Chipsquote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:15 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
je kan het gerust zeggen, ik heb geen trechter bij
Is 29,95 goedkoop voor 3 uur all inclusief eten ?quote:
Prima prijs lijkt me, hoezo?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:21 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Is 29,95 goedkoop voor 3 uur all inclusief eten ?
Zag een deal op sociaal deal voorbij komen maar is een voormalig chinees restaurant wat vervolgens een wok is geworden en nu zo een streetfood iets.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:23 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Prima prijs lijkt me, hoezo?
Niet meer zelf?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Zag een deal op sociaal deal voorbij komen maar is een voormalig chinees restaurant wat vervolgens een wok is geworden en nu zo een streetfood iets.
Ik lees dat je niet meer zelf je eten mag pakken nu ben ik bang dat ze minder vaak langskomen als ze doorhebben dat je snel eet.
Beperkt tot aantal gerechten per ronde en aantal rondes zoals ze bij ayce sushi doen?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Zag een deal op sociaal deal voorbij komen maar is een voormalig chinees restaurant wat vervolgens een wok is geworden en nu zo een streetfood iets.
Ik lees dat je niet meer zelf je eten mag pakken nu ben ik bang dat ze minder vaak langskomen als ze doorhebben dat je snel eet.
Klinkt heftigquote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:31 schreef Dr.Mikey het volgende:
Oh ik zie het al midden in het restaurant waar de mensen zitten is een joule de boule baan gebouwd je kan daar ook oa darten poolen en boogschieten dat is wel veel prikkels en gekkigheid.
Met een tablet denk ik doen wel meer van die streetfoods en tapas restaurants.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:29 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Niet meer zelf?
Geen buffet
Dus wat dan?
Zo werkt het bij de foodclub ook twee gerechten per ronde en na tien minuten kon je weer opnieuw bestellen maar daar wel altijd lekker gegeten.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:32 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Beperkt tot aantal gerechten per ronde en aantal rondes zoals ze bij ayce sushi doen?
Ja dat schrikt mij ook een beetje af.quote:
Ja ik zou dat te druk vindenquote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ja dat schrikt mij ook een beetje af.
De truc is dan meestal om vroeg of op een Dinsdag te gaan.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:45 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Ja ik zou dat te druk vinden
Maar dat kan ik niet v jou bepalen
Oh hahaquote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
De truc is dan meestal om vroeg of op een Dinsdag te gaan.
Ja de baard deed t mquote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:52 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Dat jij er opeens zo uitzag?
Ik eigenlijk ookquote:Op woensdag 21 augustus 2024 01:59 schreef hemarookworst het volgende:
Ik ben veel te niet moe voor dit tijdstip
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |