Grappige is wel, hier in de SC loopt alles wel lekker qua geouwehoer.. Maar DTS is soms wel weird met haat en nijd onderling.. Ikke niet snap, je wint toch niks met punten scoren?quote:Op woensdag 28 augustus 2024 22:57 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik ben mijn mario decoder al aan het afstoffen
Haat en nijd is makkelijker door even eenquote:Op [quote]
[b]Op woensdag 28 augustus 2024 23:00 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Grappige is wel, hier in de SC loopt alles wel lekker qua geouwehoer.. Maar DTS is soms wel weird met haat en nijd onderling.. Ikke niet snap, je wint toch niks met punten scoren?
Wat veel mensen vergeten is dat je een Machine Learning model moet trainen. Ik heb geen zin om 5000 quotes van mario in een algoritme te stoppenquote:Op woensdag 28 augustus 2024 22:58 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
dat lijkt me een goede AI toepassing
ik heb zo en klo was niet diepspoeler isquote:Op woensdag 28 augustus 2024 22:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik ben altijd best goed in typetjes na doen, maar mario krijg ik maar niet voor elkaar.![]()
![]()
Jawel, je wint punten.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:00 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Grappige is wel, hier in de SC loopt alles wel lekker qua geouwehoer.. Maar DTS is soms wel weird met haat en nijd onderling.. Ikke niet snap, je wint toch niks met punten scoren?
Hier heeft dat weinig nut. In DTS is het om te voorkomen dat iemand punten krijgtquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:01 schreef Shii het volgende:
[..]
Haat en nijd is makkelijker door even eenof
smiley te posten of een debiel gifje. Dat doe je niet zo gauw in een SC.
Komt aardig in de buurt maar is 'm toch ook net nietquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:02 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
ik heb zo en klo was niet diepspoeler is
zo ik moet meestal in etappes spoelen
ik heb drollenproblem
spoelt niet door
dat heeft ie letterlijk gezegdquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Komt aardig in de buurt maar is 'm toch ook net niet![]()
Mario is nu eenmaal uniek
Bijna half jaar thuis gezetenquote:Op woensdag 28 augustus 2024 22:59 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ja dat is raar he.. als die intense zorg wegvalt.. en je niet meer constant in de alert stand hoeft te staan en opeens weer heel veel tijd voor jezelf hebt.
Ben blij voor jou en je ma dat ze nu op een goede plek terecht gekomen is ook en er daar ook goed voor haar gezorgd wordt.
Hij is zó uniek dat hij zichzelf niet eens goed meer na kan doen.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:04 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
dat heeft ie letterlijk gezegd
Mooi en lief dat je het voor haar gedaan hebt maar het vergt ook wat. Vroeg of laat breekt het op.. vaak op het moment dat je rust krijgt.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:04 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Bijna half jaar thuis gezetenOp mijn donkere kamer in bed en niemand willen zien of spreken. Met vallen en opstaan weer naar werk gegaan. Toch maar huisarts ingeschakeld, en professionele hulp gekregen en nu is alles voor mij al lang weer normaal. Maar het was een shitshow.
Ik kan me hier wel in vinden, alleen is het wel zo dat persoonlijke aanvallen op het forum gewoon niet zijn toegestaan. En als het over en weer gaat steeds dan snap ik de Mod ook wel met een paar waarschuwingen die hij al deed en het niet stopte. Wat moet je als Mod anders nog doen? Je kunt wel blijven noten en waarschuwen, maar soms is een afkoelperiode beter. En dan spreek ik uit ervaring.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Jawel, je wint punten.![]()
En zoals ik al zei, dat ging 'vroeger' echt wel wat harder dan nu. Over het algemeen is het nu een vrij brave SC, als ik zie wat er in VBL, KLB, NWS, etc etc voorbij komt aan giftig gezever is DTS tegenwoordig echt een kleuterspeeltuin hoor.
Nee joh, de Mod hier is geen boeman. Hij is echt wel tof.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:08 schreef HappyCharly het volgende:
Ach misschien blijft t wel dicht?
Tripels aan het strand met lekker weer, is er ook wel een beetje om vragenquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ondertussen ben ik van mijn geloof afgevallen en zit ik aan de spa rood. Die tripels hebben er écht hard in geslagen
Nou ja, het zijn 9 van de 10 keer dezelfde users. Dan zou ik zeggen dat de oplossing vrij simpel is.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:07 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik kan me hier wel in vinden, alleen is het wel zo dat persoonlijke aanvallen op het forum gewoon niet zijn toegestaan. En als het over en weer gaat steeds dan snap ik de Mod ook wel met een paar waarschuwingen die hij al deed en het niet stopte. Wat moet je als Mod anders nog doen? Je kunt wel blijven noten en waarschuwen, maar soms is een afkoelperiode beter. En dan spreek ik uit ervaring.
Again.. dat zeg ik toch ook nergensquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:08 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Nee joh, de Mod hier is geen boeman. Hij is echt wel tof.
Maar 2! Weliswaar na 6 halve liters maar dan nog. Ik word oud denk ikquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:09 schreef devzero het volgende:
[..]
Tripels aan het strand met lekker weer, is er ook wel een beetje om vragen
Want? Iedereen moet toch kunnen ventileren? Dat ze dat steeds op elkaar doen snap ik ook niet. Maar als je gaat bannen steeds blijven er ook geen users over. Daarom is een afkoelperiode best een goeie tool.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nou ja, het zijn 9 van de 10 keer dezelfde users. Dan zou ik zeggen dat de oplossing vrij simpel is.
Oké ik vertrek wel.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nou ja, het zijn 9 van de 10 keer dezelfde users. Dan zou ik zeggen dat de oplossing vrij simpel is.
Ik bedoelde alleen, gaat wel weer open schat ik zo in.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:10 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Again.. dat zeg ik toch ook nergens
Kquote:Op woensdag 28 augustus 2024 23:11 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik bedoelde alleen, gaat wel weer open schat ik zo in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |