SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 22:10 schreef SwJ het volgende:
Na een tijdelijk slotje en een duidelijke waarschuwing gaat dts gewoon door: gemiddeld 15 tr's per dag. De meest klik ik met een facepalm gewoon weg: lange tenen, niemand kan meer iets hebben, overal wordt een sneer in gezocht, slachtofferrol, enz.
De rest zijn terechte tr's: users die het spel te serieus nemen, niet slapen om de puntjes, anderen niet kunnen negeren, overal op moeten reageren.
Maar goed. Een gewaarschuwd bolker telt voor 2: DTS gaat op 1 september weer open, als ik t niet vergeet. En nee, geen andere sc's overnemen met gebolk aub.
ja had gehoopt dat het minder zou worden.. maar nopequote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ging iets niet goed hahaha
Maar kudt dat een persoon zo bezig kan blijven he
Volgens mij is hij hardleersquote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:03 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
ja had gehoopt dat het minder zou worden.. maar nope
Kom danquote:
Vogeltjequote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:03 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
ja had gehoopt dat het minder zou worden.. maar nope
Jij knuffelt maar met Ruud hoorquote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:04 schreef AardappelSchotel het volgende:
Ik knuffel ook eventjes met die blonde, als jullie het niet erg vinden
* TheStigsDutchCousin zacht pak aantrektquote:
Mailyquote:
Ze heten niet voor niets "vleesetende" plantjes hequote:Op donderdag 29 augustus 2024 08:58 schreef Kissingbird het volgende:
Zie dat er vleesetende plantjes op de aanbieding zijn bij de lidl.![]()
Vind ze grappig uitzien maar ze overleven nooit zo lang hier
Je bedoelt manetende plantjesquote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:11 schreef maily het volgende:
[..]
Ze heten niet voor niets "vleesetende" plantjes he
quote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:11 schreef maily het volgende:
[..]
Ze heten niet voor niets "vleesetende" plantjes he
Spuit 11 weerquote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:12 schreef Kissingbird het volgende:
[..]zei muis net ook al , in het vorige topic
Echt iets voor jouquote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:12 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Je bedoelt manetende plantjes
Je zou moeten weten dat ik gek ben op het op offeren van mannenquote:
Eerst alles lezen natuuuurlijk voor je komt postenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smile, it's free therapy.
Challenge acceptedquote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:15 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Je zou moeten weten dat ik gek ben op het op offeren van mannen
Met allebei dan maar?quote:Op donderdag 29 augustus 2024 09:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Jij knuffelt maar met Ruud hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |