abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 17 juli 2024 @ 21:29:14 #1
236264 crew  capricia
pi_214322525


quote:
Haarlem, 12 juli 2024
De rechtbank Noord-Holland heeft Ali B. veroordeeld voor de verkrachting van een vrouw en de poging tot verkrachting van een andere vrouw. Hij heeft daarvoor twee jaar gevangenisstraf gekregen. De rechtbank heeft hem vrijgesproken van twee aanrandingen.

Bewijs in zedenzaken
In zedenzaken is het vaak zo dat deze zich afspelen buiten het zicht van anderen. Het is dan het woord van de aangever tegen het woord van de verdachte. Dat is in deze zaak ook zo. De verklaringen van de vrouwen staan tegenover de ontkennende verklaring van Ali B.

Er gelden strenge regels voor het bewijs. Volgens de wet mag de rechter de verdachte niet veroordelen op basis van alleen de verklaring van de aangever. De verklaring van een aangever moet daarom worden ondersteund door ander bewijs. Pas dan kan de rechtbank tot een bewezenverklaring komen. Ontbreekt dat steunbewijs, dan moet de rechtbank de verdachte vrijspreken.

Verkrachting tijdens schrijverskamp
Op 14 augustus 2018 was aangeefster Naomi in een villa in Heiloo, waar een zogenaamd schrijverskamp plaatsvond. Ali B. was daar ook aanwezig. Toen Naomi in een slaapkamer seksuele handelingen bij een andere man verrichtte, kwam Ali B. de slaapkamer binnen. Naomi heeft verklaard dat hij volkomen onverwacht een of meer vingers in haar vagina stak. De rechtbank oordeelt dat de verklaring van Naomi betrouwbaar is en wordt ondersteund door ander bewijs, met name de verklaringen van twee getuigen. De rechtbank vindt daarom bewezen dat Ali B. Naomi heeft verkracht.

Naomi verklaarde ook dat Ali B. haar eerder die dag heeft aangerand, toen zij in de woonkamer van de villa samen op een bank zaten. Hoewel de rechtbank de verklaring van Naomi hierover ook betrouwbaar vindt, is er onvoldoende steunbewijs om hem hiervoor te kunnen veroordelen. De rechtbank heeft Ali B. daarom vrijgesproken van de aanranding van Naomi.

Vrijspraak voor aanranding in auto
Aangeefster Jill verklaarde dat Ali B. haar op 19 mei 2018 heeft aangerand toen zij samen in een auto zaten. Volgens Jill heeft Ali B. haar betast, tussen haar benen gewreven en moest zij hem aftrekken, terwijl zij dit niet wilde. De rechtbank vindt de verklaringen die Jill daarover heeft afgelegd betrouwbaar. Toch heeft de rechtbank Ali B. vrijgesproken van aanranding, omdat de verklaringen van Jill onvoldoende worden ondersteund door ander bewijs.

Poging tot verkrachting in Marokko
In april 2014 was Ellen ten Damme in Marokko om met Ali B. een liedje op nemen voor het televisieprogramma Ali B. en de Muziekkaravaan. Zij verbleven allebei in een villa. Op een avond hadden zij afgesproken nog iets te bespreken op de kamer van Ellen. Toen Ali B. de kamer binnenkwam probeerde hij haar te verkrachten. Ellen verzette zich en het is haar gelukt hem weg te krijgen.

De rechtbank oordeelt dat de verklaringen van Ellen betrouwbaar zijn en dat deze worden ondersteund door de verklaringen van twee getuigen. Omdat niet duidelijk is geworden of Ali B. daadwerkelijk met zijn penis bij Ellen is binnengedrongen, heeft de rechtbank bewezen verklaard dat hij zich schuldig heeft gemaakt aan een poging tot verkrachting.

Straf
Ali B. heeft met zijn handelen een grote inbreuk gemaakt op de lichamelijke integriteit van de slachtoffers. Hij liet zich leiden door zijn eigen seksuele behoeften, zonder rekening te houden met de wil van de vrouwen en de gevolgen die zijn gedragingen voor hen zouden hebben. Uit de verklaringen die tijdens de zitting zijn voorgelezen blijkt dat Naomi en Ellen nog steeds last hebben van die gevolgen.

De rechtbank heeft ook meegewogen dat het voor de slachtoffers moeilijk is geweest aangifte of een melding te doen bij de politie. Door de status die Ali B. als bekende Nederlander had ten tijde van de feiten en zijn positie en imago in de muziek- en televisiewereld, vergt het moed van de slachtoffers om die stap te zetten, wetende dat dit ook vervelende consequenties voor henzelf kan hebben.

Op zitting zag de rechtbank een persoon die zich in het nauw gedreven voelde en geen enkele verantwoordelijkheid nam voor zijn gedragingen. De rechtbank kreeg de indruk dat Ali B. een dwingend persoon is die geen 'nee' accepteert, weinig inlevingsvermogen toont en uitgaat van zijn eigen visie op zaken.

Ook heeft de rechtbank rekening gehouden met de media-aandacht in deze zaak en de negatieve gevolgen die dit privé en zakelijk voor Ali B. heeft gehad. Dit heeft de rechtbank maar in beperkte mate in het voordeel van Ali B. meegewogen, omdat hij die aandacht aan zijn eigen strafbare gedrag heeft te wijten.

Tot slot, hoe begrijpelijk het ook is dat de slachtoffers pas jaren later de kracht of noodzaak voelden om aangifte of melding hiervan te doen, heeft de rechtbank in strafmatigende zin meegewogen dat de feiten zich inmiddels 10 en 6 jaar geleden hebben afgespeeld.

De rechtbank heeft gekeken naar de straffen die in soortgelijke zaken zijn opgelegd en vindt, gelet op alle omstandigheden van de zaak, een gevangenisstraf van twee jaar passend.
https://www.rechtspraak.n(...)-B-in-zedenzaak.aspx

https://uitspraken.rechts(...)I:NL:RBNHO:2024:7052
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator woensdag 17 juli 2024 @ 21:29:22 #2
236264 crew  capricia
pi_214322527
quote:
1s.gif Op woensdag 17 juli 2024 20:30 schreef potjecreme het volgende:
Ik ben benieuwd of bij het hoger beroep het OM haar verhaal meeneemt.
Nou nee.
Je kunt als verdachte niet in hoger beroep tegen een vrijspraak.
Dat zou het OM dan moeten doen.

Ik ben zelf erg benieuwd of er zich meer/andere mensen melden voordat het hoger beroep dient.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zaterdag 20 juli 2024 @ 14:13:33 #3
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214349048


Zijn pr strategie draait op volle toeren en is me een partij succesvol :') _O- _O- _O- _O-
  zaterdag 20 juli 2024 @ 14:19:53 #4
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214349097
Ali B gaat klappen krijgen in de Bajes

Ali B, de bekendste verkrachter van het land, moet maar de gevangenis. Nog niet meteen, want hij mag in vrijheid zijn hoger beroep afwachten, maar als hij daarna weer tot gevangenisstraf is veroordeeld, is hij aan de beurt.

En dat wordt niet fijn. Bajesklanten hebben het niet zo op praatjesmakers en ze hebben het zeker niet op viezeriken. Henk Bres, boef van rechts Nederland, heeft uiteraard veel vast gezeten. Bres, die alles bij elkaar zelf ongeveer twee jaar in de bak zat en dus als ervaringsdeskundige wordt opgevoerd, schetst in Story bepaald geen rooskleurig beeld voor Ali B, mocht hij ook in hoger beroep veroordeeld worden en daadwerkelijk de gevangenis in moeten.

‘Als er bij ons nieuwe zedendelinquenten binnenkwamen en we vroegen waarvoor ze moesten zitten, zeiden de bewaarders heel tactisch dat het verkeersovertreders waren. Maar dan wisten we al genoeg. Die kregen er dus van langs. En niet zo’n beetje. Ik denk dat het afzien voor Ali wordt. Het zit er dik in dat hij klappen krijgt in de bajes.’

Volgens Privé zou Breghje Kommers, Ali’s ex, op zakelijk vlak ze er nog wel alles aan doen om het merk Ali B door deze storm te loodsen.

Verkrachters, vooral degenen die schuldig zijn bevonden aan misdaden tegen vrouwen en kinderen, worden vaak beschouwd als de laagste van de laagste in de gevangenen-hiërarchie. Dit leidt tot verschillende vormen van mishandeling en sociale uitsluiting door andere gevangenen:

Sociale Uitsluiting: Verkrachters worden vaak uitgesloten van gemeenschappelijke ruimtes zoals de tv-kamer en eetzaal. Ze worden gedwongen om samen met andere zedendelinquenten te eten en te verblijven, wat hun sociale isolatie versterkt .

Fysiek Geweld: Hoewel niet alle verkrachters fysiek worden aangevallen, zijn er veel gevallen waarin ze worden mishandeld of zelfs gedood door andere gevangenen. Dit gebeurt vooral als hun misdaden bekend worden binnen de gevangenis .

Bescherming en Isolatie: Om hun veiligheid te waarborgen, worden verkrachters vaak in beschermende hechtenis geplaatst of overgeplaatst naar speciale faciliteiten waar ze minder kans hebben om aangevallen te worden .
wel.nl

https://www.msn.com/nl-nl(...)e8822998db9829&ei=23

Weer ouderwets klappen voor Ali, maar dit keer geen applaus :+ _O-
pi_214349149
Hebben Ronnie Flex en Naomi nog een relatie?
pi_214349189
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2024 14:23 schreef Nober het volgende:
Hebben Ronnie Flex en Naomi nog een relatie?
Die hadden nooit een relatie. Was hij toen niet met een dochter van 1 van de De Boers?
pi_214349195
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2024 14:19 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B gaat klappen krijgen in de Bajes

Henk Bres, boef van rechts Nederland, heeft uiteraard veel vast gezeten. Bres, die alles bij elkaar zelf ongeveer twee jaar in de bak zat en dus als ervaringsdeskundige wordt opgevoerd
Uiteraard veel vastgezeten?

Ohja Henk heeft een moord en doodslag gepleegd en er een paar aan zn mes geriijgd. Dat doen ze allemaal in Den Haag en omgeving.
pi_214349339
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2024 14:27 schreef Nober het volgende:

[..]
Uiteraard veel vastgezeten?

Ohja Henk heeft een moord en doodslag gepleegd en er een paar aan zn mes geriijgd. Dat doen ze allemaal in Den Haag en omgeving.
Ik dacht dat ik ooit had begrepen dat ie bij elkaar zo'n anderhalf jaar in de bak heeft gezeten, vooral vanwege geweldpleging e.d.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  dinsdag 23 juli 2024 @ 00:53:51 #9
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214379731
Ali B stiekem weg uit Nederland' | Shownieuws

Toch is hij daar door verschillende mensen gespot en de foto's zijn hierboven te zien in de video.

Hoewel Ali B niet duidelijk in beeld is te zien, laten meerdere bronnen aan Shownieuws weten dat het echt om de rapper gaat. Hij is daar ook gezien met Breghje Kommers, de moeder van zijn kinderen en die hij jarenlang heeft bedrogen. Zij doet, ondanks zijn veroordeling, nog altijd zijn management.

https://www.shownieuws.nl(...)em-weg-uit-nederland


Toch knap weg gaan terwijl je deur altijd open staat voor je slachtoffers :')
Dan heb je veel vertrouwen in je landgenoten dat ze de boel niet leeg roven |:) _O- _O-
  dinsdag 23 juli 2024 @ 08:43:48 #10
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_214380470
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 00:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B stiekem weg uit Nederland' | Shownieuws

Toch is hij daar door verschillende mensen gespot en de foto's zijn hierboven te zien in de video.

Hoewel Ali B niet duidelijk in beeld is te zien, laten meerdere bronnen aan Shownieuws weten dat het echt om de rapper gaat. Hij is daar ook gezien met Breghje Kommers, de moeder van zijn kinderen en die hij jarenlang heeft bedrogen. Zij doet, ondanks zijn veroordeling, nog altijd zijn management.

https://www.shownieuws.nl(...)em-weg-uit-nederland

Toch knap weg gaan terwijl je deur altijd open staat voor je slachtoffers :')
Dan heb je veel vertrouwen in je landgenoten dat ze de boel niet leeg roven |:) _O- _O-
Mag dat, naar het buitenland als je veroordeeld bent tot celstraf en in afwachting van hoger beroep?
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_214380595
quote:
5s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 08:43 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Mag dat, naar het buitenland als je veroordeeld bent tot celstraf en in afwachting van hoger beroep?
Dat vroeg ik me dus ook af.
Lijkt me nogal raar want je kunt dan gewoon niet meer terug naar Nederland gaan...
  dinsdag 23 juli 2024 @ 09:18:55 #12
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_214380639
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 09:09 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Dat vroeg ik me dus ook af.
Lijkt me nogal raar want je kunt dan gewoon niet meer terug naar Nederland gaan...
Ja precies en kort na die BOOS-uitzending is hij ook best een tijd in Dubai gebleven.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_214380654
quote:
2s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 09:18 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Ja precies en kort na die BOOS-uitzending is hij ook best een tijd in Dubai gebleven.
Maar toen had hij nog geen veroordeling aan zijn broek hangen.
  Moderator / Redactie FP dinsdag 23 juli 2024 @ 09:23:24 #14
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_214380661
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 09:22 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Maar toen had hij nog geen veroordeling aan zijn broek hangen.
Nee, dat klopt. Ik vind dat het wel veel zegt dat hij daar zat, maar kan ook om andere redenen zijn.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_214380762
quote:
5s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 08:43 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Mag dat, naar het buitenland als je veroordeeld bent tot celstraf en in afwachting van hoger beroep?
Ja dat mag tenzij de rechter denkt dat er een grote kans is dat hij gaat vluchten naar het buitenland.
Smile, it's free therapy.
  dinsdag 23 juli 2024 @ 11:39:34 #16
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214381819
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 09:39 schreef Kissingbird het volgende:
Ja dat mag tenzij de rechter denkt dat er een grote kans is dat hij gaat vluchten naar het buitenland.
Daar ging dus iets mis ;)
In hogerberoep zou ik het maar anders aanpakken anders is die lafbek echt gevlogen :r
  dinsdag 23 juli 2024 @ 12:29:48 #17
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214382320
Ali B 'zit veilig' in Marokko: kan hij uitgeleverd worden?

Ali heeft zijn koffers gepakt om met het gezin weg te gaan. “We hebben hem gespot op het vliegveld van Weeze van Duitsland, en daar nam hij samen met zijn vrouw Breghje en met de kinderen het vliegtuig naar Marokko", zei Evert Santegoeds maandagavond in Shownieuws.

De veroordeelde rapper werd door een andere vakantieganger gespot. "De vraag is: mag Ali zomaar naar Marokko? Ja, dat mag. Er zijn verder geen beperkingen aan hem opgelegd, hij heeft zijn paspoort gewoon en kan naar Marokko als hij dat wil.”

Bram Moszkowicz legde het verder uit. “Omdat hij in hoger beroep is hoeft hij niet te zitten en de rechtbank heeft kennelijk geen voorwaarden opgelegd aan hem die zouden maken dat hij niet naar het buitenland mag.”

Komt hij terug?
Presentator Manuel Venderbos vroeg zich af of hij nu nog wel vrijwillig terugkomt. “Levert Marokko uit aan Nederland?” En daar zei Bram op: “Nee, bij mijn weten levert Marokko geen onderdanen uit en volgens mij heeft hij ook een Marokkaans paspoort.” Uiteindelijk besloot de advocaat: “Dan zit hij daar veilig.”

“Hij is om 22.15 uur vertrokken vanavond en wanneer hij terug is, ja, dat moeten we maar afwachten met z’n allen", sloot Evert af. _O- _O-

https://www.shownieuws.nl(...)j-uitgeleverd-worden

Zeker naar zijn familie daar die hem :r
  dinsdag 23 juli 2024 @ 12:33:56 #18
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214382346


Je pr is iig in orde
pi_214382435
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 12:29 schreef ikweethetookniet het volgende:
de rechtbank heeft kennelijk geen voorwaarden opgelegd
- Serieverkrachter/-aanrander
- Leugenaar
- Narcistisch
- Zeer behoorlijk vermogen
- Geen besef van ernst van fouten
- Leven in Nederland toch al naar de Filistijnen, ongeacht de uitkomst van het hoger beroep
- Dubbel paspoort van een land dat niet uitlevert
- Vastgoed in dat land

....

What are the odds?

[ Bericht 6% gewijzigd door nostra op 23-07-2024 12:49:26 ]
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
pi_214382446
Is er een keer een Marokkaan die teruggaat naar Marokko is het weer niet goed
  Moderator / Redactie FP dinsdag 23 juli 2024 @ 12:46:44 #21
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_214382456
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 12:29 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B 'zit veilig' in Marokko: kan hij uitgeleverd worden?

Ali heeft zijn koffers gepakt om met het gezin weg te gaan. “We hebben hem gespot op het vliegveld van Weeze van Duitsland, en daar nam hij samen met zijn vrouw Breghje en met de kinderen het vliegtuig naar Marokko", zei Evert Santegoeds maandagavond in Shownieuws.

De veroordeelde rapper werd door een andere vakantieganger gespot. "De vraag is: mag Ali zomaar naar Marokko? Ja, dat mag. Er zijn verder geen beperkingen aan hem opgelegd, hij heeft zijn paspoort gewoon en kan naar Marokko als hij dat wil.”

Bram Moszkowicz legde het verder uit. “Omdat hij in hoger beroep is hoeft hij niet te zitten en de rechtbank heeft kennelijk geen voorwaarden opgelegd aan hem die zouden maken dat hij niet naar het buitenland mag.”

Komt hij terug?
Presentator Manuel Venderbos vroeg zich af of hij nu nog wel vrijwillig terugkomt. “Levert Marokko uit aan Nederland?” En daar zei Bram op: “Nee, bij mijn weten levert Marokko geen onderdanen uit en volgens mij heeft hij ook een Marokkaans paspoort.” Uiteindelijk besloot de advocaat: “Dan zit hij daar veilig.”

“Hij is om 22.15 uur vertrokken vanavond en wanneer hij terug is, ja, dat moeten we maar afwachten met z’n allen", sloot Evert af. _O- _O-

https://www.shownieuws.nl(...)j-uitgeleverd-worden

Zeker naar zijn familie daar die hem :r
Je verwacht het niet.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_214382681
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 12:33 schreef ikweethetookniet het volgende:
[ afbeelding ]

Je pr is iig in orde
Dat balkje ook :') .
Wel goed dat ze zijn achternaam weglaten.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_214383185
twitter


Toch mooi die dubbele paspoorten. Lekker zijn straf ontlopen, flinke afgang ook weer bij al die pro dubbele paspoort krijsers die natuurlijk ook deze knuffel Marokkaan op een voetstuk plaatste omdat hij maar een strafblad van 5 kantjes had voordat hij beroemd werd.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  dinsdag 23 juli 2024 @ 14:43:34 #24
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_214383211
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 14:39 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

Toch mooi die dubbele paspoorten. Lekker zijn straf ontlopen, flinke afgang ook weer bij al die pro dubbele paspoort krijsers die natuurlijk ook deze knuffel Marokkaan op een voetstuk plaatste omdat hij maar een strafblad van 5 kantjes had voordat hij beroemd werd.
Zou jij niet iets aan je Nederlands doen voordat je zo van leer trekt? Ik bedoel, de taal van je O+ vaderland O+ . Die zou je toch moeten respecteren een eren? _O_
Snobs have more fun!
KLIK!
  dinsdag 23 juli 2024 @ 14:43:46 #25
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_214383212
Er komt nog een hoger beroep en het duurt na die uitspraak vaak nog wel een jaar voordat je een keer een oproepje krijgt om je bij een gevangenis te melden

Als hij echt naar Marokko wil vluchten had hij dat dus wel op een veel later tijdstip gedaan

Storm, glas water
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_214383219
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 14:43 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Zou jij niet iets aan je Nederlands doen voordat je zo van leer trekt? Ik bedoel, de taal van je O+ vaderland O+ . Die zou je toch moeten respecteren een eren? _O_
Allochtone afkomst, en er werd geen Nederlands gesproken thuis. Oftewel een racistische opmerking van je.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  dinsdag 23 juli 2024 @ 14:45:24 #27
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_214383224
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 14:44 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Allochtone afkomst, en er werd geen Nederlands gesproken thuis. Oftewel een racistische opmerking van je.
Nou en? :? Nederland is toch gewoon je vaderland verdomme.
En zou je, als je toch weer terug gaat naar de moedermavo, meteen ook even de definitie van racisme willen opvragen bij de juf? *;
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_214383247
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 14:39 schreef Tekaschi het volgende:
[ x ]

Toch mooi die dubbele paspoorten. Lekker zijn straf ontlopen, flinke afgang ook weer bij al die pro dubbele paspoort krijsers die natuurlijk ook deze knuffel Marokkaan op een voetstuk plaatste omdat hij maar een strafblad van 5 kantjes had voordat hij beroemd werd.
goed voorbeeld doet volgen
pi_214383250
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 14:45 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Nou en? :? Nederland is toch gewoon je vaderland verdomme.
En zou je, als je toch weer terug gaat naar de moedermavo, meteen ook even de definitie van racisme willen opvragen bij de juf? *;
Dat altijd, ik hou van dit land.

Nederland w/

Ach kom op, tegen een grapje moet je toch kunnen, niet zo serieus. :6 O+
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_214383404
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 14:43 schreef Caland het volgende:
Er komt nog een hoger beroep en het duurt na die uitspraak vaak nog wel een jaar voordat je een keer een oproepje krijgt om je bij een gevangenis te melden

Als hij echt naar Marokko wil vluchten had hij dat dus wel op een veel later tijdstip gedaan

Storm, glas water
Ze hadden hem ook vast kunnen zetten of op voorwaarden zijn hoger beroep in vrijheid af kunnen laten wachten. Kennelijk allemaal niet ter sprake gekomen in de zaak, even afwachten of ie niet gewoon op vakantie is.
  dinsdag 23 juli 2024 @ 15:08:01 #31
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_214383413
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 15:07 schreef Nober het volgende:

[..]
Ze hadden hem ook vast kunnen zetten of op voorwaarden zijn hoger beroep in vrijheid af kunnen laten wachten. Kennelijk allemaal niet ter sprake gekomen in de zaak, even afwachten of ie niet gewoon op vakantie is.
Dat wordt zelden gedaan bij dit soort zaken. Zou ook niet weten waarom hij vluchtgevaarlijk is, dat is in zijn geval eerder een stuk moeilijker ook.

Die is gewoon op vakantie inderdaad.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator / Redactie FP dinsdag 23 juli 2024 @ 15:15:27 #32
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_214383502
POLL
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_214385903
Die Ali heeft nu al zoveel leugens verkondigd, dat hij zijn statement van na de BOOS-uitzending van zijn instagram af heeft moeten halen. De leugens in dat statement matchen niet met de nieuwe leugens die hij tijdens de zitting verkondigde.

Het is wel een pittige voor de slachtoffers om te moeten lezen dat dit heerschap met vrouwlief en kinders op vakantie is gegaan. Toch denk ik niet dat het vluchten is. En is het niet zo dat er sinds kort wel een bilateraal uitleveringsverdrag is met Marokko?
https://www.rijksoverheid(...)sverdrag-met-marokko
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  dinsdag 23 juli 2024 @ 20:16:26 #34
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_214386496
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 19:25 schreef spectrumanalyser het volgende:
Die Ali heeft nu al zoveel leugens verkondigd, dat hij zijn statement van na de BOOS-uitzending van zijn instagram af heeft moeten halen. De leugens in dat statement matchen niet met de nieuwe leugens die hij tijdens de zitting verkondigde.

Het is wel een pittige voor de slachtoffers om te moeten lezen dat dit heerschap met vrouwlief en kinders op vakantie is gegaan. Toch denk ik niet dat het vluchten is. En is het niet zo dat er sinds kort wel een bilateraal uitleveringsverdrag is met Marokko?
https://www.rijksoverheid(...)sverdrag-met-marokko
Dat zal ongeveer hetzelfde zijn als met de VAE, vooral voor de zware georganiseerde misdaad.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 23 juli 2024 @ 20:21:28 #35
117098 Hathor
Effe niet
pi_214386558
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 15:15 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[poll=7621]
Ik mis de optie 'ik hoop het niet'.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  Moderator / Redactie FP dinsdag 23 juli 2024 @ 20:22:25 #36
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_214386567
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 20:21 schreef Hathor het volgende:

[..]
Ik mis de optie 'ik hoop het niet'.
Sorry :@
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  woensdag 24 juli 2024 @ 11:09:31 #37
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214391895
Verrassend de geniale media strategie van Natasha Harlequin krijgtgeen navolging _O-

https://www.shownieuws.nl(...)en-drastisch-besluit

Knoops begrijpt wel hoe het werkt ^O^
  woensdag 24 juli 2024 @ 14:27:36 #38
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_214393841
Ook OM in hoger beroep in zaak tegen rapper Ali B, vindt dat aanranding Jill Helena wel te bewijzen is

Ook het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep in de zaak tegen Ali B. Eerder maakte de rapper zelf al bekend in hoger beroep te gaan tegen de uitspraak.

Ali B werd eerder deze maand veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voor verkrachting en een poging tot verkrachting.

quote:
De rechtbank noemde Ali B een ‘dwingende persoonlijkheid met weinig inlevingsvermogen die geen nee accepteert’. Een persoon die zich in het nauw gedreven voelde, maar geen verantwoordelijkheid nam voor zijn daden. ,,Hij liet zich leiden door zijn eigen seksuele behoeften zonder rekening te houden met de wil van de vrouwen en de gevolgen van zijn gedragingen.”
Hij werd vrijgesproken van verkrachting van zangeres Ellen ten Damme, maar in deze zaak wel veroordeeld wegens poging tot verkrachting. De rechtbank sprak de rapper van twee aanrandingen vrij. Het OM gaat tegen alle drie vrijspraken in beroep.

Het OM noemt in het bijzonder de zaak van The Voice-finaliste Jill Helena, die de rapper beschuldigt van aanranding De rechtbank oordeelde dat de getuigenis van Jill Helena betrouwbaar en geloofwaardig was, maar stelde dat de aanranding niet wettig en overtuigend bewezen kon worden. Het OM denkt daar anders over. ‘Het OM ziet na bestudering van het vonnis aanknopingspunten om de zaak opnieuw voor te leggen in hoger beroep. Dat geldt ook voor de andere twee vrijspraken’, valt er te lezen in het persbericht.

Moedig
quote:
Bart Swier, de advocaat van Ali B, liet eerder weten dat de rapper ‘overtuigd is van zijn onschuld’ en dat hij daarom in hoger beroep gaat. Swier zei dat de rapper ‘ongeloof’ en een ‘diepe teleurstelling’ voelde na het vonnis. Ali B gaat in hoger beroep dan ook uit van vrijspraak, aldus zijn raadsman.
:') :')

Het OM vindt het ‘moedig’ dat slachtoffers zich met hun verhaal hebben gemeld, ook gezien de grote aandacht van de media. ‘Het OM vindt het belangrijk dat slachtoffers van seksueel misbruik aangifte doen en ook in de toekomst aangifte blijven doen.’

https://www.ad.nl/show/oo(...)ewijzen-is~ade1fb42/

Hij is diep teleurgesteld dus _O- _O-
  woensdag 24 juli 2024 @ 14:53:50 #39
168739 Red_85
'echt wel'
pi_214394087
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 20:21 schreef Hathor het volgende:

[..]
Ik mis de optie 'ik hoop het niet'.
OM en hij gaan in hoger beroep.
Wordt een knalfuif. Ik haal alvast de popcorn.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Trouwste user 2022 woensdag 24 juli 2024 @ 15:12:52 #40
7889 tong80
Spleenheup
pi_214394277
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 14:53 schreef Red_85 het volgende:

[..]
OM en hij gaan in hoger beroep.
Wordt een knalfuif. Ik haal alvast de popcorn.
Net gekocht. Zout.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_214394612
quote:
6s.gif Op woensdag 24 juli 2024 14:27 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ook OM in hoger beroep in zaak tegen rapper Ali B, vindt dat aanranding Jill Helena wel te bewijzen is

Ook het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep in de zaak tegen Ali B. Eerder maakte de rapper zelf al bekend in hoger beroep te gaan tegen de uitspraak.

Ali B werd eerder deze maand veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voor verkrachting en een poging tot verkrachting.
[..]
Hij werd vrijgesproken van verkrachting van zangeres Ellen ten Damme, maar in deze zaak wel veroordeeld wegens poging tot verkrachting. De rechtbank sprak de rapper van twee aanrandingen vrij. Het OM gaat tegen alle drie vrijspraken in beroep.

Het OM noemt in het bijzonder de zaak van The Voice-finaliste Jill Helena, die de rapper beschuldigt van aanranding De rechtbank oordeelde dat de getuigenis van Jill Helena betrouwbaar en geloofwaardig was, maar stelde dat de aanranding niet wettig en overtuigend bewezen kon worden. Het OM denkt daar anders over. ‘Het OM ziet na bestudering van het vonnis aanknopingspunten om de zaak opnieuw voor te leggen in hoger beroep. Dat geldt ook voor de andere twee vrijspraken’, valt er te lezen in het persbericht.

Moedig
[..]
:') :')

Het OM vindt het ‘moedig’ dat slachtoffers zich met hun verhaal hebben gemeld, ook gezien de grote aandacht van de media. ‘Het OM vindt het belangrijk dat slachtoffers van seksueel misbruik aangifte doen en ook in de toekomst aangifte blijven doen.’

https://www.ad.nl/show/oo(...)ewijzen-is~ade1fb42/

Hij is diep teleurgesteld dus _O- _O-
Apart.
pi_214395336
quote:
6s.gif Op woensdag 24 juli 2024 14:27 schreef ikweethetookniet het volgende:

Ook OM in hoger beroep in zaak tegen rapper Ali B, vindt dat aanranding Jill Helena wel te bewijzen is

Ook het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep in de zaak tegen Ali B. Eerder maakte de rapper zelf al bekend in hoger beroep te gaan tegen de uitspraak.
Dat wordt een mooie villa in Agadir met muziek studio.
En terecht btw.
pi_214395364
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 12:29 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B 'zit veilig' in Marokko: kan hij uitgeleverd worden?

Ali heeft zijn koffers gepakt om met het gezin weg te gaan. “We hebben hem gespot op het vliegveld van Weeze van Duitsland, en daar nam hij samen met zijn vrouw Breghje en met de kinderen het vliegtuig naar Marokko", zei Evert Santegoeds maandagavond in Shownieuws.

De veroordeelde rapper werd door een andere vakantieganger gespot. "De vraag is: mag Ali zomaar naar Marokko? Ja, dat mag. Er zijn verder geen beperkingen aan hem opgelegd, hij heeft zijn paspoort gewoon en kan naar Marokko als hij dat wil.”

Bram Moszkowicz legde het verder uit. “Omdat hij in hoger beroep is hoeft hij niet te zitten en de rechtbank heeft kennelijk geen voorwaarden opgelegd aan hem die zouden maken dat hij niet naar het buitenland mag.”

Komt hij terug?
Presentator Manuel Venderbos vroeg zich af of hij nu nog wel vrijwillig terugkomt. “Levert Marokko uit aan Nederland?” En daar zei Bram op: “Nee, bij mijn weten levert Marokko geen onderdanen uit en volgens mij heeft hij ook een Marokkaans paspoort.” Uiteindelijk besloot de advocaat: “Dan zit hij daar veilig.”

“Hij is om 22.15 uur vertrokken vanavond en wanneer hij terug is, ja, dat moeten we maar afwachten met z’n allen", sloot Evert af. _O- _O-

https://www.shownieuws.nl(...)j-uitgeleverd-worden

Zeker naar zijn familie daar die hem :r
Die rat is met de staart tussen de benen vertrokken nu het nog kan, wat een en pisvlek om je te verstoppen in Marokko
  woensdag 24 juli 2024 @ 17:17:39 #44
335476 oppiedoppie
My mind is my small universe..
pi_214395947
quote:
1s.gif Op woensdag 24 juli 2024 16:43 schreef Za het volgende:

[..]
Dat wordt een mooie villa in Agadir met muziek studio.
En terecht btw.
Bedoel je nu dat het terecht is dat hij zou vluchten naar Marokko?
To BG or not to BG!
pi_214396052
Ali B kan wel proberen zijn straf te ontlopen door naar het buitenland te gaan, maar dat betekent wel dat hi dus nooit meer naar Nederland kan reizen. Hij kan dan direct gearresteerd worden om zijn straf uit te zitten.

Voor de meeste misdrijven geldt dat de tenuitvoerlegging van een gevangenisstraf na 20 jaar verjaart. Dat betekent dat als je niet binnen 20 jaar nadat je definitief veroordeeld bent, bent begonnen met het uitzitten van je gevangenisstraf, je dat niet meer hoeft te doen. Maar voor sommige zware misdrijven, waaronder verkrachting, verjaart de tenuitvoerlegging van de gevangenisstraf niet.
  woensdag 24 juli 2024 @ 17:54:28 #46
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_214396317
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 17:27 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ali B kan wel proberen zijn straf te ontlopen door naar het buitenland te gaan, maar dat betekent wel dat hi dus nooit meer naar Nederland kan reizen. Hij kan dan direct gearresteerd worden om zijn straf uit te zitten.

Voor de meeste misdrijven geldt dat de tenuitvoerlegging van een gevangenisstraf na 20 jaar verjaart. Dat betekent dat als je niet binnen 20 jaar nadat je definitief veroordeeld bent, bent begonnen met het uitzitten van je gevangenisstraf, je dat niet meer hoeft te doen. Maar voor sommige zware misdrijven, waaronder verkrachting, verjaart de tenuitvoerlegging van de gevangenisstraf niet.
Waren hem beperkingen qua reizen opgelegd dan?

Blijf ik het een flapdrol vinden hoor, en zijn vrouw ook, maar dat gegeven zelf is buiten waar ie nu voor veroordeeld is natuurlijk niet strafbaar
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_214396701
Als hij daar blijft dan zal hij gerust terugvallen in zijn gedrag en daar dan opnieuw de fout in gaan.
Ala Joran van der Sloot.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_214396738
Die gast is gewoon op vakantie met zijn gezin.
Geen idee hoe gezellig die vakantie zal zijn :')
pi_214396858
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 16:45 schreef SnodeSnuiter het volgende:

[..]
Die rat is met de staart tussen de benen vertrokken nu het nog kan, wat een en pisvlek om je te verstoppen in Marokko
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 17:27 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ali B kan wel proberen zijn straf te ontlopen door naar het buitenland te gaan
Waarom zou je vluchten voor een gevangenisstraf van 2 jaartjes in een gevangenis met veel gemakken voorzien? Dat je vlucht omdat je 10 of 20 jaar moet zitten, in een gevangenis waar ze je laten wegrotten, kan ik nog begrijpen. Maar dit denken over Ali omdat hij 2 jaar in een Nederlandse gevangenis moet zitten is gewoon volslagen onzin en belachelijk. Waarom zou je uberhaupt je hoger beroep een jaar lang afwachten in een land waar je vervolgd/veroordeeld bent en waar je bekend bent. Dan is het beter voor je geestelijke gezondheid om dat jaar ergens anders te verblijven zodat je niet constant herinnerd wordt aan de zaak.
pi_214397530
quote:
1s.gif Op woensdag 24 juli 2024 17:54 schreef Molo het volgende:
Waren hem beperkingen qua reizen opgelegd dan?

Blijf ik het een flapdrol vinden hoor, en zijn vrouw ook, maar dat gegeven zelf is buiten waar ie nu voor veroordeeld is natuurlijk niet strafbaar
Voor zover ik weet heeft hij geen reisbeperkingen opgelegd gekregen. Als ik op de stoel van de rechter had gezeten, dan had ik dat beslist wel gedaan, en dan had ik zowel zijn Nederlandse als zijn Marokkaanse paspoort in beslag genomen.
pi_214398020
De heer B hoeft toch niet in NL te zijn. Hij kan zijn rechtszaak(hoger beroep) toch via een videoverbinding volgen en erop reageren?
Eenmaal licht getint, altijd licht getint.
It's ok to be licht getint.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_214398083
Hopelijk meer straf voor deze verkrachter. Heel veel meer. Een jaar of 10 erbij lijkt me een mooi streven.
Wordt NL alleen maar veiliger van.
quote:
OM gaat ook in hoger beroep in zaak tegen Ali B

Het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep in de zaak tegen Ali B. De artiest kreeg deze maand twee jaar cel opgelegd, maar werd vrijgesproken van drie andere zedenfeiten. Tegen die drie vrijspraken gaat justitie nu in beroep.

Ali B werd vrijgesproken van verkrachting van zangeres Ellen ten Damme, aanranding van zangeres Jill Helena, en aanranding van een vrouw die in de zaak alleen met haar voornaam Naomi is genoemd. Het OM meldt vandaag dat het op basis van het vonnis van de rechtbank van 12 juli "aanknopingspunten" ziet om de zaak opnieuw voor te leggen in hoger beroep.

Het Openbaar Ministerie zegt vanaf het begin van de zaak de verhalen van de slachtoffers geloofd te hebben en noemt het "moedig dat zij met hun verhaal naar buiten kwamen, ondanks alle media-aandacht". Daarbij noemt het OM het "belangrijk dat slachtoffers van seksueel misbruik aangifte doen en ook in de toekomst aangifte blijven doen".

Slag verloren
Eerder was al duidelijk dat Ali B in beroep zou gaan in de zaak. De straf van de rechtbank was lager dan de eis van het OM, dat gevraagd had om een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van drie jaar. Ali B's advocaat Swier had om vrijspraak in alle zaken gevraagd. Ali B "accepteert wel degelijk nee", stelde hij in zijn pleidooi.

De rapper en platenbaas blijft erbij dat hij onschuldig is. Het door hem aangetekende beroep mag hij in vrijheid afwachten, omdat hij niet direct de cel in hoeft. "Er is een slag verloren, maar niet de wedstrijd", zei Swier na afloop van het vonnis van de rechtbank.
https://nos.nl/artikel/25(...)-in-zaak-tegen-ali-b
  woensdag 24 juli 2024 @ 20:50:02 #53
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_214398275
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 20:25 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
De heer B hoeft toch niet in NL te zijn. Hij kan zijn rechtszaak(hoger beroep) toch via een videoverbinding volgen en erop reageren?
Eenmaal licht getint, altijd licht getint.
It's ok to be licht getint.
:z
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_214398294
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 20:25 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
De heer B hoeft toch niet in NL te zijn. Hij kan zijn rechtszaak(hoger beroep) toch via een videoverbinding volgen en erop reageren?
Eenmaal licht getint, altijd licht getint.
It's ok to be licht getint.
De kleur van die gast doet er voor mij niet toe.
Maar verkrachters mogen gewoon flink zwaar gestraft worden.
  woensdag 24 juli 2024 @ 22:50:43 #55
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_214399528
Nienke Wijnhoven begint artikel 12-procedure om Jeroen Rietbergen alsnog voor rechter te krijgen

Ook Jeroen Rietbergen van The Voice willen ze weer voor de rechter krijgen
pi_214399596
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 20:25 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
De heer B hoeft toch niet in NL te zijn. Hij kan zijn rechtszaak(hoger beroep) toch via een videoverbinding volgen en erop reageren?
Eenmaal licht getint, altijd licht getint.
It's ok to be licht getint.
Dit is toch niet te geloven.
Dit is heel erg.
pi_214399674
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 22:50 schreef Momo het volgende:
Nienke Wijnhoven begint artikel 12-procedure om Jeroen Rietbergen alsnog voor rechter te krijgen

Ook Jeroen Rietbergen van The Voice willen ze weer voor de rechter krijgen
Dan gaan anderen ook procedures starten, verwijzend naar de heer B.
Als dat wat de heer B heeft gedaan niet mag en strafbaar is, dan is wat ik meegemaakt heb, helemaal strafbaar, zullen ze wel zeggen.
Zelfs prostituees zullen het gaan doen.
Haar woord tegen de zijne, vooral als die kerel beroemd/rijk is. Natuurlijk wel eerst geld gaan vragen in een vorm van lening. O wee als ze het niet krijgt.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  woensdag 24 juli 2024 @ 23:06:41 #58
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_214399740
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 23:02 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
Dan gaan anderen ook procedures starten, verwijzend naar de heer B.
Als dat wat de heer B heeft gedaan niet mag en strafbaar is, dan is wat ik meegemaakt heb, helemaal strafbaar, zullen ze wel zeggen.
Zelfs prostituees zullen het gaan doen.
Haar woord tegen de zijne, vooral als die kerel beroemd/rijk is. Natuurlijk wel eerst geld gaan vragen in een vorm van lening. O wee als ze het niet krijgt.
wow
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  woensdag 24 juli 2024 @ 23:08:07 #59
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_214399760
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 23:02 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
Dan gaan anderen ook procedures starten, verwijzend naar de heer B.
Als dat wat de heer B heeft gedaan niet mag en strafbaar is, dan is wat ik meegemaakt heb, helemaal strafbaar, zullen ze wel zeggen.
Zelfs prostituees zullen het gaan doen.
Haar woord tegen de zijne, vooral als die kerel beroemd/rijk is. Natuurlijk wel eerst geld gaan vragen in een vorm van lening. O wee als ze het niet krijgt.
Alles goed chef?
pi_214399766
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 23:06 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
wow
Kijk maar de afgelopen jaren, wie er allemaal beschuldigd zijn van zulke dingen. Allemaal zullen ze gestraft worden.
Dat zal ze leren!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_214399792
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 23:08 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Alles goed chef?
in de VS werkt het zo, tenminste in films. :D
Dan komen ze met een andere soortgelijke rechtszaak als voorbeeld, en eisen ze dat de rechter alles overneemt van die andere rechter.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  Trouwste user 2022 donderdag 25 juli 2024 @ 08:30:11 #62
7889 tong80
Spleenheup
pi_214401456
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 23:10 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
in de VS werkt het zo, tenminste in films. :D
Superman heeft helemaal de toren van Pisa niet rechtgezet.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Redactie FP donderdag 25 juli 2024 @ 09:07:16 #63
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_214401785
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2024 23:10 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
in de VS werkt het zo, tenminste in films. :D
Dan komen ze met een andere soortgelijke rechtszaak als voorbeeld, en eisen ze dat de rechter alles overneemt van die andere rechter.
Wauw _O-
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_214888292
Natacha Harlequin in hoger beroep niet langer advocaat van Ali B

https://www.ad.nl/show/na(...)-van-ali-b~a7625176/

Die trien voegde toch niks toe.
  Spellchecker woensdag 4 september 2024 @ 12:02:24 #65
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_214888340
quote:
0s.gif Op woensdag 4 september 2024 11:56 schreef Zipportal het volgende:
Natacha Harlequin in hoger beroep niet langer advocaat van Ali B

https://www.ad.nl/show/na(...)-van-ali-b~a7625176/

Die trien voegde toch niks toe.
Even voor de mobiele lezers ;)
quote:
Advocaat Natacha Harlequin zal in het hoger beroep niet langer betrokken zijn bij de verdediging van Ali B. ‘Voor het hoger beroep is mijn bijstand niet meer nodig’, laat ze woensdag in een verklaring weten. Ali B werd in juli door de rechtbank in Haarlem veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voor verkrachting en een poging tot verkrachting.

Harlequin raakte in de aanloop bij het proces betrokken om de advocaat Bart Swier te ontlasten en de rapper te adviseren over de toenemende mediabelangstelling. Ook was haar gevraagd haar visie op het dossier te geven. ‘Deze taken zitten erop’, meldt Harlequin. ‘Vanzelfsprekend blijft mijn beroepsgeheim gelden.’

Het hoger beroep zal worden behandeld door het gerechtshof Amsterdam.
pi_214888942
quote:
0s.gif Op woensdag 4 september 2024 12:02 schreef maily het volgende:

[..]
Even voor de mobiele lezers ;)
[..]

Of mobiel volk klikt gewoon op de link.
pi_215276773
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2024 10:13 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
En de zaak Job Gosschalk?
Die is blijkbaar gewoon weer aan het werk in het wereldje.

twitter
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_215284297
Achja, een hoop mensen zijn bereid dingen te doen voor wat geld.

Alberto Stegeman heeft zelfs een keer gedanst in opdracht van Ali B. voor een filmpje.
Dat was een krankzinnig iets. Ali B die een imitatie deed van een internetoplichter, en dan ook nog daarvoor Alberto Stegeman inhuurde. Het interesseert Alberto allemaal niet, een extra zakcentje is altijd mooi meegenomen.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Trouwste user 2022 donderdag 17 oktober 2024 @ 15:58:00 #69
7889 tong80
Spleenheup
pi_215289731
quote:
0s.gif Op woensdag 16 oktober 2024 20:40 schreef spectrumanalyser het volgende:
Achja, een hoop mensen zijn bereid dingen te doen voor wat geld.

Alberto Stegeman heeft zelfs een keer gedanst in opdracht van Ali B. voor een filmpje.
Dat was een krankzinnig iets. Ali B die een imitatie deed van een internetoplichter, en dan ook nog daarvoor Alberto Stegeman inhuurde. Het interesseert Alberto allemaal niet, een extra zakcentje is altijd mooi meegenomen.
De hypocrieten van VI gingen knikkeren.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_215347773
Opmerkelijke uitspraak van Ellen van Damme:

Ellen ten Damme vindt dat Ali B niet de gevangenis in hoeft voor poging verkrachting: 'Straf hoeft niemand'
Ali B hoeft als het aan Ellen ten Damme ligt niet de gevangenis in voor wat hij haar heeft aangedaan. De zangeres stelde dinsdag in de NPO 1-talkshow Bar Laat dat ze niet in straf gelooft.

,,Ik geloof in een soort bewustwording, een soort opvoeding wellicht. Maar straf hoeft van mij niemand, daar geloof ik niet in", verklaart Ten Damme, die aan tafel zat om haar nieuwe voorstelling Barock te promoten. ,,Wat dat betreft geloof ik wel in Jezus, de woorden die hij zei vond ik heel mooi: 'oordeel nooit, dat laat ik aan de rechter over'."


Ten Damme vertelde ook dat de zaak tegen Ali B haar niet 'achtervolgt'. ,,Gelukkig niet echt, maar het was even heftig ten tijde van die rechtszaak natuurlijk. Toen was ik opeens bang om over straat te gaan. Maar ik dacht: ik moet moedig zijn, ik moet eroverheen. Als niemand ooit iets zegt, dan kunnen bepaalde gedragingen gewoon maar doorgaan en doorgaan en doorgaan. En dat vind ik jammer."

Impact
De zaak heeft wel impact. ,,Helaas, want ik wilde helemaal niets, ik heb zelfs geen aangifte gedaan", zei ze. Het is voor haar al tien jaar geleden en ze heeft het destijds wel aan vrienden en familie verteld maar wilde geen stappen ondernemen. ,,Want wat haal je op je nek? Het heeft met een bekende persoon te maken, dat wordt een circus, vreselijk. Ik wil in de media alleen maar praten over mijn optredens of mijn nieuwe plaat. Maar de media willen alleen maar graven in privé en ranzige details."

https://www.ad.nl/show/el(...)ft-niemand~a4dfc1d1/

[ Bericht 60% gewijzigd door sp3c op 23-10-2024 09:04:26 ]
  Miss 200.000.000! woensdag 23 oktober 2024 @ 08:55:37 #71
367000 roos94
pi_215347805
Niemand hoeft straf? Nou, sloop alle gevangenissen en laat die mensen allemaal vrij, Ellen. Dat zal de maatschappij goeddoen.

Ellen ten Damme _O_ Visionair!
  woensdag 23 oktober 2024 @ 09:00:17 #72
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_215347844
quote:
Wat dat betreft geloof ik wel in Jezus, de woorden die hij zei vond ik heel mooi: ‘oordeel nooit, dat laat ik aan de rechter over’.
Verstandige dame die ver gaat komen. @KingRoland
pi_215347878
Laat maar.
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 09:05:09 #74
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215347894
quote:
Maar ik dacht: ik moet moedig zijn, ik moet eroverheen.
Ali B. Heeft hetzelfde probleem de hele tijd
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 09:05:25 #75
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215347899
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 09:03 schreef Sunshine1982 het volgende:
Laat maar.
per ongeluk, is weer goed nu volgens mij
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_215348043
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 08:55 schreef roos94 het volgende:
Niemand hoeft straf? Nou, sloop alle gevangenissen en laat die mensen allemaal vrij, Ellen. Dat zal de maatschappij goeddoen.

Ellen ten Damme _O_ Visionair!
Wat is dat met die zweverige BN-ers... Het lijkt wel een cult.
pi_215348537
quote:
88s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 08:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
Opmerkelijke uitspraak van Ellen van Damme:

Ellen ten Damme vindt dat Ali B niet de gevangenis in hoeft voor poging verkrachting: 'Straf hoeft niemand'
Ali B hoeft als het aan Ellen ten Damme ligt niet de gevangenis in voor wat hij haar heeft aangedaan. De zangeres stelde dinsdag in de NPO 1-talkshow Bar Laat dat ze niet in straf gelooft.

,,Ik geloof in een soort bewustwording, een soort opvoeding wellicht. Maar straf hoeft van mij niemand, daar geloof ik niet in", verklaart Ten Damme, die aan tafel zat om haar nieuwe voorstelling Barock te promoten. ,,Wat dat betreft geloof ik wel in Jezus, de woorden die hij zei vond ik heel mooi: 'oordeel nooit, dat laat ik aan de rechter over'."


Ten Damme vertelde ook dat de zaak tegen Ali B haar niet 'achtervolgt'. ,,Gelukkig niet echt, maar het was even heftig ten tijde van die rechtszaak natuurlijk. Toen was ik opeens bang om over straat te gaan. Maar ik dacht: ik moet moedig zijn, ik moet eroverheen. Als niemand ooit iets zegt, dan kunnen bepaalde gedragingen gewoon maar doorgaan en doorgaan en doorgaan. En dat vind ik jammer."

Impact
De zaak heeft wel impact. ,,Helaas, want ik wilde helemaal niets, ik heb zelfs geen aangifte gedaan", zei ze. Het is voor haar al tien jaar geleden en ze heeft het destijds wel aan vrienden en familie verteld maar wilde geen stappen ondernemen. ,,Want wat haal je op je nek? Het heeft met een bekende persoon te maken, dat wordt een circus, vreselijk. Ik wil in de media alleen maar praten over mijn optredens of mijn nieuwe plaat. Maar de media willen alleen maar graven in privé en ranzige details."

https://www.ad.nl/show/el(...)ft-niemand~a4dfc1d1/
Ze had dan ook geen aangifte gedaan.
  woensdag 23 oktober 2024 @ 12:44:37 #78
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215349767
Ali is weer in Nederland en volgende media pop wordt ingezet :')
Die gaat net zo eindigen als Harlequin ;)
Wordt nooit meer serieus genomen en op naar de volgende puppet om Ali vrij te krijgen :')
  woensdag 23 oktober 2024 @ 13:15:18 #79
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_215350027
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 08:55 schreef roos94 het volgende:
Niemand hoeft straf? Nou, sloop alle gevangenissen en laat die mensen allemaal vrij, Ellen. Dat zal de maatschappij goeddoen.

Ellen ten Damme _O_ Visionair!
Nou nee, want straffen laat ze aan de rechter over ;)
Wullie bin KOEL Š Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  woensdag 23 oktober 2024 @ 14:56:38 #80
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_215350871
quote:
6s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 12:44 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali is weer in Nederland en volgende media pop wordt ingezet :')
Die gaat net zo eindigen als Harlequin ;)
Wordt nooit meer serieus genomen en op naar de volgende puppet om Ali vrij te krijgen :')
Volgens mij heb jij geen idee wie Ellen ten Damme is...?
Snobs have more fun!
KLIK!
  Moderator / Redactie FP woensdag 23 oktober 2024 @ 14:58:21 #81
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_215350894
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 14:56 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]
Volgens mij heb jij geen idee wie Ellen ten Damme is...?
Zie de username :+
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  woensdag 23 oktober 2024 @ 16:49:42 #82
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215351682
En hij heeft gezelschap in de bak :o

Modeondernemer Martijn N. is veroordeeld tot achttien maanden celstraf, waarvan acht maanden voorwaardelijk, voor ontucht met twee jongens en voor een aanranding. Hij was ook aangeklaagd voor het drogeren en verkrachten van jongens en mannen, maar werd daarvan vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs. Het Openbaar Ministerie had vorige maand in de rechtbank van Amsterdam 8 jaar gevangenisstraf geëist.


https://www.rtl.nl/nieuws(...)deman-martijn-n-moam
  Moderator / Redactie FP woensdag 23 oktober 2024 @ 16:54:40 #83
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_215351723
quote:
6s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 16:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
En hij heeft gezelschap in de bak :o

Modeondernemer Martijn N. is veroordeeld tot achttien maanden celstraf, waarvan acht maanden voorwaardelijk, voor ontucht met twee jongens en voor een aanranding. Hij was ook aangeklaagd voor het drogeren en verkrachten van jongens en mannen, maar werd daarvan vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs. Het Openbaar Ministerie had vorige maand in de rechtbank van Amsterdam 8 jaar gevangenisstraf geëist.

https://www.rtl.nl/nieuws(...)deman-martijn-n-moam
Hmmm... Martijn... dat klinkt bekend.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  vrijdag 25 oktober 2024 @ 19:00:53 #84
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215373403
  Moderator / Redactie FP dinsdag 19 november 2024 @ 13:08:03 #85
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_215624201
Datum hoger beroep is bekend:

https://www.ad.nl/show/ee(...)p-17-april~a0784a8a/

Volgens zijn advocaat is hij nog steeds overtuigd van zijn onschuld.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  dinsdag 19 november 2024 @ 15:59:03 #86
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215626023
Vanavond dus weer shownieuws kijken met Natascha Harlequin
Die gaat weer even vertellen dat hij zo een goed gevoel heeft over zijn hoger beroep
En dat ze goede kansen ziet en verder er niks over gaat vertellen want ze wordt betaald door hem
:|W :|W _O- _O-

Man man man wat een bak ellende dat mens :(
  dinsdag 19 november 2024 @ 16:00:38 #87
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215626033
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2024 13:08 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Volgens zijn advocaat is hij nog steeds overtuigd van zijn onschuld.
Bart Swier, de advocaat van Ali B, liet eerder weten dat de rapper ‘overtuigd is van zijn onschuld’. Swier zei dat de rapper ‘ongeloof’ en een ‘diepe teleurstelling’ voelde na het vonnis.

Zelfreflectie komt pas veel later aldus Thijs Römer |:) w/ |:)
pi_215626042
Die Ali heeft van het begin af aan al een bijzondere kijk op zijn zaak en de uitkomst daarvan.
De eerste keer was hij al overtuigd dat hij vrijgesproken zou worden.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  dinsdag 19 november 2024 @ 18:38:53 #89
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215627374
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2024 16:02 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die Ali heeft van het begin af aan al een bijzondere kijk op zijn zaak en de uitkomst daarvan.
De eerste keer was hij al overtuigd dat hij vrijgesproken zou worden.
Heeft niks met zijn afkomst te maken ;) want zijn landgenoten hebben daar geen last van

POLL
  dinsdag 19 november 2024 @ 18:40:14 #90
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_215627383
quote:
6s.gif Op dinsdag 19 november 2024 18:38 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]
Heeft niks met zijn afkomst te maken ;) want zijn landgenoten hebben daar geen last van

[poll=8072]
Ik wil twee opties aanklikken eigenlijk
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  dinsdag 19 november 2024 @ 19:16:25 #91
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215627782
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2024 13:08 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Datum hoger beroep is bekend:
Volgens zijn advocaat is hij nog steeds overtuigd van zijn onschuld.
Dan moet Ali even vragen of de zitting wat vervroegd kan worden naar 1 april
Dat is passend met zijn verklaring
pi_215627831
Hij is al een nieuwe rap aan het schrijven.

“Ik ben een Marokkaan, Ik heb niks gedaa..
  dinsdag 19 november 2024 @ 19:38:54 #93
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215628121
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2024 19:19 schreef quirina het volgende:
Hij is al een nieuwe rap aan het schrijven.

“Ik ben een Marokkaan, Ik heb niks gedaa..
Lidmaatschap NSC ook al aangevraagd O-)

Oh en vergeet niet een enkele reis naar Marokko te boeken voor 18 april als rechter toch niet helemaal overtuigd is van zijn zienswijze _O- _O-
  dinsdag 19 november 2024 @ 19:40:37 #94
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_215628143
Of hij gaat voor DARVO tactiek zoals de meeste narcisten

https://www.verywellmind.(...)ive-behavior-7562730
pi_216853209
Praatzieke Ali B. gooit het over een andere boeg

twitter


quote:
Ali B. (43) is niet aanwezig bij de start van het hoger beroep in de zedenzaak die tegen hem was aangespannen. De rapper, die veroordeeld is voor verkrachting en poging tot verkrachting, ziet de noodzaak van zijn aanwezigheid niet, laat zijn advocaat Bart Swier aan RTL Boulevard weten.

"Omdat het een regiezitting is en nog geen inhoudelijke behandeling, zien wij de noodzaak van zijn aanwezigheid niet", vertelt Swier. Verdachten zijn meestal niet verplicht om aanwezig te zijn bij deze zittingen.

De regiezitting dient op 17 april bij het Gerechtshof Amsterdam. Tijdens de zitting kunnen onderzoekswensen ingediend worden. Het hof bepaalt dan of extra onderzoek noodzakelijk is. Wanneer de zaak inhoudelijk behandeld wordt, is nog niet bekend.

Ali B werd in juli veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voor verkrachting en een poging tot verkrachting. De rechtbank sprak de rapper vrij van twee aanrandingen. De rapper en het OM lieten allebei weten in hoger beroep te gaan.

https://www.rtl.nl/boulev(...)anwezig-hoger-beroep
pi_216854863
Dat 'dan zetten we zijn Bentley in de fik' is wel een hele domme uitspraak zeg. Zelfs voor Boulevard-niveau.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Miss 200.000.000! donderdag 27 februari 2025 @ 20:23:04 #97
367000 roos94
pi_216856089
" Ali B melden bij Bali A !"
  Trouwste user 2022 donderdag 27 februari 2025 @ 20:58:58 #99
7889 tong80
Spleenheup
pi_216856526
quote:
1s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:28 schreef Joopklepzeiker het volgende:
" Ali B melden bij Bali A !"
:D

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_216858943
quote:
0s.gif Op donderdag 27 februari 2025 20:58 schreef tong80 het volgende:

[..]
:D

:T
Jeetje het gaat wel hard nu he
  vrijdag 28 februari 2025 @ 08:12:13 #101
3542 Gia
User under construction
pi_216859691
quote:
6s.gif Op dinsdag 23 juli 2024 12:29 schreef ikweethetookniet het volgende:
Ali B 'zit veilig' in Marokko: kan hij uitgeleverd worden?

Ali heeft zijn koffers gepakt om met het gezin weg te gaan. “We hebben hem gespot op het vliegveld van Weeze van Duitsland, en daar nam hij samen met zijn vrouw Breghje en met de kinderen het vliegtuig naar Marokko", zei Evert Santegoeds maandagavond in Shownieuws.

De veroordeelde rapper werd door een andere vakantieganger gespot. "De vraag is: mag Ali zomaar naar Marokko? Ja, dat mag. Er zijn verder geen beperkingen aan hem opgelegd, hij heeft zijn paspoort gewoon en kan naar Marokko als hij dat wil.”

Bram Moszkowicz legde het verder uit. “Omdat hij in hoger beroep is hoeft hij niet te zitten en de rechtbank heeft kennelijk geen voorwaarden opgelegd aan hem die zouden maken dat hij niet naar het buitenland mag.”

Komt hij terug?
Presentator Manuel Venderbos vroeg zich af of hij nu nog wel vrijwillig terugkomt. “Levert Marokko uit aan Nederland?” En daar zei Bram op: “Nee, bij mijn weten levert Marokko geen onderdanen uit en volgens mij heeft hij ook een Marokkaans paspoort.” Uiteindelijk besloot de advocaat: “Dan zit hij daar veilig.”

“Hij is om 22.15 uur vertrokken vanavond en wanneer hij terug is, ja, dat moeten we maar afwachten met z’n allen", sloot Evert af. _O- _O-

https://www.shownieuws.nl(...)j-uitgeleverd-worden

Zeker naar zijn familie daar die hem :r
Oh, dan nemen ze wel onderdanen terug!! Oftewel, dat ze geen criminele onderdanen terugnemen is helemaal niet waar!!
pi_217099520
Advocaat Ruperti op vingers getikt na 'onbezonnen' actie in zaak Ali B

quote:
De Raad van Discipline heeft advocaat Michael Ruperti een officiële waarschuwing gegeven voor het proberen te bemiddelen in de zaak Ali B (43). Hij benaderde, zonder met Ali's advocaat Bart Swier te overleggen, slachtofferadvocaat Ruth Jager om mediaton voor te stellen. Jager gaf destijds aan dat als intimiderend te hebben ervaren. Ruperti gaf tijdens de zitting toe dat hij Swier vooraf had moeten bellen, maar is vrijgesproken voor intimidatie.

Jager vertelde in haar slotpleidooi in het proces tegen Ali B dat ze gebeld was door Ruperti, met het verzoek of Ellen haar verklaring in de zedenzaak kon intrekken. Hij zou dit verzoek namens de rapper hebben gedaan. Hoewel Ruperti, die in die tijd bekendstond als advocaat van Ridouan Taghi, in eerste instantie ontkende dat het gesprek had plaatsgevonden, gaf hij het uiteindelijk in een gezamenlijke verklaring met Jager toch toe. Ze gaven hierbij aan dat het niet een dwingend of intimiderend gesprek was.

De advocaat van Ali B, Bart Swier, laat weten dat hij de beslissing begrijpelijk en terecht vindt. "Ruperti had nooit zonder overleg met mij contact mogen opnemen met Ruth Jager. Daar heef hij mij ook zijn excuses voor aangeboden. (...) Wat de Raad van Discipline niet noemt maar wel had mogen vermelden, is het feit dat Jager daarbij haar oud-kantoorgenoot Ruperti op uiterst tendentieuze wijze (door hem ter zitting expliciet de advocaat van Taghi te noemen terwijl hij haar als haar oud-kantoorgenoot belde), zonder enige waarschuwing of overleg vooraf, voor de volledige vaderlandse pers voor de bus gooide. Dat is wel het meest oncollegiale dat ik ooit een advocaat heb zien doen."

Ruperti wil vooralsnog niet reageren op de uitspraak, Jager was niet bereikbaar voor commentaar.

https://www.rtl.nl/boulev(...)-ruperti-bemiddeling
  dinsdag 18 maart 2025 @ 20:29:38 #103
117098 Hathor
Effe niet
pi_217099561
Mooi, dat die rat maar nooit meer voet op Nederlandse bodem zet.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_217392018
Advocaat B. wil F. als getuige laten horen in hoger beroep
https://www.nu.nl/media/6(...)in-hoger-beroep.html

edit: F. moet P. zijn.

[ Bericht 5% gewijzigd door W.H.I.S.T.L.E op 17-04-2025 11:33:13 ]
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  donderdag 17 april 2025 @ 11:29:47 #105
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_217392043
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2025 11:26 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Advocaat B. wil F. als getuige laten horen in hoger beroep
https://www.nu.nl/media/6(...)in-hoger-beroep.html
"Ronnie F"
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_217392075
quote:
10s.gif Op donderdag 17 april 2025 11:29 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
"Ronnie F"
zie mijn edit
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_217392090
Ook B's ex-partner, K., zou in de rechtbank moeten getuigen
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  Miss 200.000.000! donderdag 17 april 2025 @ 12:08:51 #108
367000 roos94
pi_217392336
Het is allemaal wat..
pi_217392353
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2025 11:35 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Ook B's ex-partner, K., zou in de rechtbank moeten getuigen
Dank je wel W. voor je bijdragen hier.
pi_217392522
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2025 11:26 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Advocaat B. wil F. als getuige laten horen in hoger beroep
https://www.nu.nl/media/6(...)in-hoger-beroep.html

edit: F. moet P. zijn.
Ronnie P:


Do you know who I am!?
Bekijk deze YouTube-video
  Trouwste user 2022 donderdag 17 april 2025 @ 12:47:47 #111
7889 tong80
Spleenheup
pi_217392591
quote:
0s.gif Op donderdag 17 april 2025 12:08 schreef roos94 het volgende:
Het is allemaal wat..
Waarom post je dit :?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 17 april 2025 @ 12:48:24 #112
7889 tong80
Spleenheup
pi_217392598
quote:
1s.gif Op donderdag 17 april 2025 12:41 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ronnie P:
[ afbeelding ]

Do you know who I am!?
Bekijk deze YouTube-video
_O-

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217392601
Wat een nul zelfreflectie heeft die man.
Ô mon citoyens vous serez unis.
pi_217393315
Wat een achterlijk circus -O- En Ali zit nog 'lekker' in Marokko ?
pi_217436260
Ik heb een teringhekel aan deze smeerpijp, hopelijk gaat hij minstens 2 jaar de cel in.
ik word gedreven door krachten die voor de meesten onbekend zijn.
I have not come to unite, but to divide." ~Jesus Christ
pi_217436789
#freeb
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_217441896
Ik heb gehoord dat ze in de gevangenis ook graag knuffelen onderling…
pi_217441975
Wat gebeurt er als ie gewoon in Marokko blijft?
pi_217442123
wat gevangenis, gewoon vrijspraak
hij heeft al meer dan genoeg geleden
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  woensdag 23 april 2025 @ 06:55:18 #120
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_217443745
pi_217986863
quote:
De inhoudelijke behandeling van het hoger beroep van Ali B is op 24, 26 en 30 maart 2026. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam donderdag bekendgemaakt. Volgens het hof kon geen eerdere datum worden gevonden waarop alle partijen beschikbaar waren.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Moderator / Redactie FP donderdag 19 juni 2025 @ 19:04:46 #122
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_217986885
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 19:02 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dan pas -O-
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_217989174
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 19:04 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:

[..]
Dan pas -O-
Bewust om de heer B te pesten, net voor de zomer zogenaamd. Zo kunnen ze hem psychologisch helemaal kapot maken, door te dreigen met vastzetten in de zomer.
Maart is wanneer je net die kou bijna achter de rug hebt, af en toe een dagje met 20 a 25 graden. Mensen met geld ,zoals de heer B, zijn gek op deze dagen. Dan kunnen ze heerlijk een terrasje pakken en drank bestellen zonder op de menu te kijken hoeveel iets kost.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  donderdag 19 juni 2025 @ 23:24:24 #124
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_217989422
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 22:51 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
Bewust om de heer B te pesten, net voor de zomer zogenaamd. Zo kunnen ze hem psychologisch helemaal kapot maken, door te dreigen met vastzetten in de zomer.
Maart is wanneer je net die kou bijna achter de rug hebt, af en toe een dagje met 20 a 25 graden. Mensen met geld ,zoals de heer B, zijn gek op deze dagen. Dan kunnen ze heerlijk een terrasje pakken en drank bestellen zonder op de menu te kijken hoeveel iets kost.
_O-

Hoe krijg je het uit je toetsenbord
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  vrijdag 20 juni 2025 @ 00:13:12 #125
117098 Hathor
Effe niet
pi_217989596
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 22:51 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
Bewust om de heer B te pesten, net voor de zomer zogenaamd. Zo kunnen ze hem psychologisch helemaal kapot maken, door te dreigen met vastzetten in de zomer.
Maart is wanneer je net die kou bijna achter de rug hebt, af en toe een dagje met 20 a 25 graden. Mensen met geld ,zoals de heer B, zijn gek op deze dagen. Dan kunnen ze heerlijk een terrasje pakken en drank bestellen zonder op de menu te kijken hoeveel iets kost.
Het menu.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_217989651
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 00:13 schreef Hathor het volgende:

[..]
Het menu.
Een keer ging ik iets eten en drinken, ik vroeg aan de ober of ik de menu mocht, hij zei 'het is het menu'.
Toen ik ging afrekenen gaf ik hem geen fooi. :{
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_217989660
Rapport: mensen met migratieachtergrond ondervinden nadelen in strafrechtketen

quote:
Rechters gaven in dat onderzoek ook taalvaardigheid of het ontbreken van een vaste verblijfplaats als reden voor het opleggen van detentie in plaats van een taakstraf.
zo is de heer B in NL en zo is ie in Marokko, geen vaste verblijfplaats ook nog dus.
quote:
Er zijn daarbij verschillen tussen groepen. Onder Caribische Nederlanders en Marokkaanse Nederlanders, en dan vooral onder volwassen verdachten, zijn er bijvoorbeeld sterkere aanwijzingen voor etnische selectiviteit dan onder andere groepen met een migratieachtergrond.
De heer B is Marokkaanse Nederlander en volwassen(ouder dan 21 jaar i.i.g.).
Dubbel gediscrimineerd dus, oftewel gediscrimineerd onder de gediscrimineerden.
https://nos.nl/artikel/25(...)n-in-strafrechtketen

[ Bericht 20% gewijzigd door W.H.I.S.T.L.E op 20-06-2025 00:38:13 ]
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  vrijdag 20 juni 2025 @ 01:03:52 #128
117098 Hathor
Effe niet
pi_217989725
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 00:25 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
Een keer ging ik iets eten en drinken, ik vroeg aan de ober of ik de menu mocht, hij zei 'het is het menu'.
Toen ik ging afrekenen gaf ik hem geen fooi. :{
Ja prima, maar je hebt in ieder geval opgepepikt dat het geld dat je ouders aan je studie hebben gespendeerd weggegooid geld is.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_217989726
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 01:03 schreef Hathor het volgende:

[..]
Ja prima, maar je hebt in ieder geval opgepepikt dat het geld dat je ouders aan je studie hebben gespendeerd weggegooid geld is.
jij ook dus met je opgepepikt
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  vrijdag 20 juni 2025 @ 01:11:45 #130
117098 Hathor
Effe niet
pi_217989730
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 01:09 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:

[..]
jij ook dus met je opgepepikt
Mijn excuus is dat ik een slokkie op heb bitch.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_217989755
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 01:11 schreef Hathor het volgende:

[..]
Mijn excuus is dat ik een slokkie op heb bitch.
Mijn excuus is dat 'de of het' woorden niet met een studie te leren zijn. Geen logica erachter.
Een Duitser zal automatisch het auto zeggen, omdat in het Duits 'das auto' is bijvoorbeeld.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')