ja dat was wel een apart figuur die at ook 6 haringen met een red bull en een pilsje weg in de vroege ochtendquote:Op woensdag 14 augustus 2024 13:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Iwanius. Die ging voornamelijk naar dure sterrententen en liet dan sommige gerechten 2 of 3x uitserveren.
Mafaldinequote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:25 schreef junkiesietze het volgende:
spaghetti vanavond, wat is de beste pasta vorm? ik heb meestal gewoon slierten, soms tagliatelle.
waar ben je eigenlijk?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:27 schreef Molo het volgende:
Hier chips met brie en truffelsmaak ()
Best lekker ook nog
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wespen eten overigens ook mee, zeer veel van die klerebeesten overal
[ Bericht 0% gewijzigd door Molo op 14-08-2024 14:55:02 ]Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Dit ja neptruffel, zwaar overheersend. Gelukkig ruikt het er vooral naar en smaakt het voornamelijk naar de briepoederquote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:30 schreef Karzai het volgende:
truffel vind ik eigenlijk niet zo heel lekker, heel klein beetje tis al snel overheersend
vlinder pastaquote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:25 schreef junkiesietze het volgende:
spaghetti vanavond, wat is de beste pasta vorm? ik heb meestal gewoon slierten, soms tagliatelle.
Die was leuk ja.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 13:46 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
De foto's zijn juist gewenst. Wat ik altijd doe in dit topic is snel doorbladeren of ik een foto zie waarvan ik denk, hee, dat is iets om zelf ook uit te proberen.
Verder hadden we hier vroeger een user, weet niet meer hoe hij heet, die ging altijd naar de Chinees of naar een terras met een dikke sigaar en een biertje. Die zorgde wel voor sfeer.
quote:Op woensdag 14 augustus 2024 13:00 schreef golfer het volgende:
Voor vanavond maak ik een Spaanse aardappeltortilla met chorizo, crispy mais met chilipeper en tuinerwtjes.
Ok.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:09 schreef Boca_Raton het volgende:
Vandaag lieve mensen was het weer tijd voor mijn dagelijkse portie aardappelen, spinazie en zowaar een ronde Mikeytt*. Het is mijn krachtvoer. Ik leef er op.![]()
* gehaktbal
Milky Barquote:Op woensdag 14 augustus 2024 16:22 schreef Curiosity het volgende:
Lunch was.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Weer even wat lekkere producten gekocht bij 1 van mijn favoriete winkels.
Van de week in ieder geval sloppy joe maken en dan op de overheerlijke buns.
Vanavond gehakt burrito,'s.
Dankzij jou is je vriend opnieuw verslaafd aan dropquote:Op woensdag 14 augustus 2024 19:14 schreef Kanaroe het volgende:
Vrienden op bezoek gehad, in de tuin eerst koffie en thee met koek en drop (de vriend woont al jaren in de VS en is ex-dropverslaafde)
Toen bier, wijn, fris, nootjes en chips. Kaas, worst en toastjes eiersalade, toen nog bitterballen en andere gefrituurde snacks en nu hoef ik geen avondeten meer, burpppp
Wel lekker buiten kunnen zitten, heerlijk fris
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |