Van alle opties die ze hebben was hij toch echt wel de beste vind ik.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Sainz is wie ze nodig hebben, dan hadden ze hem genomen.
Ze zijn redelijk gelijkwaardig, alleen is een goedwerkende Perez veel toleranter en volwassener dan Sainz. Perez kan voor tweede viool spelen in een team waar de andere rijder er met kop en schouders bovenuit steekt. Zoiets laat Sainz niet gebeuren, hence de keuze voor RB en Mercedes om hem geen zitje te geven.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind hem niet ook niet slecht, maar een beetje een Perez+, niet veel meer dan dat.
Het probleem bij hem is vooral dat z'n entourage denkt dat hij een potentiele wereldkampioen is, dat is hij dus niet maar daarom ook niet zo geschikt als 2e rijder.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Van alle opties die ze hebben was hij toch echt wel de beste vind ik.
Gelukkig heeft Perez dat soort illusies niet, oh wachtquote:Op maandag 29 juli 2024 17:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het probleem bij hem is vooral dat z'n entourage denkt dat hij een potentiele wereldkampioen is, dat is hij dus niet maar daarom ook niet zo geschikt als 2e rijder.
Ik ben ervan overtuigd dat Sainz, puur gekeken naar talent en resultaat een verbetering voor Red Bull is ten opzichte van Perez, Tsunoda en whatever de huidige Ricciardo is.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:14 schreef Rnie het volgende:
[..]
Sainz is een middelmatige coureur die zelf het idee heeft dat hij bij de top 6 beste coureurs van het veld hoort en zeker niet tweede viool gaat spelen binnen het team. Red Bull en Mercedes hebben hem even met de neus op de feiten gedrukt.
Toch vraag ik me af wat je dan wilt als topteam. Ferrari wil de politiek van Sainz niet, maar haalt wel Hamilton binnen. Dat is iets meer regen en drup. McLaren heeft met Piastri en Norris twee potentiële nummers 1 en plukt daar nu de vruchten van. Waar zijn ze nou helemaal bang voor? Dat ze in het ultieme scenario waarbij ze vechten voor de titel een keer samen van de baan gaan? Nou en. Het enige voorbeeld in de recente 30 jaar formule 1 waarbij een team een wereldtitel heeft gemist die twee vechtende teamgenoten is McLaren geweest in 2007. In alle andere gevallen (denk aan RBR in 10 en 12 of Merc) heeft het niks uitgemaakt.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:27 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ik ben ervan overtuigd dat Sainz, puur gekeken naar talent en resultaat een verbetering voor Red Bull is ten opzichte van Perez, Tsunoda en whatever de huidige Ricciardo is.
Geen top 6 rijder, maar een prima slot-op-de-deur tweede rijder.
Echter kom je dan op het stukje wat jij ook aanhaalt; hij en zijn entourage willen geen tweede viool spelen en zijn niet wars van politieke spelletjes. Dat heeft bij Ferrari een rol gespeeld en het zou me niets verbazen als dat ook een factor is geweest in de afweging die RBR en Mercedes hebben gemaakt: Sainz en entourage betekent heibel in de tent.
die zijn er wel uit geslagen inmiddelsquote:Op maandag 29 juli 2024 17:25 schreef Tijn het volgende:
[..]
Gelukkig heeft Perez dat soort illusies niet, oh wacht
Ik hoop toch dat die teams voor een talent kiezen.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:43 schreef Rnie het volgende:
Bottas kan eigenlijk alleen nog maar naar Alpine of Audi, maar om eerlijk te zijn zie ik het bij beide teams niet gebeuren.Bottas en Alpine is ZO geen match gewoon.
![]()
Bij Audi maakt hij de meeste kans nu, denk ik. Bij Alpine denk ik dat ze voor Doohan of Schumacher kiezen boor Bottas.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:43 schreef Rnie het volgende:
Bottas kan eigenlijk alleen nog maar naar Alpine of Audi, maar om eerlijk te zijn zie ik het bij beide teams niet gebeuren.Bottas en Alpine is ZO geen match gewoon.
![]()
Flavio verrast altijd, even afwachten of Alpine niet verkocht wordt voor het einde van het jaar .quote:Op maandag 29 juli 2024 18:11 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Bij Audi maakt hij de meeste kans nu, denk ik. Bij Alpine denk ik dat ze voor Doohan of Schumacher kiezen boor Bottas.
Zhou is sowieso wel klaar in F1. Die heeft ook echt helemaal niks meer laten zien het laatste jaar.quote:Op maandag 29 juli 2024 17:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik hoop toch dat die teams voor een talent kiezen.
Dat zou wel erg snel zijn. Eerst maar zorgen dat ze vanaf 2026 een (klanten)motor hebben.quote:Op maandag 29 juli 2024 18:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Flavio verrast altijd, even afwachten of Alpine niet verkocht wordt voor het einde van het jaar .
Zhou dan.quote:Op maandag 29 juli 2024 18:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zhou is sowieso wel klaar in F1. Die heeft ook echt helemaal niks meer laten zien het laatste jaar.
Maar Jack wist toch zeker dat Perez weggestuurd zou gaan worden?quote:
Jack moet je met een flinke korrel zout nemenquote:Op maandag 29 juli 2024 20:37 schreef kasper het volgende:
[..]
Maar Jack wist toch zeker dat Perez weggestuurd zou gaan worden?
Vraag mij af wie door Jack aan de tand is gevoeldquote:Op maandag 29 juli 2024 20:37 schreef kasper het volgende:
[..]
Maar Jack wist toch zeker dat Perez weggestuurd zou gaan worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |