Denk dat ik er dichterbij zit dan jij met je vijfentwintig. Voor verdediger uit de Eredivisie met een eenjarige contract.quote:
Hij speelt met een dubbele tien. Gakpo speelt sowieso in een vrije rol dan is Simons logische rechtsbuiten en daarachter speelt een wingback om de flank te bestrijken. Geertruida is een inverted fullback en daar heb je aan de andere kant Ake lopen die een klasse beter is.quote:Op donderdag 20 juni 2024 19:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja, die spelen wel mee, en wat dat betreft is het zonde dat Koeman de ernstig beperkte Dumfries heilig heeft verklaard.
Maar tegen Frankrijk zie ik weinig andere logische formaties zonder Geert, dus ach
quote:Op donderdag 20 juni 2024 22:57 schreef Wotte het volgende:
[..]
Denk Hoop dat ik er dichterbij zit dan jij met je vijfentwintig. Voor verdediger uit de Eredivisie met een eenjarige contract.
Het maakt mij echt geen hol uit. Het lijkt mij wishful thinking als een leuke club komt met een bod van een miljoen of vijftien. Dat Geertruida rustig achterover leunt om een tweede toptransfer door zijn neus te laten boren.quote:
quote:Op donderdag 20 juni 2024 15:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Tien tot maximaal vijftien miljoen denk ik eerder.
Ik weet niet wat jij tegenwoordig in je bacootjes pleurt maar d it gaat echt van kwaad tot ergerquote:Op donderdag 20 juni 2024 15:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Tien tot maximaal vijftien miljoen denk ik eerder.
Dan toch maar weer de Senesi vergelijking. 1 jaar max 17 miljoen. Wat toen ook zijn waarde was op Transfermarkt. En nu moet je bij Geert met een (volgens TM) waarde van 32 miljoen de polonaise dansen met max 15.quote:Op donderdag 20 juni 2024 23:22 schreef Wotte het volgende:
[..]
Het maakt mij echt geen hol uit. Het lijkt mij wishful thinking als een leuke club komt met een bod van een miljoen of vijftien. Dat Geertruida rustig achterover leunt om een tweede toptransfer door zijn neus te laten boren.
quote:Portugese krant ontkracht Ueda-geruchten
20/06/2024 20:05 4147 reacties
Ayase Ueda werd de afgelopen dagen besproken in de Portugese media. Sporting Clube de Portugal zou namelijk opnieuw geïnteresseerd zijn in de spits van Feyenoord. De Japanner moest de extra spits in de selectie worden nadat de inkomende transfer van Fotis Ioannidis niet van de grond kwam.
Record maakt een einde aan alle geruchten en meldt dat Sporting CP niet van plan is om Ueda van Feyenoord over te nemen. De krant bevestigt wel dat de 25-jarige spits in het verleden uitgebreid is gescout en in zijn periode in België diverse pogingen zijn gedaan om Feyenoord af te troeven. De Rotterdammers waren slagvaardiger en wisten wel een deal te sluiten met Cercle Brugge.
Transfermarkt wordt samengesteld door forum gebruikers. Je kon vroeger ook stemmen op de speler van de week. Bleek altijd een Feyenoorder. Maar dat terzijde. Als hij voorgaande jaar rond de 32 moet kosten en en nu de helft van het contract van toen heeft ga je een beetje zaakwaarnemer niet met een korting van 25% het riet insturen.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 06:07 schreef CR7 het volgende:
[..]
Dan toch maar weer de Senesi vergelijking. 1 jaar max 17 miljoen. Wat toen ook zijn waarde was op Transfermarkt. En nu moet je bij Geert met een (volgens TM) waarde van 32 miljoen de polonaise dansen met max 15.Niet dat TM heilig is, maar toch.
Maar ok uiteindelijk win jij. Want ik hap wel.
Ik vermoed eerder dat hij niet goed genoeg bevonden is door Sporting. Die kan er namelijk echt geen kut van.quote:
Speler die door menig topclub in Europa gevolgd wordt, kan op praktisch alle posities achterin uit de voeten, scoort daarbij ook nog eens aardig wat. Zou het eerder zeer teleurstellend vinden als hij minder dan 20 opbrengt.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 10:09 schreef Tomatenboer het volgende:
17 tot 20 miljoen voor Geertruida moet echt wel lukken, zeker als de grotere clubs zich voor hem gaan melden.
Maar meer dan 20 miljoen met nog maar 1 jaar contract zou ik echt knap onderhandeld vinden.
Leuk verhaal maar dit gaat alleen op als de speler persé naar een club wilt. Als Geert die keuze niet perse heeft dan kan je als club wel halsstarrig bij je bod blijven maar dan gaat die gewoon naar een ander.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 10:00 schreef Wotte het volgende:
[..]
Transfermarkt wordt samengesteld door forum gebruikers. Je kon vroeger ook stemmen op de speler van de week. Bleek altijd een Feyenoorder. Maar dat terzijde. Als hij voorgaande jaar rond de 32 moet kosten en en nu de helft van het contract van toen heeft ga je een beetje zaakwaarnemer niet met een korting van 25% het riet insturen.
Ik heb soms het idee dat ik goed ben voor de samenhorigheid in de topic, inderdaad.
quote:PSG niet tevreden over defensie: Geertruida serieuze optie'
20/06/2024 08:52 460 reacties
''PSG is verliefd op Lutsharel Geertruida!'' opent de Franse journalist van Foot Mercato het artikel over de verdediger van Feyenoord. Geertruida is een serieuze optie voor Paris Saint-Germain om de verdediging te versterken. De kampioen van Ligue 1 is niet tevreden over de achterhoede en intern valt de naam van de international van Oranje nadrukkelijk.
Geertruida wordt gezien als een uitstekend alternatief voor Achraf Hakimi. De rechtsback wordt niet alleen in verband gebracht met een transfer naar Real Madrid, maar de Fransen hebben ook geen back-up voor de international van Marokko. Geertruida past uitstekend in het profiel waar PSG momenteel naar op zoek is: een moderne vleugelverdediger met snelheid die ook aanvallend zijn bijdragen levert.
Foot Mercato meldt dat het losweken van Geertruida geen makkelijke opgave gaat worden. Clubs uit de Premier League en Duitsland azen namelijk ook op zijn handtekening. De verdediger van Feyenoord heeft een contract tot medio 2025, waardoor hij deze zomer verkocht gaat worden. Het is in De Kuip niet meer de vraag of Geertruida vertrekt, maar welke club de komende weken gaat toehappen.
quote:Op donderdag 20 juni 2024 19:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naja, die spelen wel mee, en wat dat betreft is het zonde dat Koeman de ernstig beperkte Dumfries heilig heeft verklaard.
Maar tegen Frankrijk zie ik weinig andere logische formaties zonder Geert, dus ach
Mooiquote:Mats Wieffer lijkt een droomtransfer naar het Italiaanse AC Milan te kunnen vergeten. Volgens Corriere dello Sport kijkt de Italiaanse topclub door de hoge vraagprijs voor de 25-jarige verdedigende middenvelder verder.
AC Milan heeft volgens het medium zijn de pijlen nu gericht op Pierre-Emile Højbjerg van Tottenham Hotspur. Afgelopen winter was Ajax nog concreet geïnteresseerd in de komst van de 29-jarige middenvelder, maar hij werd te duur bevonden op dit moment. Nu lijkt de Deen de plek op te gaan vullen bij de Italianen.
De door Feyenoord vastgestelde vraagprijs voor Wieffer ligt volgens de Italiaanse sportkrant nog hoger dan de eerder genoemde 25 miljoen euro hetgeen zij dus niet willen betalen.
Hopelijk een niet al te zware blessure zeg.quote:
Leek hamstring, even 4 weken rusten en die gaat weer als de brandweer.quote:Op vrijdag 21 juni 2024 16:51 schreef H.FR het volgende:
[..]
Hopelijk een niet al te zware blessure zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |