bij vlagen veel te sterk maar ja als je ze niet maakt he
Szurazaterdag 28 september 2024 @ 22:59
Prachtige uitslag
FireFox1zaterdag 28 september 2024 @ 23:08
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 september 2024 22:52 schreef zakjapannertje het volgende:

[..]
wel bijna bedtijd nu voor deze 17-jarige
17-jarige Europees kampioen.
chufizondag 29 september 2024 @ 00:22
Morgen Madrid Derby ...
zakjapannertjezondag 29 september 2024 @ 10:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 22:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Barca had hier prima puntje kunnen pakken als ze met sterkste elf waren begonnen.

Verdiend voor Osasuna nu. Met Atleti - Real morgen valt de schade misschien nog mee
Was niet mogelijk volgens de trainer
quote:
"Ik heb deze opstelling gemaakt, omdat ik wel moet. Veel spelers hebben veel minuten gespeeld en die moet ik beschermen."
Coach Flick neemt schuld op zich voor eerste nederlaag Barcelona
https://rtl.nl/nieuws/spo(...)-nederlaag-barcelona
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 19:29
boys zijn we klaar voor de Madrileense derby?
chufizondag 29 september 2024 @ 19:40
Nog wat vroeg wel
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 19:42
Atletico Madrid XI
SPOILER
GYqUYM_WAAASFMQ?format=jpg&name=large
Real Madrid XI
SPOILER
GYqMwLZXQAATzGU?format=jpg&name=large
Noberzondag 29 september 2024 @ 19:44
quote:
6s.gif Op zondag 29 september 2024 19:29 schreef KingRoland het volgende:
boys zijn we klaar voor de Madrileense derby?
Hopelijk beter dan Inter-Milan.

Caeuh3q.jpeg
dpBqS6i.jpeg
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 19:45
Dacht dat Real ipv Mbappe Endrick zou laten beginnen
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 20:52
We gaan beginnen
chufizondag 29 september 2024 @ 21:12
Atleti begint fanatiek
Szurazondag 29 september 2024 @ 21:24
Er gebeurt niet zo bar veel, op dat schot van Valverde na
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 21:43
Tam ja idd, vroeger was dit potje een garantie voor een ordinaire schoppartij.
chufizondag 29 september 2024 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 21:43 schreef TweedeKlum het volgende:
Tam ja idd, vroeger was dit potje een garantie voor een ordinaire schoppartij.
Dat mag niet meer tegenwoordig
Evangelionzondag 29 september 2024 @ 21:49
quote:
99s.gif Op zondag 29 september 2024 21:49 schreef chufi het volgende:

[..]
Dat mag niet meer tegenwoordig
game's gone
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 21:53
quote:
99s.gif Op zondag 29 september 2024 21:49 schreef chufi het volgende:

[..]
Dat mag niet meer tegenwoordig
Ja, eeuwig zonde, Juanito never forget. _O_
Szurazondag 29 september 2024 @ 22:23
Koekoek
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 22:24
KOEKOEK 0-1 REAL MADRID
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 22:24
Hey, een doelpunt.
Frozen-assassinzondag 29 september 2024 @ 22:27
Atleti fans laten zich weer van hun beste kant zien
chufizondag 29 september 2024 @ 22:27
ze gooien dingen
Szurazondag 29 september 2024 @ 22:27
Beter mikken op Courtois
chufizondag 29 september 2024 @ 22:28
Allen naar binnen dikke finger naar Atleti
Frozen-assassinzondag 29 september 2024 @ 22:29
Gewoon een kerel daar met hele masker :') Zulk persoon moet je direct eruit smijten
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 22:29
man man man wat kinderachtig dat publiek
chufizondag 29 september 2024 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 22:29 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gewoon een kerel daar met hele masker :') Zulk persoon moet je direct eruit smijten
Ja daar waren ook al klachten over dat ze maskers zouden gebruiken en dan Vini zouden beledigen want dat zou dan niet herkend worden .. en dat werd verboden ..
Origami94zondag 29 september 2024 @ 22:31
Courtois verdient als matennaaier en clubnaaier een dikke aansteker op zijn hoofd
Szurazondag 29 september 2024 @ 22:31
Uiteraard was die teringlijer zelf de aanstichter
#ANONIEMzondag 29 september 2024 @ 22:36
Ik haat Courtois.
FireFox1zondag 29 september 2024 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 22:31 schreef Origami94 het volgende:
Courtois verdient als matennaaier en clubnaaier een dikke aansteker op zijn hoofd
Op z'n neus, kan niet missen.

Naar ventje die Courtois, met z'n jankende pappie.
Zorrozondag 29 september 2024 @ 22:37
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 22:31 schreef Szura het volgende:
Uiteraard was die teringlijer zelf de aanstichter
Oh dat had ik niet achter Sierd gezocht
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 22:38
Dit topic ONTSPOORT volledig
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 22:40
We gaan hier tot 0:00 uur zitten
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 22:43
Die kinderen zijn morgen op school niets waard. :{
#ANONIEMzondag 29 september 2024 @ 22:45
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 22:43 schreef TweedeKlum het volgende:
Die kinderen zijn morgen op school niets waard. :{
Ok Benno.
KingRolandzondag 29 september 2024 @ 22:47
Ach ga toch Koke
#ANONIEMzondag 29 september 2024 @ 22:51
Ik ga zo een walnoot KRAKEN.
Evangelionzondag 29 september 2024 @ 22:58
Tijd voor Endrick voor de kill
chufizondag 29 september 2024 @ 23:00
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 22:43 schreef TweedeKlum het volgende:
Die kinderen zijn morgen op school niets waard. :{
Die zijn dat gewend ..
Zorrozondag 29 september 2024 @ 23:01
quote:
99s.gif Op zondag 29 september 2024 23:00 schreef chufi het volgende:

[..]
Die zijn dat gewend ..
Niets waard zijn?
chufizondag 29 september 2024 @ 23:02
quote:
6s.gif Op zondag 29 september 2024 23:01 schreef Zorro het volgende:

[..]
Niets waard zijn?
Laat naar bed gaan als kind ...
#ANONIEMzondag 29 september 2024 @ 23:03
quote:
99s.gif Op zondag 29 september 2024 23:02 schreef chufi het volgende:

[..]
Laat naar bed gaan als kind ...
Kunnen later toch geen baan krijgen.
chufizondag 29 september 2024 @ 23:03
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 23:03 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:

[..]
Kunnen later toch geen baan krijgen.
Ja wel hoor.. de mijne heeft er 1 in Madrid
#ANONIEMzondag 29 september 2024 @ 23:05
quote:
99s.gif Op zondag 29 september 2024 23:03 schreef chufi het volgende:

[..]
Ja wel hoor.. de mijne heeft er 1 in Madrid
giphy.gif
chufizondag 29 september 2024 @ 23:07
Endrick doet het bijna weer
Zorrozondag 29 september 2024 @ 23:12
Geen buitenspel lijkt me
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 23:12
Deze gaat tellen.
Frozen-assassinzondag 29 september 2024 @ 23:14
BOEM KOEKOEK GOLLLLL ATLETIIIII
Frozen-assassinzondag 29 september 2024 @ 23:16
Dat was een enorm snelle VAR-ingreep

Zelden vertoond
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 23:16
:R
TweedeKlumzondag 29 september 2024 @ 23:16
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 23:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat was een enorm snelle VAR-ingreep

Zelden vertoond
Vermoeden van?
zakjapannertjezondag 29 september 2024 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zondag 29 september 2024 23:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat was een enorm snelle VAR-ingreep

Zelden vertoond
ze willen ook nog naar het restaurant
chufizondag 29 september 2024 @ 23:18
Oops au... geen overtreding lijkt me ....
chufizondag 29 september 2024 @ 23:19
afgelopen ... 1-1 Barca komt er nu nog mee weg :+
zakjapannertjezondag 29 september 2024 @ 23:26
IMG-4224.png
Real heeft zich wel iets gerevancheerd
de_boswachtermaandag 30 september 2024 @ 05:09
quote:
1s.gif Op zondag 29 september 2024 23:26 schreef zakjapannertje het volgende:
[ afbeelding ]
Real heeft zich wel iets gerevancheerd
Geen simkaart genot
KingRolanddinsdag 1 oktober 2024 @ 11:04
Die gozer die blijkbaar dat ding had gegooid is voor het leven verbannen door atletico
chufivrijdag 4 oktober 2024 @ 22:54
Saaie pot Leganes - valencia 0-0
hhh38zaterdag 5 oktober 2024 @ 19:59
Wat is er gebeurd bij Celta tussen minuut 52 en 56, 5 gele kaarten waarvan 4 voor 2 spelers die er nu af zijn :D
ISVVzaterdag 5 oktober 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 oktober 2024 19:59 schreef hhh38 het volgende:
Wat is er gebeurd bij Celta tussen minuut 52 en 56, 5 gele kaarten waarvan 4 voor 2 spelers die er nu af zijn :D
@ chufi, graag duiding van de La Liga-kenner van FOK!
ISVVzaterdag 5 oktober 2024 @ 20:29
Hier gaat iets niet goed
ISVVzaterdag 5 oktober 2024 @ 20:30
Foutje
chufizaterdag 5 oktober 2024 @ 22:58
Ay Carvajal ... -O- knie blessure zo te zien ...
KingRolandzondag 6 oktober 2024 @ 00:07
De rodrigo van Real weggevallen
chufizondag 6 oktober 2024 @ 00:21
Overbelast schema van Uefa / Fifa is de oorzaak
Szurazondag 6 oktober 2024 @ 00:39
quote:
99s.gif Op zondag 6 oktober 2024 00:21 schreef chufi het volgende:
Overbelast schema van Uefa / Fifa is de oorzaak
Gaan we daar nu ineens over zeiken nu er een paar prominenten van corrupte clubs met een selectie van 35 man wegvallen?
chufizondag 6 oktober 2024 @ 00:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 oktober 2024 20:25 schreef ISVV het volgende:

[..]
@ chufi, graag duiding van de La Liga-kenner van FOK!
Ik heb de wedstrijd niet gezien ... maar vermoed iets van zeiken tegen de scheids na een overtreding

1390b69752e8f67d1cc2356a21b63f21.png
chufizondag 6 oktober 2024 @ 01:35
Ah kijk

ae4b700fa554cb654adcad7eebace1f0.png
chufizondag 6 oktober 2024 @ 02:45
Real wint thuis niet overtuigend van Villarreal.. maar goed winnen is winnen
chufizondag 6 oktober 2024 @ 17:46
Ik probeer altijd zo min mogelijk naar Sierd te luisteren ... Maar echt dit gaat toch te ver ... Lamine Yamal mist en staat ook nog eens buitenspel . Tegen aanval Alaves en die krijgen een kans en Sierd Lacht ze keihard uit omdat het ook buitenspel is ...

Wat is dat voor een onpartijdig gedrag van een commentator :r
KingRolandzondag 6 oktober 2024 @ 17:51
quote:
99s.gif Op zondag 6 oktober 2024 17:46 schreef chufi het volgende:
Ik probeer altijd zo min mogelijk naar Sierd te luisteren ... Maar echt dit gaat toch te ver ... Lamine Yamal mist en staat ook nog eens buitenspel . Tegen aanval Alaves en die krijgen een kans en Sierd Lacht ze keihard uit omdat het ook buitenspel is ...

Wat is dat voor een onpartijdig gedrag van een commentator :r
Sierd krijgt al sinds een hele lange tijd kritiek maar ze doen er geen reet aan
KingRolandzondag 6 oktober 2024 @ 20:59
Ik ben klaar voor de wedstrijd. De Basken tegen de Mardilenen.
#ANONIEMzondag 6 oktober 2024 @ 21:21
quote:
6s.gif Op zondag 6 oktober 2024 20:59 schreef KingRoland het volgende:
Ik ben klaar voor de wedstrijd. De Basken tegen de Mardilenen.
Ik nu ook (moest nog eten).
Evangeliondinsdag 15 oktober 2024 @ 11:45
Swedish authorities have confirmed that Kylian Mbappé is facing allegations of rape and sexual assault.
twitter

Mboopie heeft een GROOT probleem
chufidinsdag 15 oktober 2024 @ 18:01
PSG z
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 oktober 2024 11:45 schreef Evangelion het volgende:
Swedish authorities have confirmed that Kylian Mbappé is facing allegations of rape and sexual assault.
[ x ]
Mboopie heeft een GROOT probleem
PSG zit er achter volgens Mbappe om fake-news in de wereld te brengen om de aandacht op iets anders te leggen dan op de schuld aan achterstallig salaris wat ie nog van PSG te goed heeft ..
ISVVzaterdag 19 oktober 2024 @ 21:09
Hoe mokerslecht is die Swedberg
zakjapannertjezaterdag 19 oktober 2024 @ 21:09
wat een kans was dat voor Celta
Evangelionzaterdag 19 oktober 2024 @ 21:29
golazo
KingRolandzaterdag 19 oktober 2024 @ 22:10
Celta met de gelijkmaker tegen de Madrilenen

el GOLO!! 1-1
KingRolandzaterdag 19 oktober 2024 @ 22:13
En meteen 1-2 Real Madrid!

GOOL



VARRED
zakjapannertjezaterdag 19 oktober 2024 @ 22:13
-edit-

lama
ISVVzaterdag 19 oktober 2024 @ 22:16
Real heeft de perfecte ploeg om op de counter te spelen, dus waarom zou je aanvallen tegen Real?
zakjapannertjezaterdag 19 oktober 2024 @ 22:23
Modrić mag het weer waarmaken
KingRolandzaterdag 19 oktober 2024 @ 22:24
1-2 Real madrid
zakjapannertjezaterdag 19 oktober 2024 @ 22:31
quote:
6s.gif Op zaterdag 19 oktober 2024 22:24 schreef KingRoland het volgende:
1-2 Real madrid
Ancelottie weer met zijn gouden pik
Evangelionzaterdag 19 oktober 2024 @ 22:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 oktober 2024 22:23 schreef zakjapannertje het volgende:
Modrić mag het weer waarmaken
Luka Modric surpasses Puskas to become Real Madrid's oldest ever player at 39 years and 40 days
+ assist _O_
zakjapannertjezaterdag 19 oktober 2024 @ 22:52
Courtois zou wel een goede Rode Duivel kunnen zijn trouwens :P
zakjapannertjezaterdag 19 oktober 2024 @ 22:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 oktober 2024 22:33 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Luka Modric surpasses Puskas to become Real Madrid's oldest ever player at 39 years and 40 days
+ assist _O_
onze Sierd heeft dit ook gelezen intussen
chufizaterdag 19 oktober 2024 @ 23:14
Dat ging weer met moeite ...
LordVoldermortzondag 20 oktober 2024 @ 17:38
Dat Atletico voert toch ook wel ongekend wanbeleid. Walgelijk veel geld betalen aan een trainer. Te dure spitsen kopen. Verder nog steeds met Witsel spelen. En geen enkele rol van betekenis spelen in de competitie.

Ag Atletico.
tong80zondag 20 oktober 2024 @ 21:44
Kijk je mee naar Lewa Brobbey? Zo doe je dat.

:T
KingRolandzondag 20 oktober 2024 @ 21:49
ik ging even naar de wc en het staat al meteen 3-0 voor de Catalanen.
Frozen-assassinzondag 20 oktober 2024 @ 21:49
Dubieuze penalty voor 1-0 wel? Ik zie het niet echt, scheids staat er wel bovenop maar goed
tong80zondag 20 oktober 2024 @ 22:02
quote:
0s.gif Op zondag 20 oktober 2024 21:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dubieuze penalty voor 1-0 wel? Ik zie het niet echt, scheids staat er wel bovenop maar goed
En raar genomen met de vertraagde aanloop. Maar wat Lewa doet lijkt zo makkelijk. Maar hij doet het al jaren. Dat bedoelde ik met Brobbey, dat is geen kwestie van geluk of zo. Moeilijk kan simpel lijken.

:T
Frozen-assassinzondag 20 oktober 2024 @ 22:12
Wat een schot met buitenkant voetje van Yamal bohhh

Dito redding ook van Nyland
PowerLoungenzondag 20 oktober 2024 @ 22:53
Frenkie is overbodig .
tong80zondag 20 oktober 2024 @ 23:04
quote:
0s.gif Op zondag 20 oktober 2024 22:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wat een schot met buitenkant voetje van Yamal bohhh

Dito redding ook van Nyland
Voetballertje hè ? En volgens mij ook een prettig persoon. :)

:T
chufimaandag 21 oktober 2024 @ 04:20
quote:
0s.gif Op zondag 20 oktober 2024 21:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dubieuze penalty voor 1-0 wel? Ik zie het niet echt, scheids staat er wel bovenop maar goed
Ja eens.. lichtjes met de knie geraakt, maar in Barcelona krijgen ze al jaren circusles
chufimaandag 21 oktober 2024 @ 04:24
En dat belachelijke "hup stop hup no go hup stop trap penalty" moet verboden worden..
chufimaandag 21 oktober 2024 @ 23:00
Ai Valencia ... waar moet dat heen ... zelfs thuis verliezen van Las Palmas ...
tong80maandag 21 oktober 2024 @ 23:27
quote:
99s.gif Op maandag 21 oktober 2024 23:00 schreef chufi het volgende:
Ai Valencia ... waar moet dat heen ... zelfs thuis verliezen van Las Palmas ...
Oe. Wats gebeurd ?

:T
ISVVdinsdag 22 oktober 2024 @ 09:45
quote:
99s.gif Op maandag 21 oktober 2024 23:00 schreef chufi het volgende:
Ai Valencia ... waar moet dat heen ... zelfs thuis verliezen van Las Palmas ...
Zonde, door puur wanbeleid glijdt zo'n mooie club echt af.
Noberdonderdag 24 oktober 2024 @ 12:04
twitter
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 12:03
Vandaag el classico
tong80zaterdag 26 oktober 2024 @ 12:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 12:03 schreef KingRoland het volgende:
Vandaag el classico
Zin an......

:T
Noberzaterdag 26 oktober 2024 @ 19:54
105 winst Real Madrid
100 winst Barcelona
52 gelijke spelen

Doelpunten
433 Real Madrid
419 Barcelona

IPSkIxc.jpeg
ksDuLoK.jpeg
ISVVzaterdag 26 oktober 2024 @ 20:10
Barcelona heeft voortaan een veel Spaanser karakter dan Real.

Ik ga eens lekker op die Casadó letten, schijnt wel een talentje te zijn. Is het een type Frenkie?
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 20:58
Benieuwd of we wat meer creativiteit te zien krijgen van dat middenveld van Real. Geen fan van zowel Camavinga als Tchouameni opstellen.
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 21:02
1 minuut over 8

Bij Sierd is het al wintertijd.
klaasweetalleszaterdag 26 oktober 2024 @ 21:03
frenkie op de bank hahahah

daar hoort hij thuis
ISVVzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:03
Ondanks buitenspel, matig gedaan.
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:07
El classico beginnos
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 21:09
Vervelende zoem onder het geluid
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 21:09 schreef Szura het volgende:
Vervelende zoem onder het geluid
Dat is Sierd
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 21:16
Al de tweede dikke kans die gewoon over de lijn moet ondanks buitenspel
tong80zaterdag 26 oktober 2024 @ 21:20
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 21:09 schreef Zorro het volgende:

[..]
Dat is Sierd
_O- _O_

:T
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:21
Ben benieuwd of mijn goede vriend Stijn meekijkt
Paulzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:25
Hai
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 21:28
Weten ze bij Real wat buitenspel is?
Pablo84zaterdag 26 oktober 2024 @ 21:31
Dacht dat zeiken bij de scheids geel was? Geef die Vinicius dan aub eens geel die jankbeer.
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:32
doelpunt REAL MADRIIIIDDDDD SIII SIII SIIIIIIIIII
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 21:32
Mbappegod
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 21:32 schreef Szura het volgende:
Mbappegod
Mbappe snoert hier een hoop mondjes
Vargod
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 21:32
Die wordt VARRED
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 21:32
VARRED
Pablo84zaterdag 26 oktober 2024 @ 21:33
Dit is toch buitenspel?
datwouiknetzeggenzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:33
Jeetje
Pablo84zaterdag 26 oktober 2024 @ 21:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 21:32 schreef KingRoland het volgende:

[..]
Mbappe snoert hier een hoop mondjes
Jep heel veel😅
Van_Poppelzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:33
VARRED
Paulzaterdag 26 oktober 2024 @ 21:33
Buitenspel 😁
Pablo84zaterdag 26 oktober 2024 @ 21:35
Vinicius echte jankert😅
tong80zaterdag 26 oktober 2024 @ 21:59
Matig tot nu toe. Maar wel lekkerder kijkvoer dan PSV-PEC.

:T
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:02
Ik vind Mbappe erg bescheiden bij Real. Hij is een simpele meevoetballer geworden.

:{²
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 22:07
Frenkie!
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:10
Heeft Siert al een tip gegeven waar je lekker kunt tafelen in Madrid? :')

:{²
ChevyCapricezaterdag 26 oktober 2024 @ 22:14
KOEKOEK
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 22:14
Lewandowski alleen op de keeper af, scoort, en Sierd ziet het pas als ie al bij de hoekvlag staat :')
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 22:14
Staat er een te slapen
Marcosszaterdag 26 oktober 2024 @ 22:14
Lewandowski is wel aardig in vorm dit seizoen
tong80zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:14 schreef Marcoss het volgende:
Lewandowski is wel aardig in vorm dit seizoen
Heel zijn voetballeven al :)

https://frontpage.fok.nl/(...)tbalverhalen-73.html

En nog één. _O_

:T
datwouiknetzeggenzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
Real wtf
PowerLoungenzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
Florentino heeft eindelijk een reden gevonden om Ancelotti eruit te gooien
Ambrosiuszaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
Nog maar 1.
Marcosszaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
Lewandowski is wel aardig in vorm dit seizoen x2
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
Ik haat Barcelona
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 22:16
Die Lewandowski zit wel op doelpunten maken.
ChevyCapricezaterdag 26 oktober 2024 @ 22:17
Hij Balde die goed voor de goal.

@Coco
Marcosszaterdag 26 oktober 2024 @ 22:17
Allemaal de invloed van Frenkie!
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 22:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:16 schreef Szura het volgende:
Ik haat Barcelona
Daar kan ik het op geen enkele manier mee oneens zijn.
TweedeKlumzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:17
Lekker gedekt. :')
tong80zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:16 schreef Marcoss het volgende:
Lewandowski is wel aardig in vorm dit seizoen x2
Lees mijn linkje. Ken je dat record nog ? :)

:T
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:07 schreef Szura het volgende:
Frenkie!
Hij is het verschil vind ik. Blijft een mooie speler.

:{²
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:19
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:16 schreef Zorro het volgende:
Die Lewandowski zit wel op doelpunten maken.
ajaajajajahahah :D

:{²
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 22:21
Ik heb niet het idee dat Mbappe Real nou zoveel beter maakt.
Origami94zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:21
Mbappe en de korte hoek, noem een beter duo. Ik wacht. :)
Origami94zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:22
Overigens schieten ze allemaal bij Real in de korte hoek
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:22
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:21 schreef Zorro het volgende:
Ik heb niet het idee dat Mbappe Real nou zoveel beter maakt.
Ik ook niet. Het was een overbodige aankoop. Mbappe blokkeert nu ook (de ontwikkeling van) Endrick, die zit ook op voetballen. Wat een speler.

:{²
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:22 schreef Origami94 het volgende:
Overigens schieten ze allemaal bij Real in de korte hoek
Sowieso de meest favoriete hoek van Mbappe.

:{²
de_boswachterzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:25
Horse
PowerLoungenzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:25
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:21 schreef Zorro het volgende:
Ik heb niet het idee dat Mbappe Real nou zoveel beter maakt.
Een vervanger voor Kroos verkoopt natuurlijk niet zo veel shirtjes voor die ouwe voorzitter.
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 22:26
Wee buitenspel :')
Van_Poppelzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:26
PALO
Paulzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:29
Had al 0-4 kunnen staan. Real kan niets
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:30
Bellingham wil daar schoren met zijn toolbox. :')

:{²
ISVVzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:31
Bezopen zeg, een half jaar geleden dacht je dat Barca wel klaar was en dat Real een cheat code werd
Zorrozaterdag 26 oktober 2024 @ 22:31
Mbappe scoort alleen als hij buitenspel staat
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:35
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:31 schreef Zorro het volgende:
Mbappe scoort alleen als hij buitenspel staat
Zit wel een goede kop op.

:{²
TweedeKlumzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:37
SOW
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:39
holy fuck dit is volgens mij de enige speler die beter kan worden dan Messi en Ronaldo

of naja hij is al beter op dezelfde leeftijd. EK te pakken al.

Lamine Yamalgod
BansheeBoyzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:40
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:39 schreef KingRoland het volgende:
holy fuck dit is volgens mij de enige speler die beter kan worden dan Messi en Ronaldo

of naja hij is al beter op dezelfde leeftijd. EK te pakken al.

Lamine Yamalgod
Hij is goed. Maar dat zie ik er eerlijk gezegd niet in.

:{²
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 22:40
Vinicius had al 3x rood kunnen hebben met z’n gejank
Origami94zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:40
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:39 schreef KingRoland het volgende:
holy fuck dit is volgens mij de enige speler die beter kan worden dan Messi en Ronaldo

of naja hij is al beter op dezelfde leeftijd. EK te pakken al.

Lamine Yamalgod
Over drie jaar weet niemand meer wie het is
TweedeKlumzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:41
En nu nog gewoon nog een kaart aan Vini geven wegens mekkeren graag.
Origami94zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:41
Barca geeft Real een jantje
KingRolandzaterdag 26 oktober 2024 @ 22:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 oktober 2024 22:40 schreef Origami94 het volgende:

[..]
Over drie jaar weet niemand meer wie het is
Hij was een van Spanje belangrijkste spelers tijdens het EK en die prijs heeft ie al in de pocket, dus dat betwijfel ik.
Red_85zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:43
Wat een mega verschil met de 1ste helft.

Real weggevaagd, Barca heer en meester.
Szurazaterdag 26 oktober 2024 @ 22:44
Bizar :D
Red_85zaterdag 26 oktober 2024 @ 22:44
Rafinha maakt de vernedering even compleet.

Met een lobje.