https://www.vandaaginside.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@ikweethetookniet
[ Bericht 49% gewijzigd door Dutch_view op 24-06-2024 23:59:43 ]
quote:Op maandag 24 juni 2024 23:52 schreef Dutch_view het volgende:
Op naar topicdeel #100![]()
[ afbeelding ] Top 100 voor reeks "Vandaag Inside" van 01-11-2021 t/m 24-06-2024@tong80 toch best hoog voor iemand die naar eigen zeggen nooit kijktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:ikweethetooknietLaffe huichelaar
Ramptoerist.quote:Op dinsdag 25 juni 2024 17:38 schreef timmmmm het volgende:
[..]
@:tong80 toch best hoog voor iemand die naar eigen zeggen nooit kijkt
Denk het ook. Eindelijk over voetbal. En Derksen begint een keer goed. Ben helaas moe en ga pitten. Posten jullie veel om merrege terug te lezen ?quote:
Vanaf half 12 mogen ze beelden laten zien toch? Kan je beter daarvoor reclame doenquote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:36 schreef Dutch_view het volgende:
^^
Denk het ook ja, om kwart voor twaalf reclame kijken doet geen mens.
Overigens we hebben het nog niet eens over politiek gehad
Nooit gekeken. Wat voor vragen stellen ze ?quote:Op dinsdag 25 juni 2024 23:45 schreef Dutch_view het volgende:
De geweldig geflopte VI Oranjequiz![]()
Al kijk ik stiekem wel
Klopt. Al vraag ik me af of ze voor die 2 weken nog teruggaan naar half 10 als Nederland eruit ligt. Zonder beelden heb je nog minder te bespreken.quote:Op woensdag 26 juni 2024 08:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Vanaf half 12 mogen ze beelden laten zien toch? Kan je beter daarvoor reclame doen
Nog minderquote:Op woensdag 26 juni 2024 09:16 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Klopt. Al vraag ik me af of ze voor die 2 weken nog teruggaan naar half 10 als Nederland eruit ligt. Zonder beelden heb je nog minder te bespreken.
Gaat een lang seizoen worden na de zomer. Wilfred is al niet blij met Talpa en ziet veel floppen zonder VI. Derksen en Gijp weten ook niet meer wat ze elke dag moeten zeggen. Mocht er geen rel komen zal de inhoud wel snel minder worden.
Lekker man. Laat gaan joh!quote:
Hoe heet de hond van Johan, waar woont Jan Boskamp, bij welke club heeft Johan het meest gespeeldquote:Op woensdag 26 juni 2024 08:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nooit gekeken. Wat voor vragen stellen ze ?
quote:Op woensdag 26 juni 2024 15:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
Halsema is er klaar voor![]()
Amsterdam in contact met KNVB over huldiging bij eerste of tweede plaats op EK
Oranjefans volgen de derde groepswedstrijd van het EK tussen Nederland en Oostenrijk.
De gemeente Amsterdam en de KNVB zijn in contact over een eventuele huldiging voor het Nederlands elftal als dat eerste of tweede wordt op het Europees Kampioenschap. Ook komen er mogelijk nog grote kijkevenementen in de hoofdstad.
https://www.telegraaf.nl/(...)-tweede-plaats-op-ek
Vieze incompetente trut is het
Ze zijn nu aan het overleggen of ze Frank de Boer bondscoach gaan makenquote:Op woensdag 26 juni 2024 16:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
Wat een rare reactie. Lijkt me dat ze haar taak uitvoert in samenwerking met de KNVB.
De bal is rond, gras is groen en @ikweethetookniet post rare aanvallende drek.quote:Op woensdag 26 juni 2024 16:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]Wat een rare reactie. Lijkt me dat ze haar taak uitvoert in samenwerking met de KNVB.
En Tim is een vies goor laf ventjequote:Op woensdag 26 juni 2024 17:38 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De bal is rond, gras is groen en @:ikweethetookniet post rare aanvallende drek.
Doe 's rustig. Ga genieten van zonnetje ofzo.quote:Op woensdag 26 juni 2024 18:22 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
En Tim is een vies goor laf ventje
quote:Op woensdag 26 juni 2024 18:22 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
En Tim is een vies goor laf ventje
quote:Op woensdag 26 juni 2024 17:38 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De bal is rond, gras is groen en @:ikweethetookniet post rare aanvallende drek.
De vorige keer op een fiets kreeg hij een hartinfarct.quote:Op woensdag 26 juni 2024 23:08 schreef PowerLoungen het volgende:
Trap die bolle gewoon van zijn fiets man.
Accu was leeg.quote:Op woensdag 26 juni 2024 23:11 schreef Zipportal het volgende:
[..]
De vorige keer op een fiets kreeg hij een hartinfarct.
Daarom kijk ik tegenwoordig de volgende dag wel even terug.quote:Op woensdag 26 juni 2024 23:53 schreef DrDentz het volgende:
Duurt lang dit, ik zit met kleine oogjes
Huldigen bij een tweede plaatsquote:Op woensdag 26 juni 2024 15:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
Halsema is er klaar voor![]()
Amsterdam in contact met KNVB over huldiging bij eerste of tweede plaats op EK
Oranjefans volgen de derde groepswedstrijd van het EK tussen Nederland en Oostenrijk.
De gemeente Amsterdam en de KNVB zijn in contact over een eventuele huldiging voor het Nederlands elftal als dat eerste of tweede wordt op het Europees Kampioenschap. Ook komen er mogelijk nog grote kijkevenementen in de hoofdstad.
https://www.telegraaf.nl/(...)-tweede-plaats-op-ek
Vieze incompetente trut is het
Dacht ik ook. Wat een lamlullen die zendercoördinators.quote:Op donderdag 27 juni 2024 21:50 schreef Van_Poppel het volgende:
Ze hadden vandaag wel wat eerder mogen beginnnen
Gijp heeft nog een verjaardag, oh wacht die is er vanavond sowieso niet.quote:Op donderdag 27 juni 2024 21:50 schreef Van_Poppel het volgende:
Ze hadden vandaag wel wat eerder mogen beginnnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |