Duitsers en Nederlanders, sommige mensen maken er een dagje uit vanquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:12 schreef Evangelion het volgende:
Een miljoen bezoekers? In fucking Duiven?
wie zijn die mensen .gif
Oh yes! Kerst kan niet vroeg genoeg beginnen. Maar eerst de boom optuigen met Halloweenspullen en daarna vervangen door Kerstspullen. En dat pas in februari/maart afbreken. Dan hebben we onze nepboom niet voor niks aangeschaft.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:11 schreef CarbonC het volgende:
Buiten is het meer dan 30 graden, maar toch beginnen ze bij Intratuin Duiven al aan de opbouw van hun kerstshow. Jaarlijks komen er meer dan een miljoen bezoekers op af en dus moet alles op tijd klaar zijn. Begin oktober kunnen de eerste mensen van de kerstshow genieten.
Bron: https://www.ad.nl/video/productie/recordhitte-in-nederland-637761
(met video).
quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:12 schreef Evangelion het volgende:
Een miljoen bezoekers? In fucking Duiven?
wie zijn die mensen .gif
Ik!quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:22 schreef Flitsbezorger het volgende:
Mensen die een bezoek aan een of andere bouwmarkt of tuinwinkel als de Intratuin als een dagtripje zien zijn zwaar achterlijk.
Met die logica kunnen we de Efteling wel sluiten, dan is de IKEA bijvoorbeeld een pretpark waar je de hele dag in kan vertoeven. Zijn uiteindelijk gewoon grote winkels en je gaat er heen om er je spullen te kopen en er zsm weer uit te komen. Maar toch geen dagtripje..quote:
Nee hoor, er is plek voor zowel de Intratuin als de Efteling. Voor elk wat wils. Keuze is fijn. Ik vind de Efteling trouwens ook leuk.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:39 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Met die logica kunnen we de Efteling wel sluiten, dan is de IKEA bijvoorbeeld een pretpark waar je de hele dag in kan vertoeven. Zijn uiteindelijk gewoon grote winkels en je gaat er heen om er je spullen te kopen en er zsm weer uit te komen. Maar toch geen dagtripje..
Al moet ik toegeven dat ik als klein kind vroeger wel uren in de Småland spelen
Ben het met je eens dat keuze fijn is en er voor ieder wat wils moet zijn.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:43 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Nee hoor, er is plek voor zowel de Intratuin als de Efteling. Voor elk wat wils. Keuze is fijn. Ik vind de Efteling trouwens ook leuk.
Oh, maar wandelen in de natuur doen we ook graag hoor! Musea ook. Dit najaar weer naar naar het Zwarte Woud om lekker te gaan wandelen en van de natuur genieten, en eens een keer een museum in te duiken. Maar ook eens een dagje door Freiburg slenteren (mooie architectuur) en een dagje Europa Park in. Lekker gevarieerd.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:49 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Ben het met je eens dat keuze fijn is en er voor ieder wat wils moet zijn.
Echter denk ik bij een dagtrip aan hiken in een nationaal park, een (nieuwe) stad bezoeken in binnen-/buitenland, musea, kastelen, dat soort dingen.
Als een makke consument de hele dag in een grote winkel rondlopen en dat als een dagtrip beschouwen lijkt mij verschrikkelijk. Slaaf van de commercie. Maar ieder z‘n ding.
Helemaal mee eens! Sterker nog: all-inclusive vakanties moeten verboden worden. Inclusief het volk die (meestal alleen maar) op zulke vakanties gaan.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:54 schreef Morri2 het volgende:
Mij lijkt zo'n all-in strandvakantie de hel. Sowieso hele dagen op dat strand bakken en je 's avonds vol gooien met alcohol. Vreselijk
quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:45 schreef Aberkullie het volgende:
Ja en volgende week liggen de kruidnoten weer in de winkel. Krijgen we elk jaar dit gejank?
Jammer ik wilde met je naar Preston Palacequote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:01 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Sterker nog: all-inclusive vakanties moeten verboden worden. Inclusief het volk die (meestal alleen maar) op zulke vakanties gaan.
Duitsers en Nederlanders met meer tijd dan goede ideeën.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:12 schreef Evangelion het volgende:
Een miljoen bezoekers? In fucking Duiven?
wie zijn die mensen .gif
Dat lijkt me nou echt de helquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:03 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Jammer ik wilde met je naar Preston Palace
Weer eens wat anders dan moslims bashen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:06 schreef ZarB het volgende:
Hoe escaleert dit topic nou weer van een kerstshow naar all-in vakantiegangers bashen
Sinds ze bepaalde (groepen) gasten niet meer toelaten en zich focussen op families is het al iets beter. Het is best geinig met een groepje vrienden ofzo of met jonge kinderen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:06 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Dat lijkt me nou echt de hel
Over 2 pagina's gaat het hier over asielzoekers denk ik.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:07 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Weer eens wat anders dan moslims bashen.
Je kan zeggen wat je wil, maar het heeft de eigenaren geen windeieren gelegd. Slim ondernemerschap dus. Van de grond af opgebouwd familiebedrijf.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:06 schreef Modus het volgende:
Je kan je afvragen wie de 'schuldige' is hier, die bedrijven of de mensen die dan ook zo vroeg al kilo's aan troep kopen die niemand nodig heeft.
Het is gewoon uitproberen hoe ver mensen hier in mee gaan, en de grens is blijkbaar nog niet bereikt.
Het is een wonder dat die er nog zijn.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:22 schreef Flitsbezorger het volgende:
Mensen die een bezoek aan een of andere bouwmarkt of tuinwinkel als de Intratuin als een dagtripje zien zijn zwaar achterlijk.
Intratuin bashen, nog wat anders bashen, alles bashen. Zo gaat dat nu eenmaalquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:06 schreef ZarB het volgende:
Hoe escaleert dit topic nou weer van een kerstshow naar all-in vakantiegangers bashen
WAT WAARquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:09 schreef D. het volgende:
Hoorde een week of 2 geleden dat de pepernoten alweer gesignaleerd waren, dus nu aan de kerst beginnen is een logisch gevolg
Mensen die op feestdagen naar de Ikea gaan, of zaterdag ochtend vroeg naar de supermarkt gaan ook. Blijkbaar is dat toch altijd een groot succes voor diezelfde mensen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:22 schreef Flitsbezorger het volgende:
Mensen die een bezoek aan een of andere bouwmarkt of tuinwinkel als de Intratuin als een dagtripje zien zijn zwaar achterlijk.
Wat is er nou weer mis om 's ochtends vroeg naar de supermarkt te gaan? Lekker rustig dan.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:37 schreef 111210 het volgende:
[..]
Mensen die op feestdagen naar de Ikea gaan, of zaterdag ochtend vroeg naar de supermarkt gaan ook. Blijkbaar is dat toch altijd een groot succes voor diezelfde mensen.
En vers brood.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:41 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Wat is er nou weer mis om 's ochtends vroeg naar de supermarkt te gaan? Lekker rustig dan.
Alsof die intratuin kunnen betalen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 17:56 schreef RamboDirk het volgende:
Mensen die naar de kerstshow in Duiven gaan behoren zonder uitzondering tot de lagere sociale klasses binnen onze samenleving.
Preston Palace is gewoon de uitzondering. Voor de rest is alles wat zich all-inclusive noemt vreselijk.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:03 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Jammer ik wilde met je naar Preston Palace
Hier een keer op zaterdag ochtend gedaan, wat een verschrikking. Alleen maar lange rijen met bejaarden en moeders met kinderen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:41 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Wat is er nou weer mis om 's ochtends vroeg naar de supermarkt te gaan? Lekker rustig dan.
Zaterdagochtend isquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:37 schreef 111210 het volgende:
[..]
Mensen die op feestdagen naar de Ikea gaan, of zaterdag ochtend vroeg naar de supermarkt gaan ook. Blijkbaar is dat toch altijd een groot succes voor diezelfde mensen.
Precies, ik ga liever om 21.00 uur dan heb je alleen de vakkenvullersquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:50 schreef 111210 het volgende:
[..]
Hier een keer op zaterdag ochtend gedaan, wat een verschrikking. Alleen maar lange rijen met bejaarden en moeders met kinderen.
Juistquote:
Oja de bbq op elke mooie zomerdag is nou iets waar ik me aan erger. Dat zijn vast dezelfde lui als die naar de kershow en all in Turkije gaanquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:56 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Juist![]()
Nou met deze temperaturen wat minder want iedereen wil zo vroeg mogelijk de boodschappen binnen hebben voor de BBQ 's avonds
Maar regelmatig dat ik om 8 uur al mijn boodschappen doe, doordeweeks en in het weekend. Heerlijk rustig.
Hier sluit de Jumbo al om 17.00 uur op zaterdagquote:Op dinsdag 13 augustus 2024 18:54 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Precies, ik ga liever om 21.00 uur dan heb je alleen de vakkenvullers
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |