Inderdaad. Maar waarom? Ze had het ook nog even over een terugreis boeken en dat ze dat maar niet had gedaan want…???quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 21:53 schreef Pisces29 het volgende:
Ik hoor graag meer wat de echte reden van het vertrek van Margreeth is.Voor nu geloof ik het even niet. Of nou ja. Ze nam gewoon een klus aan omdat ze een exit wilde. Precies in die volgorde ipv wat ze vertelde.
Dat was ingewikkeld oid.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 22:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar waarom? Ze had het ook nog even over een terugreis boeken en dat ze dat maar niet had gedaan want…???
Ja, dat denk ik ook. En ik denk dat ze het gênant vond dat ze niet door had dat die andere dame echt geëmotioneerd was.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 22:24 schreef Claudia_x het volgende:
Dit leek mij het afknapmoment:
[ x ]
Er is geen klus.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 21:53 schreef Pisces29 het volgende:
Ik hoor graag meer wat de echte reden van het vertrek van Margreeth is.Voor nu geloof ik het even niet. Of nou ja. Ze nam gewoon een klus aan omdat ze een exit wilde. Precies in die volgorde ipv wat ze vertelde.
Ze zuipen en rijden allemaal.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 22:37 schreef Pisces29 het volgende:
Wel een goeie afleveringHeb me ook even af zitten vragen of Thijz eeuwig door bleef drinken terwijl hij nog moest rijden.
Toen was het helemaal klaar ja. Je merkte aan alles ook hoe zij tegen hem deed.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 22:24 schreef Claudia_x het volgende:
Dit leek mij het afknapmoment:
[ x ]
En dat klopt, maar het impliceert ook dat ze best terug zou willen komen, dat ze niet per se géén toekomst met hem ziet. Ik vind dat ze duidelijker moet zijn.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 22:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat was ingewikkeld oid.
Al zou ik dat ook vinden, zelfs als je elkaar leuk vindt. Dan zijn er nog andere vrouwen, jij bent weg, maar komt weer terug. Wordt toch een rommel.
Als je met een raar verhaal (expres aangenomen klus om een exit te creëren) vertrekt, lijkt er voor mij geen deur op een kier.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 07:43 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
En dat klopt, maar het impliceert ook dat ze best terug zou willen komen, dat ze niet per se géén toekomst met hem ziet. Ik vind dat ze duidelijker moet zijn.
Aan de ander kant: Robert Jan krijgt een koekje van eigen deeg. Tegen Els was hij ook niet zo duidelijk en hij deed bovendien merkwaardig joviaal.
Welke snauw bedoel je?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als je met een raar verhaal (expres aangenomen klus om een exit te creëren) vertrekt, lijkt er voor mij geen deur op een kier.
Of ze vindt het even welletjes en heeft enkel op dat moment even genoeg en houdt wel de deur op een kier.
Ik vind het vooral amusant dat Robert Jan die snauw aan die nieuwe gaf. Ineens kon hij het studentikoze van zich afschudden en kon hij even serieus doen, het raakte hem, eindelijk deed iets hem wat en had hij geen touwtjes in handen. Want het is soms net een kind in een snoepwinkel.
Toen ze de keuken binnen kwam lopen, of ze even weg kon gaan omdat ze in gesprek waren.quote:
Dat was zo tenenkrommend dat ik het bijna niet aan kon zien.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 08:59 schreef L3viathan het volgende:
Ik vond Mirjam deze keer zowaar best sympathiek over komen.
Die nieuwe guy ook, wat wil je vandaag doen? Nou mijn droom is een baby leeuw in mijn armen houden![]()
Lol, wat de f moet je daar nou weer op antwoorden
Ah die!quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:38 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Toen ze de keuken binnen kwam lopen, of ze even weg kon gaan omdat ze in gesprek waren.
Mirjam lijkt wel heel (wereld)vreemde mannen aan te trekken, ja.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:40 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat was zo tenenkrommend dat ik het bijna niet aan kon zien.
Rick maakte ook geen al te beste beurt. Die heeft net als alle andere mannen bij Mirjam een bord voor z'n kop.
Ik vond dat niet eens echt een snauw eigenlijk. Eerlijk en duidelijk en een beetje luid misschien, dat wel.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:38 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Toen ze de keuken binnen kwam lopen, of ze even weg kon gaan omdat ze in gesprek waren.
Ja nouja. In sommige centra's kan dat wel. Mijn schoonzus heeft tijgerwelpjes geknuffeld in Zuid Afrika jaren geleden. Maar misschien is dat net zoiets als olifanten rijden en is dat tegenwoordig not done.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 08:59 schreef L3viathan het volgende:
Ik vond Mirjam deze keer zowaar best sympathiek over komen.
Die nieuwe guy ook, wat wil je vandaag doen? Nou mijn droom is een baby leeuw in mijn armen houden![]()
Lol, wat de f moet je daar nou weer op antwoorden
Dat is gewoon de regie. Denk ik.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:26 schreef DKUp het volgende:
Mirjam ook continu van de man moet zelf klusjes gaan verzinnen om te gaan doen.
Je bent te gast…
Dat je in een depressief alcoholistisch dorp terecht komt zoals bij Thijz en Arno.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:34 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is gewoon de regie. Denk ik.
Elke deelnemer deelt klussen uit. Er moet een programma gevuld worden. Anders doen ze niks behalve in het zonnetje zitten. Oh wacht, teveel Franse deelnemers.
Ik vond het wel wat onaardig klinken, zeker als je ziet hoe vriendelijk Robert Jan steeds is. Het was alsof er even een sociaal masker afviel. En dat is ook niet erg. Integendeel. Kandidaten als Robert Jan, Mirjam en Anja voeren steeds een showtje op. Voor mij hoeft dat niet.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:14 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja nouja. In sommige centra's kan dat wel. Mijn schoonzus heeft tijgerwelpjes geknuffeld in Zuid Afrika jaren geleden. Maar misschien is dat net zoiets als olifanten rijden en is dat tegenwoordig not done.
Dat gedeelte van Frankrijk wordt ook wel de "diagonale du vide" genoemd, de "diagonaal van de leegte". De mensen trekken naar de stad omdat daar werkgelegenheid en voorzieningen zijn. Daardoor verdwijnen werk en voorzieningen nog sterker op het platteland waardoor nog meer mensen vertrekken. Zo zonde, want het is er verschrikkelijk mooi. Ik lag ergens dat de aanleg van glasvezel en het normaliseren van werken op afstand wel eens voor een kentering kunnen zorgen. Als je slim bent, koop je er nu een huisje.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 16:43 schreef DKUp het volgende:
[..]
Dat je in een depressief alcoholistisch dorp terecht komt zoals bij Thijz en Arno.
Door vakantiegangers wordt het vaak aangeduid als 'leuk en pittoresk' maar ik zou daar niet dood gevonden willen worden. Dat geldt waarschijnlijk ook voor de wegtrekkende Fransen zelfquote:Op woensdag 21 augustus 2024 17:47 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat gedeelte van Frankrijk wordt ook wel de "diagonale du vide" genoemd, de "diagonaal van de leegte". De mensen trekken naar de stad omdat daar werkgelegenheid en voorzieningen zijn. Daardoor verdwijnen werk en voorzieningen nog sterker op het platteland waardoor nog meer mensen vertrekken. Zo zonde, want het is er verschrikkelijk mooi. Ik lag ergens dat de aanleg van glasvezel en het normaliseren van werken op afstand wel eens voor een kentering kunnen zorgen. Als je slim bent, koop je er nu een huisje.
[ afbeelding ]
Wat zie jij waarvan je het als show ziet?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 17:38 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vond het wel wat onaardig klinken, zeker als je ziet hoe vriendelijk Robert Jan steeds is. Het was alsof er even een sociaal masker afviel. En dat is ook niet erg. Integendeel. Kandidaten als Robert Jan, Mirjam en Anja voeren steeds een showtje op. Voor mij hoeft dat niet.
Ik zie vooral dat ze de rol spelen van b&b-houder die gasten ontvangt. Anja is dol op de camera en lijkt grotere ambities te hebben dan de lokale toneelvereniging, Robert Jan is de joviale dandy die rondleidt en kookt voor zijn gasten, Mirjam is de hostess die vragen stelt zonder echt geïnteresseerd te zijn omdat dat nu eenmaal is wat je doet als je in de hospitality werkt..quote:Op woensdag 21 augustus 2024 19:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat zie jij waarvan je het als show ziet?
Het praten tegen een camera en de gescripte stukjes (soms overnieuw een scène doen?) maakt het ook wel wat onnatuurlijk voor hen, lijkt me, maar ik gok dat ik net zo sociaal als een Robert Jan zou gaan ‘doen’. Mirjam doet wat meer boer-met-kiespijn denk ik, die is wat minder sociaal.
quote:Mijn wens was al sinds ik van de hotelschool af kwam om een eigen hotel te hebben en díe droom is nu uitgekomen”.
In 2016 nam het gezin een break year in Zuid-Afrika waar haar zoons naar de bush-school gingen. Haar buurman wees haar toen op de lodge die te koop stond, maar in eerste instantie wuifde ze het weg. Toch ontstond vanaf dat moment de liefde voor die plek bij Mirjam. ,,Omdat mijn zoons niet wilden blijven zijn we weer als expats naar Finland gegaan en heb ik het management uitbesteed. Toen dat mis ging zei de lokale boswachter dat als ik het zelf niet ging beheren, dat dan de olifanten door het kamp lopen en de baboons de tenten slopen. Dus in 2022 ben ik naar Zuid-Afrika verhuisd, vlak na de scheiding van mijn partner.
Nu je het zegt. Ik zie wel dat Anja van de camera houdt.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 20:19 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie vooral dat ze de rol spelen van b&b-houder die gasten ontvangt. Anja is dol op de camera en lijkt grotere ambities te hebben dan de lokale toneelvereniging, Robert Jan is de joviale dandy die rondleidt en kookt voor zijn gasten, Mirjam is de hostess die vragen stelt zonder echt geïnteresseerd te zijn omdat dat nu eenmaal is wat je doet als je in de hospitality werkt..
Ik vind het ook niet per se verkeerd. Het is een deel van wie ze zijn. En Robert Jan en Mirjam zijn mijn favoriete kandidaten. Maar waar ik uiteindelijk voor kijk, is voor meer dan de toneelstukjes. Ik kijk voor Astrid die haar Harmjan vindt. Daarom was het aardig om het decorumverlies van Robert Jan te zien: het gesprek verraste hem oprecht en het vertrek van Margreeth leek hem te raken.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 20:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nu je het zegt. Ik zie wel dat Anja van de camera houdt.De andere twee zie ik dan weer niks verkeerd in. Als je collega je aan de praat houdt, terwijl je nul raakvlakken hebt, praat je ook als Mirjam. Vind ik dan.
Ze moet toch met die vreselijke mannen omgaan. Man, man, wat een kerels.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |