Het hele rondje DRSquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:12 schreef Stoorzendert het volgende:
Wanneer wordt er eens een oval toegevoegd aan de kalender?
👎quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Mompelt iets met: Al draagt een aap een gouden ring, het blijft een lelijk ding
Ja. Gisteren ook al.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:18 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Nee, ik heb de trainingen niet gezien. Er zit nog vuur in?
De top auto's inhalen zal niet meevallen maar van achter uit het veld op harde compound starten kom je een heel eind denk ik.quote:
De enige vraag die eigenlijk nog resteert is of Piastri nog tweede kan worden in het WK.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:18 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Mijn verwachting is dat McLaren redelijk comfortabel de snelste zal zijn de rest van het seizoen, dus als ze daar het spel een beetje slim spelen, moeten ze beide kampioenschappen binnen kunnen halen
Heb je überhaupt de F3 en F2 gekekenquote:
quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:17 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Norris zit eronder. Is niet van het niveau Verstappen/Hamilton/Alonso.
Ik probeer me niet zo te laten leiden door het vlaggetje, ach.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:15 schreef Cherni het volgende:
[..]
Wat mij betreft mag iedereen WK kampioen worden behalve geen coureur uit het VK. Vreselijk publiek en journaille.
Maakt niet uit, het gaat erom wie de laatste ronde leidt, ik verwacht dat dat Lando zal zijnquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
Hoop wel voor Lando dat die dit keer eindelijk eens ronde 1 kan leiden
Wat heeft dat ermee te maken?quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:20 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Heb je überhaupt de F3 en F2 gekeken
welke tijd zat volgens jou dan in de auto?quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Welk punt probeer je in godsnaam te maken?
Verstappen vernaggelde zijn eerste sterke run in de laatste bocht, en z'n tweede run was zelfs voor het grindincident bagger. Hij heeft niet alles eruit gehaald wat erin zat, klaar.
De fuck is Osama bin Russell?quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:20 schreef Nattekat het volgende:
Osama Bin Russell memes, Ferrari strategie clowns, McLaren strategie clowns en een zeldzaam foutje later en we horen het Wilhelmus weer
Met z'n signature move?quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:21 schreef potjecreme het volgende:
Aan de binnenkant van mijn ogen zie ik Hamilton Verstappen uitschakelen bij de start.
Bowlen bij de eerste bocht, Max pakt de leiding en hoeft dan alleen maar die rondjes nog te rijdenquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:20 schreef Nattekat het volgende:
Osama Bin Russell memes, Ferrari strategie clowns, McLaren strategie clowns en een zeldzaam foutje later en we horen het Wilhelmus weer
quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:22 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Hamilton is buiten categorie met 7 titels.
boetequote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:16 schreef LTVDK het volgende:
Gaan Piastri en Sainz nog wel een penalty krijgen voor de unsafe release?
Ze heeft wel gelijk natuurlijk. Je moet van goede huize zijn om die raketmotor in bedwang te houden.quote:
Mercedes zie ik ook nog wel overwinning pakken.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:18 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Mijn verwachting is dat McLaren redelijk comfortabel de snelste zal zijn de rest van het seizoen, dus als ze daar het spel een beetje slim spelen, moeten ze beide kampioenschappen binnen kunnen halen
Leukquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:22 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Hamilton is buiten categorie met 7 titels.
George wint alleen met mazzel.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Mercedes zie ik ook nog wel overwinning pakken.
En dat je hier een foutje maakt in de kwalificatie helpt natuurlijk ook niet, dan had max vermoedelijk wel een p3/4 kunnen pakken.
Ik kan zo meedoen met Jack en Günther.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:24 schreef Zorro het volgende:
[..]
Leuk
Ze moeten je vragen voor de oudejaarsconference.
Nou…quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:24 schreef potjecreme het volgende:
[..]
George wint alleen met mazzel.
Ik zit ook al te wachten op hun nabeschouwingquote:
Dat zijn 2 verschillende niveaus.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:17 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Norris zit eronder. Is niet van het niveau Verstappen/Hamilton/Alonso.
Het duurt nog evenquote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:28 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik zit ook al te wachten op hun nabeschouwing
Is al besproken.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat zijn 2 verschillende niveaus.
Je had 1-2 jaar geleden ook even zo'n korte periode dat een paar figuren bij elk foutje ineens iets als 'sbinalaaaaa!' ofzo riepen, ook nooit begrepen. TikTok-volk is apart.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:27 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Osama Bin Russell heb ik ook nooit echt begrepen.
The Windowlicker echter is wel spot on.
De Red Bull is geen zeepkist, is nog steeds een erg goede wagen, alleen hebben ze fouten gemaakt bij het ontwerp en dat krijgen ze nu terug.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:17 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Wel bizar dat die Red Bull nu een zeepkist is.
Hopelijk houd Max het een beetje spannend de rest van dit seizoen.
Fouten aan het ontwerp, andere hebben wel goede updates en RB dus niet? Dat klinkt in mijn oren toch echt als een zeepkist.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:41 schreef SiGNe het volgende:
[..]
De Red Bull is geen zeepkist, is nog steeds een erg goede wagen, alleen hebben ze fouten gemaakt bij het ontwerp en dat krijgen ze nu terug.
Plus dat de anderen wel goede updates hadden.
Neuh, Red Bull heeft geen tijd laten liggen, Mercedes en McLaren hebben tijd gewonnen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:42 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Fouten aan het ontwerp, andere hebben wel goede updates en RB dus niet? Dat klinkt in mijn oren toch echt als een zeepkist.
Verstappen heeft heel lang gewoon overperformed met die wagen, aan Perez zag je wellicht meer de realistische staat van die auto.
Je bent een echte Hamilton fan. Alles wat ze over hem zeggen zuig je op als een spons.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:45 schreef Weltschmerz het volgende:
Sky was zich 10 minuten lang aan het afvragen hoe het nou toch kwam dat Hamilton die zulke records op dit circuit heeft zo laag en weer achter zijn teamgenoot stond. Wat dacht je van de meest superieure auto uit de geschiedenis van de F1 en een invalkracht als jarenlange teamgenoot?
Best fan in the world 😂👌🏻quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:47 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Je bent een echte Hamilton fan. Alles wat ze over hem zeggen zuig je op als een spons.
Red Bull heeft dus tijd verloren.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:46 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Neuh, Red Bull heeft geen tijd laten liggen, Mercedes en McLaren hebben tijd gewonnen.
Normaal gezien komt Red Bull na de zomerstop ook altijd met sterke updates, nu moesten ze juist terug naar een oude vloer en kijken of dat beter werkt of niet.
De ontwikkeling wordt dus een paar maanden teruggezet... en nog steeds weet Max podiums te pakken
Nee, ik kan maar beperkt onzin verdragen dus kom ik het hier weer uitspugen.quote:Op zaterdag 31 augustus 2024 17:47 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Je bent een echte Hamilton fan. Alles wat ze over hem zeggen zuig je op als een spons.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |