De Russische energie infra bedoel je? Die krijgt al maanden harde klappen.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:09 schreef Discombobulate het volgende:
Energievoorziening lijkt het wel lastig te hebben. Komen die raketten soms beter door dan ten opzichte van eerder?
Bedoel je met eerder 2 winters geleden toen dat hele land in het donker zat?quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:09 schreef Discombobulate het volgende:
Energievoorziening lijkt het wel lastig te hebben. Komen die raketten soms beter door dan ten opzichte van eerder?
Als je nou gewoon even het nieuws volgt snap je het wel, https://nos.nl/artikel/25(...)oor-russische-aanvalquote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Bedoel je met eerder 2 winters geleden toen dat hele land in het donker zat?
https://nos.nl/artikel/25(...)oor-russische-aanvalquote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:13 schreef Ulx het volgende:
[..]
De Russische energie infra bedoel je? Die krijgt al maanden harde klappen.
Dat doe ik, geen zorg, maar dit heeft nu eenmaal zijn ups en downs.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:35 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Als je nou gewoon even het nieuws volgt snap je het wel, https://nos.nl/artikel/25(...)oor-russische-aanval
quote:Op zaterdag 22 juni 2024 13:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat doe ik, geen zorg, maar dit heeft nu eenmaal zijn ups en downs.
2 winters terug had je werkelijk elke morgen wel zo een als deze:
[ afbeelding ]
En nu niet. Dus niet: er komt meer door! maar: rus vuurt nu weer meer af.
Voor de rest is het idee dat je dit wel oplost door proberen alles af te vangen natuurlijk gewoon stupide, iedereen snapt dat je de bron aan moet pakken, en voor de rest komt er gewoon altijd wel wat doorheen.
Geef de Oekraense Luftwaffe F-14 en F-18. Nieuwe Russische duikboten tot aan de horizon.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 15:13 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Het is moeilijker om drones in de Zee van Azov te krijgen. Dus begrijp ik de Russen wel. Die willen de restanten van hun vloot natuurlijk niet verliezen. En in de Zwarte Zee zijn ze vogelvrij.
F-14? Die antieke toestellen zijn alleen nog bij Iran in gebruik.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 15:21 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Geef de Oekraense Luftwaffe F-14 en F-18. Nieuwe Russische duikboten tot aan de horizon.
Nou en?quote:Op zaterdag 22 juni 2024 15:24 schreef Ulx het volgende:
[..]
F-14? Die antieke toestellen zijn alleen nog bij Iran in gebruik.
Aangezien alleen Iran ze heeft zie ik ze eerder bij de Russen in gebruik komen. De VS kan ze niet leveren.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 15:30 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Nou en?
Zien er tof uit.
Anyways, de Oekranse Navy moet de 2e Luchtmacht worden daar in de regio na de Oekranse Luchtmacht.
Ik voel je, de F14 is n van de meest bad-ass kisten ooit gebouwd.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 15:30 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Nou en?
Zien er tof uit.
Anyways, de Oekranse Navy moet de 2e Luchtmacht worden daar in de regio na de Oekranse Luchtmacht.
Taxi en pizza bezorging.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 17:24 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Waarvoor wordt het ding gebruikt?
Dat 'far worse than expected' klopt toch niet? Het is al bekend dat de koepel vast zit, dus waarom zou je dan granaten meenemen. En dat het gewoon 'sheet metal' is.quote:
Praat geen poep. Je kent geen enkele Oekraner, laat staan dat je er met een of meerdere gesproken hebt. Dat was al heel lang duidelijk.quote:Op zaterdag 22 juni 2024 12:13 schreef Chadi het volgende:
Mensen die uit Oekrane gevlucht zijn, hebben een totaal ander verhaal. Ook begrijpen ze niet waarom hun regering niet aan tafel gaat zitten en laten steeds vaker geluiden horen dat ze de VS ervan verdenken de oorlog in stand te houden.
klets niet, er is met Poetin niet aan tafel te zitten , dat weet jij ook, die heeft geen enkel belang om te stoppenquote:Op zaterdag 22 juni 2024 12:13 schreef Chadi het volgende:
Mensen die uit Oekrane gevlucht zijn, hebben een totaal ander verhaal. Ook begrijpen ze niet waarom hun regering niet aan tafel gaat zitten en laten steeds vaker geluiden horen dat ze de VS ervan verdenken de oorlog in stand te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |