Daar koop je weinig voor als je enkele ronden voor het einde de auto in de pits geparkeerd hebt omdat je te snel terugreed naar de pitsquote:
Ik vind het nogal een verschil of je iemand met 51G in de banden beukt en wanneer je een ongelukkige botsing hebt zoals nu.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:36 schreef Middelpunt het volgende:
Tja, dit voelt toch wel weer onrechtvaardig. Vergelijkbaar als met Hamilton in Silverstone 2021.
Max is de schuldige, krijgt 10 seconden penalty die helemaal geen verschil maken, terwijl Norris er uit ligt door zijn schuld waardoor Max gewoon 10 punten uitlopen en dus eigenlijk beloond wordt voor voor het uitschakelen van zn concurrent.
Klopt, band lag al eraf toen Norris links ernaast zat en aantikte.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:39 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Max leek de controle al kwijt te zijn doordat die band kapot was. Het lijkt van bovenaf of hij tegen Norris aanrijdt, maaar daar was weinig aan te doen m.i.
Maar de stewards zien het anders
weinig nieuws, zo kwam er eens iemand over de finish met drie bandjesquote:
Principes.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Het kost ze niets, dus waarom zouden ze in protest gaan.
Die blijven echt niet hoor. Zijn sowieso geen nieuwe gezichten.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:40 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Wat een boel nieuwe gezichten ineens hier
Ik stel ook niet dat hij er langs is, slechts dat hij er deels naast zit en Max een beweging maakt wat tot een touche leidt. Als Max hem langzaam naar links had gestuurd of eerder, was er niks aan de hand maar Norris kan niet opeens verdwijnen, Max had moeten weten dat Norris in de buurt zit. Ik vind de straf terecht maar de gehele situatie klote, voor beiden.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dan is Norris nog steeds niet erlangs of zelfs maar langszij. Wat Signe zegt klopt en ik zag geen stuurbeweging van Max onder het remmen. Hoe dan ook, Max heeft 10 punten, Norris nul, de rest telt niet echt dus Max loopt dit weekend 12 punten uit.
Je moet hem wel ruimte laten natuurlijk, nu duwde ie hem gewoon naar buiten door zijn auto naar links te laten lopenquote:Op zondag 30 juni 2024 16:38 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar dat mag voor zover ik weet wel degelijk, Norris kan dan remmen en de binnenkant pakken.
Maar dat is het ook.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:38 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ongelooflijk dat er nog steeds mensen zijn die dat het belangrijkste vinden.
Tuurlijk. Zeker. In lijn der verwachting. 100%.quote:Op zondag 30 juni 2024 16:39 schreef Nattekat het volgende:
Na 3 dive bombs is het uiteindelijk ook wel een kwestie van tijd tot er IETS gebeurt.
Maar die band ging kapot door zn eigen schuld..quote:Op zondag 30 juni 2024 16:39 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Max leek de controle al kwijt te zijn doordat die band kapot was. Het lijkt van bovenaf of hij tegen Norris aanrijdt, maaar daar was weinig aan te doen m.i.
Maar de stewards zien het anders
quote:Op zondag 30 juni 2024 16:42 schreef Middelpunt het volgende:
[..]
Maar die band ging kapot door zn eigen schuld..
En het moment daarvoor maakte hij ook al 2 keer een verdedigende beweging, dus eigenlijk zou hij nog een extra penalty moeten krijgen.
Snap echt niet waarom hij zoveel risico neemt, als hij tweede wordt staat hij toch nog steeds een straat lengte voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |