Neem er nog eentje.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:14 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Bergwijn - Brobbey - Malen
Gakpo
quote:
Simons mag dan in potentie beter zijn maar zolang die niet rendeert in oranje kan je het beter met andere spelers proberen en met de selectie kom je dan uit op Bergwijn als je Gakpo op 10 wilt zetten.quote:
Zolang Brubby geen wedstrijdje vol kan maken zou ik hem ook niet in de basis zetten.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:27 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
[..]
Simons mag dan in potentie beter zijn maar zolang die niet rendeert in oranje kan je het beter met andere spelers proberen en met de selectie kom je dan uit op Bergwijn als je Gakpo op 10 wilt zetten.
en dat is nog knap lastig met deze Feyenoorder als bondscoach.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:34 schreef Slobeend het volgende:
@:wienerschnitzels kan alleen maar aan Ajacieden denken.
Bij elkaar 35 doelpunten en 17 assists. Depay en Weghorst bij elkaar 16 doelpunten en 6 assists.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:38 schreef Cupfighter het volgende:
Bergwijn en Brobbey hadden nooit meegenomen mogen worden laat staan dat ze in de basis komen
Nog minder dan Luuk de Jong in zijn ééntje en die is ook niet mee.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Bij elkaar 35 doelpunten en 17 assists.
en kan je dus ook niet opstellen nu, dat is niet mijn schuld.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Nog minder dan Luuk de Jong in zijn ééntje en die is ook niet mee.
Brobbey heeft een behoorlijk goed seizoen gedraaid gezien de omstandigheden.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:38 schreef Cupfighter het volgende:
Bergwijn en Brobbey hadden nooit meegenomen mogen worden laat staan dat ze in de basis komen
Het geeft vooral wat aan over de competitie, waarin ook elke ajacied zal toegeven dat met name Bergwijn een dramatisch seizoen heeft gedraaid.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:42 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
en kan je dus ook niet opstellen nu, dat is niet mijn schuld.
In het land der blinden.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Brobbey heeft een behoorlijk goed seizoen gedraaid gezien de omstandigheden.
Dat zeker, maar helaas spelen we op het EK niet tegen RKC of Heracles.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Brobbey heeft een behoorlijk goed seizoen gedraaid gezien de omstandigheden.
Geeft vooral wat aan over de bondscoach dat die een altijd geblesseerde, nauwelijks scorende, bij zijn club weggebonjourde speler zo belangrijk heeft gemaakt.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Het geeft vooral wat aan over de competitie, waarin ook elke ajacied zal toegeven dat met name Bergwijn een dramatisch seizoen heeft gedraaid.
En alsnog is hij de beste optie in de spits. Geeft vooral iets aan over de rest. Of hadden alle vorige bondscoaches ook ongelijk?quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:50 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Geeft vooral wat aan over de bondscoach dat die een altijd geblesseerde, nauwelijks scorende, bij zijn club weggebonjourde speler zo belangrijk heeft gemaakt.
Ja, kan je ook wel zien aan de prestaties van het NL-elftal te afgelopen jaren.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:52 schreef Caland het volgende:
[..]
En alsnog is hij de beste optie in de spits. Geeft vooral iets aan over de rest. Of hadden alle vorige bondscoaches ook ongelijk?
Oh, we gaan nu de prestaties van het NL-elftal afschuiven op één speler. Is het zuipen weer vroeg begonnen?quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:52 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ja, kan je ook wel zien aan de prestaties van het NL-elftal te afgelopen jaren.
Wel belangrijk dat een spits rendeert en Depay heeft nu al een flink aantal keren bewezen niet te renderen als het ergens om gaat. Als de Jong 10 doelpunten ipv 38 had gemaakt dan was het toch ook de Jong zijn schuld geweest als PSV geen kampioen was geworden.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh, we gaan nu de prestaties van het NL-elftal afschuiven op één speler. Is het zuipen weer vroeg begonnen?
Dat zal, maar er zijn simpelweg geen fatsoenlijke alternatieven. Voor Zirkzee is het nog wat te vroeg helaas maar die staat hopelijk over twee jaar op die plek.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:55 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Wel belangrijk dat een spits rendeert en Depay heeft nu al een flink aantal keren bewezen niet te renderen als het ergens om gaat.
Nee, dan heb je echt een extreem debiele kijk op voetbal.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:55 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Als de Jong 10 doelpunten ipv 38 had gemaakt dan was het toch ook de Jong zijn schuld geweest als PSV geen kampioen was geworden.
Depay - Brobbey - Malenquote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:59 schreef Slobeend het volgende:
Brobbey is helemaal niet zo'n rare optie maar Bergwijn een basisplek geven (of überhaupt selecteren) dat kan gewoon echt niet na dit seizoen.
Misschien loopt er in de derde klasse onderafdeling nog wel iemand met nog meer goals en assists. Misschien ook maar oproepen dan.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:40 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Bij elkaar 35 doelpunten en 17 assists. Depay en Weghorst bij elkaar 16 doelpunten en 6 assists.
Ja maar die spelen niet bij het heilige Ajax dat dit seizoen moeizaam vijfde is gewordenquote:Op dinsdag 18 juni 2024 11:31 schreef Zorro het volgende:
[..]
Misschien loopt er in de derde klasse onderafdeling nog wel iemand met nog meer goals en assists. Misschien ook maar oproepen dan.
Brobbey laat zich ook veel te makkelijk gek maken met debiel gedrag tot gevolg.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 11:23 schreef Fretwork het volgende:
Brobbey heeft ook bizar matig gespeeld anders, en laat zn medespelers niet beter renderen. Ergens is het gewoon een iets snellere Buleykin.
De grootte van je spieren zegt niets over of je bij het rennen je hamstring wel of niet snel gaat verrekken.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 13:01 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Brobbey laat zich ook veel te makkelijk gek maken met debiel gedrag tot gevolg.
In Nederland komt hij daar mee weg want hij speelt bij Ajax, maar met een beetje internationale scheids maakt hij geen 90 minuten vol. Wat op zich sowieso al een probleem is met zijn gebrek aan fitheid. Onbegrijpelijk dat iemand met zo'n fysiek zo snel stuk gaat.
Het zou me niet eens verbazen als je een langere warming up nodig hebt met het fysiek van een sprinter vs marathonloperquote:Op dinsdag 18 juni 2024 15:10 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
De grootte van je spieren zegt niets over of je bij het rennen je hamstring wel of niet snel gaat verrekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |