Veel mensen rekenen die CL inkomsten mee denk ik. Waar zeker geen transfers van betaald gaan worden, maar een deel van de dingen die jij noemt wel natuurlijkquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:52 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het idee dat er deze zomer 70/80 miljoen is binnengekomen klopt in de basis al niet lijkt me, maar goed.
Maar een deel van die kosten zoals afbetalen van de VvF en het stadion zijn niet echt overhead maar meer eenmalige investeringen.
Ik vind jou wel het type persoon om een account op nu.nl te hebbenquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:49 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Had een abonnementje voor de Volkskrant, daar kreeg ik AD + nu.nl () bij
Over twee seizoenen dus.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Bijlow is in eerste instantie verhuurd bij twintig wedstrijden definitieve overname.
Ik heet geen @KnutdeIJsbeerquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind jou wel het type persoon om een account op nu.nl te hebben
Onlo jr. in het decadente Turkse waterpaleis, terwijl jij racistische reacties op nujij.nl plaatst
20 wedstrijdjes in Engeland, waar ze er een miljoenmiljard per jaar hebben, moet zelfs Justin nog wel lukken.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:04 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Het is helemaal geen ramp als Justin volgend seizoen gewoon weer lekker in De Kuip keept.
Is het over alle competities?quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:09 schreef Pistolero het volgende:
[..]
20 wedstrijdjes in Engeland, waar ze er een miljoenmiljard per jaar hebben, moet zelfs Justin nog wel lukken.
Ik ben hier ook wel benieuwd naar eigenlijk. Er komt genoeg geld binnen en er wordt best wat bespaard op salarissen, maar dit wordt toch maar nauwelijks in transfers geïnvesteerd, terwijl toch zeker 2 aankopen niet onwenselijk zouden zijn.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:31 schreef hhh38 het volgende:
Zijn we inkomsten aan het uitstellen voor het geval we volgend jaar geen CL halen ofzo?
Ik zou op 2 september wel weer een interview willen met Te Kloese over wat nou precies de tactiek is.
En natuurlijk dat het zomaar eens goed beleid zou zijn om niet alles gelijk uit te geven en op (Voor NL) Champions League salaris te begroten, terwijl dat wss niet altijd vanzelfsprekend is. Met weloverwogen stap(jes) hebben ook op de lange termijn goed te boeren. Uiteraard gaan salariskosten wel wát omhoog, al is het alleen al dat veel bestaande contracten salarisverhogingen per jaar bevatten. Daarnaast gaan er nu eindelijk wat spelers weg en komt er nogal wat salarismogelijkheden vrij als Justin door de keuring komt.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:56 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Veel mensen rekenen die CL inkomsten mee denk ik. Waar zeker geen transfers van betaald gaan worden, maar een deel van de dingen die jij noemt wel natuurlijk
Oh vast, maar dan nog is het absoluut geen drama mocht hij terugkomenquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:09 schreef Pistolero het volgende:
[..]
20 wedstrijdjes in Engeland, waar ze er een miljoenmiljard per jaar hebben, moet zelfs Justin nog wel lukken.
Gelukkig is er nog een hele week.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:14 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik ben hier ook wel benieuwd naar eigenlijk. Er komt genoeg geld binnen en er wordt best wat bespaard op salarissen, maar dit wordt toch maar nauwelijks in transfers geïnvesteerd, terwijl toch zeker 2 aankopen niet onwenselijk zouden zijn.
Tip: https://archive.is/quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 14:38 schreef Ali_boo het volgende:
Heeft iemand het volledige artikel? Ik weiger te betalen voor een premium abonnement
'Waar is die 80 miljoen gebleven?', vragen fans zich af nu topaankopen Feyenoord uitblijven
https://www.ad.nl/nederla(...)itblijven~a4230b37e/
Nee, dat is user @Calandquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 16:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind jou wel het type persoon om een account op nu.nl te hebben
Onlo jr. in het decadente Turkse waterpaleis, terwijl jij racistische reacties op nujij.nl plaatst
@Caland is zo’n type die ‘ironisch’ naar zo’n Turks tokkiefestijn gaat om vervolgens zelf volledig bezopen en doorgesnoven als hardste te brullen.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:29 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, dat is user @:Caland
Als je die tekeer hoort gaan over mensen uit Azië, daar gaan je nekharen van overeind staan.
Zolang die Turrekke op skeelers mijn cocktail komen brengen vind ik de natuurlijke orde aardig hersteldquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 18:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
@:caland is zo’n type die ‘ironisch’ naar zo’n Turks tokkiefestijn gaat om vervolgens zelf volledig bezopen en doorgesnoven als hardste te brullen.
Ligt ie daar bij de door hem ondergekotste vuilnisbak racistische grapjes te maken over onhygiënische Aziaten terwijl hij de enige aanwezige is met een hogere opleiding. Lekker dan.
Huh, dat zijn we juist wél aan het doen.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Qua verkopen is het ook weer niet veel dit seizoen, net als vorig jaar. Feyenoord blijft toch nog steeds Feyenoord. Huurdealtjes, af en toe een paar miljoen schrapen en nooit een echt lekker eigen vermogen opbouwen.
Want wat is het eigen vermogen dan nu?quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:24 schreef fetX het volgende:
[..]
Huh, dat zijn we juist wél aan het doen.
Nu kan je Noppert als tweede keeper halenquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:29 schreef De_Pel het volgende:
Pfff wat een zaadtransfer zeg. Ga je er weer een stuk op achteruit. Je laat je verreweg beste keeper vertrekken, eigenlijk vooral omdat hij blessuregevoelig is. Laat je hem juist voor een fooitje vertrekken mits hij wel fit is.
Als hij 20+ wedstrijden in de PL heeft gekeept, dus eerste keeper is/blijft en niet tegen blessures aanloopt, dan is hij veel meer waard.
Nou, vertel eens.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:25 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Want wat is het eigen vermogen dan nu?
Alweer ons uitgaande transferrecord verbroken.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Qua verkopen is het ook weer niet veel dit seizoen, net als vorig jaar. Feyenoord blijft toch nog steeds Feyenoord. Huurdealtjes, af en toe een paar miljoen schrapen en nooit een echt lekker eigen vermogen opbouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |