Zegt iemand dat dan? Net zo goed dat mensen die wellicht wat kritischer kijken naar de transferperiode niet meteen bestempeld worden als negatieve paniekzaaiers zijn er ook anderen die niet beweren dat iedereen maar contant positief moeten blijven.quote:Op maandag 2 september 2024 14:21 schreef fetX het volgende:
De kritiek op DtK -mits dit zo blijft- is toch ook helemaal niet zo gek? Ik word ook een beetje moe van dat constant positief moeten blijven terwijl je dan duidelijk wat steken hebt laten vallen. Dat mag prima benoemd worden. Met in acht nemende dat je vorig jaar 30 miljoen over de balk hebt gesmeten is een gesprek daarover op z’n minst normaal.
Uh, ja. Vrij regelmatig te lezen hier zelfs.quote:
Wat een slecht excuus met laat op gang. Het is niet dat ze zo afhankelijk zijn van de markt of de voorzichtige zomer. En iedereen weet dat je extra veel moet betalen op de laatste dag.quote:Op maandag 2 september 2024 13:49 schreef alopio het volgende:
[..]
Alle transfers komen laat op gang, in heel europa is het een voorzichtige zomer. En je betaald geen 50% extra dat zuig je weer uit je hysterische dikke duim.
Ach het is in elk geval al fijn om te zien dat de lat qua “verneukte transferzomers” een stuk hoger ligt dan vroeger. 70 miljoen verkocht, nog steeds veel waarde op het veld. Er zijn andere tijden geweest.quote:Op maandag 2 september 2024 14:26 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Na twee totaal verneukte transferzomers lijkt me het bepaald niet ideaal.
Een trainer die stampvoetend zoals Slot loopt te zeiken om Zerrouki. En nu vervolgens DtK de volledige schuld geven van die mislukkingen is ook wel een beetje onterecht.quote:Op maandag 2 september 2024 14:09 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik begrijp eigenlijk vooral niet dat er een trainer is gehaald die duidelijk een ander type voetbal wil spelen. Om hem vervolgens niet tegemoet te komen met het type voetbal wat hij wil spelen waardoor hij noodgedwongen terug moet schakelen naar het oude systeem, maar vervolgens vervang je de twee cruciale spelers niet binnen dit systeem. Nu heb je een selectie vol met prima spelers maar wat voor geen enkel type voetbal echt geschikt is.
Dit allemaal had voorkomen geworden als je een trainer had gehaald die door was gegaan op de voet van Slot, want die was gelijk gaan stampvoeten om een 6 en een rechtsbuiten, óf als je direct volledig naar 3-4-3 was overgeschakeld en daar ook spelers voor had gehaald. Niet dit slappe vage gedoe er tussenin. Dit is echt een stukje hapsnap kutbeleid van Dennis.
Jawel maar we hebben aan kwaliteit ingeboet en dat gaat een probleem worden.quote:Op maandag 2 september 2024 14:32 schreef alopio het volgende:
[..]
Ach het is in elk geval al fijn om te zien dat de lat qua “verneukte transferzomers” een stuk hoger ligt dan vroeger. 70 miljoen verkocht, nog steeds veel waarde op het veld. Er zijn andere tijden geweest.
Prijzen kunnen ook juist dalen aan het eind als clubs van een speler af willen.quote:Op maandag 2 september 2024 14:31 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Wat een slecht excuus met laat op gang. Het is niet dat ze zo afhankelijk zijn van de markt of de voorzichtige zomer. En iedereen weet dat je extra veel moet betalen op de laatste dag.
Ik zou niet mijn oren laten hangen naar Priske aangezien die echt nog helemaal niets goed heeft laten zien. Laat hem eerst maar eens wat goed werk doen.quote:Op maandag 2 september 2024 13:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral benieuwd naar Priske, die zat na een wedstrijd al te zeiken dat Minteh en Wieffer nog steeds niet vervangen zijn en dat hem wel is toegezegd.
Dat is geen excuus maar realiteit. Je staat als club niet bovenaan de voedselketen. Elke club is afhankelijk van de markt. Doe niet zo naïefquote:Op maandag 2 september 2024 14:31 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Wat een slecht excuus met laat op gang. Het is niet dat ze zo afhankelijk zijn van de markt of de voorzichtige zomer. En iedereen weet dat je extra veel moet betalen op de laatste dag.
Nou ja, Kloese is de eindverantwoordelijke. Als Kloese daarvoor was gaan liggen dan gebeurd het niet. Dus dat Slot hem persé wilde pleit hem ook niet vrij.quote:Op maandag 2 september 2024 14:32 schreef CR7 het volgende:
[..]
Een trainer die stampvoetend zoals Slot loopt te zeiken om Zerrouki. En nu vervolgens DtK de volledige schuld geven van die mislukkingen is ook wel een beetje onterecht.
Je moet ze eerst de kans geven!! Dan kunnen we elke discussie wel stoppen.quote:Op maandag 2 september 2024 14:21 schreef fetX het volgende:
De kritiek op DtK -mits dit zo blijft- is toch ook helemaal niet zo gek? Ik word ook een beetje moe van dat constant positief moeten blijven terwijl je dan duidelijk wat steken hebt laten vallen. Dat mag prima benoemd worden. Met in acht nemende dat je vorig jaar 30 miljoen over de balk hebt gesmeten is een gesprek daarover op z’n minst normaal.
Geen idee, Hwang en die Zwitser hebben ook gewoon waarde. Je hebt Milambo, Timber. Je hele defensie met Beelen, Hancko, Hartman. Santi. Dus waarde genoeg. Achteraf is makkelijk praten maar toen Wieffer kwam was er ook niemand die dacht dat je hem 2 jaar later voor 35 miljoen zou verkopen. Dus ik zou zeker qua nieuwe spelers nog maar even wachten met er een waarde aan hangenquote:Op maandag 2 september 2024 14:33 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Jawel maar we hebben aan kwaliteit ingeboet en dat gaat een probleem worden.
Wat een onzin joh. Alsof met name die Koreaan en RB van Lille nu pas beschikbaar zijn en niet een maand eerder.quote:Op maandag 2 september 2024 14:34 schreef alopio het volgende:
[..]
Dat is geen excuus maar realiteit. Je staat als club niet bovenaan de voedselketen. Elke club is afhankelijk van de markt. Doe niet zo naïef
En extra betalen op de laatste dag is gewoon pure onzin. Of dacht je dat Club Brugge Skov Olsen in Juli voor 8 miljoen had laten gaan? Die hebben gewoon een vraagprijs.
Tja, Priske is door Dennis aangesteld. Dus als dat een kuttrainer blijkt, is dat ook weer de verantwoordelijkheid van Dennis.quote:Op maandag 2 september 2024 14:32 schreef CR7 het volgende:
[..]
Een trainer die stampvoetend zoals Slot loopt te zeiken om Zerrouki. En nu vervolgens DtK de volledige schuld geven van die mislukkingen is ook wel een beetje onterecht.
'Timber had ook even de tijd nodig!' kan je ook ter bescherming voor iedere kutaankoop gebruiken.quote:Op maandag 2 september 2024 14:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je moet ze eerst de kans geven!! Dan kunnen we elke discussie wel stoppen.
Er is nog wel een verschil of er een speler van AZ of Twente wordt gehaald die iedereen hier al kent of een speler van een club waar nooit iemand naar kijkt. Zelfs de uitgebreide analyses van VI zitten er wel eens naast.quote:Op maandag 2 september 2024 14:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je moet ze eerst de kans geven!! Dan kunnen we elke discussie wel stoppen.
Straks blijkt die Hwang de beste 6 die de Eredivisie ooit gekend heeft.quote:Op maandag 2 september 2024 14:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je moet ze eerst de kans geven!! Dan kunnen we elke discussie wel stoppen.
Ja dat absoluut hoor, je zou voor de grap eens die artikelen over de Mislintat aankopen moeten lezen. (lol)quote:Op maandag 2 september 2024 14:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er is nog wel een verschil of er een speler van AZ of Twente wordt gehaald die iedereen hier al kent of een speler van een club waar nooit iemand naar kijkt. Zelfs de uitgebreide analyses van VI zitten er wel eens naast.
Mijn gevoel is ook dat het niet voldoende is als er nu niemand meer komt behalve die Hwang en Lotomba, maar we hebben die 2 en Osman nog geen minuut zien spelen. Het kan ook allemaal op z'n plek gaan vallen binnenkort.
Dat zou zomaar kunnen, ik ken de beste man niet en heb daar dus nog geen mening over.quote:Op maandag 2 september 2024 14:47 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Straks blijkt die Hwang de beste 6 die de Eredivisie ooit gekend heeft.
Sta je dan.
Het lijkt erop dat PSV weer met het grootste gemak van 11 tot 13 van de 18 ploegen gaat winnen. Maar misschien dat ze het tegen Utrecht, AZ en Twente wel een stuk moeilijker krijgen dan vorig jaar.quote:Op maandag 2 september 2024 14:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja dat absoluut hoor, je zou voor de grap eens die artikelen over de Mislintat aankopen moeten lezen. (lol)
Ik denk dat Feyenoord er sowieso minder op is geworden maar dat was ook bijna niet te vermijden. Hancko er nog bij is wel echt een plus. Maar denk je nog steeds dat het een spannende titelstrijd wordt?
Precies, dus laten we die jongen een mooie kans geven. (En dat heeft dus niks van doen met een discussie stoppen)quote:Op maandag 2 september 2024 14:48 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat zou zomaar kunnen, ik ken de beste man niet en heb daar dus nog geen mening over.
Maar het lijkt mij stug dat het de beste ooit wordt, een Koreaantje van bijna 28 jaar die bij Rode Ster voetbalt.
Hij werd de beste buitenlandse voetballer ooit in de Servische competitie genoemd, dat klinkt heel goed maar ik weet eerlijk gezegd niet hoe groot die concurrentie isquote:Op maandag 2 september 2024 14:48 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat zou zomaar kunnen, ik ken de beste man niet en heb daar dus nog geen mening over.
Maar het lijkt mij stug dat het de beste ooit wordt, een Koreaantje van bijna 28 jaar die bij Rode Ster voetbalt.
Volgens mij brandt ook niemand die jongen af maar ging het meer om het grotere plaatje. Enfin, het is nog geen 24:00 uur.quote:Op maandag 2 september 2024 14:55 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Precies, dus laten we die jongen een mooie kans geven. (En dat heeft dus niks van doen met een discussie stoppen)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |