quote:Tijd voor een absolute kraker donderdagavond. Grootmachten Spanje en Italië staan tegenover elkaar en gaan uitmaken wie groepswinnaar wordt van poule B.
Voetballiefhebbers worden donderdag getrakteerd op twee mooie partijen. Waar Denemarken eerder deze avond speelde tegen Engeland, staat nu de kraker Spanje – Italië op het programma. De Spanjaarden zijn favoriet voor de Europese titel en Italië is juist de titelverdediger.
Beide landen zijn het EK voetbal goed begonnen. Zo wisten de Spanjaarden de Kroaten weg te spelen met 3-0 en won Italië met 2-1 van Albanië.
Luciano Spalletti
De Italiaanse bondscoach Luciano Spalletti weet al hoe hij het gaat aanpakken met zijn team. “Spanje zal zich waarschijnlijk anders opstellen dan tegen de Kroaten. Ze gaan ons nog een beetje meer onder druk zetten. We moeten niet in hun val trappen door continu de bal naar de centrale verdedigers te spelen en dan aan de doelman geven”
Stadion: Arena AufSchalke
Aftrap: Donderdag 20 juni om 21:00
Ik zie jou er ook wel voor aan om elke dag vanuit je vakantieadres te gaan posten.quote:
Vroeger stonden deze twee daar garant voor met al die moordenaars achterin, niets is meer heilig.quote:
Welke user vind jij nu echt ijskoud?quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:15 schreef vul_maar_in het volgende:
ik volg iig VBL al jaren, zeker bij internationale toernooien, Niet altijd een warm bad maar wel hilarisch <3
Italiaans natuurlijk. Spanjolen gooien overal van de verschrikkelijke vis doorquote:Op donderdag 20 juni 2024 21:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ga een ONTZETTEND moeilijke vraag stellen:
Spaans of Italiaans eten?
Genoteerdquote:Op donderdag 20 juni 2024 21:15 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zie jou er ook wel voor aan om elke dag vanuit je vakantieadres te gaan posten.
sushiquote:Op donderdag 20 juni 2024 21:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ga een ONTZETTEND moeilijke vraag stellen:
Spaans of Italiaans eten?
quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:16 schreef Perox het volgende:
De aanvoerder mag niet tegen de scheids praten?
quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:16 schreef OmniRocket het volgende:
Voor teams met keeper als aanvoerder is er een veldspeler aangewezen die mag praten met de scheids. Terecht geel Donnarumma.
Smerige goedkope schaaldieren ellendequote:Op donderdag 20 juni 2024 21:16 schreef Zorro het volgende:
[..]
Italiaans natuurlijk. Spanjolen gooien overal van de verschrikkelijke vis door
quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ga een ONTZETTEND moeilijke vraag stellen:
Spaans of Italiaans eten?
Kan niet kiezen maar dan maar gekozen voor Skedje.quote:
De scheids heeft eigen regeltjes.quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:16 schreef Perox het volgende:
De aanvoerder mag niet tegen de scheids praten?
Terpstra?quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:17 schreef Caland het volgende:
[..]
1. Erika
2. Flower of Scotland
3. Wilhelmus
Heeft die ook weer een bandje om dan of zo?quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:16 schreef OmniRocket het volgende:
Voor teams met keeper als aanvoerder is er een veldspeler aangewezen die mag praten met de scheids. Terecht geel Donnarumma.
En als je dan zei "precies, dus waarom krijg ik dan geen 10" werd je er uit gestuurd zeker.quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
De scheids heeft eigen regeltjes.
Net als een bepaalde leraar op de middelbare. Hoe perfect je ook was, een 9 was het hoogste wat je kreeg "want een tien is voor God". Daar had je het maar mee te doen
dat is echt een van de minst leuke users uit dat lijstjequote:Op donderdag 20 juni 2024 21:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Kan niet kiezen maar dan maar gekozen voor Skedje.
Ik maak mij anders ontzettend veel zorgen over hem.quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:18 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
dat is echt een van de minst leuke users uit dat lijstje
Kreeg ooit een 10- want een 10 kon echt echt echt niet!quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:18 schreef Zorro het volgende:
[..]
En als je dan zei "precies, dus waarom krijg ik dan geen 10" werd je er uit gestuurd zeker.
we hebben allemaal onze ijsklont momentjes toch?quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:16 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Welke user vind jij nu echt ijskoud?
Eens makker, eensquote:Op donderdag 20 juni 2024 21:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik maak mij anders ontzettend veel zorgen over hem.
Wat onaardig.quote:Op donderdag 20 juni 2024 21:18 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
dat is echt een van de minst leuke users uit dat lijstje
@Caland in kilt volgende carnavalquote:Op donderdag 20 juni 2024 21:17 schreef Caland het volgende:
[..]
1. Erika
2. Flower of Scotland
3. Wilhelmus
hoop ook dat het hem goed gaatquote:Op donderdag 20 juni 2024 21:19 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik maak mij anders ontzettend veel zorgen over hem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |