Hee, jij hier?quote:
quote:
CotSquote:
In de paskamer?quote:Op dinsdag 27 augustus 2024 10:16 schreef DrMarten het volgende:
Klaarmaken voor een dagje passen rijden
Waarom neem je niet alvast wat happen dan. Zij weten heus wel dat het nu lunchtijd is, lol!quote:Op dinsdag 27 augustus 2024 12:47 schreef ChildoftheStars het volgende:
En ik heb honger, maar kan niet lunchen, want straks komt er een monteur en dan kan ik geen volle mond hebben. Dus hangry
Kan gewoon hoor, geen honger gaan zitten lijden voor het geval je misschien even nog wat weg moet slikken omdat er iemand voor de deur staat.quote:Op dinsdag 27 augustus 2024 12:47 schreef ChildoftheStars het volgende:
En ik heb honger, maar kan niet lunchen, want straks komt er een monteur en dan kan ik geen volle mond hebben. Dus hangry
quote:Op dinsdag 27 augustus 2024 14:28 schreef ChildoftheStars het volgende:
Nu wat eten en tussen 15.00 ~ 17.00 komt de volgende
Ik heb nu zo'n heerlijk bedje
Kan er alleen nog niet in slapen
Beddengoed niet schoon?quote:
Of haar net nieuwe bed is nog niet in elkaar gezetquote:Op dinsdag 27 augustus 2024 15:02 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Beddengoed niet schoon?
Slaapgenotquote:Op dinsdag 27 augustus 2024 15:10 schreef ChildoftheStars het volgende:
Het nieuwe matras was luchtdicht verpakt. Opgerold. Die moet eerst een paar dagen uitzetten en zo
Mijn logeermatras is verschoonddus daar kan ik wel op slapen
Jij bent CotS, jij overleeft allesquote:Op dinsdag 27 augustus 2024 21:09 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik heb vandaag overleefd, wie had dat gedacht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |