Ik denk niets. Misschien een mogelijkheid. Ik weet toch niet of je onveilige seks hebt gehadquote:
nee, maar blijft toch risico met dat ze geen pil wil nemenquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 15:54 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik denk niets. Misschien een mogelijkheid. Ik weet toch niet of je onveilige seks hebt gehad
Des te meer reden voor jou om ervoor te zorgen dat ze niet zwanger wordt.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 15:56 schreef Paul het volgende:
[..]
nee, maar blijft toch risico met dat ze geen pil wil nemen
je wil niet weten hoe voorzichtig ik benquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 15:58 schreef maily het volgende:
[..]
Des te meer reden voor jou om ervoor te zorgen dat ze niet zwanger wordt.
Joehoeeeee we need youquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 07:59 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
F1 TV Pro is de officiële dienst van de F1 zelf. Kan je kiezen welk commentaar je wil. Als ik me dan teveel erger aan die twee van Viaplay schakel ik naar Engels
Ze kan ook een spiraaltje nemen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 15:59 schreef Paul het volgende:
[..]
je wil niet weten hoe voorzichtig ik benze wil wel een stout doen onder de douche dan zeg ik
niks geen risico's
wel goeie om over te hebben een x ja (als het na zondag nog aan is)quote:
Waait het daar nog steeds? Ze hadden wel geluk dat het droog was tijdens de 1ste vrije trainingquote:
Ja behoorlijkquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 16:27 schreef Lovely het volgende:
[..]
Waait het daar nog steeds? Ze hadden wel geluk dat het droog was tijdens de 1ste vrije training
Hier ook een dikke woei.. en af en toe wat zonquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 16:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ja behoorlijk
Hier ook
Wel lekker zon
Bij jou dan?
Ze zoeken je in F1quote:
Ben ik al!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |