Gemiddeld horen er 28 zomerse dagen per jaar te zijn. Nu, precies op de helft van de zomer, zitten we op 8. Niets daarvan, dit is verre van normaalquote:Op woensdag 17 juli 2024 10:43 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Gewoon stabiel zomerweer dan. Voor Nederland is inderdaad labiel, winderig soms zon, regelmatig regen en matige temperaturen normaal tegenwoordig
Hou gewoon je bek?quote:Op woensdag 17 juli 2024 10:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Weer iemand die alleen in gemiddeldes kan denken
God jullie zijn vasthoudend.
Je maakt in een discussieforum over het weer waar best wel wat mensen rondlopen die er meer verstand van hebben dan jij een gigantisch domme opmerking, moet je niet gaan lopen janken als je daar een antwoord op krijgt die je niet helemaal aan staat.quote:
Matig zonaal westenwind en 19/20 graden klinkt heerlijk voor een weekje of tweequote:Op woensdag 17 juli 2024 10:18 schreef INViCTuS het volgende:
Normaal zomerweer zit er dit jaar vrijwel niet in. Stabiel droog met 24-26 graden is te veel gevraagd. Tantoe heet of gelijk weer terug naar matig 19/20 en zonaal westenwind weer. Triest
Je mag het wel overnemen hoor.quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Matig zonaal westenwind en 19/20 graden klinkt heerlijk voor een weekje of twee
Hou gewoon je bek?quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je maakt in een discussieforum over het weer waar best wel wat mensen rondlopen die er meer verstand van hebben dan jij een gigantisch domme opmerking, moet je niet gaan lopen janken als je daar een antwoord op krijgt die je niet helemaal aan staat.
Je bent echt een uitstekende toevoeging binnen deze reeks.quote:
Haha wie ben jij dan eigenlijk joh?quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je bent echt een uitstekende toevoeging binnen deze reeks.
Laat me even wat uitleggen: het is hier geen VBL, hier worden gewoon fatsoenlijke discussies gevoerd en kan je ook tegenspraak krijgen. Gewoon dom wat dingen erin slingeren wordt niet echt gewaardeerd. Dus of je doet gewoon leuk mee, of je houdt zelf je bek en gaat terug naar VBL.
Nee, nu. Krijgen wij droge hitte dat langer dan 2 dagen aan blijftquote:Op woensdag 17 juli 2024 11:03 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
In november en december moet dat wel lukken ja
Droge hitte hebben wij hier aan de kust helaas ook nietquote:Op woensdag 17 juli 2024 11:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, nu. Krijgen wij droge hitte dat langer dan 2 dagen aan blijft
Vorig jaar juniquote:Op woensdag 17 juli 2024 11:12 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Droge hitte hebben wij hier aan de kust helaas ook niet
Vraag me sws af hoe vaak het in Nederland nu echt warm (30+) met hele lage luchtvochtigheid is geweest. 2018 misschien?
Mooi zo!quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:34 schreef INViCTuS het volgende:
Wow, 3 zomerse. We staan perplex. Edoch, wel fijn. Karig, dat ook. Liever gelijk 20 stuks . De Bilt, hè
[ x ]
Dat zou toch juist vrij gemiddeld zijn, 24-26 graden.quote:Op woensdag 17 juli 2024 10:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Weer iemand die alleen in gemiddeldes kan denken
God jullie zijn vasthoudend.
Opzich is een week of twee 24 graden helemaal niet zo onrealistisch.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:17 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Dat zou toch juist vrij gemiddeld zijn, 24-26 graden.
Door te stellen dat dát normaal zomerweer is, denk je juist aan het gemiddelde. Dat het wellicht het meest gewenste is, dat lijkt me meer het geval. Je komt in Nederland op gemiddeld 24 graden door warmere dagen te combineren met koudere. Niet door stabiel 24 graden te hebben. Althans, dat kan wel, maar is in ons klimaat niet heel realistisch.
Ik doel dan ook meer op langere termijn. Tuurlijk kan hetbprima een week 22-26 graden en zonnig zijn. Maar in ons klimaat is het helemaal niet ongevebruikelijk dat een paar hete dagen worden afgesloten met onweer/heftige buien en daarop een paar koelere dagen volgen. Dat, gecombineerd met een weekje 24 graden zorgt ervoor dat je op een gemiddelde uitkomt.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:19 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Opzich is een week of twee 24 graden helemaal niet zo onrealistisch.
Het is het gebrek aan stabiel weer (in welke vorm dan ook) wat het de afgelopen maanden/jaren zo waardeloos maakt.
We hebben stabiel gemiddeld weerquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:19 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Opzich is een week of twee 24 graden helemaal niet zo onrealistisch.
Het is het gebrek aan stabiel weer (in welke vorm dan ook) wat het de afgelopen maanden/jaren zo waardeloos maakt.
Dat hebben we juist niet.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
We hebben stabiel gemiddeld weer
Als in: elke week heeft de gemiddelde temperatuur, gemiddelde zonuren en gemiddelde neerslag. Je hebt er geen kut aan zo, maar it's something
Glas is halfvol type gespotquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
We hebben stabiel gemiddeld weer
Als in: elke week heeft de gemiddelde temperatuur, gemiddelde zonuren en gemiddelde neerslag. Je hebt er geen kut aan zo, maar it's something
Nee inderdaad. Dat is kutweer. Veel te koud.quote:Op woensdag 17 juli 2024 10:32 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Stabiel droog met 24-26 graden is geen normaal zomerweer voor Nederland.
Ja dat vind ik ook.quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Matig zonaal westenwind en 19/20 graden klinkt heerlijk voor een weekje of twee
Ik zei niet waarmeequote:
Zit jij al lang genoeg in dit topic om dit te mogen zeggen van Nattekat?quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:24 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ik doel dan ook meer op langere termijn. Tuurlijk kan hetbprima een week 22-26 graden en zonnig zijn. Maar in ons klimaat is het helemaal niet ongevebruikelijk dat een paar hete dagen worden afgesloten met onweer/heftige buien en daarop een paar koelere dagen volgen. Dat, gecombineerd met een weekje 24 graden zorgt ervoor dat je op een gemiddelde uitkomt.
Lange termijn 22-26 graden met zon verwachten is allicht gewenst, maar niet realistisch. Maar wat stabieler weer mag wel ja..
Het is nou net juist helemaal geen gezellig weer.quote:
Het is heerlijk gezellig weer vandaagquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:34 schreef Zorro het volgende:
[..]
Het is nou net juist helemaal geen gezellig weer.
Dat is nou het hele punt.
* Zorro checkt ondertitelquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:34 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Zit jij al lang genoeg in dit topic om dit te mogen zeggen van Nattekat?
Dan moeten we het zelf maar gezellig makenquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:34 schreef Zorro het volgende:
[..]
Het is nou net juist helemaal geen gezellig weer.
Dat is nou het hele punt.
Nee, ik denk in gemiddeldes ofzo blijkbaar.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:34 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Zit jij al lang genoeg in dit topic om dit te mogen zeggen van Nattekat?
quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:36 schreef Zorro het volgende:
[..]
* Zorro checkt ondertitel
* Zorro geeft het bij voorbaat op
Dat is hier voor de zomer tot nu toe juist vrij gemiddeldquote:
Niemand boeit jouw vallei der rust.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:54 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Dat is hier voor de zomer tot nu toe juist vrij gemiddeld
Vorige maand wat te droog, eerste deel van juli wat te nat. Maar overall gezien heeft een groot deel van Nederland de verwachte juli neerslag al x1.5 gedaan ofzo
3 hele aaneengesloten weken droog 😱quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:49 schreef Mammietje het volgende:
Ik heb bijna al mijn verwachtingen van deze zomer al overboord gezet. Temperatuur zal me een rotzorg zijn. Liever niet te heet, wordt het alleen maar benauwd van met deze luchtvochtigheid.
Ik wil alleen nog maar 3 weken aaneengesloten droog! Dróóg!![]()
Bij voorkeur met:
- zeurende boeren over de waterstanden
- paniekberichten in de media over watertekorten
- verboden voor sproeien en zwembaden vullen
[ afbeelding ]
Ik zie het al.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niemand boeit jouw vallei der rust.
quote:Op woensdag 17 juli 2024 11:05 schreef Nattekat het volgende:
Je bent echt een uitstekende toevoeging binnen deze reeks.
En dat boeit mij dan weer niet.quote:Op woensdag 17 juli 2024 12:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niemand boeit jouw vallei der rust.
Nu heb je klagende boeren dat de grond te nat is. Horeca klaagt dat het geen terrasweer is. En campingbazen dat de gasten hun tent uit drijven wegens wateroverlastquote:Op woensdag 17 juli 2024 12:49 schreef Mammietje het volgende:
Ik heb bijna al mijn verwachtingen van deze zomer al overboord gezet. Temperatuur zal me een rotzorg zijn. Liever niet te heet, wordt het alleen maar benauwd van met deze luchtvochtigheid.
Ik wil alleen nog maar 3 weken aaneengesloten droog! Dróóg!![]()
Bij voorkeur met:
- zeurende boeren over de waterstanden
- paniekberichten in de media over watertekorten
- verboden voor sproeien en zwembaden vullen
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |