Leuk weetje toch?quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:03 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Al gevonden:
https://www.autovisie.nl/(...)naar-engeland-reist/
En ' rechts' heeft geen voorrangquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:02 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
[..]
Al gezien ja
Automaat is dan wel handig. Ik dacht altijd aan het volgende: je mag doen wat in Nederland niet mag, en dat is links rijden en rechts inhalen
Ik ben daar te beleefd voorquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:04 schreef aeque het volgende:
[..]
Volgens sommigen mag dat in Nederland ook hoor.
Ja, ik wist dat niet eens! Ook dat je ontheffing aan moet vragen voor low/ultra low emission zones. Kost nogalquote:
Wat heb je gehuurd?quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:00 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Nja, dat dacht ik ook, dus ik heb een automaat gehuurd zodat ik daar in ieder geval niet mee bezig hoef te zijnMaakt mij verder niet zoveel uit, maar ik heb natuurlijk wel een vrouw en 2 kinderen in de auto zitten. En om dan meteen links en het stuur aan de verkeerde kant te hebben in hartje Londen. Dacht ik het mezelf niet moeilijker te maken dan het is
Klopt. Iets met verblindheid ofzo de rechtse koplamp is anders dan de linkse. Al hoewel je het kan instellen bij nieuwere auto'squote:
Ja, dat las ik iddquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:06 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Klopt. Iets met verblindheid ofzo de rechtse koplamp is anders dan de linkse. Al hoewel je het kan instellen bij nieuwere auto's
Daar kwam mijn broertje opeens achter toen.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:05 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja, ik wist dat niet eens! Ook dat je ontheffing aan moet vragen voor low/ultra low emission zones. Kost nogal
Auwquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:06 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Daar kwam mijn broertje opeens achter toen.
Kan je beter de lijn varen met een boot,dat heeft mijn zus gedaan.quote:
Veel beter ja. Las ook dat in Schotland het er wat minder streng aan toe gaat. Dat scheelt welquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:09 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Kan je beter de lijn varen met een boot,dat heeft mijn zus gedaan.
Toen ik 16 was mocht ik op een brommer rijden,elke disco naarbinnen etc.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:10 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Veel beter ja. Las ook dat in Schotland het er wat minder streng aan toe gaat. Dat scheelt welMaar in 8 jaar kan er veel veranderen natuurlijk.
quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:15 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Toen ik 16 was mocht ik op een brommer rijden,elke disco naarbinnen etc.
En toen was seks nog veilig, roken gezond en cocaïne werd nog als medicijn door de huisarts bij de kilo's voorgeschreven en betaald door de verzekeringquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:15 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Toen ik 16 was mocht ik op een brommer rijden,elke disco naarbinnen etc.
Met de motor is het wel makkelijkerquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:16 schreef capuchon_jongen het volgende:
Staat wel nog een keertje op mijn bucketlist. Een keer links rijden in Engeland. Met mijn eigen auto de boot/trein nemen.voor te beginnen keertje naar canterbury.
Of een keer met een gehuurde auto in Australië.
Zo oud ben ik nou ook weer niet.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:17 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
En toen was seks nog veilig, roken gezond en cocaïne werd nog als medicijn door de huisarts bij de kilo's voorgeschreven en betaald door de verzekering
Links rijden is zo F'd up maat. Je snapt het principe, maar alles werkt precies tegenovergesteld. Daar heb je minimaal een week of 2 voor nodig voor je het een beetje begint te snappen!quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:16 schreef capuchon_jongen het volgende:
Staat wel nog een keertje op mijn bucketlist. Een keer links rijden in Engeland. Met mijn eigen auto de boot/trein nemen.voor te beginnen keertje naar canterbury.
Of een keer met een gehuurde auto in Australië.
Owja, ik was even vergeten dat iedereen op FOK! 12 isquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:18 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Zo oud ben ik nou ook weer niet.
Die kan je makkelijk ook voor langere tijd huren.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:16 schreef capuchon_jongen het volgende:
Staat wel nog een keertje op mijn bucketlist. Een keer links rijden in Engeland. Met mijn eigen auto de boot/trein nemen.voor te beginnen keertje naar canterbury.
Of een keer met een gehuurde auto in Australië.
Op een motor is het idd wel makkelijker lijkt me. Je hebt dan toch schijt aan de regels voor automobilistenquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:18 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Met de motor is het wel makkelijkerWe werden toen vanaf de ferry meteen de weg opgestuurd en toen wees het zich vanzelf. Zelfs rotondes, want iedereen voor je doet het al voor
Moet ook wel, met die afstandenquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:20 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Die kan je makkelijk ook voor langere tijd huren.
Opium wordt nog steeds vrij gemakkelijk uitgeschreven en vergoed hoor.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:17 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
En toen was seks nog veilig, roken gezond en cocaïne werd nog als medicijn door de huisarts bij de kilo's voorgeschreven en betaald door de verzekering
Moet wel zeggen dat ik dat wel heb ja. Vrijdag op weg naar huis was er file en ik ben er lekker tussendoor gereden, met 30quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:21 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Op een motor is het idd wel makkelijker lijkt me. Je hebt dan toch schijt aan de regels voor automobilisten![]()
En ja, ik heb zelf ook al bijna 15 jaar mijn A bewijsje
HerRabbit.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:19 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Owja, ik was even vergeten dat iedereen op FOK! 12 is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |