Ik heb geen ervaringen met Mediamarkten buiten de stad. Maar het zou me niet verbazen dat dit zo gaat.quote:Op zondag 21 juli 2024 00:23 schreef KvanG het volgende:
[..]
Dat is toch bij iedere Mediamark zo. Denk dat het niet een specifiek kenmerk van jouw filliaal is.
Dat soort reacties krijg je ja.quote:Op zondag 21 juli 2024 08:46 schreef ToT het volgende:
[..]
Laatst bij de Action was het echt erg; overdag is et personeel nog redelijk oké, maar het spul wat er 's avonds na schooltijd rondloopt.....Hoooooly shit! Een gekibbel tegen elkaar onderling waar de klanten bij zijn, niet normaal! Zelfs uit agressie een klap tegen elkaars schouder geven onderling. (Dat was niet speels, dat was echt uit boosheid!)
Staan enorm in de weg als je iets wil pakken, maar een stap opzij voor je doen is te veel gevraagd.
Bij de kassa was er een jonge "dame" met neusring en kort kapsel en mijn zoontje zei tegen mij dat die "meneer" roze schoenen droeg. Heel chagrijnige uitstraling. We hadden 2 glazen klem in elkaar zitten en die moesten uit elkaar. Het lukte haar niet en toen zei ik dat ik het wel wilde proberen.
Zei ze meteen op een lompe toon: "Mooi! Als het dan kapot gaat heb ik het tenminste niet gedaan!"
Te erg....quote:Op zondag 21 juli 2024 10:30 schreef stokj het volgende:
[..]
Dat soort reacties krijg je ja.
Maar de voorbeelden die je omschrijft zie ik hierin de AHXL gebeuren: overdag 'ouder' keurig personeel (en geen management op de winkelvloer). In de avond kan je er maar niet gaan. Er komt dan 'tuig' en schooiers die allerlei fratsen uithalen, meiden die door vullers of winkelbeveiligers worden 'geplayed' en als je wat vraagt moet je maar de volgende ochtend terugkomen en het aan de volwassen medewerkers vragen. En ook in de avonduren zie je nauwelijks winkelmanagement op de vloer.
Tja, het is wel helaas de trend in de maatschappy waar dit allemaal naar toe gaat. Zo zonde...quote:Op zondag 21 juli 2024 10:32 schreef ToT het volgende:
[..]
Te erg....
Ja bij dat voorval wat ik net omschreef was er zelfs een manager aanwezig; eentje van eind 20.
Het boeide hem allemaal geen kut hoe dat personeel zich gedroeg!Als ze de vakken maar gewoon vulden.
Precies, de maatschappij verhardt terwijl veel dingen totaal niet meer lijken te boeien.quote:Op zondag 21 juli 2024 15:37 schreef stokj het volgende:
[..]
Tja, het is wel helaas de trend in de maatschappy waar dit allemaal naar toe gaat. Zo zonde...
Verkapte "Kijk mij eens veel poen hebben!"-post terwijl je in een Kadett uit '83 rijdt.quote:Op zondag 21 juli 2024 15:47 schreef Bezsen het volgende:
Ik ga naar winkels waar dingen niet met kinderhandjes gemaakt worden, ik heb nergens last van en wordt overal keurig welkom geheten
Ik hoef m'n vrouw niet te kopen uit Azië iigquote:Op zondag 21 juli 2024 15:48 schreef ToT het volgende:
[..]
Verkapte "Kijk mij eens veel poen hebben!"-post terwijl je in een Kadett uit '83 rijdt.
quote:Op zondag 21 juli 2024 15:48 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Ik hoef m'n vrouw niet te kopen uit Azië iig
lol graag wat brandwondenzalf voor ToT alstublieftquote:Op zondag 21 juli 2024 15:48 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Ik hoef m'n vrouw niet te kopen uit Azië iig
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |