Nou, inmiddels is die rode plek een bultje geworden. Morgen maar afwachten.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:32 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Gek genoeg heb ik de beet niet opgemerkt op het moment zelf. Ik dacht eerst dat het een muggenbult was, maar na 2 dagen werd dat ding dus zo enorm (15-20 cm doorsnede) dat het kwartje viel. We wisten al dat ze op de camping rondvlogen. Het was meer een ontsteking dan een allergische reactie. Of een combi…
Dat of achterkant van een arm ofzoquote:Op zondag 30 juni 2024 15:23 schreef LeNeHe het volgende:
Fijn dat het niet erger is geworden Mushanga.
Haha, zie het helemaal voor me dat iemand aan z’n grote teen sabbelt vanwege een daas.
Ja goed idee oordopjes, ga er maar eens wat klaarleggen.
En dan lekker de mepper ingedrukt houden waardoor zo'n mug gaat roken en stinken zodat je zeker weet dat ie dood isquote:Op zondag 30 juni 2024 20:02 schreef LeNeHe het volgende:
Lekker Pinnenmutske!
Er gaat trouwens niets boven het triomfantelijke gevoel wanneer je een mug hebt doodgemept/geëlektrocuteerd
De mijne begaf het ineensquote:Op zondag 30 juni 2024 20:02 schreef LeNeHe het volgende:
Lekker Pinnenmutske!
Er gaat trouwens niets boven het triomfantelijke gevoel wanneer je een mug hebt doodgemept/geëlektrocuteerd
Bij mij zat ‘ie op mijn kuitquote:Op zondag 30 juni 2024 23:37 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Nou, inmiddels is die rode plek een bultje geworden. Morgen maar afwachten.
Die grote plekken kunnen ook van het krabben komen. Of idd een combi.
Het kutte is dat je meestal niet doorhebt door wát je bent gestoken. Had dat laatst, dwars door mn kleding heen. En zelfs door mn schoenen, of er was iets ingekropen...
[..]
Dat of achterkant van een arm ofzo![]()
Zelden zoiets volslagen willekeurig herkenbaars gelezen.quote:Op zondag 30 juni 2024 23:38 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
En dan lekker de mepper ingedrukt houden waardoor zo'n mug gaat roken en stinken zodat je zeker weet dat ie dood is
Lichteffecten en geknetterquote:Op zondag 30 juni 2024 23:38 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
En dan lekker de mepper ingedrukt houden waardoor zo'n mug gaat roken en stinken zodat je zeker weet dat ie dood is
Die stomme prikbeesten doen het erom hoor, steken op de onmogelijkste plekken. Soms zelfs dat je denkt, hoe dan, of waaromquote:Op maandag 1 juli 2024 08:43 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Bij mij zat ‘ie op mijn kuit, ik denk dat dat ook lastig was geweest. Ik probeer er altijd wel af te blijven, maar sommige plekken worden gewoon gaandeweg geïrriteerd. Nu heb ik een bult op de binnenkant van mijn arm. Die schuurt dus langs mijn kleding als ik loop. Dat is al genoeg om een bult van 5-7 cm te maken. Na 4 dagen ben ik wel gezwicht en heb ik een paar minuten heerlijk staan krabben. Maar dan heeft hij zijn max al wel bereikt, weet ik uit ervaring. Niet dat krabben helpt natuurlijk. Maar het is na dagen inhouden zo lekker
.
quote:Op maandag 1 juli 2024 08:44 schreef vencodark het volgende:
[..]
Zelden zoiets volslagen willekeurig herkenbaars gelezen.
Doe ik, en dan nog één en nog één, net zolang tot ie kapot is en nog meer jeuktquote:Op maandag 1 juli 2024 09:40 schreef vencodark het volgende:
Overigens helpt een kruisje zetten op je bult ook tegen jeuk.
Ja! En dat!quote:
Dit verhaal wil ik graag horenquote:Op maandag 1 juli 2024 10:58 schreef Mushanga71 het volgende:
Een tip wat je vooral niet moet doen als je geen mepper in de badkamer hebt maar wél inbouwspotjes: als een idioot achter een mug aan gaan met een handdoek. Niet doen
Ik ook zeer zeker, maar ben dan toch benieuwd of het misschien nog spectaculairder is dan ik me voor kan stellenquote:Op maandag 1 juli 2024 11:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik kan mij er al iets bij voorstellen.
Laten we het erop houden dat het handig is dat zo'n spotje aan een snoer hangt, zéker als die boven de plee hangt. Gelukkig was die dicht toen wat niet aan het snoertje hing, wél naar benee kukeldequote:
Deed ik bij een vlieg. Gevolg: douche gordijn naar beneden gedonderd.quote:Op maandag 1 juli 2024 10:58 schreef Mushanga71 het volgende:
Ja! En dat!![]()
Heb laatst nieuwe meppers moeten kopen. Bij de een waren de batterijen gaan oxideren en bij de ander kwam er zo'n lichtflits uit het handvatDat was niet goed.
Heb die van HG, zonder dat gaas ervoor. Met gaas werkt het minder.
Een tip wat je vooral niet moet doen als je geen mepper in de badkamer hebt maar wél inbouwspotjes: als een idioot achter een mug aan gaan met een handdoek. Niet doen
Auwtsj, die zijn gemeen. Je voelt ze wel maar hoort ze niet.quote:Op maandag 1 juli 2024 11:05 schreef Schanu het volgende:
Muggen, ik ben hélemaal lekgeprikt dit weekend. Maar het gekke is, ik zie en hoor geen mug. Vrouwlief was al even bang dat het bed wantsen zijnMaar ik heb echt flinke bulten, dus dat kan toch geen wants zijn lijkt mij.
Hier wel gewoon horren trouwens, voor de deuren en voor de ramen. Weinig effect dus.
En vannacht wakker gelegen van de jeuk
quote:Op maandag 1 juli 2024 11:12 schreef Pinnenmutske het volgende:
[..]
Deed ik bij een vlieg. Gevolg: douche gordijn naar beneden gedonderd.
Ja. Alleen heb ik korte armen.quote:Op maandag 1 juli 2024 11:14 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]![]()
Hoop ik wel met zo'n uitschuifklemstang want anders is het kut.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |