Het blijft jammer dat de laatste jaren zo weinig landen meedoen om de knikkers. Voor mijn gevoel was dat 10 jaar geleden niet zo extreem.
Wat dat betreft helpt de afwezigheid van (Wit-)Rusland natuurlijk ook niet voor de sport. Italië ook wel een matig toernooi natuurlijk, waardoor je alleen Frankrijk, Noorwegen, Duitsland en op een goede dag Zweden hebt. En dan zijn de Duitse mannen en Noorse vrouwen nog best matig.
Wat dat betreft ook niet vreemd dat Wright en Minkkinen de individuele medailles voor andere landen pakken. Al had ik er nog wel een voor de Zwitsers verwacht, maar die kwam helaas maar niet. Maar het is jammer dat Oostenrijk, Tsjechie, dat soort landen eigenlijk niemand hebben die echt nog makkelijk mee kan komen met de top qua skisnelheid. Zie je ook bij Cloetens en Lie - die schieten 20/20 en eindigen in het middenveld terwijl de rest minimaal 2 fouten heeft.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]