Nee, dan ga je echt gedoe krijgen met onverschuldigde betaling enzo die weer moet worden teruggestort bij de overheid. Klinkt leuk, maar is het niet.quote:Op vrijdag 28 juni 2024 10:58 schreef arvensis het volgende:
Ik zou die ¤1 terugstorten met een mededeling erbij.
Tandjesquote:Op vrijdag 28 juni 2024 09:19 schreef douche-eendje het volgende:
Ah bij ons staat hij ook klaar. We krijgen nog 1016 euro KOT en blijkbaar ook nog zo'n 700 euro kindgebonden budget.
Als je inlogt en je klikt op 2023 zie je de definitieve berekening of een melding dat ze bezig zijn met de definitieve berekening. En dan krijg je uiteraard ook weer een brief etc. zodra ze klaar zijn.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 13:09 schreef Bami het volgende:
Waar zie je dat? Het is ons eerste jaar met KOT en ik ben wel benieuwd.
Bij de belastingdienst zelf dan denk ik? In de KOT app zie ik heel 2023 niet staan namelijk.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 13:13 schreef Donna het volgende:
[..]
Als je inlogt en je klikt op 2023 zie je de definitieve berekening of een melding dat ze bezig zijn met de definitieve berekening. En dan krijg je uiteraard ook weer een brief etc. zodra ze klaar zijn.
Ja klopt, in de app kan dat idd niet.quote:Op zaterdag 29 juni 2024 13:30 schreef Bami het volgende:
[..]
Bij de belastingdienst zelf dan denk ik? In de KOT app zie ik heel 2023 niet staan namelijk.
Ga eens kijken!
Kgb is voor ons ook voor het eerstquote:Op zaterdag 29 juni 2024 13:32 schreef Bami het volgende:
Ah gevonden! Geen KGB maar dat wisten we, wel ruim 500 euro KOT die we nog terugkrijgen.
Was hier ook.quote:Op zondag 30 juni 2024 18:45 schreef NicolasJoy het volgende:
Bevestiging hier dat het KGB goed berekend is, maar dat de KOT nog niet definitief is. Nog nooit gehad dat die dan later kwam, benieuwd welke gegevens ze op wachten/nazoeken.
Dit hebben wij ook ontvangen. We wachten het maar rustig af.quote:Op zondag 30 juni 2024 18:45 schreef NicolasJoy het volgende:
Bevestiging hier dat het KGB goed berekend is, maar dat de KOT nog niet definitief is. Nog nooit gehad dat die dan later kwam, benieuwd welke gegevens ze op wachten/nazoeken.
Tja dat wisselen kan in die branche wel begrijpen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 20:44 schreef Molo het volgende:
Op de opvang tot 4 jaar werd er bij ons veel aandacht aan besteed, ook omdat kinderen zo hechten en veel uren bij medewerkers zijn.
Daarboven, dus BSO, niets. Één groot komen en gaan van medewerkers. Nu mijn dochter 8 is en stuk minder kwetsbaar is boeit het me niet meer want ze is flexibel genoeg.
Maar raar vind ik het wel, maar goed, het is een commerciële toko en het is gewoon wegwerpmaatschappij net als overal in dienstverlenende beroepen.
Thuiszorgmedewerkers, kappers, doktersassistentes etc wisselen ook soms vaker dan ik van schoenen zeg maar
Absoluut, vind ik ook. Zeker op die leeftijd een gekke en onprettige gang van zakenquote:Op dinsdag 6 augustus 2024 22:04 schreef 111210 het volgende:
[..]
Tja dat wisselen kan in die branche wel begrijpen.
Maar het feit dat de eigenaresse of leidinggevende daar helemaal geen aankondiging voor doet als je na een redelijk langere periode weg gaat vind ik eigenlijk wel treurig.
Die van ons (2) vermaakt zich verder vast wel weer met de anderen ondanks de leeftijd, maar als je iemand meerdere keren per week ziet wil je gewoon fatsoenlijk gedag kunnen wensen als ouder.
Zeker omdat dit ook echt een van de weinige medewerkers was waarvan je echt zag dat ze iedere dag weer alles voor de kindjes gaf.
Ik deed dat nooit, dat trekken ze bij de uiteindelijke berekening wel recht.quote:Op maandag 12 augustus 2024 20:54 schreef Pino112 het volgende:
Moet je in de Toeslagen-app (of via de site) ook de zomervakantie doorgeven als je kind er twee weken niet is?
Nee joh. Afhankelijk van de regels van de opvang en hun facturering is dat al verwerkt in het aantal uren dat je afneemt.quote:Op maandag 12 augustus 2024 20:54 schreef Pino112 het volgende:
Moet je in de Toeslagen-app (of via de site) ook de zomervakantie doorgeven als je kind er twee weken niet is?
quote:De opvanguren veranderen tijdelijk
Ook een tijdelijke wijziging van de opvanguren moet u doorgeven. Geef in dat geval ook een einddatum door. Dat is bijvoorbeeld handig als uw kind in de schoolvakantie even meer naar de opvang gaat. Na de einddatum zetten we dan de oude uren weer voor u terug. Of we stoppen daarna de opvang. Net wat u aangeeft.
Weet u nog geen einddatum? Geef het dan zelf door als er weer iets verandert.
Ze maken het je daar graag moeilijk, ondanks dat hun slogan zegt van niet.quote:Op maandag 12 augustus 2024 21:22 schreef Pino112 het volgende:
Bedankt allen
Vond het ook nogal gedoe, maar omdat het hier staat ging ik toch twijfelen
https://www.belastingdien(...)inder-naar-de-opvang
[..]
Ja, zoals tink89 al aangeeft maakt je inkomen enorm uit. Nu verdienen wij wel bovengemiddeld denk ik, maar ik weet niet of er gezinnen zijn die maar 70 euro per maand aan opvang betalen, zoals bij jullie.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 11:47 schreef margaretha_01 het volgende:
Waaw, wat een verschil! En dat voor slechts 2 dagen!
Hoop dat het voor mensen die weinig verdienen een stuk goedkoper is !
Ik ken wel iemand die zo weinig betaalt, maar dat is een dame met een laagbetaalde baan, parttime werkende en alleenstaande moeder.quote:Op dinsdag 13 augustus 2024 13:24 schreef June. het volgende:
[..]
Ja, zoals tink89 al aangeeft maakt je inkomen enorm uit. Nu verdienen wij wel bovengemiddeld denk ik, maar ik weet niet of er gezinnen zijn die maar 70 euro per maand aan opvang betalen, zoals bij jullie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |