Kun je recept delen / grove stappen?quote:Op woensdag 31 juli 2024 16:51 schreef Poppejans1.4 het volgende:
[..]
Absoluut! Ik maak dat daarom vrijwel iedere week wel. Za-lig
Geraspte cheddar erdoorheen en een klodder crème fraiche erbijquote:Op woensdag 31 juli 2024 20:57 schreef Magica het volgende:
[..]
Eet je dan wat bij?
Helaas waren de karbonades echt matig en coleslaw ook…
Gebakken aardappels waren wel heerlijk
In een klein durp in Noord-Brabantquote:Op woensdag 31 juli 2024 21:08 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
14 Euro? Waar krijg je dat voor elkaar?
Oh de manier waarop ik dat maak ik geen hogere wiskunde hoor;quote:
Ok. Dat is overzichtelijk. Top.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 08:13 schreef Poppejans1.4 het volgende:
[..]
Oh de manier waarop ik dat maak ik geen hogere wiskunde hoor;
Kipfilet in stukjes en aanbakken in koekepan met zout en peper. Electra/gas op laagste stand zetten.
Voor 2 pers dan 3 flinke eetlepels pindakaas erbij voegen, flinke scheut ketjap, kneepje ketchup. Doorroeren tot het een lekkere sticky dikke massa is
Dan op gevoel sambal erbij, ik gebruik daarvan wel flink wat. En dan nog eens roeren.
Witte rijst erbij vind ik het lekkerst. En wat komkommer ter verfrissing. Kroepoek ook lekker
En ieder nog een half viskoekjequote:Op donderdag 1 augustus 2024 15:54 schreef golfer het volgende:
Als tussendoortje een IJmuidens viskoekje van Waasdorp.
Vanavond: kibbeling van echte kabeljauwwangen van Waasdorp en daarbij een caesarsalade.
Ja het was bewolkt😶🌫️quote:Op donderdag 1 augustus 2024 14:54 schreef casita het volgende:
Ff gordijnen opendoen Golfer, kan de zon er door schijnen
Dat lijkt op de gemengde salade zoals je die in Spanje veel krijgt.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 20:21 schreef Karzai het volgende:
Salade van romaine sla, augurk, tomaat, eitje, asperges, tonijn en kappertjes
dressing van mayo, azijn, olijfolie en zwarte peper
[ afbeelding ]
Dit is mijn favoriete hete kip recept. Ik maak alleen de vulling, niet de quiche. Lekker met komkommersalade/komkommers in het zuur (Indo schap in de supermarkt)quote:
Thanks, thanks. Lekker simpel ook. Ik ga het dit weekend meteen eens proberen op die manier. Fijn gerechtje ook omdat je er van alles bij kan eten.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 07:06 schreef praadje het volgende:
[..]
Dit is mijn favoriete hete kip recept. Ik maak alleen de vulling, niet de quiche. Lekker met komkommersalade/komkommers in het zuur (Indo schap in de supermarkt)
https://www.lekkerensimpel.com/quiche-hete-kip/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |