Het is geen Amor Pelos Dois, maar doet er wel erg aan denken. Het is een stijl die we tegenwoordig niet meer gewend zijn, behalve als intro voor een uptempo nummer.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 22:59 schreef CarloV het volgende:
Dit is wel onverwacht plesant, ik verwacht alleen op elke moment een dikke drumbreak ofzo
Ja dat ja, maar wie weet komt er nog een 6 minuten versie waar de laatste 3 minuten lekker moldaafs accordeon genot isquote:Op zaterdag 1 maart 2025 23:00 schreef Sableheart het volgende:
[..]
Het is geen Amor Pelos Dois, maar doet er wel erg aan denken. Het is een stijl die we tegenwoordig niet meer gewend zijn, behalve als intro voor een uptempo nummer.
Dit nummer is redelijk wat ik daar bij verwacht had. Durft helaas niet volledig te committen.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 22:45 schreef Momo het volgende:
Tweede helft zo ben ik wel benieuwd naar , want de winnaar komt daar uit of is Josh van vorige semi, op nummer 6 krijgen we Fernando die populair is in Portugal met iets typisch FdC. En op nummer 10 Henka met iets heel erg niet FdC, maar wel weer Momo coded (hoop dat het live ook goed is).
Heel benieuwd naar de aangepaste act!quote:Op zaterdag 8 maart 2025 19:19 schreef Momo het volgende:
Nieuwtjes over de twee favorieten: Josh heeft zijn staging behoorlijk omgegooid na kritiek de vorige keer. Fernando Daniel is gisteren vader geworden, dus hij hoeft niet met extra spanning deze finale in.
Nee, maar de favorieten zijn Josh en Fernando Danielquote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:18 schreef BillDauterive het volgende:
Zijn hier ook bookies? Wie is de favoriet?
Fernando Daniel is de bekendste naam. Maar Josh is de topfavoriet.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:18 schreef BillDauterive het volgende:
Zijn hier ook bookies? Wie is de favoriet?
welterusten, beterschap!quote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:37 schreef BillDauterive het volgende:
Ja... Normaal vind ik dit leuk. Maar sinds een uurtje heb ik hoofdpijn, dit kan ik niet aan
Ik denk dat ik de stream uitzet en maar een beetje op tijd naar bed ga. Morgen ga ik jullie lijstjes bekijken en van iedereen de top 3 terugluisteren.
Thanks! Niets ergs hoor. Waarschijnlijk weer te weinig water gedronken.quote:
Beterschap!quote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:37 schreef BillDauterive het volgende:
Ja... Normaal vind ik dit leuk. Maar sinds een uurtje heb ik hoofdpijn, dit kan ik niet aan
Ik denk dat ik de stream uitzet en maar een beetje op tijd naar bed ga. Morgen ga ik jullie lijstjes bekijken en van iedereen de top 3 terugluisteren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |