Heeft dat beroep eigenlijk schorsende werking?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 20:01 schreef DaMart het volgende:
Ik ben benieuwd of de beroepscommissie voor de 1e speelronde nog een uitspraak gaat/kan doen.
Doe maar gewoon een automatische 0-3 voor Telstar. Deze hele poppenkast gaat echt nergens meer over.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 20:50 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Heeft dat beroep eigenlijk schorsende werking?
Die soap gaat nog wel even door vermoed ikquote:Op vrijdag 2 augustus 2024 10:45 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik voorzie een zwart gat voor velen hier als deze soap over is.
Ik zie die licentie er helemaal niet komen eigenlijk.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 10:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Die soap gaat nog wel even door vermoed ik
Vitesse krijgt de licentie, Franke trekt zich uiteindelijk terug en dan begint alles weer opnieuw ergens aan het eind van komend seizoen is mijn voorzichtige inschatting
Dan gaan we gewoon elke week genieten van zenuwpees Vd Brom langs de lijn en na afloop.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 10:45 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik voorzie een zwart gat voor velen hier als deze soap over is.
Sportief rolletje in de marge komende jaren. Maar ze zullen daar na twee overwinningen tegen TOP Oss en Jong Utrecht wel weer beginnen te roepen dat ze naar de eredivisie willen.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 12:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit zag je van mijlenver aankomen.
Dikke prima ook verder
Neem aan dat ze hier nog wel een extra puntenstrafje voor krijgen, mocht de licentie verleend wordenquote:Op vrijdag 2 augustus 2024 12:54 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Sportief rolletje in de marge komende jaren. Maar ze zullen daar na twee overwinningen tegen TOP Oss en Jong Utrecht wel weer beginnen te roepen dat ze naar de eredivisie willen.
Dit lijkt me ook de knvb onder druk zetten. Anders leg je dit aan de knvb voor in afwachting van goedkeuring ipv communiceren "het kan niet meer mis".quote:
Oh wacht. Dit is hét account van Vitessequote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:05 schreef koemleit het volgende:
[..]
Dit lijkt me ook de knvb onder druk zetten. Anders leg je dit aan de knvb voor in afwachting van goedkeuring ipv communiceren "het kan niet meer mis".
quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 21:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dit is gewoon een supportersaccount hé.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |