Fietstunnel staat nu nog tot aan het dak vol waterquote:Op zondag 21 juli 2024 21:35 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zeg dat! Nog nooit zoveel tunnels ondergelopen ook!
Rondweg, fietstunnel op de Thij, beide spoortunnels…
(Oldenzaal)
Perfecte zomer weer, inderdaad. Hele dag zo goed als blauw en 24 gradenquote:Op maandag 22 juli 2024 08:24 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Hele dag dit bitte.
17 graden en volle bak zon
Nee, de bouw is al lang en breed begonnen en ben al eigenaar van de grond haha. Ik sla wel wat van die zakken in die ze ook bij hoogstaand water in rivieren gebruiken. Gooi ik die voor de deur.quote:Op zondag 21 juli 2024 22:39 schreef Stefanovich het volgende:
Woon nu in een huurhuis in een wijk in Enschede die goed standhoudt tegen deze heftige regenval, dankzij groenstroken, wadi’s en goede afwatering. Laat echter een nieuw huis bouwen aan een straat die helemaal blank kwam te staan :’) toppiee. NL / Enschede is niet (voldoende) klimaatbestendig.
Amerikaanse toestanden. Het wordt steeds ergerquote:Op maandag 22 juli 2024 08:39 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Fietstunnel staat nu nog tot aan het dak vol water![]()
Overal gisteren op rotondes drama's net als sommige wegen.
Wat een verschillen gisteren. Ik denk al, wat zeurt iedereen dat het zo regent, niks van gemerkt. (Zit in het witte stuk).quote:
Dat lezen we eigenlijk al weken, blijkt iedere keer niet zo te zijn.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:03 schreef INViCTuS het volgende:
Komend weekend wellicht weer warmer, maar belangrijker is dat het waarschijnlijk stabieler wordt
[ x ]
Dit is Buienradar die zegt: we hebben geen flauw idee.quote:Op maandag 22 juli 2024 12:57 schreef Xenorium het volgende:
Dat klopt nooit, dat is vaker zo en als je dan een even een dag ervoor kijkt dan verandert de hele week ineens naar instabiel, regenachtig en wat voor troep wel niet. Flikken ze elke week zo.
Best dreigende luchten ja, maar de temperatuur is wel heerlijk nu.quote:Op maandag 22 juli 2024 13:00 schreef Pvt.Webster het volgende:
Veel bewolking hier, verder prima weer om wat te ondernemen.
Gezien de bouw nog bezig is, kan je wel even wat extra tijd steken in afwatering. Zorg ervoor dat water van hogere gebieden niet bij jou terecht kan komen en dat water van jouw grond precies doet wat je wil dat het doet.quote:Op maandag 22 juli 2024 10:18 schreef Stefanovich het volgende:
[..]
Nee, de bouw is al lang en breed begonnen en ben al eigenaar van de grond haha. Ik sla wel wat van die zakken in die ze ook bij hoogstaand water in rivieren gebruiken. Gooi ik die voor de deur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |