Was ook een mongoolquote:Op woensdag 7 augustus 2024 20:51 schreef TAmaru het volgende:
Klaver zo viesmad over die starter dat ze al haar energie al voor de start verspeeld heeft
Helaas.quote:
Ja, maar ze zag er in de estafette en series al helemaal niet overtuigend uit...quote:
49 laag split toch? Dat valt wel mee toch?quote:Op woensdag 7 augustus 2024 20:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, maar ze zag er in de estafette en series al helemaal niet overtuigend uit...
Duck meldt zich.quote:
Nou ik wou er niets over zeggen, maar het viel mij ook al opquote:Op woensdag 7 augustus 2024 20:52 schreef TweedeKlum het volgende:
Fraaie billen bij stokkiespringen.
Niet als startloopster opstellen. Als tweede lijkt me de beste plekquote:Op woensdag 7 augustus 2024 20:51 schreef kilon het volgende:
Het gevaarlijkste is dat ze kijkt alsof ze het niet begrijpt. Dat kan je mentaal niet hebben met de 4x400 straks hoor.
Eens, maar ze zal toch een tijd onder de 50 verwacht hebben gezien de rest van het seizoenquote:Op woensdag 7 augustus 2024 20:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, maar ze zag er in de estafette en series al helemaal niet overtuigend uit...
En wat geforceerd starten om anderen in te halen.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 20:52 schreef Felagund het volgende:
[..]
49 laag split toch? Dat valt wel mee toch?
Nee, Newman.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |