SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat voel ik aan mijn waterquote:Op dinsdag 25 juni 2024 19:03 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Hoe weet je zo zeker dat het fake is?
Waar wat is nou steeds het punt van deze posts?quote:
Je moet niks 'geloven' maar als je een claim wil doen is het altijd handig om aan te geven wat je dan claimt dat anders is en waarom...quote:Op maandag 1 juli 2024 10:22 schreef controlaltendelete het volgende:
Saharazand we moeten het maar geloven als ze dat zeggen
Het is natuurlijk een stuk spannender om alles wat om je heen gebeurt ze zien als onderdeel van een kwaadaardig complot tegen de mensheid, en jij onderdeel bent van een select ontwaakt groepje dat doorheeft wat er echt gaande is in de wereld.quote:Op maandag 1 juli 2024 10:58 schreef controlaltendelete het volgende:
Oja joh als ze dat zeggen dan zal het wel zo zijn
quote:Op maandag 1 juli 2024 10:58 schreef controlaltendelete het volgende:
Oja joh als ze dat zeggen dan zal het wel zo zijn
Dat noem ik dan Laf. (en nee, ik ben geen msm en ook verder niet bekend, ik ben gewoon een mens (en langdurige discussieerder in BNW en voorheen TRU) die van logisch rendeneren en duidelijke praat en uitspreken en respectvolle uitwisselingen houd.quote:Op maandag 1 juli 2024 11:33 schreef controlaltendelete het volgende:
Aha nee dank je vriendelijk, ik heb geen behoefte om met de bekende msm'ers in dialoog te gaan. Brr tis weer opeens frisjes na een paar dagen zomer.
Het is op heel veel plekken grijs vandaag.quote:Op maandag 1 juli 2024 11:33 schreef controlaltendelete het volgende:
Brr tis weer opeens frisjes na een paar dagen zomer.
als het zo doorgaat dan hebben we straks weer een nieuw record heetste juli evah.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 13:21 schreef Bezsen het volgende:
Heel normaal om met 10 graden wakker te worden in juli.
Zal wel onderdeel zijn van het ´nieuwe normaal´ dit soort kunstmatige (korte) zomers..quote:Op zaterdag 6 juli 2024 08:07 schreef controlaltendelete het volgende:
[..]
Het is weer zomers grijs ja, altostratus noemen ze dacht ik die viezigheid
Buiten jouw bubbel vindt men het gewoon een kutzomer zonder dat er iets kunstmatigs aan zit.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 20:48 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Zal wel onderdeel zijn van het ´nieuwe normaal´ dit soort kunstmatige (korte) zomers..
Bijna niemand gelooft nog dat dit natuurlijk is allemaal.
Het is elk jaar een kutzomer.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 20:56 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Buiten jouw bubbel vindt men het gewoon een kutzomer zonder dat er iets kunstmatigs aan zit.
Wordt wel steeds groter die bubbelquote:Op zaterdag 6 juli 2024 20:56 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Buiten jouw bubbel vindt men het gewoon een kutzomer zonder dat er iets kunstmatigs aan zit.
Als het elk jaar is, zal het wel normaal weer zijn.quote:Op zaterdag 6 juli 2024 21:05 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Het is elk jaar een kutzomer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |